Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

Dzīvnieku patversme Ulubele
08.08.2020.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.

Kāpēc Ulubelē ir vajadzīgs Kaķu dārzs?

Ulubeles Kaķu dārzs ir sen lolots sapnis – atbilstoša dzīves telpa tiem patversmē nonākušajiem minkām, kuri raduši dzīvot āra apstākļos, kuri nav un nekad nebūs mīlīgi klēpja kaķīši uz silta mūrīša. Visbiežāk tie ir ielas kaķu koloniju iemītnieki, kas reiz bezpalīdzīgā stāvoklī - savainoti vai slimi - nogādāti patversmē. Palikšana patversmes iekštelpās viņiem nozīmē spriedumu būt ieslodzītiem uz mūžu, jo bailīgos, mežonīšus un neatkarīgos cilvēki reti izvēlas adopcijai.

Kopš maijā un jūnijā Ulubelē nonāca 20 paglābtie Skanstes dārzu bezsaimnieka kaķi, sapnis par Kaķu dārzu vairs nav atliekams uz nākotni – tā ir nepieciešamība jau šodien!

Starp Skanstes kaķiem ir mīļi un murrājoši, kam patīk cilvēka uzmanība, bet lielākā daļa šobrīd vēl ir neatkarīgi un cilvēku iztālēm respektējoši minkas.

Ulubeles Kaķu dārza vīzija:

- ierasta un mierīga dzīve brīvību mīlošajiem kaķiem patversmes teritorijā – siltas un pieejamas iekštelpas – nodalītas istabiņas, kur paslēpties no sala un vēja, ar iespēju iziet plašā nožogotā dārzā ar nojumēm, kad vien sirds kāro. Pieradināšana pie cilvēku klātbūtnes un uzmanības kā socializāciju veicinošs faktors.

- patversmes apmeklētājiem un Ulubeles brīvprātīgajiem Kaķu dārzā plānoti soliņi mierīgai laika pavadīšanai kaķu sabiedrībā jeb kaķu terapijai (felinoterapijai), kas ne tikai sniedz pozitīvas emocijas un nomierina, bet arī ceļ imunitāti un dziedē dažādas veselības kaites.

- Brīnišķīga iespēja tiem, kas mīl kaķus, bet nevar tos adoptēt.

- Citiem - iespēja nesteidzīgā, laiskā gaisotnē sadraudzēties ar savu

nākamo mājas mīluli.

- Vēl citiem – tuvplānā vērot un iepazīt, kas tas tāds par zvēru – kaķis!

Kopējās Kaķu dārza izmaksas – 24 000 eiro. Paldies visiem, kuri 3 gadu garumā ziedojuši kaķu dārza izbūvei!

Šajā laikā saziedoti 8000 eiro, par kuriem iegādāti lietoti jūras konteineri, kuros ielikti logi un durvis, izbūvēts dārza nožogojums un 2 nojumes.

Lai Kaķu dārzs taptu līdz rudenim, nepieciešami 16 000 eiro:

- jāizbūvē un jānosiltina iekštelpas;

- jāievelk ūdens un kanalizācija;

- jāizbūvē apkures sistēma ar autonomu siltumsūkni;

- jāizbūvē dārza terases un iekštelpās plaukti kaķu ērtībai.

Palīdzēsim kopā, lai Ulubeles Kaķu dārzs ir miera un labsajūtas oāze visiem, kam nepieciešams patvērums, iedrošināšana un prieks!

Ja Tev ir iespēja, lūdzu, atbalsti:

Mūsu norēķinu rekvizīti:

Biedrība "Dzīvnieku pansija Ulubele"

"Ozolaine", Līči, Stopiņu novads

Reģ.Nr. LV 40008095993

AS Swedbank, Swift: HABALV22

Konts: LV97HABA0551028353893

Mērķis: Ulubeles kaķu dārzam

Ziedot.lv – https://www.ziedot.lv/izdari-sirds-darbu-3589?fbclid=IwAR2wLL4SlQrCQTF364L1mY_kWkFjNgEuY2fEKOmIOkbOmvw1wOvE41byowY

Paypal – [email protected]

Ziedojumu tālrunis - 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro) 90006083 (1,42 eiro)

Ulubeles sabiedriskā labuma organizācijas statuss garantē nodokļu atlaides ziedotājiem!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...