Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs, atverot vaļā savu facebook sienu. Lotārs nav nedz neizlēmīgais, nedz miermīlīgi nevakcinēties noskaņotais, ko viņa draugu loks saprastu, jo šīs nostājas nav citu mieram uzbāzīgas. Lotārs ir agresīvs antivakceris, kurš, lai arī organiskajā ķīmijā un mikrobioloģijā ir apaļa nulle, visiem un visur bāžās virsū ar savu viedokli par vakcīnām pat tad, ja viņam to neviens neprasa.

Taču Lotārs ir konsekvents čalis – jau agrā bērnībā Raimonda Paula koncerta vidū viņš leca no savas sēdvietas kājās un, lai arī bez jebkādas muzikālās izglītības, bļāva: “Šis muzifarss un klavierafēra ir Steinway & Sons kompānijas apmaksāts šovs, lai ar skaņas frekvenču palīdzību manipulētu ar mūsu ausīm! Maestro ir tautas nodevējs, kurš ir mūzikas industrijas nopirkts propagandists! Un vispār klavieres pareizi spēlē pavisam citādāk!” Šis liktenīgais koncerts bija pēdējā reize, kad Lotārs satika savus vecākus, jo pēc pasākuma Marta ar Ritvaru nejauši aizmirsa, ka uz koncertu bija ieradušies ar dēlu...

Tā nu Lotārs auga viens un gudrāks par visiem pārējiem, kas arī ir saprotami, jo, ja cilvēkam apkārt baigi daudz citu nav, tad viņa retorikā vairāk arī dominē vārdiņš “es”. Ierakstījis internetā savas kārtējās vakcīnpārdomas, kuras Lotārs ieguva no virsrakstiem krievu valodā, jo angļu valodu viņš vienkārši nerubī, Lotārs dedzīgi sāka meklēt kādu Covid19 sertificēto apmeklētāju koncertu reklāmu.

Lai arī paši mākslinieki un pasākumi Lotāram neuzbāžas un ar varu pie sevis nevelk, Lotārs nekautrējās rakstīt tur komentārus par segregāciju, diskrimināciju, genocīdu, vēl beigās piebilstot: “Uz sho tautas skjirotaaju koncertiem es vairs neieshuu!” Lotārs gan aizmirsa pieminēt, ka pēdējais “kultūras pasākums”, ko viņš apmeklēja, bija krievu valodā torrentos novilkts “Kapteinis Amerika” uz viņa viesistabas datora, bet, hei, - Lotārs nudien ir pamatīgs zaudējums Latvijas kultūras videi.

Vēl Lotārs savos komentāros izmanto un ir atsvaidzinājis labi aizmirstu, humoristisku vārdu spēli, kura Lotāram nezināmu iemeslu dēļ cilvēku sarunvalodā parasti apstājās pēc 5. klases pabeigšanas. Proti, nosaukt vakcinētos par “fakcinētajiem”! Radošo aizvainojumu paraugstunda, draugi! Lotārs atcerējās, kādu iespaidu tas atstāja uz viņa dzīvi, kad neģēlīgie negantnieki no 3.b klases viņu sauca par “Lotāru-Šmotāru” un rādīja ar pirkstu. Šis aizvainojošais uzbrukums bija tik sāpīgs, ka Lotārs nolēma to pārņemt arī savā arsenālā.

“Jūs fakcineetie idijoti varat fakcinēt wiensotru dupsii!” Lotārs pierakstīja pie kādas teātra izrādes reklāmas. “Gribu redzēt kursh piedaliisies,shajaa kovidafeeraa!! Tauta jau nav,stulba tauta nav aitas!” atstāts vēl viens trāpīgs dzēliens pie kādas festivāla reklāmas! “Tu esi zaudeejis visu cienju manaas aciis ar sho diskriminaaciju un tautas skjelshanu!” Lotārs pietvīkušiem, sārtiem vaigiem ierakstīja komentārā pie kāda mākslinieka koncerta reklāmas.

Lotāram gan ir dziļi pajāt, ka kultūras nozare vairāk nekā gadu ir uz pauzes. Viņš uzskata, ka māksliniekiem, producentiem, tehniķiem, koncertzāļu īpašniekiem un visiem pārējiem no kultūras nozares vajag turpināt nestrādāt un labāk iziet ubagot uz ielas, nevis piedalīties šajā naidīgajā tautas dalīšanā. Lotāram ir arī pilnīgi vienalga, ka lēmumus par ierobežojumiem pieņem valdība, tāpēc visu vainu viņš noveļ uz tiem, kuri priecājas, ka beidzot varētu tā kā sākt atkal satikt savus skatītājus un vēl bonusā nomaksāt visus tekošos, kā arī iekavētos rēķinus.

