Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

In Passing

25.05.2014. 07:44

Sen nebiju Pietiek . Šoreiz PALDIES Apinim par rakstu ! Arī mani krievi ir tie, kuri ar aizturētu elpu klausās Okudžavu. Bet ko gan izsaka šis vārds O kartes akadēmijas absolventiem .

Atbildēt

Apinim

21.05.2014. 06:10

Tu esi tas, kurš vienmēr ir pa pašu virsu peldējis, nevis peldētprasmes dēļ, bet gan tāpēc, ka esi pārstrādes produkts. Visu cieņu.... Kaut ātrāk no tevis kāds labums izdīgtu...

Atbildēt

Olga

15.05.2014. 22:37

Paldies, Apiņa kungs, par šo rakstu. Man ir daudz draugus latviešus, un viņi arī daudz zinā par mūsu kultūru. Tālāk rakstīšu krieviski, jo jus ļoti labi zināt manu valodu. Gribu izteikties ar visiem niansiem. Я не дочь грузина Сталина и не внучка Ленина и не собираюсь отвечать за их деяния и деяния их сподвижников, среди которых, кстати, были и латыши. Для нас 9 Мая был и будет всегда самый важный праздник. Лично я вся пропитана рассказами отца, который прошел все ужасы войны, и матери, которая с моими сестрами голодала и выживала в эвакуации. Думаю, что 26 млн граждан СССР, погибших в войну заслужили, чтобы их помнили? Я не виновата, что родилась в Латвии, но я всегда любила свою родину и людей, живущих здесь. Еще в далекие годы в школе у нас была учительница по пению -латышка. Я до сих пор знаю много латышских песен. Еще в те годы было популярно дружить с ребятами из латышских школ. Мы проводили совместные мероприятия, дружили. Теперь же одна сплошная ненависть. Обратите внимание на лица людей на улицах - сплошные перекошенные от злости лица. Грустно... Я обожаю старое латышское кино. Как-то со студентами-латышами коснулись этой темы. Вы представляете, они не видели фильмы "Театр", "Цеплис", не слышали о гениальном режисере Бренче... совсем грустно. Так давайте же
говорить друг другу комплименты! Lai dzīvo gudrība un mīlestība!

Atbildēt

aizdziedājies. Kam negadās.

15.05.2014. 20:53

Apinis aizdziedājies. Kam negadās. Man arī krievi ir labi - Krievijā un lai nelien Latvijā, bet brauc ātri prom. Visu cieņu. .

Atbildēt

nu nu

11.05.2014. 20:36

»

Haris.

Piekrītu Apinim.Par 9.maiju,-nav svarīgi,vai 8.,vai 9.,vai 29.maijā svinēt uzvaras svētkus-fakts ir neapstrīdāms-Vācija tika uzvarēta un kapitulēja.Māte man teica,-ja karā būtu uzvarējusi Vācija,tad latvietis pa trotuāru nestaigātu... .Fakts ir,arī tas,ka lielākā loma un lielākie upuri bija padomju ...


Hari-deportāciju sarakstus Psrs komunisti sastādíja pēc Latvijas pilsoņu skaitíšanas datiem, kur bija norādíts viss, -ģimene,amats un dzíves vieta(tautas skaitíšana notika 1938 vai 1939. gadā,neatceros precízi). Un tikai ar to var izskaidrot, ka daudzi sarakstos iekļautie, netika izvesti, jo- bija mainíjuši dzíves vietu Un- jaunie kaimiņi nepavisam nesteidzās ziņot.
Un vēl- omíte man stāstíja, ka bija jau arí tādi latvieši, kuri lída bez ziepēm jaunajai varai-viņas dzimtajā pagastā tādi izrādíjās pāris lielāko dzērāju un plenču, kuri nu tad cerēja, ka ,nododot kaimuņu, tiks pie viņa mājas , ne jau komunistikskā pārliecíba šos vadíja

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 11.05.2014. 14:32

»

Haris.

