Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Viedais Manels
29.10.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi, sejas un  ķermeņa kopšanas pakalpojumus; nelaiž daudzos veikalos, ēstuvēs, noteiktos transporta līdzekļos, kultūras u.c. iestādes. Subsīdijas krīzes skartajiem un pielikumu pensijai izmaksā tikai vakcinētajiem. Nepotētos visaizskarošākajiem epitetiem publiski sunī valsts augstākās amatpersonas. Premjers draud, ka pēc lokdauna neinjicētajiem iestāsies “elle zemes virsū”. Tautu biedē ar armiju.

Tajā pašā laikā Ministru prezidentam pietiek nekaunības paziņot, ka “spēki ārpus valsts kurina savstarpēju nesaprašanos Latvijas sabiedrībā, cenšoties izveidot naidīgas nometnes”. Kariņš vēl piemetina: “Mums ir viens pretinieks – šausmīgais vīruss, no kura var glābties vakcinējoties.” 

Neaptēstais politiķis pat neapjēdz, ka savā tekstā kārtējo reizi apstiprina – nepotētie ir “zemcilvēki”. Manuprāt, Latvijas tautai ir viens pretinieks – šausmīgā valdība, no kuras var glābties, to nometot. Ar tādiem vadoņiem latvzemiešiem vairs nekādus ienaidniekus nevajag. Vislielākie naida kurinātāji valstī šobrīd atrodas pie varas. Atmosfēra sabiedrībā ir tā nokaitēta, ka līdz pilsoņu karam palicis viens solis.

Uzskatu, ka premjerministrs apzināti mēģina izspēlēt ārējā ienaidnieka kārti, naivi cerot, ka triks nostrādās. Visticamāk, ar “spēku ārpus valsts” domāta Krievija. Taču tur pie teikšanas ir tādi paši civilizācijas atiestatītāju dienderi. Runājot par mūsu un kaimiņzemes varnešiem, teikšu tā: vārna vārnai acī neknābs. Toties vienkāršie krievzemieši tāpat kā mēs cīnās pret obligāto potēšanos, absurdajiem ierobežojumiem un diskrimināciju. Tālab nevis tauta pret tautu karosim, bet visas kopā pret tumsu.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...