Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Man jāsaka, ka Hosams Abu Meri kungs ir diezgan noslēpumains pilsonis. Tiem, kas nezina viņa biogrāfijas detaļas pirms viņa ierašanās Latvijā, būs ļoti grūti atrast informāciju par viņa jaunību, radiem vai vecākiem.

Par Abu Meri kunga dzīvi pirms ierašanās Latvijā ir zināms tikai tas, ka savu dzimteni Libānu viņš atstājis 18 gadu vecumā. Līdz tam brīdim Abu Meri kungs it kā vispār neeksistēja.

To pašu var teikt par viņa Libānas ģimeni - vairākas stundas meklējot internetā, man neizdevās atrast nevienu interviju, kurā slavenais ārsts un politiķis Abu Meri runā par saviem vecākiem. Tikai vienu reizi un pat netieši Abu Meri kungs pieminēja savu ģimeni, kad Beirūtā šī gada augustā notika zemestrīce.

Abu Meri kungs aktīvi darbojas savus sociālajos tīklos, taču arī tur nav informācijas par viņa Libānas saknēm. No vairākiem simtiem fotogrāfiju kopš 2015. gada es neesmu atradis nevienu fotogrāfiju, kas jebkādā veidā būtu saistīta ar Abu Meri kunga dzimteni.

Tajā pašā laikā Abu Meri kungs pirms dažām dienām ar viņam jau raksturīgo noslēpumainību paziņoja par sava brālēna nāvi. Paziņojumā teikts, ka viņa brālēns Libānā, kuram ir 31 gads, sportisks armijnieks, mēnesi cīnījies ar Covid-19 slimnīcā, nomiris.

Uzreiz jāsaka, ka ir diezgan dīvaini, ka pēc 28 gadu nodzīvošanas Latvijā Abu Meri kungs, runājot par savu brālēnu medijos, atcerējās viņu tikai pēc viņa nāves. Vēl pārsteidzošāk ir tas, ka faktiski vienīgais, ko Abu Meri kungs varēja pateikt par savu brālēnu, bija tas, ka viņa brālēns nomiris.

Ņemot vērā, ka brālēns bijis sportisks armijnieks, Abu Meri kungs nepiemin ne brālēna militāro pakāpi, ne karaspēku, kurā dienējis, ne sporta veidu, ar kuru nodarbojies. Abu Meri kungs nesaka, cik tuvi viņš un viņa brālēns bija. Viņš arī nerunā par to, kā viņa vecāki pārdzīvo šo nāvi. Mēs nezinām, vai brālēnam ir sava ģimene un bērni. Abu Meri kungs pat brālēna vārdu nepiemin.

Viss, kas mums jāzina par Abu Meri kunga, iespējams, nelaiķa brālēnu, ir tas, ka viņš nomira no koronavīrusa. Mums nav jāpiepilda galva ar nevajadzīgu informāciju par skumjām, ko nāve radīja ģimenei. Mums vienkārši jāatceras, ka koronavīruss ir nopietna slimība, no kuras jūs varat nomirt. Ja atceramies, ka koronavīruss ir bīstams, tad mirušā karavīra vārdam nav pilnīgi nekādas nozīmes.

Neesmu no tiem, kuri katru vakaru ar nepacietību gaida nākamo Alda Gobzema tiešraidi, vai tiem, kuri koronavīrusu uzskata par feiku. Bet, lasot šādas ziņas par noslēpumaina Latvijas politiķa noslēpumaino radinieka nāvi koronavīrusa dēļ, es sāku saprast, kāpēc cilvēku prātos parādās skepse par pandēmiju.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...