Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.

Principā valsts ir “atspiedusi” par labu ar Šveices advokātu piesegtam grupējumam uzņēmumu holdingu, korporāciju. Un es negribu vilkt 100% paralēles, bet pa savām 2/3 tā ir labi atstrādāta shēma Krievijas biznesa vidē. Es būtu piesardzīgs aplaudēt, jo vēl īsti nav zināms, vai tas nav tikai sākums, spriežot pēc rosībām ap “kristāldzidro reputāciju” un cīņu pret naudas atmazgāšanu “īpaši lielos apmēros” Latvijā.

Lembergs, protams, saņēma sodu, kuru pats ar savu rīcību gadiem pelnīja, bet, mantai paliekot tur, kur tā ir pašreiz, respektīvi, zem gādīgās, visnotaļ spalvainās un ne tik tīrās Meroni roķeles, rodas iespaids nevis par taisnīgu sodu, bet tikai kārtējo sēriju “Ventspils karos”.

Vēl mani ļoti pārsteidz, cik primitīvi tomēr ir uzbūvēti Latvijas mediji un cik viegli ar tiem ir manipulēt. Visu virsrakstu un pirmās rindkopas ir veltītas opelim tigrai un apročpogām, bet uzskaitījums kapitāldaļām ir nobāzts pašā tālākajā kaktā. It kā tīksminātos par to, ko tad īsti ir atņēmuši Lembergam kā cilvēkam, nevis pēc būtības, ko valsts iegūst un kā valstij tiek kompensēts par noziegumā nodarīto kaitējumu.

Otrs un vissvarīgākais ir desmitkārtīgi samazinātā summa, respektīvi, simti miljoni ir pārvērtušies par vairākiem desmitiem miljonu. Tas nozīmē - jau tiek gatavota lielā “fendere”. Un nevajag tagad vaimanāt, ka es “par lembi” vai oligarhi mani baro. Šoreiz es par valsti. To vienkārši apzog. Jūsu acu priekšā.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...