Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Apsardzes darbinieks vēlas vērst sabiedrības uzmanību uz iespējamu Ogres policijas darbinieku organizētu viltotu pierādījumu safabricēšanu, ko piesedz un atbalsta arī tiesu eksperts, prokurore un tiesnese. Pret viņu inkriminētā lietā Ogres tiesas tiesnese Z.Kusiņa nav ņēmusi vērā acīmredzamas liecinieku un tiesu medicīnas eksperta liecību pretrunas un, pēc viņa domām, palīdzējusi izkrāpt no valsts 3000 eiro kompensāciju.

Viss sācies, kad viņš strādājis Ogres naktsklubā par apsargu. Viņš no kluba izraidījis stipri iereibušu kompāniju, kas provocējuši konfliktus un kautiņus. Kad kompānija jau "izmesta" no naktskluba, klubā vēl palikusi kāda sieviete no šīs agresīvās kompānijas, kura enerģiski vērsusies pret apsargu un pat negaidīti iesitusi apsargam pa seju, uz ko apsargs instintīvi reaģējis ar pretsitienu, trāpot sievietei pa seju.

Izskaidrošanās un konflikts turpinājies jau lielākā kompānijā, un vairāki kluba apmeklētāji fiziski vērsušies pret apsargu, līdz viņš negaidīti saņēmis sitienu no aizmugures, uz ko reaģējis ar aizmugurisku sitienu un vēlreiz trāpījis minētajai sievietei pa seju.

Pēc tam apsargs izpūtis asaru gāzi un izsaucis policiju un ātro palīdzību. Sieviete, kurai viņš divas reizes iesitis, nogādāta slimnīcā, bet jau pēc sešām dienām no stacionāra izrakstīta bez operācijas un zilumiem uz sejas.

Taču pēc tam sieviete vērsusies policijā ar tiesu medicīnas ekspertīzi par lauztu žokli. Lai gan viņa pati tiesā liecināja, ka jau slimnīcā spējusi pati uzņemt ar muti barību, turklāt nav bijusi nepieciešama ne operācija, ne kādi īpaši stiprinājumi it kā lauztā žokļa fiksēšanai, tomēr tiesu medicīnas eksperta slēdziens bijis dzelžains - lauzts labās puses žoklis.

Tiesā vairāki liecinieki liecinājuši, ka sievietei pēc kautiņa un sitiena saņemšanas bijis zilums uz kreisā vaiga, tomēr tiesnese Z.Kusiņa ņēmusi vērā tikai tiesu medicīnas eksperta slēdzienu, pat neskatoties uz to, ka tiesas sēdē eksperts nesniedza atbildes uz apsūdzētā jautājumiem un sniegtās atbildes bija pretrunīgas.

Apsūdzētais uzskata, ka lietas safabricēšanu iniciējuši Ogres policisti V.Gžibovskis un O.Belousovs. “Tādēļ lūgums, palīdziet varbūt vēl daudziem citiem, kuri viņu dēļ cietuši,” saka apsūdzētais, kurš sakās esam pārliecināts, ka pastāv pietiekami daudz pierādījumu, kas apliecina, ka lieta nav tīra un ir apzināti radīta, lai no valsts izkrāptu 3000 eiro kompensāciju par nodarītajiem miesas bojājumiem.

Apsargs rakstījis vēstuli Augstākajai tiesai, kura viņa rakstīto pieņēmusi zināšanai, bet pēc būtības atbildi nav sniegusi. Augstākā tiesa norādījusi, ka viņam jāvēršas prokuratūrā, taču apsargs uzskata, ka prokuratūrā vērsties nav jēgas, jo prokuratūra, pēc viņa domām, ir pakļauta tiesai.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...