Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”

Krīzes periodā atbalsts uzņēmējdarbībai bijis 612,2 miljoni eiro, turpretī valsts uzņēmumiem un sektoram kopumā – 603 miljoni eiro. Atbalsts iedzīvotājiem un darbaspēkam krīzes periodā bijis 203 miljoni eiro.

Sanāk,ka valsts galvenokārt ir atbalstījusi TIKAI SAVĒJOS - VALSTS SEKTORU... SUPER, bet pārējie lai savelk jostas!

Man pastāstīja, ka arī Ieslodzījuma vietu pārvaldes darbinieki un, protams, pati pārvalde – vadība esot saņēmuši piemaksas (vismaz darbinieki 20% no algas) par Covid-19. Jautājums - par ko?

Vai viņi bija Covid-19 epicentrā vai apdraudēti, zinot to, ka uz epidēmijas laiku cietumos ieslodzīto apmeklējumi un tikšanās bija liegtas, tad kur bija viņu veselības apdraudējums?

Saprotu, ka valdība ļoti veiksmīgi IZSAIMNIEKO NAUDU... un tad lai es kā nodokļu maksātājs kārtīgi un apzinīgi maksātu VIŅIEM nodokļus...

Varbūt kādam būtu iespēja konkrētāk un sīkāk uzzināt par Ieslodzījuma vietu pārvaldes piemaksām Covid-19 krīzes laikā - vadībai, cietumu vadībai un darbiniekiem un par kādām summām ir runa?

Ziniet, sirds sāp, ka tu godīgi un daudz strādā, maksā nodokļus, bet ir, kas naudu dala pa labi un kreisi, it kā tā būtu viņu personīgā nauda!

Uzskatu, ka piemaksas pelnījuši bija mediķi, policisti, veikalu pārdevēji - tiem bija vislielākais apdraudējums veselībai un tiešais kontakts ar Covid-19 saslimušiem, bet ne jau nu cietumu ierēdņi.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...