Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Atklāta vēstule visiem Pilsoniskās savienības biedriem

Andris, Pilsoniskās savienības biedrs
06.04.2011.
Komentāri (46)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 22:44


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

uūūūūūūūūūūū!

08.04.2011. 11:50

Fiksais
08.04.2011. 08:32

Ja Latvijā butu kaut viens analītiskais žurnālist, tad varētu uzrakstīt par šo biznesa projektu, ko sauca par JL un tagad Vienotību. Vai butiskākā darbibas jēga šamējiem nav politiku pārvērst par labu biznesu? Paskatieties Kampara & Co biznesa veiksmes stāstus... Vai lūzeri un pakallaižas var vadit veiksmigi valsti?

Atbildēt

paps

07.04.2011. 23:04

a..kas tas par andri,PS biedru?šķēle..?Bērziņš?Ārgalis?...Antiņš,gatavais!

Atbildēt

Bijusais

07.04.2011. 21:59

naiva mulka mulkiigs raksts

Atbildēt

trīcis

07.04.2011. 20:55

Pilsoniskajai Savienībai laiks tiešām sapurināties, ja vien tā to spēj. Kristovskis daudz darījis...Jā,partijai labāk redzams. Tautai jau gan tas veikums izskatās ar mīnusa zīmēm. Es nezinu, kas vēl šo partiju varētu pienācīgi vadīt bez Sandras Kalnietes...Nav tādu cilvēku.

Atbildēt

nazis

07.04.2011. 20:18

PS biedriem ir jaaizstaajas no Viennotiibas un jaapaariet VL! pusee. Zinu, ka par to runaa jau vairaakas regjionu PS nodaljas.
Un ir peedeejais laiks to izdariit, jo atrasties vienaa komandaa ar Pabriku, kas nodevis Latvijas intereses atdodot Abreni un kosmopoliitu Shtoknebergu, kas ir Shkjeeles plaans B grauj uzticiibu PS nacionaalajai lietai.
Ja PS pacelj kaut vienu naconaalo jautaajumu, tie abi no SCP momentaa norok. Un taa buus visu laiku. Bet Latvijai naaktne ir tikai kaa nacionaalai valstij!
Laiks izstaaties!

Atbildēt

:)

07.04.2011. 17:10

Anonīma cilvēka atklāta vēstule. hihihihi:)))

Atbildēt

Kurmītim

07.04.2011. 16:11

Bendik, ej dillēs!

Atbildēt

Barons Manteifels

07.04.2011. 16:08

Manuprāt Autors nepasaka ne striktu "A", ne decentu "B". Bet varbūt tāda ir Autora politika - proti - tās nav.
Divas kļūdas: atklāti to pauž retais, bet ĢVK ir ļoti vājš ministrs, lai neteiktu, ka viņš vēlas būt Ingrīda Ūdre II - ka tikai amats. Te pat nevelk līdz viduvējībai - 3-4 gadu laikā visās publiskās uzstāšanās reizēs ir viens un tas pats - karsts rācenis mutē, skaisti, neko neizsakoši apaļi teikumi. Viss.
Otra kļūda: ja PS sev piedēvē patriotismu, tad vissvarīgākais ir saglabāt valsti un cilvēkus, beidzot RADOT valstī politiku=mērķi=stikla kalnu ar princesi zārkā. Nevis stīvēties par/ap vadoņiem un pavadonēm.
Diemžēl - Autors skarbi parāda LV "politiku": tādas nav - ir tikai pakārtoti un mazsvarīgi plāni, bet KO darīt, nav...

Atbildēt

Ainai

07.04.2011. 15:22

Nevajag lasīt un rakstīt pēc pusnakts, tad arī rādās viss ne tā. Kāds sakars Kalnietei ar Kristovska kā politiķa reputāciju? Politiķis (šai gadījumā Kristovskis) reputāciju veido pats. Kalnietei vienīgi ir kauns, ka viņš sevi (vai arī vainīgi žurnālisti?) iztaisījis par otru Nasing spešal. Pilsoniskās Savienības mazspēju veido tās redzamākie biedri. Kalniete bija pati spilgtākā personība. Gan jau kāds no PS biedriem paorganizēja, lai viņu dabūtu no Saeimas tālāk. Otra spilgta personība ir Čepāne. Arī Druviete. Taču - pārējie - bez nopietnas valstiskas intereses! Šā un tā, rūpes par pašu maku. Ko Latvijas valstij var dot zināšanas okultismā, maģijā, Zilākalna Martas mantojuma apguve? Vēlētājiem kauns, ka tik mazspējīga ir PS deputātu frakcija. Tāpēc nav brīnums, ka Vienotībā virsroku gūst cilvēki, kam ir kāda saprašana par finansēm, ekonomiku, jurisdikciju, ārlietām. Tā kā šī atklātā vēstule, ko biedrs pat kaunējies ar pilnu vārdu parakstīt, un viss viens, kas to inspirējis, ir vietā, lai sabiedrība piespiestu no Saeimas aiziet deputātus, kas velti tērē nodokļu maksātāju naudu un velti valkā savu vēlētāju uzticību.