Piekrītu Apinim.Par 9.maiju,-nav svarīgi,vai 8.,vai 9.,vai 29.maijā svinēt uzvaras svētkus-fakts ir neapstrīdāms-Vācija tika uzvarēta un kapitulēja.Māte man teica,-ja karā būtu uzvarējusi Vācija,tad latvietis pa trotuāru nestaigātu... .Fakts ir,arī tas,ka lielākā loma un lielākie upuri bija padomju ..."Vienkārši,ievēlēsim citus!Padomājiet par to!"
-------

;)))

Medija ziņa (2006. gads): "Latvijas vēlētājam pašreizējā varas ekspluatēšanas SISTĒMĀ ir ticis atvēlēts nožēlojams liktenis un uzspiests "pilsoniski patriotisks pienākums" būt par muļķi visās iespējamās kombinācijās. Nobalso par "tiem pašiem vecajiem" - muļķis: ko tad cerēji mainīt, ja balso par tiem pašiem "lielkretīniem", kuri jau iepriekš pie varas un "siles" bija. Par "jaunajiem" (t.i. - "pārgrupētiem" vecajiem) politbiznesa projektiem - muļķis, jo riskē tikt pie vēl "lielākiem kretīniem". Par sīkpartijām, kuras nekad nav tikušas un netiks saeimas vai pašvaldību "tautas kalpos" - muļķis: iemeti savu balsi miskastē. Neej balsot vispār, BOIKOTĒJOT gan šo SILES "valsti" un pseido "de(R)mokrātijas" SISTĒMU, gan tajā valdošo "politbiznesmeņu" saorganizēto kārtējo "vēlēšanu" farsu ar tam sekojošu "pareizo" rezultātu "saskaitīšanu" - savu "muļķu pienākumu" izpildījušie "apzinīgie pozitīvisti" un tamlīdzīgi "savas valsts patrEJoti" tik pat "apzinīgi" centīsies tevi nodēvēt par "muļķi": palaidi garām savu iespēju būt par muļķi "aktīvajā variantā" - kā "pozitīvisma" un tamlīdzīgu priekšvēlēšanu kampaņu apstulbinātam zombijam nobalsojot par "mazāko ļaunumu"..." (pamatcit.aut.: "dw", komentārs L. Čigānes publikācijai "Kas laimes lācim vēderā?", l/r "diena", 30.09.2006.)
-----

MZ vēlētājs = muļķis (bez variantiem)?...
( MZ = Muļķu Zeme, bez komentāriem )
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )

'Briest' ATKAL "spēle vienos vārtos",
Kad mandātus sev 'biedri kārtos',
Pēc Muļķu Zemes "likumpantiem" ~
Bez (?...) izvēles un variantiem:

"Par vecie blēžiem balsot = dumji!
Uz jauniem 'rīmām' cerēt = skumji!!
BET - "mazāks ļaunums" jāizvēlas!!!
(No tiem, kas "valstī" 'kruķī ģēlas'...)

Ar "tukšām aploksnēm" = 'nav iekšā' ~
Tās, "balsis skaitot", 'paņems priekšā':
NAV svarīgi, kā kurš "prot" (?...) 'spēlēt',
Bet - tas, CIK "lumpeņu" skries "vēlēt".

Jo - "urnu FARSS" 'pa foršo rullē',
Ja "elektorāts" NAV 'pa nullēm':
Pie urnām neiet vispār = trakums ~
Var "kvorums" nesanākt, bet - vakuums!!!..."
...
( pilna versija = "O.M.© blogā":
http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6188 )
...
Var 'mētāt muļķi', prātā vāju,
Un ATKAL pildīt "augsto māju",
Ar kretīniem, kas "balsis" gaida,
Un - nicīgi par muļķiem smaida.

Vai arī - "DOMĀT līdz!!!", KO darīt,
Lai tā, kā vakar, nav vairs parīt:
Šī = MUĻĶU "spēle vienos vārtos" ~
Priekš 'biedriem, kas (SEV) SILI kārtos'.

