Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skats no malas

15.02.2011. 01:50

Ja Augulis ta rikojas nesaprotot situaciju - lai pakonsultejas ar Dombrovski. Ja apzinati - tad kauns ka viens latvietis ta nemil savu tautu.

Atbildēt

коля

14.02.2011. 23:04

Придурки , вы латышы !

Вас трахает какой то фашыст , а вы молчите

Предлагаю государству создать авиакомпанию , под названием АЙР ФЛИК . При посадке в эти самолеты , пасажыры должны кричать ХАЙЛ ФЛИК .
Вот тогда этот фашыст и отдаст наварованное.

Atbildēt

Bekija

14.02.2011. 17:27

Briesmas, arī citos Valsts uzņēmumos, kas saistīti ar SM notiek lietas peč iepriekšējiem scenārijiem, par cik Valsts uzņēmumā strādāju pirmo gadu, kopš oktobra mēneša esmu šokā, nezinu gan vai mans šoks kādam palīdzēs izvest Latviju no tiem mēsliem, kuros esam, bet vidējais Latvietis man sāk likties ir Venspils stipendiāts- tas,laikam, ir labākais darbs uz ko Latvijā var tiekties! Pie tam daudziem no viņiem nav iepriekšējas pieredzes uzņēmumu veidošanā, kā viņi tos var pārvaldīt...murgs!

Atbildēt

Ezis

14.02.2011. 15:03

Kā rullei un daudziem komentētājiem gribas cīnīties tā vietā lai strādātu! Ja grib redzēt, kas notiek cīņu rezultātā iesaku paskatīties Ventspils virzienā: Baltijas valstu agrāk lielākā osta jau izkritusi no trijnieka. Bet lasot komentārus revolucionārais noskaņojums labi jūtams.

Atbildēt

Ojārs => Kristai

13.02.2011. 22:25

p.s. Piekrītu - vēlētāji nešķiros.

Atbildēt

Ojārs => Kristai

13.02.2011. 22:23

Andri es minēju tikai tāpēc, ka raksts ir par "airBaltic" zīmolu, bet šī kompānija, kā man šķiet, ir Andra bizness, tur Aināra nav.

Atbildēt

Jānis Raimonds Mednis

[R] 13.02.2011. 18:51

Augulis, tāpat kā citi "zemnieki" cītīgi izpilda saimnieka vēlmes. SM ir "naudīga" miņistrija, tur vēl ir ko zagt un šiverēt, tikai tāpēc Auguli ievēro.

Atbildēt

krista >>ojāram

13.02.2011. 17:37

Nevienam taču nav nekādu ilūziju, ka Augulis un parlamentārā sekretāte - šahiste un kosmosa pētniece- ir iztapīgi Lemberga sulaiņi.Iespējams, ka Andris ir vienojies ne tikai ar Aivaru. Varbūt arī ar Aināru.
Bet Vienotība, kā teica Andris, maksā rēķinus zobus sakoduši, par to saņem kaut kādas druskas no 3 A dzīru galda.Taču vēlētāji nešķiros, kurš bija pie galda un kurš zem galda....

Atbildēt

ruk ruk

13.02.2011. 17:10

Augulis ir hūtainkuiļa maizais sivēntīņs, kādā toņkārtā liek, tādā šis kviec...

Atbildēt

omite

13.02.2011. 17:03

Nu kada vella pec mums vajag 100 galvas Saima,ka Valsti visus lemumus pienem viens cilveks-puzes klauns ar savu stulbo sminu!A varbut,ka vins visus ir nozombejis,ka Saima ""dejo"" pec hutes stabules?Mila tauta, cik ilgi mes cietisim so netaisnibu?

Atbildēt

Lelle

13.02.2011. 17:02

Vienotība smagi iet pa burbuli, sadarbojoties ar valsts izzadzējiem.Kapēc Dombrovskis par šito afēru turpina klusēt?

