Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Latvijas teritorijas attīrīšanas plāns

Pasaules konspiroloģijas centrs
02.07.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Lai cik ironiski tas nebūtu, sākotnēji domājām rakstīt par attīstības plānu, jo, lasot pirmsvēlēšanu programmas pagājušā gada rudens sākumā, radās iespaids ka mēs arī protam rakstīt. Savukārt, skatoties uz pēdējo 30, drīzāk 20 gadu notikumiem, statistiku, soctīklu komentāriem un vienkārši novērojot sadzīvi galvaspilsētas ielās un dažreiz arī ārpus tās, rodas secinājumi un diemžēl ne tie pozitīvākie.

Tātad daudzi ļaudis kādā ikdienišķā darbadienas vakarā pēc Panorāmas noskatīšanās nepārslēdzas uz seriāliem vai kādiem propagandas kanāliem, bet skatās raidījumu Kas notiek Latvijā. Paskatīsimies no dažādiem aspektiem, kas tad šeit notiek, bet nevis viena vakara ietvaros, kur tiek paķidāti kaut kādi viedokļi, koncepcijas, vērtējumi un citi mūsdienu liberāļu gudrie vārdi, kurus droši varat rakstīt komentāros, bet veiksim secinājumus, kas kalpos par pamatu kārtējai mūsu sazvērestības teorijai.

Visiem ir skaidrs, ka valsts nevar pastāvēt bez cilvēkiem, pieņemsim, ka viņus varam saukt par pilsoņiem, kaut gan mūsdienās daudzi jau runā, ka verdzība nekur nav pazudusi. Sekojoši – valstij ir jādomā par to, lai pilsoņi nepazustu, nebrauktu prom, nemirtu pāragrā nāvē. Pilsoņi ir nepieciešami, viņi strādā, maksā nodokļus, uztur valsts birokrātisko aparātu, kam attiecīgi ir pienākums nodrošināt šādas tādas pilsoniskās nu vismaz pamatvajadzības. Ir nepieciešama veselības aprūpe, drošība, atbalsts jaunajiem pilsoņiem, topošajiem nodokļu maksātājiem, atbalsts vecumdienās.

Pēdējos gados, skatoties statistikā, secinam, ka valsts pamazām izmirst, pilsoņu paliek arvien mazāk. Esam savienībā, agrāk bija cita, bet tagad mums ir nodrošināta brīva darbaspēka kustība, ja neesi galīgs sliņķis, nav nekādu dižo šķēršļu izvēlēties kādu citu no draudzīgajām savienības republikām un pastrādāt tur. Protams, ka kapitālistiskais aicinājums daudziem ir gana kārdinošs, bet pēdējos gados dažādu krīžu, mākslīgi vai ne tik ļoti radītu, rezultātā mainīt lokāciju daudziem jau ir kļuvis par vienīgo izdzīvošanas iespēju.

Ļoti dīvains fakts ir tas, ka dzimstība Latvijas republikā ķīniešu vīrusa laikā bija mazāka nekā Otrā pasaules kara apstākļos. Pēc idejas daļēji iespundētiem mājās tak vajadzētu nodarboties ar procesu, kura rezultātā dzimst nākamie pilsoņi, bet tur, redz, ka nekā. Iespējams, ka situācija daudzos bija radījusi lielāku stresu nekā toreizējā kara apstākļos, - par to gan jāaptaujā paaudze, kas tos laikus ir pieredzējusi, kamēr vēl ir tāda iespēja. Mūsdienu variantā, iespējams, tās bija bailes par nākotni, sociālā un finansiālā spriedze.

Vēl viens dīvains fakts: šobrīd iekš mūsu savienības nedzīvojoša valsts – Uzbekistāna, ar kuru bijām iepriekšējās savienības brālīgajā tautu barā, savu nākotnes pilsoņu materiālu gan atražo, ka prieks skatīties. Kādi viņiem ir iemesli vairoties un domāt par tautas nākotni? Izejot no padomijas, tak bijām vienādi nabagi, un arī no viņu valsts daudzi brauc prom viesoties un strādniekot uz citām valstīm.

