Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Lato Lapsas jaunā grāmata „Hiēnu biznesa projekts” aizvadītajā nedēļā ir kļuvusi par vispieprasītāko grāmatu ne tikai „Valtera un Rapas”, bet arī „Globusa” grāmatnīcās, - tā rāda šo grāmatnīcu publiskotie dati.

Lai gan mēnesi iepriekš iznākusī grāmata „Hiēnu banda”, par kuru Valsts policijā jau sākts kriminālprocess (tā pamatojums joprojām tiek slēpts), jau ir gandrīz izpirkta, aizvadītajā nedēļā tā „Valtera un Rapas” grāmatnīcās bijusi otra vispieprasītākā grāmata.

Interesanti, ka tai pašā laikā, ja ticēt „Jāņa Rozes” grāmatnīcu tīkla publiskotajai informācijai, šajās grāmatnīcās ne „Hiēnu banda”, ne „Hiēnu biznesa projekts” nav bijušas pat pieprasītāko grāmatu pirmajā desmitniekā.

Izskaidrojumi te var būt vairāki: vai nu tieši viena tīkla grāmatnīcu apmeklētājiem un lasītājiem raksturīga iezīme ir tā, ka viņus neinteresē savā valstī notiekošais un grāmatās atainotā tiesībsargāšanas iestāžu saaugšana ar organizēto noziedzību, vai arī uzņēmuma vadība manipulē ar publiskojamo informāciju – iespējams, tāpēc, ka „kaunas” par pārdodamo grāmatu saturu, bet, iespējams, tāpēc, ka ir saņēmusi kādus „lūgumus no augšas”.

Valstī, kuru ir saēdis „Vienotības” vēzis un kurā, kā to atklāj abas jaunās grāmatas – „Hiēnu banda” un „Hiēnu biznesa projekts”, valsts un tiesībsargāšanas iestādes aizvien ciešāk saaug ar organizēto noziedzību, tas nebūtu neiespējams.

Tikmēr, ņemot vērā reālos noieta datus, pašlaik jau ir pasūtīta grāmatas „Hiēnu biznesa projekts” papildtirāža. Tāpat abas grāmatas e-grāmatu formātā ir iegādājamas arī Amazon.com un „Jāņa Rozes” e-grāmatnīcā.

Lato Lapsas interviju par jaunajām grāmatām „Hiēnu banda” un „Hiēnu biznesa projekts” noskatīties YouTube kanālā „nra.lv sarunas” – https://www.youtube.com/watch?v=40m7IAGfdkg.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...