Atbildēt

klusais,stostīgais

13.02.2011. 14:50

tirliņš ieskrējies, baigo dūšu uzņēmis- tā kārtīgi pastrādā jo zin ka ir aizmugure

Atbildēt

Saimnieka menedžeri

13.02.2011. 13:06

Nu raksta virsrakstu gan varēja uz jēdzīgāku izdomāt. Piemēram, Ventspils mēra, Aivara Lemberga, menedžeri strādā pilna sparā.
Vel viens piemērs. Kādēļ tad pats Augliša kungs nesatīkas ar Magoņa kungu personīgi, bet to sarunu ved „saimnieks”?

Šeit foto:
http://www.telegraf.lv/news/foto-dnya-aivar-lembergs-isportil-nastroenie-glave-latvijas-dzelzceljsh

:) :)

Atbildēt

!

13.02.2011. 02:37

taadu auguli un vinam liidziigos vienkaarshi liek pie sienas !!!

Atbildēt

Ojārs

13.02.2011. 00:12

Gadījums izskatās nejēdzīgi vienkāršs - Andris ir vienojies ar Aivaru, bet Uldis ir tikai izpildītājs, kurš, visticamāk, par šī darījuma detaļām, līdzīgi kā par citiem līdzīgiem pēdējo mēnešu laikā jau par ieradumu kļuvušajiem uzdevumiem, neko daudz sīkāk nemaz nezina.

Atbildēt

Jebkurai problēmai ir risinājums

12.02.2011. 22:39

Air -Baltik, nemaz nav sarežģīti

Atbildēt

Piču- paču

12.02.2011. 22:38

Konsolidējot Air Baltic, valstij kā lielākajam akciju turētājam jāmaina nosaukums, atstājot Fliku-pliku.

Atbildēt

cereetaajs

12.02.2011. 22:20

Air Baltic+a tādu reģistrēt un lai Fliks aizrijas.

Atbildēt

mārai

12.02.2011. 21:13

pienāk diena un daudzi it kā sakarīgi politiķi kļūst par godmaņiem.

Atbildēt

Ješkam

12.02.2011. 21:12

valsts jau sen ir pārdota. Sen.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.02.2011. 20:32

>> JĀNIS
****************************
... Rulle nebļauj - Rulle raksta ...tad jau drīzāk tevis paša uzrakstīto var uztvert, kā histērisku bļaustišanos ar mūžīgajiem "sorosītiem"...un kaut kā nekas neliek manit, ka tas muļļa Augulis vispār mēģinātu pacikstēties ... un, vai ir ta, ka, kas pārdots, tas pārdots jau arī nav vēl riktīgi pateikts ...sakumā Fliks teica, ka vienkārši ATDOS tos zimolus, pie tam ar piebildi, ka tuvākajā laikā ...tad teica, ka valstij vispār nav vēl samaksāts par tiem zimoliem ...tad teica, ka daļa samaksāta ...nu, kas tad tur galu galā ir ?! ...tad jau Augulim ari ir kārtējās KOMUNIKĀCIJAS PROBLĒMAS ...tā tāda, kā izskatās, jau profesionāla slimiba ...būtu istais laiks šajos gadījumos piešķirt invaliditāti ...

Atbildēt

māra

12.02.2011. 20:12

Par Auguli autorei diemžēl taisnība. Bija jauns,simpātisks,kā likās,sakarīgi domājošs politiķis, vēl nodomāju,ka Zemniekiem ar viņu paveicies.Bet še tev! Ļoti spējīgs tādā nozīmē, ka kosmiskos tempos kļuvis par ciniķi un rokaslaižu.Žēl,bet likumsakarīgi!

Atbildēt

Hūtes marazms ?>Jānis

12.02.2011. 19:59

Kas pārdots, pārdots!
-----------------------------------
Nu protams, afēru uzsāka ne jau Hūte, bet Flikam (vai tam, kam viņš kalpo par izkārtni) pilnīgi vienalga, ar kuru no kampēju trijotnes (AAA) pabeigt afēru apkāšot valsti!

Atbildēt

Jānis

12.02.2011. 19:00

Kas pārdots, pārdots!
Rulle kā tāda soriste, acis aizmiegusi, nelietīgi bļauj uz Auguļa k-gu, kaut labi zin, ka ne viņš pārdeva, ne viņš tolaik bija Satiksmes ministrs, ne viņa spēkos ir anulēt darījumu.
Nopērt to Rulli vajadzētu, atņemt viņai tiesības strādāt par žurnālisti, jo šitādu lažu laist, nu piedodiet!