Varbūt uzbeki vēl nezina, kas ir liberālisms? Varbūt viņi ir karstasinīgāki un attiecīgi naskāki uz procesu, kas viņu tautas pastāvēšanu nākotnē nodrošinās? Bet tas nekas, no viena Saeimas kakta kāds zili zaļā krāsā esošais iekviecās, un Ministru kabinets aktīvi piebalsoja – taisam robežas vaļā trešās pasaules valstīm, un lai brauc te, kam vien nāk prātā, būs, kas strādā uz lauka vasaras svelmē par minimālo algu vai kaut ko būvēs un varbūt paliks bez algas, bet pie reizes parūpēsies par demogrāfiju. Nu sauciet konspirologus, kādos vārdos vien vēlaties, bet tādu Eiropas nāvi, kur izvarošanas statisku saskaitīt vairs lāga nevar, pat Staļina murgos grūti iedomāties.

Ko mēs varam secināt? Demogrāfija, tautas pastāvēšana ilgtermiņā mūsu demokrātiski ievēlētajiem indivīdiem acīmredzot ir pilnīgi pie vienas vietas. Viena partija kaut ko tur nosacīti cīnās, bet kaut kā švaki ar tiem rezultātiem, nav nemaz jāanalizē Uzbekistānas fenomens, poļi un ungāri attiecībā uz šiem jautājumiem vismaz cenšas situāciju risināt likumā noteiktajā kārtībā.

Pāriesim pie proletāriskākiem jautājumiem, kā jau minējām – strādniekam, ja rokas aug no pareizās vietas, nav nekādu problēmu nomainīt valsti un savienības ietvaros īpaši vienkārši, nekas, ka Anglija aizslēgta, ir gana daudz citu republiku, kur vienkārši maksā vairāk un ir jāstrādā mazāk, tas ir fakts. Ne jau vienmēr trimdā tā dzīve ir tā vieglākā, bet statistika rāda ko citu – liela daļa veiksmīgi iedzīvojas un vairs netaisās braukt atpakaļ.

Šeit vairs dzimtās āres nav arguments, ja birokrātiskais aparāts un alkatīgs darba devējs, bieži ārvalstu ekspluatators, spēj piedāvāt tikai verdzību līdz pensijai, ja paveicās nenokaut veselību jau pirms tam. Agrākos laikos vēl kā arguments palikt dzimtenē varēja strādāt lētāka un dabiskāka pārtika, bet šobrīd ar augstākajiem komunālajiem maksājumiem savienības ietvaros un nekaunīgi alkatīgi valdošo pārtikas karteli, kas pat nepieder vietējiem uzņēmējiem, atliek secināt, ka cilvēkus speciāli dzen prom no valsts, ko sauc par Latvijas Republiku.

2009. gada krīzes laikā aizbrauca daudzi un uz neatgriešanos, nemaz neizbrīna tā laika secinājums, ka Staļina laikā vismaz par biļeti nebija jāmaksā. Kā reizi nākamais dīvainais fakts – komunistu režīma izsūtīto cilvēku skaits jau ir pārsniegts ar no mūsdienu republikas aizbraukušo rezultātu, kur tautai ir radīti apstākļi, lai paši par saviem līdzekļiem vāktos prom.

Nu varbūt nebūsim tik proletāriski un paskatīsimies, kur tā naudiņa no mūsu nodokļiem aiziet? Centralizācija, kas pēc būtības ir pret tautu, mums neizpaužas tikai ģeogrāfiski, ka Rīga ir valsts centrā un attiecīgi iedzīvotāju skaits, - atšķirībā no pārējās eiropas, kur bieži vien katrā ciematā ir sava ekonomiskā sistēma, kas spēj vairot katra strādājošā labklājību.

Valsts ilgtermiņa attīstību kavē procesu centralizācija ap birokrātisko aparātu. Brežņeva laikā ko līdzīgu sauca par stagnāciju, bet toreiz vismaz situācija veidoja plaisas, lai vēlāk sistēma sabruktu, bet kas notiek tagad? Milzīgs valsts sektors pret privāto – kurš kuram taisa naudu? Tā ir pamatskolas ekonomikas viela. Mūsu visgudrajiem politiķiem un ierēdņiem ar sazin cik augstākajām izglītībām tak vajadzētu saprast šādas elementāras lietas.

