Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai Latvijas sabiedrība uzzinātu, kādā valstī mēs dzīvojam un kādus likumus un noteikumus Jūs esat pieņēmuši, jo tie var skart ikvienu Latvijas pilsoni, kurš ar Covid inficējas un pārslimo to ārpus Eiropas Savienības.

Es, Ainārs Šlesers, kopā ar savu dzīvesbiedri un pieciem bērniem ierados Dubaijā 18.oktobrī. 22.oktobrī man tika konstatēts pozitīvs Covid tests, līdz ar to man nācās pavadīt 10 dienas karantīnā.

Dažas dienas pēc manas saslimšanas ar Covid-19 saslima arī pārējie ģimenes locekļi. Ņemot vērā to, ka mēs nebijām vakcinējušies, es griezos pie Latvijas vēstniecības Apvienotajos Arābu Emirātos, lai noskaidrotu, kā es un mani ģimenes locekļi varam saņemt pārslimošanas sertifikātus.

Neviltots bija mans izbrīns par to, ka, saņemot atbildi no Latvijas vēstniecības, es uzzināju šādu faktu: ne man, ne pārējiem manas ģimenes locekļiem Latvijā netiks izsniegts pārslimošanas sertifikāts!

Kaut arī Latvijas vēstniecība ir saņēmusi oficiālu apstiprinājumu no Dubai Health Authority, ka es un mani ģimenes locekļi esam oficiāli reģistrēti kā Covid pozitīvo testu saņēmuši, Latvijas valsts neplāno atzīt šo faktu!

Atbildot uz manu vēstuli, Latvijas vēstniecība raksta: „Nacionālais veselības dienests informēja, ka pārslimošanas fakts, kas konstatēts ārpus Eiropas Savienības dalībvalstīm, netiek reģistrēts Latvijā un nav iespējams iegūt Covid-19 pārslimošanas sertifikātu, jo “neesot iespējams pārliecināties par saslimšanas datumu”.

Ņemot vērā, ka Covid-19 ārstniecība ir veikta citā valstī, tad datu par pārslimošanu ar Covid-19 Vienotajā veselības nozares elektroniskajā informācijas sistēmā neesot un sertifikātu izsniegt nevarot, kā arī NVD nevarot veikt pārslimošanas fakta ārvalstīs atzīšanu, jo to neparedzot normatīvie akti.”

Uzskatu, ka šis ir kārtējais kliedzošais absurds, ko šobrīd pret saviem pilsoņiem realizē Latvijas valsts vara. Tādēļ vēlos Jums visiem uzdod jautājumu: kādēļ Latvija ir atvērusi un uztur savu vēstniecību Apvienotajos Arābu Emirātos, ja vēstniecība nav pat spējīga apstiprināt Latvijas pilsoņu saslimšanu ar Covid, kad šo faktu oficiāli apstiprina Dubai Health Authority?

Apvienotie Arābu Emirāti ir atvēruši savu vēstniecību Latvijā, tātad caur šo vēstniecību arī būtu iespējams saņemt oficiālu informāciju par Latvijas pilsoņu saslimšanu ar Covid Apvienotajos Arābu Emirātos!

Ceru saņemt no Jums atbildi, jo šis nav jautājums tikai par mani un manu ģimeni, šis ir jautājums par Latvijas valsts attieksmi pret saviem pilsoņiem.

Likums nosaka, ka Latvijas vēstniecības ir atbildīgas par Latvijas pilsoņu interešu aizstāvēšanu! Diemžēl šodien es konstatēju, ka ne Latvijas valsts, ne Latvijas vēstniecība negrib aizstāvēt savu pilsoņu tiesības!

Ja Jūs uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus Eiropas Savienības un aizliedziet Latvijas pilsoņiem ceļot ārpus Eiropas Savienības. Vai arī mainiet savu attieksmi pret Latvijas tautu un beidzot sāciet aizstāvēt savu pilsoņu intereses!

Ne es, ne arī mani ģimenes locekļi neplānojam vakcinēties pēc atgriešanās Latvijā, jo mēs būsim pārslimojuši Covid un būsim ieguvuši dabīgo imunitāti!

Ja valdības un Saeimas neizdarība neļaus mums saņemt Latvijā pārslimošanas sertifikātus, tad mana ģimene būs spiesta vērsties Eiropas Cilvēktiesību tiesā, lai aizstāvētu savas tiesības!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...