Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vērojot pēdējo gadu notikumu attīstību pasaulē un Latvijā, kā arī tiesiskā nihilisma un birokrātijas uzplaukumu, mūsu valsts institūciju augošo bezatbildību par savas rīcības un lēmumu rezultātiem, nolēmu vērsties pie Jums ar šo aicinājumu.

Esmu no tās paaudzes, kurai pietika spēka un gribas saglabāt Latviju ar savu valodu, kultūru un mākslu nākotnes pasaulei.

Latvija nav pelnījusi vismežonīgākajai kapitālisma sistēmai raksturīgo attieksmi pret neaizsargātākajiem visu tautību Latvijas - veciem cilvēkiem, nabadzīgām daudzbērnu ģimenēm un viņu bieži vien talantīgajiem bērniem. Latvijai nevajag ne Amerikas pseidokultūru, ne tās naudas dieva kultu, tāpat kā nevajag Austrumu despotismu, slinkumu un utopijas.

Mums vajag savu Latviju ar Latvijai lojāliem visu vecumu pilsoņiem, ar visiem jebkuras armijas kara veterāniem, nešķirojot tos pēc politiskās un reliģiskās pārliecības, ar valdību, kas darbojas tautas interesēs un visas tautas vēlētu prezidentu, kuram pirmajā vietā būtu Latvijas intereses, nevis populisms un ārvalstu kapitāla lobēšana ar dažādu starptautisko organizāciju un finanšu instrumentu starpniecību.

Mums nav mistiskas tolerances vārdā jākultivē dažādas no rietumiem vai austrumiem ievazātas reliģiskās sektas. Mums nav pseidodemokrātijas vārdā jācieš nenormāla dzīvesveida reklamēšana un politizēšana, tādējādi bojājot mūsu valsts nākotnes cerības – tautai būt garīgi un fiziski veselai un stiprai ar stabilu ģimeni, skaidru prātu un tīru sirdi.

Mums jāpamodina Latvijas iedzīvotājos pārliecību, ka mēs esam spējīgi, balstoties uz visas tautas gribu un veselo saprātu, Latvijā atjaunot kārtību, ka mēs esam spējīgi atjaunot zaudēto patriotismu, atjaunot zinātnes vadošo lomu valsts vadībā, nododot stafeti jaunatnes progresīvākās daļas rokās.

Atcerēsimies latviešu strēlniekus, kas izcīnīja Latvijas neatkarību 1918.gadā, atcerēsimies latviešu leģionārus, kas paturēja Kurzemi vēl pēc oficiālās Vācijas kapitulācijas, atcerēsimies arī tos latviešu strēlniekus Padomju armijā, kas cīnījās pret fašismu, arī mežabrāļus no abām pusēm, kas ticēja Latvijas atdzimšanai! Bet atcerēsimies arī to, ka viņus visus un arī mūs piemānīja pasaules lielvalstis ar savu ģeopolitisko un monetārās politikas ideoloģiju kokteili! To jāatceras, lai nepieļautu vēstures atkārtošanos, lai nepieļautu politisko spekulantu tikšanu pie varas mūsu Latvijā.

Es aicinu Latvijā valdošo varu prezidenta vadībā radīt reālas darbības programmu, kas aptvertu visu Latvijas iedzīvotāju grupu intereses saskaņā ar starptautisko praksi. Šai programmai jākļūst par pamatu Latvijas ceturtajai atmodai – atmodai no bailēm veidot savu nacionālo politiku Latvijas tautu interesēs, atmodai no vēsturiski izveidojušā verdziskuma sindroma citu ideoloģiju un valstu priekšā. Es un daudzi jo daudzi Latvijas iedzīvotāji tic, ka tas ir iespējams un jādara nekavējoties, iekams neesam pazaudējuši savu Latviju pavisam. Esmu gatavs piedalīties šādas programmas sagatavošanas procesā.

* Pensionārs ar augstāko juridisko izglītību valsts tiesībās un starptautiskajās attiecībās, jūrnieks ar 25 gadu jūras stāžu

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...