Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis būs mans viedoklis par Uldi Pīlēnu. Līdz šim Latvijas sabiedrība ir veidojusi priekšstatu par šo personu, balstoties uz paša Pīlēna selektīvi sniegtās informācijas pamata, - tieši tāpat kā bija ar Egilu Levitu pirms četriem gadiem, pirms klajā bija nākusi grāmata „Viltvārdis”. Pīlēns ir daudzus gadus smagi strādājis, lai par viņu izveidotos tāds viedoklis, kādu viņš pats ir vēlējies, - tieši tāpat kā bija ar Levitu. Šis stāsts būs citādāks. Šo stāstu nav veidojis Liepājas komunists Pīlēns. Šajā stāstā tiks atklātas Pīlēna dzīves epizodes, kuras viņš ir rūpīgi slēpis un darījis visu, lai nekas no tā NEKAD nenāktu gaismā – NEKAD!

Izlasot šo stāstu, kuram tikai pagaidām nav visu nepieciešamo dokumentālo pierādījumu, kaut skaidrs, ka attiecīgās mapēs tie visi atrodami, Pīlēns un viņa dīdītāji teiks, ka tie ir murgi un skauģu apmelojumi, bet, lūdzu, pievērsiet uzmanību faktiem, kurus var diezgan viegli pārbaudīt. Pielieciet vēl faktiem klāt informāciju par konkrēto laika posmu, un jūs iegūsiet tādu Pīlēnu, kas jums liks pamatīgi aizdomāties…  izlasot šo stāstu, varbūt Jūs beidzot sev pajautāsiet – kas īsti ir Uldis Pīlēns?  

Visi biogrāfiskie stāsti sākas ar bērnību. Ulda bērnība un agrās jaunības gadi sākās un pagāja Liepājā. Ar šo pilsētu Uldis būs nesaraujami saistīts visu atlikušo dzīvi. Uldis nenāca no situētas ģimenes: tēvs – alkoholiķis un māte – proletariāta pārstāve pret savu gribu, standarta padomju laiku ģimene. Skolas gados Uldis bija uzcītīgs un mācījās labi. Uldis ātri saprata, ka kombinācija – labas sekmes plus paklausība varai – ir īstais ceļš uz panākumiem.

Ulda bērnība un jaunība pagāja Brežņeva laikos. Ņemot vērā, ka Uldis auga pilsētā, kura bija ļoti militarizēta, kā arī mācījās skolā ar svešvalodas (vācu valodas) novirzienu, viņš ātri vien iepazinās ar vīriem no VDK. Uldis ātri saprata, ka ar šiem kadriem ir jādraudzējas, tad dzīvē tālu tiks.

Pirmais kontakts Uldim ar dzelzs Fēliksa pārstāvjiem izveidojās jau vidusskolā, kad Uldis pamazām apguva stučīšanas arodu. Sākumā Uldis nedaudz mulsa un kautrējās, bet ar laiku viņam pat iepatikās pastāstīt par klases biedru „pretvalstiskajiem” izteicieniem, jokiem un citu informāciju, kas interesēja VDK puišus. Jau tad ēnas no VDK deva skaidru vēstījumu Uldim – turpini tādā pašā garā, un mēs par tevi neaizmirsīsim.

Pēc vidusskolas Uldis devās mācīties uz Rīgas Politehnisko institūtu (tagad RTU), Arhitektūras fakultāti. Un kur gadījušies, kur ne, šoreiz Uldi uzmeklēja nu jau Rīgas VDK pārstāvji un Uldis turpināja sekmīgi darīt jau iepriekš apgūto - stučīt, bet nu jau pavisam citā līmenī – par studiju kursa biedriem. Līdztekus, strādājot ar Uldi, VDK speciālisti sāka jau stipri nopietnāk vērtēt un profilēt viņa personību, jo pastāvēja iespēja, ka šeit var sanākt kāds nopietns lietas koks, kas varētu noderēt nākotnē.  

Par Uldi nopietni ieinteresējās LPSR VDK 1. daļā, kas pa tiešo pakļāvās Maskavas VDK pirmajai galvenajai pārvaldei (ārējā izlūkošana). Ņemot vērā Ulda talantus, tika izlemts jauno censoni aizsūtīt mācīties nosacīti aiz dzelzs priekškara. Tad tika sacerēta pasaciņa par to, ka Uldis labo sekmju dēļ ir aizkomandēts uz Veimāras arhitektūras skolu, kas atradās PSRS satelītvalstī VDR.

