Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības oficiālās versijas pamatā ir „killera” Viktora Krivošeja „vaļsirdīgā atzīšanās”, ar kuru kabatā viņš pēc iepriekšējas vienošanās padevās Latvijas policijai 2022. gada aprīlī. Taču 2022. gada augustā viņš vērsās pie LR ģenerālprokurora Jura Stukāna ar vēstuli, kurā, spriežot pēc visa, pirmoreiz atteicās no savas iepriekšējās atzīšanās.

„Spriežot pēc visa” – jo mistiskā kārtā, kā to Lato Lapsa apraksta savā jaunākajā YouTube ierakstā, koruptajam ģenerālprokuroram Jurim Stukānam adresētā vēstule „mistiski” pazuda, bet „sagadīšanās pēc” neilgi pēc tam pie „killera” ģimenes locekļiem ieradās bandīti, kas tiem silti ieteica parunāt ar „killeri”, lai tas prastos un turētu muti.

Kā tieši notika „killera” vēstules „pazaudēšana”, un kā šis fakts kārtējo reizi norāda uz policijas un prokuratūras saaugšanu ar organizēto noziedzību, - to Lato Lapsa detaļās aprakstījis jaunajā grāmatā „Hiēnu biznesa projekts”, savukārt videoieraksts noskatāms šeit: https://www.youtube.com/watch?v=WL7hHkCtOTE

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...