=====

'ANNO' ~ 09. 2006. / (...) 05. 2014. (neilgi pirms kārtējā "vēlēšanu" FARSA)

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Namejs

11.05.2014. 13:02

Krieviem esot skaistas dziesmas. Jaa, it ipasi taas ko vini dzied Ukrainaa un piketos Riigaa. Veel vini labi dejo, un vislabak viniem tas padodas zem lozmeteju un granatmeteju uguns.

Atbildēt

Haris.

11.05.2014. 12:23

Piekrītu Apinim.Par 9.maiju,-nav svarīgi,vai 8.,vai 9.,vai 29.maijā svinēt uzvaras svētkus-fakts ir neapstrīdāms-Vācija tika uzvarēta un kapitulēja.Māte man teica,-ja karā būtu uzvarējusi Vācija,tad latvietis pa trotuāru nestaigātu... .Fakts ir,arī tas,ka lielākā loma un lielākie upuri bija padomju savienības tautām,arī latviešiem.Cita lieta-Latvijas pēckara okupācija.Kaut tajā bija,arī,dažas pozitīvas lietas,kā valodas un teritorijas saglabāšana,pretstatā šodienas valodas "angliskošanai" un zemes izandelēšanai,mežu barbariskai izciršanai un pārdošanai ārzemniekiem.Un bija izvešanas (deportācijas),kurās cieta,arī,čakli,pie turības tikuši cilvēki.Šo cilvēku sarakstus "taisīja"mūsu,pašu bāleliņi,jo okupanti nevienu no deportētajiem nepazina...Bet,vai šādu sodu nebūtu pelnījis viens otrs no mūsdienu miljonāriem,kuri, prihvatizēdami valsts stratēģiskos uzņēmumus par sīknaudu,tos pārdeva "nīstajiem"ārzemniekiem par miljoniem!Katrā tautā ir labi un slikti cilvēki.Par visu tautu nespriedīsim pēc sliktajiem indivīdiem,ko tagad cenšas darīt mūsu valdoņi un šķeļ sabiedrību.23 gados liela tautas daļa ir aizdzīta trimdā,valsts ir padarīta par vienu no nabadzīgākajām Eiropā!Vienkārši,ievēlēsim citus!Padomājiet par to!

Atbildēt

podnieks

11.05.2014. 05:49

»

Galdnieka diploms

Tīrais trakums, pat Apinis sācis rakstīt tādas pat peršu slejas kā tas mūžīgais Ontuns Maz


varbūt apinis arī ir antūns mazpusāns viņš arī ex seržants un vidzemes šakālis ???

Atbildēt

Galdnieka diploms

11.05.2014. 00:37

Tīrais trakums, pat Apinis sācis rakstīt tādas pat peršu slejas kā tas mūžīgais Ontuns Maz!

Atbildēt

Funts

10.05.2014. 15:04

»

m

Sajūta, ka arī Apinim ir jāpadara savs darbiņš. Šis raksts ir kvalitatīvs, pat biedējoši kvalitatīvsVienīga problēma slēpjas tur, Apinim dievs ir devis tikai operatīvo atmiņu, Kāds vai Kādi citi izmanto Apiņa vārdu - amatu, profesiju.

Atbildēt

m

10.05.2014. 14:31

Sajūta, ka arī Apinim ir jāpadara savs darbiņš. Šis raksts ir kvalitatīvs, pat biedējoši kvalitatīvs...
Izskatās pēc kārtējās maigās propagandas devas.

Atbildēt

josifs, ādolfs no kuras

10.05.2014. 11:38

???

Atbildēt

Ciltskoku Galvenais speciālists

10.05.2014. 10:03


Šie dēli tad arī aizsākuši 12 dzimtas, kas veidoja seno žīdu tautu: Rūbena, Simeona, Levija, Jūdas, Isešāra, Zebulona, Dana, Naftaļa, Gada, Ašera, Jāzepa un Benjamiņa ciltis.

