Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Kavalieris Galants
01.05.2022.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza intervijas žurnālistiem, bet otrs kartona, kas sēdēja Saeimā, tad tagad varam piedzīvot citu Juraša personas dubultošanos, jo uz parlamentu tēmē kāds viņa gara radinieks, kuram arī patīk nopludināt iekšējo informāciju savu merkantilo un politisko mērķu sasniegšanai. Turklāt par darbā iegūtas slepenās informācijas izpaušanu ar mērķi nomelnot viņš pat izmests no divām partijām.

Runa ir par Haraldu Laidiņu, kurš ar dienesta informācijas nopludināšanu mēģināja pakāpties augstāk savas partijas sarakstā, lai tiktu ievēlēts Jelgavas novada domē.

Kā bijušais policijas darbinieks un Jelgavas nodaļas priekšnieks viņš priekšvēlēšanu laikā izplatīja sensitīvu, darbā iegūtu informāciju ne tikai par politiskajiem konkurentiem, bet arī saviem partijas biedriem no Jaunās konservatīvās partijas, par ko tika izmests no politiskā spēka.

Pēc tam viņš pieslējās Latvijas Reģionu apvienības Jelgavas nodaļai, bet jau atkal pamanījās izpaust iekšējo informāciju par savu partijas biedru ar mērķi tikt ievēlētam Jelgavas novada domē, pakāpjoties sarakstā augstāk. Arī no šīs nodaļas viņš tika izmests.

Tagad H. Laidiņš tēmē uz Saeimu, un droši vien nekautrēsies no savām darba maltītēm nopludināt kādu slepenu informāciju par saviem konkurentiem vai pat kolēģiem partijā.

J. Juraša slimība ir izrādījusies ļoti lipīga. Tā ka, tuvojoties vēlēšanām, varam sagaidīt ne vienu vien kompromatu, jo cīņā par labi apmaksātajiem un ērtajiem Saeimas krēsliem meties cilvēks, kuram morāle ir sveša, bet piekļuve slepenai informācijai teju neierobežota.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...