Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Viedais Manels
05.01.2022.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja nesanāks, tad, kā prognozē pseidonacionāliste ar poti azotē Ieva Siliņa: “Pēc zināmiem gadiem būs cilvēki, kas “izstāsies” no valsts.” Precīzāk, tiks izstumti. Turklāt pieļauju, ka viss notiks ātrāk.

Arī pret potēto ganāmpulku “pasaules ļaunīšu” dienderi izturas nievājoši. Es nerunāju par nelaimīgajiem, kurus kangarāts nolika izvēles priekšā: vai nu sačakarēt veselību ar poti, kad nezini, vai mirsi nākamajā dienā vai tuvāko gadu laikā, kā prognozē daudzi respektabli mediķi, vai arī palikt bez darba, nolemjot sevi un tuviniekus trūkumam vai bada nāvei tūlīt un nenovēršami. Esmu dzirdējis, ka dažās ģimenēs potējas tikai viens pieaugušais, lai izglābtu laulāto draugu no kaitīgās injekcijas un, kad potētā organisms neizturēs, lai bērniem paliktu kaut viens vecāks. Šie ļaudis netika apkrāpti. Ar varu apveltītie varmākas viņus brutāli salauza.

Toties ļautiņus, kas noticēja premjera solījumiem, ka sašpricētie varēs atgriezties normālā dzīvē, hunta prasti apjāja. Veikalos laiž, taču tikai noteiktā skaitā un maskās. Tas pats arī pārējās vietās “TIKAI POTĒTAJIEM”. Gribi ceļot, testējies! Līdztekus valdība funktierē, kā ieviest pastāvīgu testēšanos darbavietās. Varai nepietuvinātie biznesi tiek vienkārši norakti.

Par meliem, ka potes glābs no kroņa vīrusa, jau galīgi aizmirsts. Injicētie pārnēsā vīrusu, slimo un mirst tāpat un biežāk nekā dabisko imunitāti saglabājušie. Pieejamas un efektīvas zāles nedod nevienam. Falšās brīvības pavadiņa saīsināta līdz regulāriem 6+3 mēnešu potēšanas intervāliem. Piedevām, lai kļūtu pavisam lojāls cilvēces izdeldētājiem, jānoziedo arī bērni.

Tomēr joprojām atrodas varnešu piesmietie, kas izliekas, ka nemaz nav “uzmesti”, bet ir zinātnei ticoši, jauno normālumu un globālo pasaules kārtību atbalstoši PATRIOTI! Noslēgumā gribu likt aiz auss pie siles esošajiem, kam pagaidām izdevies izsprukt ar fiktīvu “zvēra zīmi”, – tas nav uz ilgu!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...