Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Latvijā ir nolaists viss

Aldis Gobzems
27.10.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.

1. Veselības aprūpes sistēmā ir kolapss. Būsim godīgi, pirms c19 laba un operatīva veselības aprūpe bija par maksu. Viss pārējais bija jau tad tuvu katastrofai. Tagad tikai tas tika izgaismots.

2. Iekšējā drošība. Aizbrauciet uz jebkuru policijas iecirkni. Saņemsiet atbildi.

3. Ārējā drošība. Mums pat nav robežas.

4. Finanses. Vienīgie ieguvēji ir tie, kuri saprot no maksātnespējas. Maksātnespējas un tiesu izpildītāju paradīze. Tādas ir kapitālā remonta sekas.

5. Izglītība. Skolas ver ciet.

6. Mazais un vidējais bizness. Izmirst.

7. Tranzīts. Arivederči.

8. Demogrāfija. Paši zināt. Pustukša valsts.

Šo sarakstu var turpināt un turpināt. Un uzdot vienu jautājumu - Jūs neredzat?

Vainīgs ir ārējais ienaidnieks. Vai vismaz Gobzems. Bet nekādā gadījumā ne Vienotības vara, kam paraksta tiesības jau 18 gadus, kam premjera postenis virs 10 gadiem, kam ārlietu postenis virs 10 gadiem, kam finanšu ministra postenis tikpat gandrīz. Vainīgi ir visi citi.

Latvijā cilvēki ir ar vergu DNS. Daudziem ir vāja izglītība un viegli manipulējami. Jo vergu viegli manipulēt. Ar to arī nodarbojas vara. To saprot Vienotība. Jo vairāk mazizglītotu vergu, jo vieglāk saglabāt varu. Izsist, izskaust vergu DNS, pārveidot par uzvarēt gribošas nācijas DNS ir tas, kas jadara šobrīd. Izdzīt vergu DNS. No katra. Arī Tevis, mans lasītāj.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...