Okudžava - no Zebulona cilts.
Rozenbaums- no Simeona.
Bet Pēteris Apīnis no Naftaļa cilts.

Atbildēt

diemžēl

09.05.2014. 21:58

Krievijā nekad nav varu ņēmusi inteliģence un tā nu gan ir viņu problēma, dzied vai nedzied un savu jaunatni viņi skolo vēl sliktāk kā mēs.

Atbildēt

Grizli

09.05.2014. 21:24

paldies labi ka neonacisti parādā savu antisemītisko un rasistisko dabubu citādi tikai dziesmu svētki dziesmu svētli tūdaliņ tāgadiņ ...

Atbildēt

jāvērtē ir lfašistu latvijā ...

09.05.2014. 21:21

»

Lame

Pēc kā tad vēl Latvijā izvēlēties, ja ne pēc latviskām sejām


pēc deguna formām un galvaskausiem var nomērīt ja pereiza forma tad var dirst vienotības melus panorāmā ...

Atbildēt

Sindema

09.05.2014. 17:22

Nu nu... Apinis atradis īsto datumu, kad "prezentēties".

Atbildēt

Ex-seržants

[R] 09.05.2014. 16:37

Krievu tiesību aiztāvi ebrej Linderman ! Ņem piemēru no cita "krievu tiesību aizstavja"- no palmas nokāpušā Benesa Aijo. Nule ka noķerts maskhalāta ietērpies mēģinot nelegāli šķērsot Ukrainas robežu. Un līdzi paķer dedzīgo "antifašistu" Josifu Korenu, lai Slovjanskā atskaņo Kobzona dziesmas vietējo bandītu uzmundrināšanai.

Atbildēt

Ex-seržants

[R] 09.05.2014. 16:27

»

Ex-seržants

"Man prieks, ka atrodas cilvēki, kuri nosoda fašismu un priecājas par Otrā pasaules kara beigām...


Vispar besī arā tie karogu vicinatāji, ka tie 16.martā, tā tie pie betona bluķa Pārdaugavā. Tiem otriem, ja jau tā sirds sāp par "fašistu slaktētiem" tautiešiem, loģiski būtu nevis zīmeties šeit policijas apsardzībā, bet doties uz Mariupoli zem lodēm.

Atbildēt

Ex-seržants

[R] 09.05.2014. 16:21

»

Uldis Sēne

Man prieks, ka šobrīd - tik kutelīgā laikā - joprojām atrodas cilvēki, kuri uzdrošinās paust simpātijas krievu tautai, jo interneta vidē saradušies nejēgā daudz agresīvu tūdalnacistu, kas par tamlīdzīgiem vipendroniem nu jau atklāti pasākuši draudēt pa purnu, uzskatot, ka tādējādi viņi izrāda baigo ...


"Man prieks, ka atrodas cilvēki, kuri nosoda fašismu un priecājas par Otrā pasaules kara beigām."
-----------
Ej priecajies, kretīn, kopā ar Lindermanu un Co, kas tur neviena netraucēti vicina "Doņeckas republikas" karogu, vai ar to dauni ar zvaigžņotu budjonovku uz bietes. Aizliegtās atribūtikas tur pa pilnam.

Atbildēt

Uldis Sēne

09.05.2014. 15:56

Man prieks, ka šobrīd - tik kutelīgā laikā - joprojām atrodas cilvēki, kuri uzdrošinās paust simpātijas krievu tautai, jo interneta vidē saradušies nejēgā daudz agresīvu tūdalnacistu, kas par tamlīdzīgiem vipendroniem nu jau atklāti pasākuši draudēt pa purnu, uzskatot, ka tādējādi viņi izrāda baigo patriotismu.
Manuprāt, nav pilnīgi nekādas jēgas cepties par to, ka mūsu valstī atrodas cilvēku grupa, kuriem 9. maijā gribas publiski padižoties kā antifašistiem ar Georga lentītēm pie krūtīm. Man prieks, ka atrodas cilvēki, kuri nosoda fašismu un priecājas par Otrā pasaules kara beigām. Kāda šķirba - 8. vai 9! - nekāda! Jebkurā gadījumā, labāk redzu pie Uzvaras pieminekļa kapājam vodku un dziedam čistuškas šos, nekā kaut kādu tur praidu!
Neredzu jēgu ar viņiem te naidoties. Tas idiotiskais troksnis, plus vēl Krievijas mediju negatīvais atspoguļojums par letiņiem - fašistiem, kuri neļauj krievu antifašistiem te izpausties - nav tā vērts.

