Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

SIA "Nakte”, Grobiņas nov., Grobiņas pag., "Priedoli" - dalībnieki Aivars Priedols un Elīna Pirtniece-Niķele, kas arī šīs SIA valdes locekle.

Grobiņas novada 2018.gada 29.marta domes protokols rāda, ka  Aivars Priedols balsoja par jauna sociālā dienesta vadītājas vietnieces amata izveidi, kurā 1.aprīlī tika pieņemta viņa darījumu partnere Elīna Pirtniece-Niķele.

Ir pieņemti vēl citi lēmumi. Grobiņas novada 2019.gada 26.septembra domes sēdē Aivars Priedols balsoja par darījumu partneres Elīnas Pirtnieces-Niķeles iecelšanu amatā.

SIA "Grobiņas betons", Grobiņas pag., "Priedoli" - īpašnieki ir Aivars Priedols un Krētainis Jānis, kas ir arī šīs SIA valdes loceklis.

Mairita Krētaine ir bijušā Sociālā dienesta vadītāja. Mairitas Krētaines māte ir Ilga Heinacka - Grobiņas deputāte, iepirkumu komisijas vadītāja.

Ilga Heinacka strādā un ir amatpersona SIA "Grobiņas HES", un kā deputāte ir pieņēmusi lēmumus par līdzekļu piešķiršanu SIA "Grobiņas HES ".

SIA "Grobiņas HES" iepirkumā  “Nomaļu grunts uzauguma noņemšana Grobiņas novadā” iesniedza piedāvājumu par 15 500 EUR, bet līgumu noslēdza par summu 41 999 EUR, kas pārsniedz citus piedāvājumus.

Iepirkumu komisijas noslēguma ziņojumu ir parakstījusi Ilga Heinacka, SIA "Betona tehnika" īpašnieka un valdes locekļa Jāņa  Krētaiņa sievasmāte.

Pretēji likumam ir noslēpts deleģēšanas līgums, jo Grobiņas mājas lapā nav publicēts Deleģēšanas līgums starp Grobiņas novada domi un SIA "Grobiņas HES".

Aivars Priedols ir pieņēmis lēmumus par darījumu partnera Jāņa  Krētaiņa sievu Mairitu Krētaini.

Iepirkumā „Ūdens atvades sistēmas sakārtošana Grobiņas novadā” piedalījās divi uzņēmumi - SIA “Grobiņas meliorators”, kur 100% daļu īpašnieks un valdes loceklis ir Māris Ilsters, un SIA "GN komunālserviss", kur 100% daļu īpašniece Ieva Ilstere (Dalke) ir Māra Ilstera māsa.

Iespējams ka piedāvājumi ir saistīti. Uz piedāvājuma iesniegšanas brīdi SIA “Grobiņas meliorators” bija  nodokļu parādi, kas nozīmēja ka SIA “Grobiņas meliorators” piedāvājumu izslēgs.

Iepriekš līdzīgā iepirkumā uz līdzīgiem darbiem  „Grāvju rakšana un tīrīšana, caurteku remonts un uzstādīšana Grobiņas novadā” bija prasība būt reģistrētiem Būvkomersantu reģistrā, specifiskā Meliorācijas darbu profilā, bet šoreiz prasības par Būvkomersantu reģistru prasības nebija.

Rezultātā iepirkumā „Grāvju rakšana un tīrīšana, caurteku remonts un uzstādīšana Grobiņas novadā”   līgumu noslēdza ar SIA “Grobiņas meliorators”. Šo līgumu starp SIA “Grobiņas meliorators” un "Grobiņas HES" SIA noslēdza valdes locekle Ginta Veidemane, kura ir Māra Ilstera darījuma partnere. Darbus faktiski pilda „Grobiņas meliorators”.

Iepirkumā „Tāši Ābeļi autoceļa remonts” tika iekļauta prasība par meliorācijas speciālista iekļaušanu piedāvājumā, kaut ir autoceļa būvdarbi, līdz ar ko tika izslēgta tāda profesionāla ceļu uzturēšanas sabiedrība kā “Latvijas autoceļu uzturētājs”, bet līgumu Ginta Veidemane noslēdza ar SIA „Grobiņas meliorators”.

Līdzīga satura līgums ir noslēgts starp SIA “Grobiņas meliorators”, kur 100% daļu īpašnieks un valdes loceklis Māris Ilsters, un SIA „Grobiņas namserviss”, kur valdes locekle ir Ginta Veidemane

Arī SIA „Grobiņas HES” valdes locekle ir Ginta Veidemane, kurai 100% pieder SIA "Finanšu vadības birojs" ar adresi Dunalkas pag., Inti , kas ir Māra Ilstera īpašums, iepriekš viņa tur bija arī valdes locekle un, iespējams, arī nodrošina SIA “Grobiņas meliorators” finanšu apkalpošanu. Iespējams, ka SIA "Finanšu vadības birojs" tiek maksāts arī no citām Grobiņas novada pašvaldības institūcijām.

Iepriekš Grobiņas pagasta padomes laikā bija SIA "GP komunālserviss", kuru reorganizēja, izveidojoties Grobiņas novada domei. Pēc šīs reorganizācijas tika izveidota Ievai Ilsterei piederoša ļoti līdzīga nosaukuma SIA GN komunālserviss”, caur kuru veic dažādas finanšu operācijas.

Ieva Ilstere ir Grobiņas pašvaldības Policijas priekšniece. Ieva Ilstere regulāri amatpersonu deklarācijās nenorāda dalību kapitālsabiedrībā SIA "GN komunālserviss". Apjomīgie darījumi deklarācijā ir neizsekojami no līdzekļu ieguves viedokļa, un apšaubāmi, ka nav deklarējami līdzekļu atlikumi uz gada beigām.

Vēršu uzmanību ka šajā personu lokā ir iesaistīti daudzi bijušie un esošie Valsts policijas pārstāvji - Ieva Ilstere, Māris Ilsters, Uldis Ķepals (ZZS deputāts, saistīts ar SIA „King”), Aleksandrs Frēlihs (regulārs SIA “Grobiņas HES” iepirkumu uzvarētājs”) ,izpilddirektores Gunitas Laivinieces māsas Egitas Mazures-Mago  (bāriņtiesas vadītājas) vīrs Kārlis Mazurs-Mago.

Ir vēl citas sakritības, bet par tām citreiz.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par korupciju, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...