Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Domājam ar savu galvu!

Edgars Alksnis
26.04.2022.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams, ar tiem saistītā latviešu trimdas nodevība, liedza Latvijas pilsoņiem atjaunot savu valsti. Tā vietā varu sagrābušie kompartijas/čekas kadri savienībā ar ultrakreisu un liberālmarksistu sektu vienkārši pārdēvēja Padomju Savienības okupēto "Latvijas PSR" par "Latvijas Republiku".

Arī turpmāk šeit valdīja, no vienas puses, Putina sistēmā ietilpstošs oligarhāts, no otras, jaunas, murgainas realitātes celtnieki, kuri savā ziņā turpina Ļeņina pirms gadsimta nerealizētās ieceres. Esošā 4. maija Latvija (kā kāju pamesls), protams, ļoti apmierina valstis - II Pasaules kara izraisītājas. Gadu desmitiem šeit strādāts, lai Latvijas valsts ideju padarītu latvietim nepievilcīgu - iespējams, kādu slepenu pārnacionālu plānu ietvaros.

Tomēr Latvijas valsts - tie esam mēs paši. Ne oligarhāta apmaksātie jampampi, ne pussabrukusī Apvienoto Nāciju Organizācija nevar mums diktēt, kādā valstī mēs gribam dzīvot un kā nodrošināt savu pastāvēšanu. Jāsaprot, ka tāpat kā Ukrainai arī mūsu valstij ir savi pretinieki Rietumos.

Aicinu patiesos Latvijas Republikas pilsoņus izturēties pret 4.maija Latviju kā pret mums uzspiestu nelikumīgu veidojumu, un pret tās vadību - kā pret pagaidām pieciešamiem nodevējiem. Turam acis vaļā, ignorējam padLatvijas medijus, kur noris jauna kampaņa par draudzību ar okupantiem. Ar to masu, kuri faktiski visi atbalsta genocīda noziegumus Ukrainā. Domājam ar savu galvu!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...