Atbildēt

ha ha

09.05.2014. 15:13

Apinis kā jau Apinis, sapinis visu vienā putrā, nez kāds Baltā tuksneša saulei sakars ar Otro Pasaules karu, laikam jau tik ļoti gribās visu pievilkt pēc sev vēlamās šnites, ka viens pīpis pilsoņu karš vai WWII, jo tik ļoti taču gribās sarkanarmieti Suhovu redzēt cīnāmies Pendžentas tuksnesī ar Abdullas bandu, ka var taču uzvaru pār to nosaukt arī par uzvaru pār fašismu, ko? Pie kam nosaukt šo filmu par visu laiku labāko kara filmu var tikai piecgadīgs bērns, bet ne tāds vecis kā Apinis, ja nu vienīgi varbūt viņu ir pārņēmis vecuma marasms, ko? Jo šī filma nav nekas cits kā tikai piedzīvojumu un spriedzes komēdija, bet nekādā gadījumā ne 9. maija svētkiem piemērots kinoilustrējums. Tāpēc Apinis savu žēlabaino gaudojuma pilno sacerējumu par to, cik labi un draudzīgi ar krieviem ir dzīvot kopā, var pamēģināt atrādīt kādam Krimas tatāram, kurš ir izsaukts uz nopratināšanu.

Atbildēt

Lame

09.05.2014. 14:22

»

es to all

Mjā, lasīt un klausīties var, bet vai sapratīs. Piekrītu visam rakstītajam, jo man ir 46 gadi. Novēlu arī jaunākai paaudzei izpratni, un visiem kopā - lūk, pamēģinām saprast, ka vienkāršo cilvēku izmantoja, izmanto un izmantos. Tikai tad, kad vienkāršais cilvēks spēs pacelties pāri vienkāršai ikdienai...


Ne velna nesapratīs. Un tomēr, kas Latvijā atzīme Uzvaras dienu 9. maijā, ir okupantu atbalstītājs. Latvijā tam ir domāts 8. maijs, un nevajag te sūknēt tekstus par to, ka padomju cilvēkiem tradīcija ir 9. maijs.

Atbildēt

Lame

09.05.2014. 14:20

»

andrusiss

kapec tad jus parmetiet putinam nacismu


Pēc kā tad vēl Latvijā izvēlēties, ja ne pēc latviskām sejām?

Atbildēt

Lame

09.05.2014. 14:20

»

andrusiss

kapec tad jus parmetiet putinam nacismu


Pēc kā tad vēl Latvijā izvēlēties, ja ne pēc latviskām sejām?

Atbildēt

Vidzemes šakālis

09.05.2014. 13:36

Apinis aizdziedājies. Kam negadās. Man arī krievi ir labi - Krievijā un lai nelien Latvijā, bet brauc ātri prom. Visu cieņu.

Kas attiecas uz 9. maiju - visi aizmirst PSRS sabiedrotos, kas palīdzēja krieviem uzvarēt hitlerisko Vāciju - tieši hitlerisko nacismu-fašismu - ASV un Lielbritāniju, kas vēlāk tīri labi sadzīvoja ar PSRS sev izdevīgā savstarpējā tirdzniecībā..ekspluatējot padomju cilvēkus.. tostarp ar nabadzību un beztiesiskumu.

