Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Duļķis pret pianistu

Viedais Manels
02.11.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa finansējuma kampaņu filmas uzņemšanai.

Filma nu nekādi nav uzskatāma par politisko reklāmu (sarkasms). Politikā gan “Duļķis” uzpeldēja pāris gadus agrāk – 2016. gadā ieraušoties “politisko zombiju” partijas “Latvijas attīstībai” valdē. Pašreiz cirkulē šurpu turpu – te kā Rīgas Domes, te kā Saeimas deputāts, kas par “košanu rokā, no kuras ēd” ir mazliet atstumts no vietējo prominento šeftmaņu loka.

Tiesa, pašmāju kino zvaigznei visnotaļ apnicis pārtikt no drupačām iz “lidojošās siles”. “Pasaules ļaunīšus” neredzošā un spaidu potēšanu visādi atbalstošā “verga dvēselīte” cenšas ielauzties atpakaļ aizgaldā.

Māra jaunākais cundurs – parakstu vākšana Pavļuta demisijai, jo ministrs, lūk, netiek galā ar globālo saimnieku uzdotajiem mājasdarbiem un kļuvis “augšām” tik neērts, ka pat flīģeli prezidenta pilī, kur šim ciemos esot uzspēlēt, neiepirka.

Piekrītu, ka pianists patiešām ir jāizlingo no amata. Diemžēl akcijas mērķis nav tautai iepriecinošs. Mičerevskis neslēpj, kālab “putra ievārīta”: “Es aicinu Danielu Pavļutu demisionēt, un viņa vietā par ministru no partiju apvienības „Attīstībai/PAR!” varētu kļūt Andris Skride.” Ko es te varu piebilst: bija “ministrs – katastrofa”, būs “ministrs – apokalipse”.

Mičerevskis droši vien cer, ka, ja ne aizrobežu saimnieki, tad pašmāju virsvagari novērtēs centīgo deputātu ar “intelbenķa asinīm”. Kā nekā kopā ar māti Janīnu Kursīti-Pakuli iz “bļodas” inteliģences, kas vienlaikus ir Saeimas deputāte no pseidonacionālas partijas, balsoja par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā (lasi – tautas pastiprinātu mocīšanu).

Lai neviens nepadomātu, ka Māris ir nevis civilizācijas atiestatītājiem uzticīgs pakalpiņš, bet “kaut kāds tur” antivakseris, kangariņš feisbukā uzskribelējis “palagu”, kurā uzbrauc Baltkrievijai (tas tagad ir labais tonis), izsmej vakcīnskeptiķus un apgalvo, ka neviens pasauli nevalda. Savārstījums uzrakstīts mūslaiku kultūras cilvēka valodā ar visiem “zb” un, ja kādam ir interesants, izlasāms PIETIEK: https://pietiek.com/raksti/nevajag_domat_par_visadu_sdu,_kuru_ne_jus_varat_ietekmet,_ne_patiesiba_tas_var_ietekmet_jus/.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...