Atbildēt

Ješka.

12.02.2011. 16:29

Ne jau valsts pārdeva.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.02.2011. 16:12

>> JĀNIS
**************************
Jānis
11.02.2011. 19:45

Valsts tak preču zīmi pārdeva, ja nemaldos premjera Dombrovska laikā, ko te cepās Rulle?
**************************
...laikam nebūsi ticis līdz raksta priekšpēdējai rindkopai :
..."Pietiek rakstījis, ka juristi SM jau vasarā bija snieguši atzinumu PAR TO, KĀ CĪNĪTIES, kā cīnīties ar Fliku par airBaltic preču zīmju atgūšanu, nepiekāpjoties BAS, taču SM šos ieteikumus neņēma vērā."...
...dļa asobo tupih - Rulle, kā tu saki, cepas par to, ka SM nemaz nemēģināja pacīnities ar Fliku ...moš, Augulim iet pakonsultēties pie Ekonomiskās policijas, kas, kā pastāstīja ltv1 "Atklātajā ceturtdienā", dzenā grutnieces pat pa dzemdību namu - vot, kur istens darba entuziasms ...jebšu Augulim, tā teikt, "kiška tanka" dzenāt spēcīgāku pretinieku par bezmaz jau dzemdību zālē gulosu grutnieci ...

Atbildēt

Karote

12.02.2011. 15:37

Kas tad zēnam, nav jau paša nauda, bet kautkāda valsts..Jāpasaka paldies,ka pa taisno neskaita Lembja kontā.Un ja skaitītu,arī nekas taču nebūtu.Atbildības nulle.

Atbildēt

autorei

12.02.2011. 15:26

Tā tas iespējams tikai vientiesīgu muļķu (ZZS vēlētāju) zemēs- kad mazas pašvaldības vadītājs ar naivu, bet piemīlīgu ģīmīti, apejot politiskās karjeras kāpnes, pēkšņi kļūst par parlamenta deputātu un pēc tam par ministru.Vai tad jel kādam nav skaidrs, ka viņš ir izpildīgs sulainis ZZS saimniekam.
Pārsteidz tikai viens, t.i.pārējo ZZS deputātu, kuru vidū ir arī saprātīgi un finansiāli neatkarīgi cilvēki,beziebildumu pakļaušanās šiem spēles noteikumiem.
Dzīvosim redzēsim- varbūt, ka šis pakalpiņš vēl nonāks premjera krēslā. Lembergs pats šo godu negribēs uzņemties. Kad jaunais un perspektīvais ieliktenis visu būs nolaidis uz grunti, bet Lembergs būs savācis vēl to, kas te palicis, tad varēs teikt, ka jaunais "virsnieks"kā Ceplī būs tas vainīgais.

Atbildēt

Ņevzorov

12.02.2011. 14:50

Tieši tāda pati shema, ka Putins (Kremļa mafija) palīdzēja Abromovičam. Tur tikai summas bija lielākas. Abrams Sib ņefķ nopirka par pāris simts miljoniem, bet Krievija to visu atpirka par nieka padsmit miljardiem. Politmafija. Un viss likumu ietvaros.

