Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Čekas, stukaču un kolaborantu laiki Latvijā atgriežas aizvien pārliecinošāk – Saeimas deputāts Andris Skride (Attīstībai/Par) ir vērsies Valsts policijā, jo Edgara Medņa vadītās Āgenskalna klīnikas Facebook lapā esot publicēta „nepatiesa” informācija par Covid-19.

„Vai tiešām deputāts Skride vēlas, lai policija cenzē viedokli? Vai tas gadījumā nav ceļš uz diktatūru un policejisku valsti? Ja tā, tad tas ir ceļš uz nekurieni. Tikai tad to nevajag saukt par demokrātiju. Un vai gadījumā tā nav klaja deputāta varas demonstrācija un dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana?

Un, iespējams, arī to var saukt par mobingu, jo tas jau ir otrais gadījums, kad godājamais Skrides kungs mēģina cenzēt viedokli un savu ambīciju realizācijai izmanto valsts represīvo aparātu. Pirmajā gadījumā tā bija Veselības inspekcija, tagad Valsts policija.

Ne Veselības inspekcijas, ne arī Valsts policijas kompetencē, šķiet, neietilpst viedokļu un uzskatu cenzūra. Bet tas jau tā - deputātam noteikti ir labāk redzams. Un labāk zināma lietu kārtība. Bet, kā jau minēju, vārda brīvību Latvijā vēl neviens nav atcēlis,” notikušo skaidro E. Mednis.

E. Mednis ir arī publiskojis Valsts policijas „uzaicinājumu”, no kura nepārprotami izriet, ka deputāts A. Skride tiešām ir vērsies policijā ar „danosu”:

„Paziņojam, ka Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknī Elektronisko notikumu žurnālā ar Nr. 3344 no 16.03.2021.gada reģistrēts A.Skrides aicinājums par publiskajā telpā esošās informācijas izvērtēšanu saistībā ar sociālās saziņas vietnē „Facebook” šī gada 09.martā publicēto ierakstu Āgenskalna klīnikas mājaslapā, kurā, iespējams, norādīta nepatiesa informācija par Covid-19 pandēmiju.

Saņemtās informācijas izvērtēšanai, Jums 2021.gada 23.martā plkst. 14:00 jāierodas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknī Rīgā, Alīses ielā 3a, 4.kabinetā pie Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektores Diānas Čeras.

Ja attaisnojošu iemeslu dēļ Jums nav iespējas ierasties norādītajā laikā, lūdzu par to savlaicīgi informēt telefoniski vai rakstiski.”

Kā var noprast, Attīstībai/Par pārstāvim A. Skridem vērsties ar „danosu” policijā ir licis šis Āgenskalna klīnikas ieraksts Facebook:

„Vai pandēmija pastāv? Vai tā ir īsta? Visas šīs jezgas pamatā ir PCR tests, kas, kā zināms, NAV paredzēts slimības noteikšanai. Tas nosaka tikai vīrusa fragmentu. Un ar to NEVAR noteikt vai cilvēks ir slims un inficēt spējīgs. Bez tam ciklu skaits, kas tiek lietots ir pārlieku liels. Par šo sīkāk lasiet speciāli šai tēmai izveidotajā bukletā. Samazinām ciklu skaitu, vai/un testējam tikai tos, kam ir simptomi un visa pandēmija izčākstēs. Un visi ierobežojumi būs pilnīgi lieki.”

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...