Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem, ierindoja mani viltus ziņu izplatītāju rindās. Konteksta komentārs vēstīja, ka viņi, pētot šo ziņu izplatītāju sekotājus, secinājuši, ka tas tiekot darīts galvenokārt no viltus profiliem, kuros meitenes no Krievijas un citu valstu intīmklubiem un eskortservisiem uzrunājot īpaši vīriešu kārtas auditoriju, utt.

Tātad tikai par to, ka es uzdevu konkrētus jautājumus varai un paudu savus loģiskos secinājumus, es tiku publiski nozākāta un pazemota TV3. Mana seja tika atrādīta visā godībā, arī mana viedokļa citāti pievienoti. Tātad es šobrīd saņemu publisku pērienu par to, ka vara nespēja patiesi uzskaitīt datus, par to, ka paši TV3 (Arnis Krauze) informēja sabiedrību par augsto mirstību no plaušu ventilācijas ( 83 no 86) un par to, ka es atļāvos norādīt uz to, ka par vakcināciju netiek publiskota alternatīva informācija, kas varētu norādīt uz iespējamiem riskiem.

Es NEKAD neesmu noliegusi Covid eksistenci, ne arī aicinājusi nevalkāt maskas. Es esmu paudusi savu viedokli par to, ka datiem par Covid izplatību ir jābūt patiesiem un pārbaudāmiem, esmu paudusi savu satraukumu par C19 ārstniecības metodēm, balstoties uz TV3 informāciju par mirstību no plaušu ventilēšanas, esmu paudusi satraukumu par informācijas nepieejamību par vakcīnu iespējamām blaknēm.

Patiesas, objektīvas un vispusīgas informācijas saņemšana no valsts ir sabiedrības tiesība, lai tā varētu vērtēt un analizēt, tai skaitā, vai cilvēktiesību ierobežojumi, kam šobrīd tiek pakļauta sabiedrība, ir SAMĒRĪGI ar apdraudējumu. Atgādinu, ka tās ir manas un visas sabiedrības konstitucionālās tiesības!

Manu "viltus ziņu" rezultāts - SPKC mainījis savu uzskaiti, TV parādījušies sižeti par C19 ārstniecības metodēm, skaidrojot, ka plaušu ventilācija tiešām šobrīd tiek izmantota reti. Par vakcināciju - plašāki skaidrojumi manā ieskatā tiek sniegti joprojām nepietiekami, jo ir nepietiekama informācija par blaknēm.

Tā kā mani uzdotie jautājumi bija un ir svarīgi vairākiem simtiem tūkstoši FB lasītāju, LŪDZU visus tos, kas ir patiesu profilu īpašnieki, vērsties caur saviem Facebook kontiem pie TV3, konkrēti pie Jāņa Krēvica un apliecināt, ka viņi nav Krievijas intīmpakalpojumu sfēras darbinieki.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...