Atbildēt

Jānis

12.02.2011. 14:30

Lemberg! Tu esi Latvijas blēdis Nr 1. Tāpēc vari neuztraukties, Tev šo "titulu" neviens neatņems, ja nu vienīgi Latvijas tiesa būs spējīga Tevi atkārtoti iesēdināt cietumā., Tavai bezkaunībai un nekrietnumam, kā jau bijušjam PSRS KP funkcionāram, nav robežu. Tu strādā pēc labākajiem komunistu paraugiem - esi pilsētas partijas komitejas 1.sekretārs un pie viena vēl Izpildu komitejas priekšsēdētājs. Tev , kā jau komunistiem bijs pieņemts, ir sava kontolēta prese, radio u.c. masu mēdiji, kuri Tev dzied slavas dziesmas. Tu visu kontrolē pilsētā - tiesībsargājošas struktūras, biznesu, u.c., pat reklāmu bez Tavas saskaņošanas neuzliksi pie kāda objekta un tagad jau valstī. Ja kāds Tev nepakļaujas,Tu mēģini tos apmelnot un iznīcināt. Lai tauta Tevi nenogāztu, Tu šo to izdari tās labā, bet cik tad viņiem, salīdzinājumā ar Tevi un Tavu ģimeni ir vajadzīgs. Tādas drupačas no Tava bagātīgā galda. "Lielākai zivij" Tu iedod arī lielāku kumosu, "sponsorē" sev vajadzīgos cilvēkus, lai tikai nesodīts varētu sev un ģimenei raust bagātību. Ar savu darbību Tu esi liela "bremze" gan Ventspils, gan Latvijas attīstībā, jo visur ievazā vecās darba, savstarpējo attiecību metodes. Kamēr Tu esi dzīvs, un uz brīvām kājām, Latvija nekad neattīrīsies no korupcijas, jo dzīvs ir tās "krustēvs" - Lembergs. Daudzi aizbraucēji no Latvijas ir uz Tavas sirdsapziņas, jo saprot, ka nekas Latvijā nemainīsies, kamēr to pārvalda "mafija". Ne katrs uzreiz iedomājs Tavu vārdu, jo ar sev paklausīgu masu mēdiju palīdzību, esi daudziem "aizsmērējis acis". Tomēr arvien vairāk cilvēku Latvijā sāk apzinēties Tavu noziedzīgo darbību un tās radītās sekas. Tu tiksi sodīts, kā tautas tā Dieva priekšā!

Atbildēt

Jānis

12.02.2011. 14:30

Lemberg! Tu esi Latvijas blēdis Nr 1. Tāpēc vari neuztraukties, Tev šo "titulu" neviens neatņems, ja nu vienīgi Latvijas tiesa būs spējīga Tevi atkārtoti iesēdināt cietumā., Tavai bezkaunībai un nekrietnumam, kā jau bijušjam PSRS KP funkcionāram, nav robežu. Tu strādā pēc labākajiem komunistu paraugiem - esi pilsētas partijas komitejas 1.sekretārs un pie viena vēl Izpildu komitejas priekšsēdētājs. Tev , kā jau komunistiem bijs pieņemts, ir sava kontolēta prese, radio u.c. masu mēdiji, kuri Tev dzied slavas dziesmas. Tu visu kontrolē pilsētā - tiesībsargājošas struktūras, biznesu, u.c., pat reklāmu bez Tavas saskaņošanas neuzliksi pie kāda objekta un tagad jau valstī. Ja kāds Tev nepakļaujas,Tu mēģini tos apmelnot un iznīcināt. Lai tauta Tevi nenogāztu, Tu šo to izdari tās labā, bet cik tad viņiem, salīdzinājumā ar Tevi un Tavu ģimeni ir vajadzīgs. Tādas drupačas no Tava bagātīgā galda. "Lielākai zivij" Tu iedod arī lielāku kumosu, "sponsorē" sev vajadzīgos cilvēkus, lai tikai nesodīts varētu sev un ģimenei raust bagātību. Ar savu darbību Tu esi liela "bremze" gan Ventspils, gan Latvijas attīstībā, jo visur ievazā vecās darba, savstarpējo attiecību metodes. Kamēr Tu esi dzīvs, un uz brīvām kājām, Latvija nekad neattīrīsies no korupcijas, jo dzīvs ir tās "krustēvs" - Lembergs. Daudzi aizbraucēji no Latvijas ir uz Tavas sirdsapziņas, jo saprot, ka nekas Latvijā nemainīsies, kamēr to pārvalda "mafija". Ne katrs uzreiz iedomājs Tavu vārdu, jo ar sev paklausīgu masu mēdiju palīdzību, esi daudziem "aizsmērējis acis". Tomēr arvien vairāk cilvēku Latvijā sāk apzinēties Tavu noziedzīgo darbību un tās radītās sekas. Tu tiksi sodīts, kā tautas tā Dieva priekšā!

