Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc mūsu vakardienas sarunas nosūtu informāciju par PPA “Jaunā VIENOTĪBA” reputācijas, iekšējā mikroklimata un normālu darba apstākļu pasliktināšanos saistībā ar jauno izpilddirektoru Ventu Aperānu.

Tā kā regulāri komunicēju ar reģionālajām nodaļām, atsevišķiem to biedriem un pašvaldību deputātiem, informēju, ka no partijas nodaļām Ogrē, Jūrmalā, Tukumā (pagaidām vienīgās, ar ko Aperāns ir komunicējis) nācies dzirdēt neglaimojošas atsauksmes par Aperānu, kurš ar savu uzvedību un rupjo izturēšanos bija pārsteidzis vairāku nodaļu vadītājus un biedrus. Piemēram, Jūrmalas nodaļas vecbiedrus Aperāns bija nodēvējis par klientiem un sācis izteikt nepamatotus norādījumus, kā būtu jāvada nodaļa.

Ogres nodaļai licis nedēļas laikā “atjaunot nodaļas biedru sastāvu”, svītrojot vecos biedrus un uzņemot jaunus, tostarp viņa ieteiktus cilvēkus – lokālā mērogā pazīstamus kā cieši saistītus ar konkurējošām partijām vai pat to aktīvus biedrus, kuri iepriekš pretdarbojušies gan nodaļas pašvaldības deputātiem, gan partijas virzītajai politikai, tādējādi klaji ignorējot nodaļas īstenoto politisko stratēģiju, iekšējo mikroklimatu un argumentus. Pēc tam, kad Ogres nodaļas vadītāja par minēto informējusi partijas valdes locekļus, Aperāna kungs, to uzzinot, atkārtoti vērsies pie vadītājas, nosodot vadītājas atklātību un ņirgājoties apvainojis neapķērībā.

Jūrmalā Aperāns izteicis nepamatotus apvainojumus nodaļas vadītājai, kura ir ne vien pašvaldības deputāte, bet arī partijas “Vienotība” Ētikas komisijas vadītāja. Pēc Jūrmalas nodaļas apmeklējuma Aperāns pēkšņi pieņēma lēmumu nedoties tikties ar Tukuma nodaļas vadītāju, ignorējot iepriekšējo norunu. Tikai pateicoties ģenerālsekretāra vietnieces uzstājībai šī tikšanās tomēr notika.

Neskatoties uz to, Tukuma novada domes deputātei, kura ir zināma ar savu pozitīvismu un ilggadējo pieredzi partijas darbā, Aperānam bija jāskaidro, kā organizējams biroja darbs ar nodaļām un kā veicama komunikācija. Šīs nodaļas vecbiedrus darot piesardzīgus neizprotamā uzticamu, ilggadīgu partijas darbarūķu nomaiņa un savādas gaisotnes veidošanās.

Visas iepriekš minētās darbības ir nepieņemamas nodaļām un to biedriem, katrs šāds Aperāna nodaļu apmeklējums rada nepatiku pret PPA “Jaunā VIENOTĪBA” un pārdomas par to, kādēļ tādam cilvēkam tiek ļauts veidot komunikāciju PPA “Jaunā VIENOTĪBA” vārdā.

Šajā kontekstā vairākkārt dzirdēti komentāri par to, ka Aperāns pat nav PPA “Jaunā VIENOTĪBA” sastāvā esošas partijas biedrs, bet iepriekš ziedojis Latvijas Zaļajai partijai. Iepriekš minēto iemeslu dēļ aizvien regulārāk no PPA “Jaunā VIENOTĪBA” sastāvā esošo partiju biedriem dzirdama pārliecība, ka Aperānam ir pavisam cita vēlme un uzdevumi kā sagaidāms no partijas izpilddirektora – viņš nevis vieno, bet šķeļ.

Iepriekš minēto apstiprina arī darbs birojā - šeit ir pavisam slikta situācija. Jau no pirmā brīža, kad Aperāns sāka darboties birojā, viņa izturēšanās pret biroja darbiniekiem bijusi rupja, augstprātīga un efektīvu darbu apgrūtinoša. Pret vairākiem biroja darbiniekiem (ieskaitot mani) Aperāns veic mobingu, radot emocionāli smagus darba apstākļus, izsakot nepamatotus aizrādījumus, piezīmes saistībā ar darbinieku turpmāko nodarbinātību birojā, vedinot uz domām, ka nodarbinātība nebūs ilga un tiks atrasts kāds formāls iegansts nodarbinātības pārtraukšanai.