Patiesībā pirms mācībām VDR Uldis vienu gadu intensīvi mācījās KGB valodas skolā, kur jaunajam censonim vajadzēja noslīpēt un nostiprināt vācu valodas zināšanas, jo ar vidusskolas līmeni šeit bija daudz par maz. Ar šo uzdevumu Uldis tika galā ļoti labi un valodas prasmes gada laikā tika ļoti labi uzlabotas. Pēc tam Uldis bija gatavs apgūt citas zināšanas. Uldis trenējās smagi un daudz, un galu galā saņēma pat vairākus apbalvojumus, piemēram, otrās pakāpes medaļu “Par izcilību karadienestā”.

 Jānorāda, ka viss tomēr negāja tik labi, kā cerēts, un mācību laikā izlīda ārā vairākas Ulda vājības, kuru dēļ jaunais censonis izkrita vairākos atbildīgos eksāmenos: šādās tādas vājības vēl tagad šad un tad izlien ārā (rakstura nenoturība, nespēja ilgstoši turēt stresu un spiedienu, kā arī izteikta naudas kāre un iedomība).

Līdz ar to Uldim nācās VDR pabeigt arhitektūras skolu un turpināt karjeru kā VDK darbiniekam zem arhitekta piesega un tomēr atgriezties LPSR, nevis doties speciālajās misijās uz Rietumiem. Ar vārdu sakot, no Ulda nesanāca diez ko labs Džeimsa Bonda ekvivalents padomju izpildījumā.

Ja kādam šķiet, ka šeit tiek kaut kas izdomāts, tad vēlreiz pievērsiet pastiprinātu uzmanību gadiem, cik ilgi Uldis it kā atradās mācībās VDR (no 1976. gada līdz 1980.gadam). Četri pilni gadi ar to, ka jau divus gadus nomācījās Rīgas Politehniskajā institūtā?! Nu, nu, Uldi – kuru tu tagad gribi apmānīt? Ne jau ķieģeļu sienas mūrēt tu tiki mācīts tik ilgi čekistu skolās? 

Uldis atgriezās dzimtajā Liepājā un dikti jaunā vecumā kļuva par Liepājas galveno arhitektu, bet, protams, paralēli pildīja dažādus citus savu īsto priekšnieku no VDK dotos uzdevumus. Tad, kad tuvojās astoņdesmito gadu beigas, kā jau daudzi citi latvju bāleliņi arī Uldis tika gatavināts kā nākamais neatkarīgās Latvijas “cēlājs”, bet, protams, ar ļoti specifiskiem uzdevumiem.   

Deviņdesmito gadu sākumā Pīlēna kungam bija uzdevums nostiprināt savas pozīcijas Liepājā, un būtībā viņš kļuva par vienu no reālajiem pilsētas pārvaldniekiem. Sākumā Pīlēns nodibināja arhitektu kooperatīvu “V-10”, kas ir čekistu iecienītais triks naudas legalizēšanai un rokas iesišanai kapitālismā, un pēc tam jau pēc vajadzības tika dibinātas pilnvērtīgas SIA un AS.  

Pēc kooperatīva Pīlēns ar domubiedriem nodibināja savu arhitektu biroju, kas noslauca visus Liepājas pilsētas pasūtījumus un pēc tam jau ieņēma vadošu lomu arī nacionālajā mērogā. Paralēli arhitektūras lietām Pīlēns tika ielikts gan Liepājas domē, gan ļoti interesantajā veidojumā, kas saucas Liepājas “Speciālā ekonomiskā zona”, caur ko tika kontrolēta osta un citi stratēģiskie uzņēmumi.

Deviņdesmitie bija ļoti darbīgs laiks ne tikai VDK, bet arī Uldim – paralēli Liepājas “turēšanai” bija aktīvi jāiesaistās vēl vienā interesantā projektā, kas saucās politiskā partija “Tautas partija”. Uldis tika piekomandēts vēl vienam čekas “produktam” Andrim Šķēlem. Pīlēns organizēja un vadīja “Tautas partijas” Liepājas galu un vajadzības gadījumā tika pieslēgts atsevišķiem lieliem projektiem – piemēram, darbojoties kā “Latvenergo” pilnvarnieks un priekšsēdētāja vietnieks (1999-2000).   

