Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.

Kādēļ? Nebūt ne tādēļ, ka es būtu sludinājis kaut ko aplamu vai nederīgu cilvēka garīgajai izaugsmei. Izmeta tādēļ, ka centos kalpot Dievam un cilvēkiem, nevis reliģiskajai sistēmai un organizācijai, izmeta tādēļ, ka nepiekritu baznīcas dubultstandartiem un ciešajai sadarbībai un pat simbiozei ar valsti.

Jo vairāk es uzzināju par draudžu darbības aizkulisēm, jo lielāku nepatiku, pat pretīgumu man tās izraisīja. Tas gan neattiecās uz vienkāršajiem draudzes locekļiem. Tie parsvarā bija dziļi ticīgi, jauki cilvēki. Viņi nezināja, ka jau pašā pamatā – draudzes dibināšanas statūtos mēdz būt punkti, kuri ir klajā pretrunā ar Kristus dzīvi un mācību. Piemēram – regulāra atskaišu iesniegšana Tieslietu ministrijā, draudzes locekļu reģistrācija, Valsts svētku svinēšana,  Valsts atribūtu, tādu kā karogs u.c., svētīšana.

Ja šādas lietas neizbrīnītu tradicionālajās, senajās konfesijās, kuras jau kopš laika sākuma uz kopīgu interešu un savstarpēja izdevīguma pamata cieši sadarbojas ar velnu, piedodiet – valsti, tad jauno denomināciju merkantilisms un glumums mani pārsteidza. Jo rītā un vakarā, priekšā un p...ļā tika sludināts, ka viņi “stāv uz Dieva Vārda”, t.i. - uz Bībeles. Patiesībā notika manipulācija ar Bībeli, izceļot to, kas “vajadzīgs”, un izliekoties neredzam to, kas neatbilst organizācijas ideoloģijai un tās līderu merkantilajiem mērķiem.

Domāju, daudzi cilvēki pazīst pievilšanās rūgtumu. Tā var būt pievilta mīlestība, uzticība. Un - jo tuvāk tu kādu esi pielaidis savai dvēselei un sirdij, jo vairāk esi uzticējies, jo, piedzīvojot vilšanos vai nodevību, vairāk sāp...

Tādēļ par cūcības augstāko virsotni es uzskatu ticīgu, dievbijīgu, labticīgu, jā – dažreiz pat naivu cilvēku izmantošanu iedzīvošanās vai vienkārši - ērtas dzīves nodrošināšanas nolūkos.

Ja tas pastāvīgi notiek politikā, tā vēl būtu pusbēda. Vairums politiķu un to, kuri lien politikā, jau pēc definīcijas ir prostituēti cilvēki. Mēs esam pieraduši, ka viņi melo, shēmo un nepilda savus solījumus. Viņi kā suga slikti ož, un par viņu kārtējām cūcībām mēs nebrīnāmies. Nu nevar mēslu bedre smaržot kā rožu dārzs, nevar no cūkas izslaukt pienu...

Citādāk ir cilvēkiem, kuriem vismaz uz mēles ir paša Dieva vārds. Mēs nespējam noticēt, ka viņi nav godīgi, un, kad pieviļamies, tas mūs stipri ievaino. Bet citus pat nogalina. Pats personīgi pazinu Latvijas lielākās harizmātu draudzes locekļus, kuri nespēja vilšanos pārdzīvot un gāja bojā. Pārsvarā – jauni cilvēki...

Bet tie, kuri palika dzīvi, bieži vien vairs nekad par Dievu neko negribēja dzirdēt. Bībele salīdzina cilvēka dvēseli ar zemi, bet Dieva sludināšanu – ar sēklu. Ja sēkla krita labā zemē, tā uzdīga un deva lielu ražu. Pieviltajiem cilvēkiem dvēsele kļuva par nomīdītu zemi, kura arī labu sēklu uzņemt vairs nespēja...

Un te mēs esam nonākuši līdz raksta tēmai – KOPĀ AR NETĪRO ŪDENI NO VANNAS NEIZLIET ARĪ  BĒRNU!

Savulaik man bija liela vēlēšanās apceļot Austrumu valstis un iepazīt to sadzīves kultūru, sabiedrību, sajust atmosfēru. Sevišķi interesēja islāma valstis. Es pieļāvu, ka, pateicoties zināmai islama reliģijas stingrībai un rezistencei pret pārmaiņām, tur varētu būt saglabājies Dievam tīkams cilvēku dzīvesveids vai vismaz tā atspulgs. Tādu es redzēju. Protams, tas nebija tūristu apsēstajās vietās. Tur atmosfēra bija sagandēta, ticība – degradēta, cilvēki – sapuvuši. Visur smirdēja pēc naudas un dvēseles maucības. Tā, protams, ir garīga smaka, un saost to nevarēs tas, kurš pie tās pieradis...