Nesamērīgs nodokļu slogs uz mazā un vidējā biznesa pleciem, kamēr ārvalstu globālisti var netraucēti saimniekot un pumpēt kapitālu uz savām valstīm. Vai neatgādina kaut kādu koloniju? Nesamērīgs ierēdņu bars, vairāk šie ir tikai Dānijā un Norvēģijā, rēķinot OECD valstis. Ar ko viņi vispār nodarbojas? Vai kāds pazīst kādu ierēdni? Pajautājiet viņam pēc darba, kā pagāja viņa darba diena, un ierakstiet komentāros. Tai pat laikā nozares, ko uztur nodokļu maksātāji, kā medicīna un policija ir nokļuvušas tik nožēlojamā situācijā, ka pilsonim parastajam jau jāsāk uztraukties par savu dzīvību. Vai gaidīt divas nedēļas rindā uz stacionāru akūtas situācijas gadījumā ir normāli? Daži uz izmeklējumiem vai procedūrām ir spiesti gaidīt mēnešiem, ļoti iespējams, ka gaidot vari arī aiziet aizsaulē.

Ir jābūt galīgi aklam vai nozombētam, vai arī peļņā peldošam no valsts iepirkumiem, lai nesaprastu, ka šeit notiek depopulācijas plāns un par sliktu pilsoņiem tiek aktīvi realizēts.

Paliek aktuāls jautājums – kam tas ir izdevīgi???

Vai tiešām reptiļi, kas paši nespēj vairoties un tad šo savu lāstu uzspiež ar tehnoloģiju un propagandas palīdzību Zemes iedzīvotājiem? Mūsdienās atšķirībā no komunistu režīma neviens ar šaujamo vairs pakausī gluži nestāv, šeit jau ir izstrādātas rafinētākas metodes, kas it kā pagaidām vēl iekļaujas gadu simtos celtā humānisma normās, vismaz uz papīra, kurš, kā zināms, pacieš visu.

Visi procesi pēdējos aptuveni vismaz 20 gadus liek domāt par depopulācijas plānu attiecībā uz Latvijas teritoriju. Cilvēkam parastajam, pilsonim vidējam vai vienkārši strādniekam šeit kļūst dzīvot jo dienas, jo neērtāk, smacīgāk un stresaināk, un vai mūsu Veselības ministrija ir atzinusi, ka stress ir viens no veselībai kaitīgākajiem mūsdienu faktoriem? Vai nu tiešām notiek gatavošanās milzīgam brutālam karam un Ukraina ir tikai iesildīšanās? Attiecīgi poligons aptuveni Rīgas izmērā mežainā salīdzinoši klusā vietā, kur pat vietējie pilsoņi neprotestē pret to, ka nāksies no savas zemes atteikties, varētu par to liecināt?

Pat liberāļu un tukšmuldētāju festivālā šogad atšķirībā no citiem gadiem diskusijas par aizsardzību un militārām lietām pēkšņi ir kļuvušas aktuālas. Vai tiešām atkal gatavināšana? Šāda scenārija iespējamības gadījumā labāk laikus zemi padarīt tukšāku, lai kādi partizāni nesadomā maisīties pa kājām, atceroties vēsturi pēc Otrā pasaules kara, mūsu meža brāļi bija gana spēcīgi un ar minimāliem resursiem gana komunistus pielika pie zemes. Vēl jau laikus ir jāsavāc gudrākie prāti, lai nebūtu lieka tirgošanās un birokrātijas kā ar nacistu raķešu inženieriem. Pagaidām kapitālismu neviens nav atcēlis, nauda tiek nodrukāta, cik nepieciešams, un talantīgi ļaudis kā ārsti vai inženieri tiek laikus pārpirkti uz citām valstīm, - tādu bojāeja plānota kara apstākļos arī nebūtu diži gudrs variants.

Tā vietā mums tiek piedāvāti “ārsti un inženieri “ no trešās pasaules valstīm, nav jau nevienam liela skāde, ka kāda laiva Vidusjūrā noslīkst. Trešā reiha laikā savukārt Ostlandē bija izplānots atpūtas placis bagātajiem, vietējiem atstājot apkalpojošo lomu. Pamatojums bija neskartā un skaistā daba, kāda tā, starp citu, ir joprojām, un tad rodas jautājums par zaļā kursa murgu tik aktīvu uzspiešanu? Iespējams, ka globālisti šo teritoriju ir iekārojuši, varbūt savus Šveices kalnus jau ir pieķēzījuši?