Aperāns biroja darbinieku vidū tiek skatīts ar aizdomām saistībā ar viņa pieļaujošo nostāju attiecībā uz neētiskām un pat pretlikumīgām rīcībām biroja darbā. Tāpat Aperāns, šķietami esot atbalstīts no PPA “Jaunā VIENOTĪBA” vadības, aizvien neiecietīgāk vēršas pret darbiniekiem, kuri izteikuši savus iebildumus pret finansiāla rakstura neatbilstībām biroja darbā. Piemēram, Aperāns ar savām darbībām centies apklusināt biroja darbiniekus, kas norādījuši uz kampaņas rēķinu slēpšanu, soda naudas nemaksāšanu, kā arī uz neatbilstībām darbinieku nodarbinātībā.

Tāpat tādi ikdienas fakti kā vārtu pults nesaskaņotas kopijas izveidošanas uzdevuma došana un organizācijas iekšējo, ierobežotas pieejamības informāciju saturošu dokumentu pieprasīšana un pārsūtīšana rada bažas par PPA “Jaunā VIENOTĪBA” rīcībā esošās informācijas drošību, tostarp bažām par PPA “Jaunā VIENOTĪBA” rīcībā esošo personas datu apstrādes tiesiskumu (jo īpaši saistībā ar datu nodošanu citām, man nezināmām personām). Darbiniekiem bez nekāda pamatojuma tiek slēgta piekļuve bankas kontu caurlūkošanai, ar tādu savu rīcību radot apstākļus, lai nevarētu veikt darbu, piemēram, izsekot biedru naudu un ziedojumu atbilstībai normatīvā regulējuma prasībām un sniegt informāciju par maksājumiem revīzijai.

Apmeklējot nodaļas, partijas ģenerālsekretāra vietniece labāk izvēlas braukt ar vilcienu, nekā atrasties vienā automašīna ar Aperānu, lai neuzklausītu viņa kārtējos apvainojumus un pazemojumus.

Aperāna vēlme slēpt informāciju, iespējams, skaidrojama ar viņa mērķi brīvi rīkoties un sekmēt savas personīgās intereses.

Uzskatu, ka ar iepriekš minētajām darbībām ne vien tiek pārkāptas vairākas normatīvā regulējuma prasības, bet arī tiek nodarīts kaitējums PPA “Jaunā VIENOTĪBA”, radot nepatiku un riebumu mūsu biedru vidū. Uzskatu, ka agri vai vēlu tas novedīs pie tā, ka biedri PPA “Jaunā VIENOTĪBA” pametīs, biroja darbiniekiem pacietības mērs būs pilns un tie vairs nespēs izturēt šādus darba apstākļus un vai nu uzteiks darba līgumus (sagaidāms, ka kā iemeslu norādot darba devēja radītos neciešamos darba apstākļus), vai vērsīsies uzraugošajās iestādēs un masu medijos, kas visticamāk radīs pamatotu nopietnu reputācijas kritumu PPA “Jaunā VIENOTĪBA” (gan saistībā ar biroja iekšējo darba stilu, gan ilgstošajiem normatīvā regulējuma pārkāpumiem dažādās jomās).

Ņemot vērā iepriekš minēto, ir skaidrs, ka Aperāns nav piemērots darbam politiskā partijā, kur nepieciešamas prasmes un iemaņas darbā ar cilvēkiem. Ļaunums, rupjība, nekompetence, negatīvisms un neizpratne par partijas un nodaļu darbību rada stipru pārliecību par viņa nepiemērotību šim amatam un izbrīnu par PPA “Jaunā VIENOTĪBA” viņam dotajām pilnvarām. Aperāns ir cilvēks bez vīzijas un stratēģiska redzējuma PPA “Jaunā VIENOTĪBA” nākotnei. Lai arī, iespējams, Aperānam ir kāda iepriekšēja pieredze uzņēmuma vadīšanā, tomēr būtiski atšķiras politiskas partijas darbība no sporta preču tirdzniecības. Kā PPA “Jaunā VIENOTĪBA” izpilddirektors vajadzīga personība, kas zināma PPA “Jaunā VIENOTĪBA”, pazīstama ar brīvprātīgas sabiedriskas organizācijas (partijas) darba specifiku un, galvenais, prot sastrādāties ar cilvēkiem, iedvesmot nevis izteikt pavēles regulāri ignorējot vispārpieņemtās ētikas normas un normatīvā regulējuma prasības.