PSRS vēlāk turpināja padomju komunistisko fašismu ar latviešu izsūtīšanām. Vēl nav notiesāti krievu un arī latviešu fašisti, kas līdzīgi staļinam šodien šo ideoloģiju attīsta Krievijā kā lielkrievu šovinismu - fašismu - nacismu kopā ar Putina Latvijas ģenerāļiem - Ušakovu, Urbanoviču, Rlksniņu, Zariņu u.c.

Joprojām varas posteņos Latvijā ir komunisti - iestādēs, tiesā, prokuratūrā tai vietā, kad tiem būtu jābūt tiesātiem un izsūtītiem vai jāatrodas ieslodzījumā..Šīs personas joprojām turpina prātam neaptveramu genocīdu pret latviešu tautu visaugstākā līmeņa politiskā fašisma - nacisma veidā veidā.. atstājot tukšu Latviju no latviešiem - rūpēs par palielinātu migranu ienākšanu Latvijā, mazinot Latvijas aizsargāties spēju pret Krievijas uzbrukumiem militāra uzbrukuma gadījumā, tostarp tirgojot uzturēšanās atļaujas.. No šī aspekta var sacināt, ka Latvijas komunisti, kas joprojām atrodas varas posteņos, šodien aktīvi realizē arī lielkrievu nacismu-fašismu- šovinismu pret latviešu tautu..

Uz izsūtīto - padomju laikā nobendēto un šodienas apstākļos padzīto latviešu rēķina iedzīvojas 4. maija kliķe, kā VP A.Bērziņš, kura valdījumā nonākuši arī padomju laikā izsūtīto latviešu īpašumi.., tostarp 4. maija kliķei pēctecībā realizējot politiku, ka valsts turpina palielināt parādu, pateicoties izsūtīto uz rietumiem sūtītās naudas dēļ, kas silda LV ekonomiku..

Atbildēt

Vidzemes šakālis

09.05.2014. 13:31

Apinis aizdziedājies. Kam negadās. Man arī krievi ir labi - Krievijā un lai nelien Latvijā, bet brauc ātri prom. Visu cieņu.

Kas attiecas 9. maiju - visi aizmirst PSRS sabiedrotos, kas palīdzēja krieviem uzvarēt hitlerisko Vāciju - tieši hitlerisko nacismu-fašismu - ASV un Lielbritāniju, kas vēlāk tīri sadzīvoja ar PSRS sev izdevīgā savstarpējā tirdzniecībā..ekspliatējot padomju cilvēkus.. tostarp ar nabadzību un beztiesiskumu.

PSRS vēlāk turpināja padomju komunistisko fašismu ar latviešu izsūtīšanām. Vēl nav notiesāti krievu un arī latviešu fašisti, kas līdzīgi staļinam šo ideoloģiju attīsta Krievijā kā lielkrievu šovinismu - fašismu - nacismu kopā ar Putina Latvijas ģenerāļiem - Ušakovu, Urbanoviču, Zariņu u.c.

Joprojām varas posteņos Latvijā ir komunisti - iestādēs, tiesā, prokuratūrā tai vietā, kad tiem būtu jābūt tiesātiem un izsūtītiem vai jāatrodas ieslodzījumā..Šīs personas joprojām turpina prātam neapteveramu genocīdu pret latviešu tautu visaugstākā līmeņa politiskā fašisma - nacisma veidā veidā.. atstājot tukšu Latviju no latviešiem - rūpēs par palielinātu migranu ienākšanu Latvijā, mazinot Latvijas aizsargāties spēju pret Krievijas uzbrukumiem militāra uzbrukuma veidā. No šī aspekta var sacināt, ka Latvijas komunisti, kas joprojām atrodas varas posteņos, realizē arī lielkrievu nacismu-fašismu- šovinismu pret latviešu tautu..

Uz izsūtīto - padoju laikā nobendēto un šodienas apstākļos padzīto latviešu rēķina iedzīvojas 4. maija kliķe, kā VP A.Bērziņš, kura valdījumā nonākuši arī padomju laikā izsūtīto latviešu īpašumi.., tostarp 4. maija kliķei pēctecībā realizējot politiku, ka valsts turpina palielināt parādu, pateicoties izsūtīto uz rietumiem sūtītās naudas dēļ, kas silda LV ekonomiku..

