Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā noslīkušā bērna vecākus par deklarācijā nenorādīto kompensācijas summu, liek manu klusēšanu pārtraukt. Vismaz uz mirkli. Es neiegrimšu jurisprudencē, nenorādīšu, ka kompensācija vispār nav ienākums, neieslīgšu sašutumā par tiem kretīniem, kuri šo pieļauj. Es gribu uz šo lietu paskatīties no cita skatu punkta.

1. Ģenerālprokuror Stukāna kungs! Kad pie atbildības tiks sauktas visas vai vismaz viena amatpersona, tostarp prokuratūrā, kuras piesedza Meroni un ļāva izsaimniekot simtiem miljonu? Kad? Bez prokuratūras darbinieku piesega tas nebija iespējams! Tas nebija iespējams bez daudzu amatpersonu piesega! Kad?

2. Ģenerālprokuror Stukāna kungs! Kad Jūs atbrīvosiet virsprokuroru Arvīdu Kalniņu? Es neieslīgšu detaļās par viņa saikni ar Vonsoviču. Bet kad? Jūs zināt, par ko. Visi nozarē zina! Kad?

3. Ģenerālprokuror Stukāna kungs! Kad Jūs izmeklēsiet Skolas ielas 2 (kino Pionieris) Kariņu un Gazprom cilvēku, pastkastīšu ofšoru darījumu shēmu ar miljoniem mūsu premjeram un hipotēkām bez seguma? Kad? Un kad Jūs sauksiet pie atbildības par šo klasisko mazgāšanu?

4. Es nerunāšu par visu pārējo, bet, ģenerālprokuror Stukāna kungs! Kad? Jo šīs trīs lietas raksturos Jūs Jūsu amatā. Tieši šīs trīs. Un nevis noslīkuša bērna vecāku terorizēšana.

Kad, ģenerālprokuror Stukāna kungs?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...