Atbildēt

pamela

07.04.2011. 14:56

Neesmu nevienas partijas biedre,bet daļēji piekrītu autoram,jo balsoju par PS. Par ĢVK esmu citās domās,jo viņš pats noraka savus reitingus un PR ar nekompetenci ,ar pārmērīgu sevis slavināšanu,neizlēmību ,ar vēlēšanos ieņemt amatu ko NEVAR pavilkt,jo nav specss ĀRLIETĀS.Daudziem ir bijuši labi reitingi,veidojuši partijas/ Repše,Šķēle,Godmanis NU UN ?/.Kādi šodien reitingi?TAS NAV UZ MŪŽU kā dzimumzīme smakarī !Pie apvienošanās PROTAMS,ka PS taps "noēsta"ar JL,SCP. Bet ĢVK nepareizo nišu sagrāba!

Atbildēt

herberts

07.04.2011. 14:55

Kāpēc, atvainojos, tādus sūdus publicē šajā visnotaļ interesantajā un labajā portālā? Kam gan baigi interesē to glumo neliešu savstarpējās cīņas?
Visi vienotības elementi ir vienādi - meļi, liekuļi, pašlabuma meklētāji, gļēvuļi un nodevēji.

Atbildēt

Kaija

07.04.2011. 14:53

Andris Z. ir Antiņš vai GVK ambīciju īstenotājs vai varbūt pats GVK? Lai kā tas nebūtu, nešaubos, ka GVK zin autora patieso vārdu vai pat raksta viņa uzdevumā. Ja esi ārzemju latvietis, par ko dziļi šaubos, tad arī tev, Antiņ, vajadzēja zināt, ka GVK ne tuvu nebauda "lielu tautas atbalstu". Gluži otrādi, viņš, tāpat kā savulaik Slakteris, ir kļuvis par tautas izsmiekla objektu - gan pateicoties savām nekvalitatīvām zināšanām, kas ir nesamērojamas ar neadekvātām ambīcijām, gan ar citām savām rakstura izpausmēm ar kurām GVK beidzot, atbraucis no Briseles tautu ir iepazīstinājis. Ilūziju nekādu - caurkritis politiķis, kurš pie varas Vienotībā turas tikai pateicoties kvotu spēkam. Lai arī Jaunups man nešķiet simpātisks, tāpat kā visa Vienotība, tomēr šeit man viņam jāpiekrīt - partija jāveido no nulles un ja kādam bail par savām privilēģijām, var droši palikt mājās, GVK ieskaitot, jo ar savu neesošo harizmu viņš jau tā paputējušai Vienotībai dara un izdarīs vairāk skādi nekā dos jel kādu pienesumu.

Atbildēt

Andris

07.04.2011. 14:42

vēl viens kas apkauno jauko vārdu - Andris.

Atbildēt

Fiksais

07.04.2011. 14:33

Interesanti kur Voldiņš migrēs tālāk, jo jenotēniem draud vilka pase? Cik reizs šis mīkstmiesis jau paspējis savā mūžā mainīt ādu? Kāds vispār to atceras? Vai varbūt piedzimis, kā hameleons?

Atbildēt

Kurmītis

07.04.2011. 12:10

Ha- ha tā PS tak ir viena vienīga kangaru, nodevēju un pārbēdzēju partija. Cik tad tur ir to jauno biedru, pamatā no citām partijām atsijātās pelavas un dažāda veida atkritumi, un pašsaprotami, kā šie tagad sāk nelabi ost! Nu nav tak viņiem perspektīvas jo novados šos okstiņus vispār neviens nepazīst un kas pazīst, tad pazīst, kā šķeltniekus un tukšu salmu kūlējus.

