Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Viedais Manels
12.10.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.

Vienlaikus karš patiešām notiek – starp globālajiem atiestatītājiem, kur aisberga redzamā daļa ir farmācijas giganti, un pārējo cilvēci, kas grib izdzīvot un saglabāt dabisko imunitāti. Pretinieks ir labi konspirējies, toties viņa dienderi ir visnotaļ redzami un taustāmi. Viņi ir no miesas un asinīm. No Dieva soda šie bezdievji nebaidās, bet no tautas gan. Atcerieties, cik centīgi drošībnieki meklēja “pagrīdniekus”, kas izplatīja lapiņas ar pakārtajiem nacistiem. Tāpat svaigā atmiņā “uzceptā” lieta par video ar “miskastes lustrāciju” kā rekomendējamu kangariem.

Ar ārkārtējās situācijas ieviešanu karš ir iegājis jaunā fāzē. Ja es būtu opozīcijas politiķis, tad ieteiktu segregācijai pakļautajiem apciemot valdošās koalīcijas deputātus un ministrus, lai privātā atmosfērā sirsnīgi apspriestu, cik pareiza ir viņu rīcība. Taču es esmu tikai vienkāršs Latvijas pilsonis nepotēto masā, kuru režīms apzināti moka.

Globālo kungu vagari salauzīs daudzu jo daudzu to cilvēku likteņus, kas atteiksies potēties (IMHO – nomušīties) un neļaus injicēt savus bērnus. Tāpēc personīgi es nenosodīšu nekādu protesta formu un aicinu savus domubiedrus nesaukt izmisumā novestos līdzpilsoņus par provokatoriem. “Pasaules ļaunīšiem” nav vajadzīgi provokatori, lai verdzinātu tautas, pietiek ar vairākuma verdziskumu, kas aktīvākos protestētājus uzskatīs par vainīgajiem “grožu pievilkšanā”.

Apelēt pie varmāku sirdsapziņas ir veltīgi. Varas apreibināto ļaundaru pieteiktajā karā tikai ikkatra latvzemieša nelokāmība un pretinieku reālas bailes nesīs uzvaru ī nepotētajiem, ī spaidu vai viltus kārtā nopotētajiem, kuriem sagatavota jau nākamā injekcija.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...