Atbildēt

Ex-seržants

[R] 09.05.2014. 13:20

»

nopērc ziepes, apini

Kas par daudz, tas par skādi. Vajadzēja apstāties kaut kur aiz Okudžavas teksta vai pie Suhova dziesmiņas...


Man patiesi dziļi aizkustinaja šis "Lemberga stipendiāta" raksts, pat apraudajos. Vispār jau man arī patīk Ševčuks nevien tapēc, ka raksta labas dziesmas , bet arī tapēc , ka ir Putina režīma pretinieks (Ta runaja Ševčuks 4 gadus atpakaļ- https://www.youtube.com/watch?v=Oaxf7txb-l4 ). Par to autors smalkjūtīgi aizmirsa pieminēt. Un "Tuksneša baltā saule" arī patīk kā pirmais padomju bojeviks, pie nosacījuma, ja neiedziļinās notikumos- boļševiku varas iedibināšana Turkestānā ar ieroču spēku un vardarbīga iekļaušana impērijā, bet visi , kas pret ir bandīti. Par to arī "stipendiāts" klusē.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

[R] 09.05.2014. 12:41

Parasti man Apiņa darbi izsauc alerģiju. Šoreiz ne. Principiali piekrītu visam viņa uzrakstītajam te. Mums tiešām, sevišķi jaunākajai paaudzei būtu jāsaprot ka tauta nesastāb tikai no šizofrēniķiem un karjeristiem, no kangariem un biznessalašņām. Krieviem tiešām ir , ja tā var izteikties, garīgās vēstures bagāža. Ar plus zīmi. Kā jau visām tautām. Un ir tomēr jāsaprot ka tie krievi, "tur krievijā" , ir pavisam citi krievi.Viņi tāpat mīl savu dzimteni kā mēs. Jā, savādāka mentalitāte, savādāks skatījums uz lietām. Bet to viņi ir tiesīgi darīt, tā ir viņu zeme. Cits stāsts ir par tiem "krieviem", kuriem principiāli nav ne dzimtenes ne sapratnes par to. Kuriem šķiet ka visur, kur dzird krievu valodu, var mēģināt (ko arī dara klejoņkrievi) uzspiest savu viedokli un intereses. Es tos neuzskatu pat par krieviem. Šrikovi un Švonderi. Kurš zina krievu klasiku, sapratīs par kuriem personāžiem es runāju.

Apinim paldies par sakarīgo publikāciju.

Atbildēt

nopērc ziepes, apini

09.05.2014. 12:40

Kas par daudz, tas par skādi. Vajadzēja apstāties kaut kur aiz Okudžavas teksta vai pie Suhova dziesmiņas.
9.maijs nav smeldzīgas atmiņas par karu vai Okudžavas filosofija, nedomāju, ka kādam pret to būtu pretenzijas. Bet šodien tas ir "babuīnu" saiets, kur tie, kuriem ar karu pat ne tuvu nav bijusi saskare, sit dūres pie krūtīm un atiež zobus. Nepadarīsim vēlamo par esamo. Nejauksim krievu inteliģenci ar politiku un bydlomāniju, kas izpaužas kā mērkaķa trakošana zoo sprostā.
Nav noliedzams, visam ir savs cēlonis un visam ir savas sekas. Ekonomiskā frustrācija izlaužas nacionālā histērijā. Kas nespēj aizsargāt sevi, sajūt apdraudējumu nācijai, tāpēc tādas ārējas reakcijas. Atstumtības sajūta, tas, ka esi lieks, arī var būt histērijas pamatā. Latviešiem cita mentalitāte, viņi saliecas līdz zemei un cieš, cerēdami, ka pārcietīs. Krieviem vēl atmiņā lielnācijas varenība un viņi nespēj tā tik viegli liekties.
Bend and break. Bend and break.
Ja kas, biedrs apinis stāv diezgan tuvu tam grupējumam, kas ir ekonomiskās frustrācijas cēlonis. Tāpēc jāsaka: чья бы корова мычала!
Un man kaut kā vemt gribas, kad kampēju peška, totāli iepuvis, piemin Okudžavu. Vai kampējiem arī ir emocijas un morāle? Jeb tikai PR tehnoloģija, lai izspiestu lētticīga latvja asariņu, jo apiņa blablabla galamērķis nav skaidrs tikai aklam - ne jau krievi vai viņu kultūra satrauc apini, apini satrauc vēlme būt varā, tuvāk silei un to šobrīd var panākt tikai tad, ja "atgriežas krievi". Bet, ja "atgriežas krievi", jāsāk savlaicīgi p.ielīst.