Atbildēt

JMS

07.04.2011. 10:54

Gana jocīgi... vai tik šis Andris nav viltus Andris, jo visi biedri zin, ka ir biedru liste kurā uzrunāt biedrus. Šis vairāk izskatās kā speciāli organizēts pasākums... Tik labums kāds?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

07.04.2011. 10:22

*******************************
... )))))))))))):D:D:D:D ... DĀVIS STALTS - tas jau nu īstais, uz kuru atsaukties ar fascinējošo argumentu "VIŅŠ ARĪ TĀ DOMĀ !"... se, būdā, Pārbēdzēju Savienības Andri ...

Atbildēt

KNL ?

07.04.2011. 09:59

nelaime un ļaunums 07.04.2011 09:43 Ziņot!

Labāk zināma „nelaime” nekā nezināma laime, tā aizvien biežāk izsakās cilvēki, kuri atbalsta Zatlera otrreizēju pārvēlēšanu prezidenta amatā

--------------------tādēļ arī esam bezdibeņa dibenā,ka vienmēr balsojam par MAZĀKO ĻAUNUMU vai par ZINĀMU NELAIMI

---Kaimiņvalstīs gan nebalso ne par maziem ne lieliem ļaunumiem, ne par mazām vai lielām nelaimēm, BET GAN BALSO PAR DARīTGRIBOšIEM UN VAROšIEM CILVēKIEM /nevis kā mēs : par zvēriem/jenotiem lāciem vilkiem / ,kuri plosa savu tautu un barojas no tās asinīm

===============================Latvijas nelaime ;mazākais ļaunums ,kas vienmēr izaug par lielu ļaunumu un lielu nelaimi.

Atbildēt

IKA

07.04.2011. 09:56

Vai Kristovskis tiešām tautas glābējs? Tā kā nav manīts. Absolūti vārgs politiķis.

Atbildēt

ĢVK

07.04.2011. 09:54

Paldies par atbalstu. Vēl cīņa nav galā.

Atbildēt

teteris

07.04.2011. 09:42

kristovskis ir āksts , nevis plitiķis

Atbildēt

Pensionāre

07.04.2011. 09:26

1) Pieņemu,ka esiet vidējos gados,bet jūsu viedoklis skan kā nozombētam vai īstenam "siles politiķu"pārstāvim. Jums galvenais ir VARA un IETEKME, nevis VALSTS un TAUTA.
2) Nabaga PS, kurai neesot iespējas darboties. Katram normāli izglītotam praktiskā darbā pieredzējušam cilvēkam ir skaidrs, kas darāms,lai mazinātu krīzi valstī, kāds stratēģiskais mērķis izvirzāms (Nācijas saglabāšana un nostiprināšana). Ja nav slinkums, palasiet, kā no krīzes iziet Vjetnama. Tas mums ir labs piemērs. Nav saprotams, ko gaida PS, ja nerosina,neizstrādā un nepieprasa šo jautājumu virzību. Bet jums jau vajag tikai varu un ietekmi... Protams, ka bez varas neko neizdarīt, bet jums tā ir dota - rīkojieties un neņaudiet.
3) Kristovskis ir rutīnas saēsts ilggadīgs politiķis,kuram sen laiks noiet no skatuves. Protams, ka viņš daudz darījis partijas izveidē,un kā gan nē, jo visiem spēkiem "laivā jānoturas". Viņa harisma ar PR palīdzību tika uzpūsta. Viņš nekad nav bijis spējīgs politiķis,tikai viduvējība, ko apliecina viņa "spožā"darbība ārlietās.
4) Kultūrai ilgi vai vispār nav bijis tik vāja ministra kā jūsu Ēlerte.
5) Tauta gaida rīcības plānu,vismaz priekšlikumus valsts izvešanai no krīzes, nevis tautas iznīcināšanu, kurā piedalās arī PS.

Atbildēt

nebiedram

07.04.2011. 08:25

No tā, ko mums piesūta, mēs publicējam to, kas, mūsuprāt, var šķist interesants lasītājiem - tas arī vienīgais kritērijs. Spriežot pēc te izvērtušās diskusijas, neesam kļūdījušies.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Aina

07.04.2011. 01:41

Tas ir Kalnieties inspirēts raksts, lai PS biedri sanīstos ar Kristovski. Jau sen viņa cenšas apvest Ģirtu ap stūri kā tādu puiku.