Izbeidzoties “Tautas partijas” projektam, Uldis, visticamāk čekas uzdevumā, uzsāka nākamo politisko projektu, nosaucot to par “Liepājas partiju”, kas apvieno dažāda līmeņa un žanra aģentus (Uldis Sesks, Māris Kučinskis, Uldis Hmieļevskis u.c.). Bet šajā momentā sākas vēl kāds paralēls stāsts – mūsu viedais uzņēmējs tiek pamazām gatavots nākamajai misijai vai uzdevumam “Uldis Pīlēns – valstsvīrs”.

Uldis Pīlēns it kā “attālinās” no Andra Šķēles un sliktās “Tautas partijas” un pamazām kļūst par intelektuāli, uzņēmēju, filantropu, kultūras cilvēku, foršo čomu visiem un it visam. Apmēram divdesmit gadus Uldis un komanda, kas stāv aiz viņa, ir rūpīgi strādājusi, lai latvju sabiedrībai tiktu “iebarots” nākamais “valstsvīrs”.

Kā mēs zinām, tas nav nemaz tik grūti – jāizdod kāda grāmata, kuru Uldis nemaz pats nav rakstījis, bet viņa vietā to ir izdarījuši tie, kas prot rakstīt labāk.  Tad tiek pieslēgts no baznīcas padzītais Juris Rubenis, lai kļūtu par dažādu dīvainu garīgo prakšu apcerētāju. Ik pa laikam kādā no pērkamajiem glancētajiem žurnāliem jāpasūta intervija, kurā tiek gudri muldēts par visu ko, un tā, soli pa solītim mēs ar visām margrietiņām nonākam līdz šīm Lieldienām, pēc kurām Uldis “ilgu pārdomu” rezultātā ir it kā nācis pie apgaismības par savu sūtību zemes virsā! Acīmredzot, ne jau apēdot divdesmit trešo olu, bet rūpīgi pildot čekas nosprausto plānu, ir pienācis šis brīdis, kad Liepājas komunistam ir jākļūst par Latvijas prezidentu par katru cenu. 

Savā ziņā tagad Uldim ir pienācis eksāmenu laiks. No 1976. līdz 1980. gadam ar Uldi strādāja gudri un slīpēti instruktori, kas mācīja svarīgas lietas. Tagad ir pienācis laiks pildīt dzīves svarīgāko lomu. Paliek tikai viens jautājums – vai latviešu tauta atkal ļausies un “papletīs kājas labi plati” kārtējam Maskavas radītam prezidentam?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ne viss ir zelts, kas spīd

FotoKārtējo reizi kārtējā Saeima ir ievēlējusi jaunu (sic!) valdību. Ko mēs varam sagaidīt no šī piedzimušā brīnumbērna, kurš mums sola piena upes un ķīseļa krastus tuvākajos gados, proti, Eiropas Savienības valstu vidējo dzīves līmeni? Skeptiķi teiktu – blēņas! Cik valdības nav nākušas un gājušas, kas nav solīts, bet, kur bijām, tur esam!
Lasīt visu...

3

Stāsts par lielo Latvijas aptieku skaitu, aptieku un vairumtirgotāju uzcenojumiem lielākoties ir no pirksta izzīsts

FotoKatrs veselības ministrs nāk ar sev vairāk vai mazāk draudzīgu politiķu uzstādījumiem, kurus tad pirmajās darba dienā pamanās paust tautai, atbildot uz nesagatavotu žurnālistu nesagatavotiem jautājumiem. Ar laiku ministrs saprot spēles noteikumus, sāk solīt mazāk, bet prasīt vairāk.
Lasīt visu...

6

Jautājumi Pirmajam slēgtajam pensiju fondam

FotoSaņēmu Jūsu e-pastu ar aicinājumu veikt papildu iemaksas Pensiju fondā! Varbūt Jūs tomēr varat mani nomotivēt to izdarīt, atbildot uz maniem jautājumiem un varbūt sniedzot papildu informāciju!
Lasīt visu...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

Pirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu...

Foto

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

Sortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram...

Foto

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

Pagājušajā piektdienā,...

Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienšošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, mēs uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas Reģionu apvienības apvienotā saraksta Ventspils pilsētas pašvaldības...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...