Papildus komentāriem Lotārs dalās arī ar video un virsrakstu skrīnšotiem (jo pašus rakstus lasa tikai aitas), kur tiek iesmiets par visiem vakcinētajiem un pateikts, ka vakcinācija ir piespiedu. Lai arī otrai daļai pāris Lotāra paziņas piekrita, Lotārs pārtrauca ar viņām komunicēt, kad šīs paziņas pavaicāja: “Ok, bet kāds ir Tavs piedāvājums tikšanai galā ar pandēmiju? Lotār, ja Tev ir idejas, tad mēs nešaubāmies, ka jau rīt spiedīsi ASV prezidenta roku un saņemsi Nobela prēmiju!” Lai nosistu dusmas, Lotārs šo sarunu pameta, veikliem soļiem rikšojot mājās.

“Feisbuks, feisbuks būs glābiņš, kur es tiem kovidiotiem tagad parādīšu!” nosprieda Lotārs un aši devās uz savas vecmātes dzīvokli, kurā, lai arī Lotāram jau sen ir pāri 30, viņš joprojām ar vecmāmiņu kopā dzīvo. Lotāra vecā māte gan ir kurla, tādēļ tai nabaga sievietei nav ikdienā jāklusās tā ateja, kas pa Lotāra muti laukā tek. Tā teikt – katram mākonim zelta maliņa!

Piesēdies pie datora, Lotārs atrod internetā savu jauno upuri, kurš ir pilnīgs uzbraucienu “džekpots” – vakcinējies mākslinieks, kurš pat rīko pasākumu sertificētajiem – Ralfs Eilands. Lai arī Lotārs nespēja atrast nevienu ierakstu, kur Ralfs kādu ir aicinājis vakcinēties, gluži pretēji, pie savas potes saņemšanas bildes Ralfs pat bija pierakstījis, ka tā ir katra cilvēka brīva izvēle, kā arī Ralfam ir pāris nevakcinēti paziņas, ar kuriem Ralfs tāpat mierīgi var pavadīt laiku, jo viņi ar savu viedokli neuzbāžas, Lotārs sāka drukāt Eilandam naidīgu vēstuli. “Tu karinja nopirktaa fakcinaacijas aita!!! Patiik diskrimineet citus, koa??!!”

Nospiedis pogu “sūtīt”, Lotāram garastāvoklis manāmi uzlabojās, un viņš, iebraucot ar roku savos speķainajos matos, pat sāka viegli ķiķināt, un Lotāra mollīgo ķermeni pārņēma vieglas vibrācijas, kā rezultātā Lotārs pat izskatījās pēc tāda mīlīga flabera. Bet kas tad tas? Lotāram par pārsteigumu, viņš saņēma no mākslinieka atbildi! Lai arī lasīšana nav Lotāra lielākā aizraušanās, un aitu viedoklis Lotāram neinteresē, šo nevarēja neizlasīt. Melns uz balta bija rakstīts: “Mīļo Lotār! Sveicieni Tavai mammai, un diskriminē, lūdzu, d...st! Cieņā Ralfs Eilands”

Šeit Tev ir iespēja atnākt uz kaut ko, kur Lotārs točna nebūs: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/99993

Pārpublicēts no Facebook

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

FotoTātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli. Kādu izvēli tagad izdarīs Saeima, kurai šis vai nu jānorij, vai janoprotestē, redzēsim.
Lasīt visu...

20

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

FotoEkonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās vadības grupā (OVG). Ekonomikas ministrijas pozīcija paredz ļaut katram pakalpojumu sniedzējam brīvprātīgi izvēlēties darbības režīmu (“zaļais”, “dzeltenais” vai “sarkanais”), kā arī pārejas periodā, kamēr nav sasniegts augstāks vakcinācijas līmenis, nešķirot pakalpojumu saņēmējus vakcinētajos/nevakcinētajos.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

FotoŠodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam, ka nodokļus turpmāk maksās tikai vakcinētie!?
Lasīt visu...

21

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

FotoBūs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!
Lasīt visu...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

Konkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu...

Foto

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti...

Foto

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

Lai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi....

Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...