Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Egils Helmanis
01.04.2024.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis atklātībā.

Nekā, ko jau netiku komentējis, tur nav. Joprojām palieku pie uzskata, ka zinošu un profesionālu patriotu komanda ir tas, kas mūsu novadam vajadzīgs.

Bet ir kāda interesanta nianse. Soctīkli reizēm ļauj pamanīt interesantas kopsakarības. Un šajā reizē ir redzams, ka tikai kādu nedēļu pirms IRšiem par nacionāli domājošiem cilvēkiem, kas nodarbināti Ogres novadā, ir interesējies un viedokli izteicis publisku atpazīstamību guvušais krievu spiegs Dmitrijs Jermolajevs. Viņš secina, ka Ogre ir kļuvusi par Nacionālās apvienības galvaspilsētu, un nedaudz vēlāk to pašu secina “pilnīgi neatkarīgie un neangažētie” “IR” censoņi.

Vienīgais jautājums, kas man rodas, ir - kurš tieši šiem skribentiem pameta ideju “pētījumam”? Varbūt kāds kārtējais objektīvais rogozins – kā Spriņģes RUbaltikai? Pārsteiguma nav, ir tikai skumji par dumjiem un/vai pērkamiem Latvijas žurnālistiem…

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...