Atbildēt

123

07.04.2011. 00:56

Andri, Jums ar galvu viss kārtībā?

Atbildēt

adreses kur sūtīt

06.04.2011. 23:08

[email protected]
[email protected]

Atbildēt

ha,ha,ha...

06.04.2011. 23:05

Kristovskis tiešām daudz darījis Latvijas kā komiķu valsts labā. Izskatās, ka vēl daudz iespēs...

Atbildēt

Nebiedrs - Harizmai

06.04.2011. 22:40

Sk. "kaads" komentāru - tā arī norok.

Atbildēt

Harizma

06.04.2011. 22:37

gan jau partijā kāds naivs cilvītis tiešām Kristovskī redz nācijas morālo līderi, prātu, godu, sirdsapziņu!

Atbildēt

Harizma Nebiedram

06.04.2011. 22:36

tas publicēts arī Dienas blogos un kā konkrēti tas norok Kristovski - jūs domājat, kāds nopietni padomās, ka Ģirtvaldis pats to rakstījis? :)

Atbildēt

Nebiedrs - Harizmai

06.04.2011. 22:34

Tā taču nav anonīmo alkoholiķu biedrība, bet gan politiska partija. Kādu diskusiju var rosināt "Andris", kas pat baidās atklāt savu vārdu? Varbūt provokators? Lai pilnībā noraktu Kristovski? Tāpēc arī gribu zināt, kāpēc Pietiek to publicē.

Atbildēt

kaads

06.04.2011. 22:16

Nu cilvēkam ir jābūt riktīgi slimam, lai fanotu par puskola lēcēju Girtu Valdi. :P

Atbildēt

Harizma > Nebieds

06.04.2011. 22:15

bet reizēm jau tiešām anonīmi ir patiesāk. Citādi kautrējas teikt, kas uz sirds

Atbildēt

Nebiedrs - Harizmai

06.04.2011. 22:03

Vainas nekādas, mums tikai gaumes atšķirīgas. Man gribētos vismaz vārdus un uzvārdus. Bet par gaumi jau nestrīdas.:)

Atbildēt

Nebiedram

06.04.2011. 22:02

nu, pressrelease jau mediji reizēm publicē arī par naudu

Atbildēt

sarūkošā harizma > Nebiedrs

06.04.2011. 22:00

kas vainas, ka Lapsas portāls publicē latvju nācijas aktīvu dēlu un meitu patiesus aicinājumus līdzcilvēkiem? Rakstīts no sirds!

Atbildēt

Nebiedrs

06.04.2011. 22:00

Un kāds būtu loģiskais secinājums?

Atbildēt

Nebiedram

06.04.2011. 21:57

Vai tad Lapsa neteica, ka viņam vajag naudu portāla darbības nodrošināšanai?

Atbildēt

sarūkošā harizma

06.04.2011. 21:52

uzjautrinājāt. Vai autors "Andris" patiesībā nav sieviete, slepena Kristovska pielūdzēja?

Atbildēt

ilžux

06.04.2011. 21:50

tad jau vāja harizma Kristovskim, ja tik viegli sarūk

Atbildēt

Nebiedrs

06.04.2011. 21:48

Paldies Tev, Andri (vai vārds atbilstoši žanram ir mainīts?), par jautriem brīžiem. Sākot no 3. rindkopas, pārsmējos. Varbūt tas ir forši, ka dažiem 1. aprīlis nekad nebeidzas, bet kāpēc Pietiek to publicē, a???

Atbildēt

beibe

06.04.2011. 21:48

vispār jau uzjautrinoši - vai PS tik baiga disciplīna, ka Andrim bail uzrunāt domubiedrus ar savu īsto vārdu un uzvārdu?

Atbildēt

nesaprotu

06.04.2011. 21:46

Tas ir joks, vai kā? Ģirtsvadis šo pats rakstījis?

Atbildēt

DD1

06.04.2011. 21:25

Riebiiga laupiijuma daliishana nevis vienotiiba. Shkjeltnieciskaa (ar pieredzi) PIlsoniskaa savieniiba ir visnesimpaatiskaakaa Vienotiibaa, labaak buutu tikt no vinjiem valjaa. Kristovskis vien jau ir milziigs balasts ar savaam ambiicijaam.

Atbildēt

Iesaku

06.04.2011. 21:05

Andri, ārstējies labāk!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...