Nobeigumā vēl viens scenārijs. Senos laikos Romas karotāji baidījās šeit līst, jo zināja ka dabūs pa mizu, - viņu hronikās minēts, ka tur labāk nenākt, jo tur dzīvo pavisam cita civilizācija, mežonīga un bīstama, ja vietējais paliek nikns, var koku izraut ar visām saknēm un samizot pretinieku.

Karu laikos latvieši ir izrādījušies īpaši augstas raudzes cīnītāji, - varbūt tādi ir mūsu gēni un globālisti kaut ko zina vairāk un tāpēc tautai nestāsta? Kapēc mūsu oficiālā vēsture sākas tikai no 11. gadsimta? Kurš ir atļāvies izdzēst laikus, kad mēs šeit atnācām un ledus laikmets atkāpās? Nu, bet, ja lielvaras ir ieplānojušas šeit spēlēt savas asiņainās spēles, atkal viņiem galīgi negribas, lai rastos kāds jauns latviešu leģions vai jauni strēlnieki, kas var pat samaisīt viņu plānus.

Globālistiem galīgi nav izdevīga Latvijas vai pat baltu tautu atdzimšana, tapēc šeit ir atsūtīta koloniālā pārvalde ar savu puvušo liberālisma ideoloģiju valdošās partijas izskatā un aiz viņiem saitītē sekojošajiem koalīcijas partneriem, ko reizi 4 gados un, iespējams, pat biežāk ir iespējams nomainīt. Liberālisms kā inde lai iepotētu jauno komunismu kur visi būs vienlīdzīgi, bet daži tomēr vienlīdzīgāki jau 20 gadus indē mūsu prātus un jau ir ķērušies pie fiziskas indēšanas. Attiecīgi katru dienu mūs zombē ar sagrozītu informāciju, mēģina sanaidot vienu pret otru ar dažādām tēmām, kultivē sabiedrībā negatīvismu un neiecietību, indē ar nekvalitatīvu pārtiku un saindētu alkoholu utml. Lai arī cik kapitālistiski tas neizklausītos, atliek secināt – katrs pats savas laimes kalējs, tas būtu moto, kā izdzīvot indivīdam.

Kā izdzīvot tautai un nācijai? Rakstiet komentāros. Esam tikai pagrīdes konspirologi, nevis politiķi, un uz visiem jautājumiem atbildēt diemžēl nevaram.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ne viss ir zelts, kas spīd

FotoKārtējo reizi kārtējā Saeima ir ievēlējusi jaunu (sic!) valdību. Ko mēs varam sagaidīt no šī piedzimušā brīnumbērna, kurš mums sola piena upes un ķīseļa krastus tuvākajos gados, proti, Eiropas Savienības valstu vidējo dzīves līmeni? Skeptiķi teiktu – blēņas! Cik valdības nav nākušas un gājušas, kas nav solīts, bet, kur bijām, tur esam!
Lasīt visu...

3

Stāsts par lielo Latvijas aptieku skaitu, aptieku un vairumtirgotāju uzcenojumiem lielākoties ir no pirksta izzīsts

FotoKatrs veselības ministrs nāk ar sev vairāk vai mazāk draudzīgu politiķu uzstādījumiem, kurus tad pirmajās darba dienā pamanās paust tautai, atbildot uz nesagatavotu žurnālistu nesagatavotiem jautājumiem. Ar laiku ministrs saprot spēles noteikumus, sāk solīt mazāk, bet prasīt vairāk.
Lasīt visu...

6

Jautājumi Pirmajam slēgtajam pensiju fondam

FotoSaņēmu Jūsu e-pastu ar aicinājumu veikt papildu iemaksas Pensiju fondā! Varbūt Jūs tomēr varat mani nomotivēt to izdarīt, atbildot uz maniem jautājumiem un varbūt sniedzot papildu informāciju!
Lasīt visu...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

Pirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu...

Foto

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

Sortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram...

Foto

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

Pagājušajā piektdienā,...

Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienšošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, mēs uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas Reģionu apvienības apvienotā saraksta Ventspils pilsētas pašvaldības...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...