Atbildēt

LS

09.05.2014. 12:21

LC komunistu un VDK bordeļa kangars nekad nav bijis latviešu nacionāls. Drīzāk kremļa vai okupantu kaju bucotājs .

Atbildēt

Софа Пионэрка

09.05.2014. 12:18
Pēter, uzvelc komuflāžu, nopērc 3x3l alus, atnes 6 vecas riepas aizdedzini, domā par Donbasu,
un dziedi-
"у деревни Kрюкова погибает взвод ..."

Atbildēt

es to all

09.05.2014. 11:21

Mjā, lasīt un klausīties var, bet vai sapratīs. Piekrītu visam rakstītajam, jo man ir 46 gadi. Novēlu arī jaunākai paaudzei izpratni, un visiem kopā - lūk, pamēģinām saprast, ka vienkāršo cilvēku izmantoja, izmanto un izmantos. Tikai tad, kad vienkāršais cilvēks spēs pacelties pāri vienkāršai ikdienai un izprast kopsakarības, tad arī kļūs pasaule labāka. Es izmantoju un citiem iesaku - biežāk paklusēt situācijās, kad redzi, ka pretī esošais vienkāršais cilvēks ir pārāk vienkārsš. Arī daudzas lietas atrisinās vienkāršāk. Lai miers visu kritušo dvēselēm! Lai godprātība un pazemība palikušo sirdīs!

Atbildēt

andrusiss

09.05.2014. 10:07

»

tikai

abi pieminētie mākslinieki nav krievi.Krievu un valodas kultúru jau sen kopj pārsvarā nekrievi. Pietiek kaut vai ieslēgt Krievijas TV un pavērot diktoru , aktieru ,kultūras darbinieku sejas. Tā tas vienkārši ir.Pat Ļeņins šajā sakarā ir savulaik ļoti tieši izteicies


kapec tad jus parmetiet putinam nacismu ???

Luk latvija ir nacismus jo visu diktori un skatuves cilveki izveleti pec latviskam rozham ...

Un protams spejas negausigi melot vienootibas rezhijuma intereses.


Tapat ka ukraina grib to labumu tagad ieviest ...

Atbildēt

tekla

09.05.2014. 09:57

baigā caureja

Atbildēt

Pēdējās

09.05.2014. 08:51

dziesmas vārdi pasaka visu, tikai, vai mūsdienu cilvēki to sapratīs un ieklausīsies!

Atbildēt

ej

09.05.2014. 08:49

cirst, zombi, apini!

Atbildēt

tikai

09.05.2014. 08:11

abi pieminētie mākslinieki nav krievi.Krievu un valodas kultúru jau sen kopj pārsvarā nekrievi. Pietiek kaut vai ieslēgt Krievijas TV un pavērot diktoru , aktieru ,kultūras darbinieku sejas. Tā tas vienkārši ir.Pat Ļeņins šajā sakarā ir savulaik ļoti tieši izteicies

Atbildēt

paija

09.05.2014. 06:31

Paldies, patika

Atbildēt

valdi i

09.05.2014. 06:08

Mēģināt saprasties - tas jau ir daudz!

Atbildēt

pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

09.05.2014. 06:01

skaidrs, ka shis ir iztushojis 7gradiigo 2litreni

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu valsti...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...