Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.

Uzskatīt, ka visi krievi ir kā Putins, ir tāpat kā uzskatīt, ka visi latvieši ir kā Levits un Kariņš (un daudzi latvieši jau arī ir kā Kariņš un Levits, jo vara ir tautas spogulis). Latvija nekad nebūs bagāta, ja visos pārtikas veikalos galvenie plaukti būs atvēlēti alkoholam un visos iepirkumu ratos regulāri būs alkohols (un nevajag likt bildes, ka dzer tikai Krievijā, Latvijā dzeršana nav retums, diemžēl katrā ģimenē atradīsies pa stāstam, statistika arī ir graujoša).

Latvija nekad nebūs bagāta, ja tēvi pametīs savus bērnus (tikai nevajag tagad sist pie krūtīm un teikt, ka aizstāvēsiet valsti, ja savus bērnus nevar aizstāvēt). Latvija nekad nebūs bagāta, ja izglītības sistēmā skolotāja ar ondulāciju taisīs kniksi Kariņam un klanīsies Levitam tāpat kā jebkurš ordeņa ballītes viesis.

Ir jāpasaka skaidri - gandrīz puse skolotāju nav spējīgi mainīties, un tā nav tikai valdības vaina, ka mūsu izglītības sistēma strauji slīd arvien lejup. Pirms vēlēšanām skolotāji pārdevās par kapeikām tāpat kā pensionāri. Atbildība ir paši cilvēki, paši skolotāji arī, paši pensionāri arī.

Latvija nekad nebūs bagāta, ja gribēsies ordeņus un tukšas uzslavas par lepnajiem latviešiem, bet negribēsies ieraudzīt realitāti. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijas pilsoņi čakarēs Latvijas pilsoņus. Latvija nekad nebūs bagāta ar citas valsts karodziņiem priekšā un pakaļā.

Bet galvenais – un atkārtojot simto reizi. Latvija nekad nebūs bagāta, ja bērns nebūs pirmajā vietā. Es to atšķirību redzu tagad katru dienu. Gaismas gads atšķirības attieksmē pret bērnu. Latvijā nav neviena priekšnoteikuma, lai tā šobrīd uzplauktu.

Un nevainojiet valdību. Atbildīgi esat Jūs visi katrs personīgi. Katru reizi, ieejot veikalā un paņemot pudeli. Katru reizi, pārdodot savu balsi par 20 eiro pielikumu uz mēnesi. Katru reizi, pametot savu bērnu. Katru reizi skaužot. Katru reizi činkstot, ka vainīgi visi citi, tikai ne paši atbildīgi.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...