Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Jāzeps Baško juniors
27.03.2024.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek ar attiecīgiem noturības solījumiem un liecinieku (eparaksta) klātbūtnē. Paga, nevaru atcerēties, nebija šitāda štelle jau iepriekš izgudrota?

Vai kāds var man paskaidrot, kādi ir jaunie iepazīšanās noteikumi? Un vai man ir jāraksta iesniegums par katru sieviešu pieskārienu? Kā ar izaicinošu apģērbu? Bez hidžāba, es domāju, mēs neiztiksim. Un pievilcīgas sievietes vairāk un mazāk atklājošos apģērbos visai sabiedrībai redzamos augstos amatos? Tas arī ir diezgan vardarbīgi.

Ir jādara tā. Publiski pa vienam tikai vīrieši, bet sievietes vienmēr vīra vai asinsradinieka kompānijā. Vai policista pavadītas, pēc jaunajiem noteikumiem. Bet nu bez plikumiem. Vai arī vīriešiem visiem jāstaigā ar acu aizsējiem. Varbūt ar tām modernajām virtuālās realitātes brillēm? Ā, bet, paga, viņi tajās brillēs kā reiz uz plikumiem vai tad neskatās? Es nesaprotu.

Bet, ja nopietni. Dārgās sievietes! Kamēr mūsu Tieslietu ministrijas blondīne krimināllikuma pantos vēl labo komatus un ievieš pretrunas, lūdzu, turpiniet ar savu seksuālo uzmākšanos. Labi, varbūt ne tā, ka mums visi dienas plāni atceļas, bet nu tā – saprātīgā līmenī. Lai dzīvība kūsā.

Pārpublicēts no jazepsbasko.lv

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...