Atbildēt

blade

12.02.2011. 14:05

Register at http://www.bestclicever.com/?ref=blade5858 and earn 3 USD per each viewed advertisement!

Atbildēt

s

12.02.2011. 13:46

Tak uztaisiet citas preču zīmes. Būs lētāk. AirBaltic jau nav nekāds zelta zīmols.

Atbildēt

??

12.02.2011. 10:27

Ko nozīmē tās vērtīgās preču zīmes? Atvainojos par savu nezināšanu.:)

Atbildēt

Jana

12.02.2011. 10:11

Ja nekalpos tad arī tur nesēdēs, tas jau visiem sen zinām, ka šajā valstī augstas amatpersonas var darīt ko vien vēlās, jo nevienm nebūs ne par ko jāatbild,,, Vajag tikai mācēt draudzēties ar pareizajiem cilvēkiem tad arī būs labums savs labums!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOŽELOJAMIE AUGSTA RANGA IERĒDŅI........................

Atbildēt

dfae

12.02.2011. 09:55

PIenaks kadreiz laiks,bet vins pienaks,Kad saks saut uz tada veida ministriem un vinu saimnieciniem!!!Dies pasarg dumjo zemi!!

Atbildēt

Hūtes marazms ?

12.02.2011. 03:15

Hūtes Auguļzēns jau var sprēgāt par kārtējiem miljoniem, kas valstij būtu "jāmaksā" Flikam (kādu "otkatu" Fliks ir piesolījis Hūtei zinās tikai viņi paši). Bet nav jau vairs 90. gadi! Vai tiešām Hūte ir ieslīdzis marazmā un cer ka varēs to valsti kāst arī turpmāk?

Atbildēt

Chaims Abramovičs

12.02.2011. 00:40

TIE ZĪMOLI JAU PATIESĪBĀ NEVIENAM NAV VAJADZĪGI - TIKAI KĀRTĒJAI AFĒRAI!

nomaini air baltic uz fly Latvia un Fliks ir dir*ā ar visiem saviem zīmoliem!

Atbildēt

vermuts

12.02.2011. 00:00

Vot, meklēju, par cik naudiņām toreiz SAS piedāvāja valdībai atpirkt Airbaltic, un atradu, ka toreiz SAS piedāvāja maksāt vēlāk, tjipa daļu uzreiz, daļu pēc tam.
http://diena.lv/lat/business/hotnews/transportlogistic/valdiba-lemj-vai-par-47-miljoniem-pirkt-airbaltic-akcijas-no-sas

Nu lūk, un kaut kā nevilšus iedomājos, ka varbūt Flikam arī bija tādi nosacījumi, ka varēja maksāt SASam vēlāk. Un tikai tagad, kad krievi caur ofšoru samaksāja Flikam, viņš veica gala norēķinu. Bet kā kompānijas vadītājs varēja nodrošināt to, ka pāris gadu laikā sashēmos, kā atrast pircēju ar reālu naudu, varēja nodrošināt to, ka sagrozot grāmatvedības datus un savācot naudu no valsts, uzkruķīs daļu vērtību līdz jebkādam ciparam.

Atbildēt

gpoint

11.02.2011. 23:26

jāni, tu maldies

Atbildēt

ese

11.02.2011. 23:22

Kalpo takš priekš blēžu bandas "vienotības"!

Atbildēt

nožēlojami

11.02.2011. 22:31

lūk kārtējo pierādījumi, ka politika šai valstī tiek taisīta (pirkta) par sabiedrībai nozagto (prihvatizēto) naudu!

Atbildēt

ZEKS

11.02.2011. 21:32

Laikam vasarā nāksies iet uz saeimaas atlaišanu
AŠ2 taču jātiek pie varas
Fliks muļķu zemes vaukšķus d.rāž kā grib,
Pareizi ir -vergi ir jādresē

Atbildēt

Jānis

11.02.2011. 20:45

Valsts tak preču zīmi pārdeva, ja nemaldos premjera Dombrovska laikā, ko te cepās Rulle?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...