Jau pirms mūsu vakardienas sarunas par iepriekš minēto esmu informējis arī Arvilu Ašeradenu, tomēr nekādi redzami uzlabojumi nav sekojuši. Līdz ar to, iespējams, Aperāns rīkojas viņa uzdevumā vai saskaņojot rīcību ar A. Ašeradenu. Ņemot vērā, ka esmu norādījis arī uz klaji aizliegtām rīcībām, nesekojot nekādām darbībām no A. Ašeradena, lūdzu ņemt vērā, ka, iespējams, viņš tajās ir iesaistīts un tādēļ neizrāda iniciatīvu vai pat apgrūtina (slēpj, traucē) informācijas ņemšanu vērā un atbilstošu rīcību, kā rezultātā situācija saglabājas nemainīga.

Pirms šīs vēstules sagatavošanas esmu saņēmis akceptu no ziņojumā minētajām personām par faktu un rīcības atspoguļojumu pareizību, tomēr, ņemot vērā, ka pēdējo mēnešu laikā biroja vide un Aperāna metodes ir nelabvēlīgas darbam, lūdzu iespēju robežās neizpaust informāciju par konkrētām personām un viņu neapmierinātību ar iepriekš minētajiem apstākļiem, jo no līdzšinējiem novērojumiem secinu, ka šādiem izteikumiem vai aizrādījumiem nereti seko negatīvu apstākļu radīšana no Aperāna puses (piemēram, jau iepriekš ir piedraudēts ar darba izbeigšanu ziņu publiskošanas gadījumā).

Ņemot vērā iepriekš minēto, lūdzu izvērtēt Aperāna piemērotību viņa amatam.

Tāpat, lūdzu man kā partijas “VIENOTĪBA” biedram sniegt informāciju par to, vai tiks veiktas kādas darbības iepriekš minēto normatīvā regulējuma pārkāpumu (jo īpaši attiecībā uz mobingu un citiem nodarbinātību regulējošiem tiesību aktu pārkāpumiem) izskaušanai un seku novēršanai PPA “Jaunā VIENOTĪBA”.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ne viss ir zelts, kas spīd

FotoKārtējo reizi kārtējā Saeima ir ievēlējusi jaunu (sic!) valdību. Ko mēs varam sagaidīt no šī piedzimušā brīnumbērna, kurš mums sola piena upes un ķīseļa krastus tuvākajos gados, proti, Eiropas Savienības valstu vidējo dzīves līmeni? Skeptiķi teiktu – blēņas! Cik valdības nav nākušas un gājušas, kas nav solīts, bet, kur bijām, tur esam!
Lasīt visu...

3

Stāsts par lielo Latvijas aptieku skaitu, aptieku un vairumtirgotāju uzcenojumiem lielākoties ir no pirksta izzīsts

FotoKatrs veselības ministrs nāk ar sev vairāk vai mazāk draudzīgu politiķu uzstādījumiem, kurus tad pirmajās darba dienā pamanās paust tautai, atbildot uz nesagatavotu žurnālistu nesagatavotiem jautājumiem. Ar laiku ministrs saprot spēles noteikumus, sāk solīt mazāk, bet prasīt vairāk.
Lasīt visu...

6

Jautājumi Pirmajam slēgtajam pensiju fondam

FotoSaņēmu Jūsu e-pastu ar aicinājumu veikt papildu iemaksas Pensiju fondā! Varbūt Jūs tomēr varat mani nomotivēt to izdarīt, atbildot uz maniem jautājumiem un varbūt sniedzot papildu informāciju!
Lasīt visu...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

Pirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu...

Foto

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

Sortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram...

Foto

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

Pagājušajā piektdienā,...

Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienšošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, mēs uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas Reģionu apvienības apvienotā saraksta Ventspils pilsētas pašvaldības...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...