Bet bija arī cita pasaule – viesmīlīgu un dievbijīgu cilvēku pasaule. Pasaule, kurā vīrieši bija vīrieši, bet sievietes bija sievietes. Pasaule, kurā tu vari svešam bērnam draudzīgi iekniebt vaigā, pacienāt ar konfekti vai noglaudīt galvu, un viņa vecāki, to redzot, vēlīgi smaidīs. Viņi nespēj iedomāties, ka kāds pieaugušais varētu bērnam darīt pāri, nerunājot jau par tādu ārprātīgu fenomenu kā pedofilija.

Pasaule, kurā laulības (ar retiem izņēmumiem) tiek slēgtas uz mūžu. Pasaule, kurā bērni godā savus vecākus, vīri mīl sievas, bet bērni vecākus klausa. Pasaule, kurā gandrīz nav pansionātu, jo ne bērni, ne radi neatstāj savus tuviniekus trūkumā vai vecuma nespēkā. Tas ir islāma nopelns.

Diemžēl, arī šī pasaule lēnām sāk padoties masīvajam Rietumu subkultūras spiedienam, bet lielāko vilšanos pēdējā laikā islāms man sagādāja ar “kovidvakcīnu” atzīšanu par “halal” (atļauts). Arī tas, ka jautājums par “Zvēra zīmi” pat netiek izskatīts. Cik zinu...

Savu ilggadējo pētījumu, novērojumu un pieredzes rezultātā es tūlīt piekritu islāmiskajam Bībeles vērtējumam – tā ir Dieva grāmata, kuru cilvēki ir sagrozījuši un pielāgojuši savu savtīgo interešu īstenošanai. Tas visu “nolika savā vietā”. Es nekad nespēju pieņemt Bībeli ka “absolūtu” un sludinātāju koncepciju, ka “Bībelē KATRS vārds ir no Dieva”. Hallo! Tu, kurš tā sludina! Vai pats esi to lasījis?! Kādā tulkojumā? Tie atšķiras. Vai varbūt oriģinālā?

Un daudzi cilvēki, ieraudzījuši Bībelē nesakritības, hronoloģijas kļūdas, pretrunas un klaju Dieva cilvēciskošanu, nomet to stūrī un vairs neņem vērā neko no rakstītā. Velti. Patiesība no tā, ka to savija ar meliem, nepārstāja  būt par patiesību. Pieļauju, ka tāds varēja būt arī viens no Bībeles sagrozītāju apakšmērķiem – apslēpt, noniecināt tajā apslēpto patiesību.

Šis bija skaidrojošs ievads tēmai „Zvēra zīme”.

Lai mēs “kopā ar netīro ūdeni no vannas neizlietu bērnu”.

Kādēļ uzskatīju par nepieciešamu uzrakstīt par šo? Jo tikai tagad, pēc tūkstošiem gadu ir aktualizējies kāds pravietojums, Citēju:

“...un viņam tiek dota vara iedvest zvēra tēlā garu, lai zvēra tēls spētu pat runāt un panāktu, ka visi, kas to nepielūdz, tiktu nogalināti.

Un viņš liek visiem – gan lieliem, gan maziem, gan bagātiem, gan nabagiem, gan brīvajiem, gan vergiem – pieņemt NEIZDZĒŠAMU zīmi uz viņu labās rokas vai uz pieres, tā ka NEVIENS nevarētu nedz pirkt, nedz pārdot – KĀ VIEN TAD, JA TAM IR NEIZDZĒŠAMĀ ZĪME: zvēra vārds vai viņa vārda skaitlis.”

(Jāņa Atkl. Grāmata 13:15-17. 2012.gada Bībeles tulkojums)

Mums zināmajā, pārskatāmajā vēsturē cilvēkiem tehnoloģiski nav bijis iespējams aptvert un kontrolēt vienlaicīgi gandrīz visus šīs planētas iedzīvotājus. Tagad - “pateicoties” tehnoloģiju “attīstībai” - ir iespējams. “Attīstību” lieku pēdiņās tādēļ, ka neuzskatu par zinātnes attīstību, piemēram, atombumbas radīšanu un pielietošanu Hirosimā un citur. Tāpat kā iespēju visiem planētas iedzīvotājiem darīt pieejamu “zvēra zīmi”.

Jau sen biju dzirdējis dzīvē pravietojam par šo zīmi. Bet – līdz šim tas nebija iespējams tehnoloģisku un psiholoģisku problēmu dēļ. Šķiet, ka pirmā daļa ir atrisināta, bet pie otrās tiek intensīvi un neatlaidīgi strādāts.

Esmu dzirdējis arī daudzus pieņēmumus par zvēra zīmi. Citi sludināja, ka tas ir personas kods, citi – ka pase, citi – bankas karte, citi teica, ka tā ir piederība kādai reliģiskai konfesijai, citi – ka čips. Vai ģenētiski modificējoša viela, kura, lai ievadīšana sastaptu iespējami mazāku pretestību, tiek saukta par vakcīnu.

Uzskatu, ka pēdējiem ir taisnība. Kādēļ? Pēc izslēgšanas metodes. Ko mēs darām, ja stikla lausku kaudzē mums iekrīt briljanta gredzentiņš? Pareizi – mēs uzmanīgi, lai nesagrieztos, pārceļam malā visas lauskas, kamēr nokļūstam līdz dārglietai. Izslēgšanas metode. Manuprāt, atslēgas vārdi šeit ir “...nevarētu ne pirkt, ne pārdot – kā vien tad, ja tam ir neizdzēšama zīme”. Faktiski rakstot pievērsu uzmanību vēl vienai zvēra zīmes pazīmei – tā ir neizdzēšama.

Kas no iepriekš minētā jāatmet? Viss, kas neierobežoja iespēju pirkt vai pārdot. Viss, no kā varēja atteikties vai izdzēst. Cilvēks var atteikties no reliģiskās piederības, sadedzināt pasi, izmest miskastē savu bankas karti. Viņš var izgriezt zem ādas iešūtu čipu. Bet viņš nevar pēc ģenētiski modificējošās potes atgriezties savā iepriekšējā stāvoklī. Un nekad vairs nevarēs. Tas ir neatgriezeniski. Biļete vienā virzienā. One way ticket, kā dziesmā dzied...

Tiem, kuri nezina - “zvērs” vienmēr Bībeles terminoloģijā ir simbolizējis valsts varu. Valstu valdības mums – tiem, kuri atsakās “vakcinēties” (šī vārda lietojums gan pilnīgi neatbilst tā semantiskajai un tradicionālajai, vispārpieņemtajai nozīmei) draud ar visa veida ierobežojumiem.

Pirmie jaunās kārtības vēstneši jau atlidojuši – bez padevības apliecinājuma – sejas aizsega – mums liegta iespēja iepirkties, bet pārdevējiem – arī pārdot. Maska noteikti nav zvēra zīme, jo masku var noņemt. Maska ir tikai publikas sagatavošana, pakļaušana, tests, solis – iespējams, pēdējais pirms finiša.

Bet “finišs” ir tuvu. Iespējams – tuvāk, nekā mēs spējam iedomāties.

Kas gaida tos, kuri atteiksies pieņemt “zvēra zīmi”? Viss tas, ar ko ikdienā saskaras cilvēks, kurš atsakās lietot sejas masku, atsakās no “testiem” un “vakcīnām”, viss, ar ko mums no ekrāniem draud varturi un viņu pakalpiņi, un vēl vairāk. Skarba dzīve, iespējams – nāve. Vai ir vērts cīnīties un pastāvēt? Noteikti! Ja mēs ticam, ka Dievs atalgo par labo, bet soda par slikto, tad tāda jautājuma nav – “kas man par to būs”? Bet šajā grāmatā teikts, ka tie būs laimīgi. Nākamajā dzīvē.

Kas gaida tos, kuri nobīsies vai kāda izdevīguma dēļ pārdos dvēseli un pieņems zvēra zīmi? Citēju:

“...ja kāds pielūgs zvēru un viņa tēlu un pieņems zīmi uz savas pieres vai uz savas rokas, tas dzers Dieva dusmu kvēles vīnu, kas neatšķaidīts ir ieliets viņa dusmu traukā...”

Tādas, lūk, lietas, mans draugs. Ir cilvēki, kuriem ir acis, bet viņi neredz; viņiem ir ausis, bet -  nedzird... Ticēt tam vai neticēt – tā ir tava darīšana. Mana atbildība un pienākums bija tev šo visu pastāstīt. No tīras sirds. Jo man no tevis neko nevajag. Bet – ja mana pieredze un pārdomas tev kaut kādā veidā būs palīdzējušas, priecāšos. Šis prieks ir mana alga šeit, uz Zemes. Bet tur – otrā pusē – tad jau redzēs...

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts apbalvojumi piešķirti...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....