Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu.

2008.gada notikumus par publiska konkursa norisi un digitālās televīzijas ieviešanu Latvijā valsts apsūdzība interpretē subjektīvi.

Man nebija nekāda pamata domāt, ka tieku turēts aizdomās par likuma pārkāpumiem konkrētajos notikumos, jo 12 gadu laikā līdz šā gada martam nebiju ne reizi aicināts liecināt minētajā kriminālprocesā.

Ar pret mani celtu kriminālapsūdzību saskaros pirmo reizi.

Ievērojot likumu, darīšu visu, lai lietas izmeklēšana noritētu objektīvi un ātri. Aicinu iespējami ātrāk minēto krimināllietu nodot tiesas vērtēšanai.

No jebkādu paplašinātu komentāru sniegšanas šobrīd uzskatu par vajadzīgu atturēties, lai nesaņemtu pārmetumus, ka tas traucējis izmeklēšanas interesēm.

Visas ziņas, kas ir manā rīcībā, sniegšu izmeklēšanas iestādēm.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...