Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu, medicīnu līdz kliņķim. Ļaudis, kuri redz, ka iepirkumu groziņos priekšā un pakaļā ir alkohols, to pierāda viss, arī nu jau entie kriminālprocesi par braukšanu dzērumā. Ļaudis, kuriem tas viss nav norma. Kuriem mēslu kaudze pie Brīvības pieminekļa ir nevis norma, bet nepieņemami. Ļaudis, kuri neizliekas neredzam bomžu uzlidojumu visur uz tik daudziem Rīgas soliņiem.

Ļaudis, kuri vēlas saviem bērniem labāko. Un ne tikai vēlas, bet arī dod labāko. Ļaudis, kuri neapvainojas par tiešu valodu un negaida glaimus, kuros liekulīgi dzīvot, melojot pašiem sev. Ļaudis, kuri neklanās un nekniksē Levitam, Kariņam un visiem tiem prievīšu sektantiem. Ļaudis, kuri varoņus nemeklē citās tautās un citas valsts politiķos. Ļaudis, kuri ir bijuši tālāk par pagasta centru un saprot, par ko runāju.

Mēs, ļaudis, esam mazākums. Vairākums grib dzīvot tā - tukšā valstī, kur dzimst arvien mazāk, kur dzeršana ir norma, kur netīrība tiek attaisnota ar to, ka citur esot, kur savu varoņu trūkuma dēļ pielūdz citus varoņus tālumā. Ļaudis, man līdzīgie, viņi - vairākums - nesaprot, neredz, viņiem ir labi dzīvot savos mēslos, viņiem patīk nabadzība un lielāka minimālā alga.

Viņiem ir jāļauj tā dzīvot. Viņi to ir pelnījuši. Viņi nav jāglābj, nav jāmodina, nav jāapskaidro. Viņi nedzird un nesaprot. Kad mucā aug un pa spundi tiek baroti, tad tā ir. Kariņš premjers nav nejaušība. Viņi - vairākums - ir tieši tādi paši.

Mani domubiedri, līdzīgi domājošie. Latvieši Latvijā neatgriezīsies, jo arogance, kas valda tur, nevienam saprātīgi domājošajam neliek rauties turp. Bērni turpinās dzimt citur. Nav pamodināmā materiāla. Un Jūs, mani domubiedri, taču piekrītat, ka pie vainas nav neviens cits. Visus šos 30 un vairāk gadus pie varas bijuši latvieši.

Latvieši izvēlējās Gorbunova frizūru, latvieši izvēlējās Andri Šķēli, latvieši izvēlējās Repši, Solvitu Āboltiņu un Arti Kamparu. Un arī Kariņu. Tie nebija sliktie citur. Tas bija vairākums.

Krīze veselības aprūpē ir, pateicoties tam vairākumam. Krīze izglītībā ir, pateicoties tam vairākumam. Krīze jebkurā jomā ir, pateicoties tam vairākumam. Un tamdēļ jāļauj tam vairākumam tā arī dzīvot.

Viņi apvainojas, ja viņu purniņu iebāž pašu čupiņā. Viņi nav paškritiski. Viņiem ir norma tukša un nolaista Latvija. Ļausim viņiem tā dzīvot. Netērēsim vairs uz to enerģiju. Es zinu, ka Jūs man piekritīsiet, mani domubiedri. Dzīve ir vienreiz, dzīvojam un baudām dzīvi tagad. Jo labāk mums ies, jo dusmīgāki viņi būs. Viņiem nepatīk citu izdošanās. Neļausim viņiem to prieku. Lai mums izdodas!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft