Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Izņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!

Ir tikai divi veidi, kā apliecināt savu pārliecību, savus uzskatus un savu patieso, nevis šķietamo līdzdalību kādos procesos, kādās darbībās.

Bruņota konflikta un kara gadījumā tā ir personiska līdzdalība militārās darbībās, kurās pastāv reāla iespēja, ka tevi nošaus, bet tā saucamajos miera apstākļos tā ir finansiālā līdzdalība, reāls finansiāls atbalsts kādai organizētai darbībai, kura vērsta kādā konkrētā virzienā.

Ir tikai viens veids, kā apliecināt savu līdzdalību un vēlmes burkānu vai kartupeļu audzēšanā. Tos stādīt, rakt un novākt.

Pārējais, ko neminēju, ir tukša un bezatbildīga izrādīšanās un muldēšana.

Izdari, reāli piedalies un tad vari arī parunāt. Tāda runāšana nebūs kaitīga lietai, jo būs veikts arī kas konkrēts, un svarīgi to darīt mērķtiecīgi, sistemātiski un regulāri.

Nauda

Ja gribi naudu, tad meklē to tur, kur tā ir, nevis paļaujies uz kādu ģeniālu ideju vai risinājumu, pēc kura cilvēki stāvēs rindā un ar kuru tu nopelnīsi. Mazākus ieguldījumus prasa un taustāmāku rezultātu sola sakaru nodibināšana ar tiem, kuri pieņem reālus lēmumus un dažādu budžetu pārdalīšanā un iedalīšanā neaizmirst arī par sevi.

Deviņdesmitajos bija arī citas vietas, kurās bija nauda. Tās bija vietas, kur varēja piekļūt krāsainiem metāliem vai īpašumiem. Nu meži un krāsainie metāli šajā ziņā ir beigušies. Tad varēja doties un rakt kabeļus, demontēt, demolēt pašam vai to organizēt. Nu laiki ir mainījušies.

Vienīgā vieta, kur vēl ir nauda, ir politika. Īstā politika ir nevis bezatbildīga muldēšana un solīšana, bet maizes cena veikalā, degvielas cena degvielas uzpildes stacijā utml.

Nu nauda ir tikai valsts pārvaldē, un tikai tur to var gūt. Tāpēc naudu alkstošie pulcējas ap Jēkaba ielu, Brīvības ielu un citos politiskos veidojumos. Viņi šim nolūkam pat algo speciālistus, kuri izstrādā un realizē metodes un shēmas, kuras pielieto naudas gūšanai. Tās ir tik dažādas un tik rafinētas, ka pat lietpratējiem ir grūti pamanāmas. Tauta par tām pat nenojauš.

Vairums cilvēku domā, ka valstsvīri un tantes bieži kļūdās un neprot atrast pareizu risinājumu, kā tērēt un ieguldīt naudu. Tie ir maldi, jo minēto nolūks ir cits, un šo nolūku viņi realizē profesionāli, bet to, ko gaida vairums nodokļu maksātāju, viņi nav pat mēģinājuši īstenot.

Tikko bija kāds balsojums par 40 miljoniem. Ja būt objektīvam, tas ir tikai viens primitīvs gadījums, bet ir rafinētāki piemēri, kad bīda miljardus, taču par to sociālie tīkli un sabiedriskā doma klusē. Minētie miljoni ir tikai maza daļiņa no līdzīgas peļņu nesošas darbošanās politikā un ap to.

Morāle tam tāda – nemeklējiet naudu tur, kur tās nav. Nemeklējiet tumšā istabā melnu kaķi.

Lai patiesi uzlabotu cilvēku dzīvi, vienīgais veids, kā palielināt naudas daudzumu to rīcībā, ir mainīt nodokļu politiku valstī, bet šo ļoti uzmana un tev neļaus.

Kas mūsu valsts apstākļos ir politika? Kādā nozīmē šis vārds visbiežāk tiek pielietots un izprasts? Manuprāt, reālpolitika – tā ir iespēja dalīt, pārdalīt un pieslēgties, kā arī noslaukt nodokļu maksātāju naudu. Nekas cits.

Politika – tā nav tikai iespēja dalīt naudu, – tā var būt iespēja veikt izdevīgus darījumus, pārdot, pirkt. Iespēju to darīt sev izdevīgi nodrošina piederība pie politiķu aprindām un ietekme šajās aprindās. Tā ir arī iespēja pieņemt kādam vai kādiem vajadzīgu un izdevīgu likumu. Ja politikā tevis nav, tad tev šis ir liegts. Tas attiecas ne tikai uz valsts budžetu, bet arī uz pašvaldībām, skolām u.c. valsts struktūrvienībām.

X stunda un nevardarbīgā pretošanās

Daudz ir dzirdēts, īpaši agrāk, par X stundu, kad kaut kas notiks vai var notikt.

X stundu cilvēka dzīves laikā ir daudz, un ļoti reti mēs tās pamanām un vēl retāk izmantojam. Arī mana grāmata saucas «Neizmantoto iespēju laiks».

X stundās jārīkojas līdzīgi tam, kā kapteinis rīkojas uz grimstoša kuģa. Stingra disciplīna un nekavējoša rīcība pret panikas cēlājiem un tiem, kuri nepakļaujas komandām.

Aicinu pārdomāt arī par to, ko dēvē par nevardarbīgo pretošanos. Bērni ļoti bieži ģimenēs saviem vecākiem nevardarbīgi pretojas. Atsakās ēst, atsakās klausīt, bet ar to jau viņu dzīve ģimenē neaprobežojas. Viņiem ir jāģērbjas, viņiem ir jāēd, viņiem ir vajadzīgs internets un cits. Ar nevardarbīgo pretošanos nevar panākt, ka sāk darboties internets un ka tev uzrodas konkrēta izmēra kvadrātbikses vai kleitiņa, kuru nez kāpēc dēvē par t-kreklu.

Stāsti par nevardarbīgo pretošanos un X stundu ir viens no māņiem un veidiem, kā mūs muļķo.

Gadās, ka kādi aicina nevardarbīgi pretoties okupantu iebrukumam, nevardarbīgi pretoties varmākam, rādot tam piepūstus vaigus un uzlūkojot to ar nicinājumu, kas tikai palielina varmākas baudu.

Var nevardarbīgi pretoties banku laupīšanas un parādos iedzīšanas politikai, tikpat labi var nevardarbīgi pretoties alkatīgai un ļaunai varai. Nevardarbīgā pretošanās ir lielisks piemērs tam, kā bezjēdzīgu un aplamu rīcību pasludina par ģeniālu risinājumu, sak', indieši tā darīja, un viņiem izdevās.

Kas tad viņiem izdevās? Vienīgais, ko viņi panāca, ir tas, ka ļāva sevi bariem sist. Tā tiek degradēts un nevietā piesaukts vārds «pretestība». Tur nav nekādas pretestības, drīzāk otrādi. Tā saucamās nevardarbīgās pretošanās galvenais nolūks ir iežēlināt varmāku, to kaunināt un tā apturēt pārestības, neapjēdzot, ka vaimanas un sāpju kliedzieni tikai veicina vēl stiprāku sišanu un pāridarīšanu.

Līdzīga aplamība ir badošanās. Ja tevi kāds apspiež, ja tev kāds grib nodarīt pāri, tad viņš tevi mērķtiecīgi pazemo un moka. Viņš tev nedod ēst, neļauj gulēt, neļauj elpot un citādi. Bet te tu vēl pats paziņo, es vēl arī neēdīšu! Tā pāridarītājam ir prieka vēsts. Re, šis ir tik stulbs, ka pats uzņemas papildu mocības, agrāk teiktu – papildu sociālistiskās saistības.

Ja sabiedriskā situācija, politiskā situācija un citas to pieļautu, viņš ar lielu prieku tevi iznīcinātu arī fiziski, bet, ja tu viņam šai nodarbē palīdzi un vēlies, lai tevi par šādu rīcību dēvētu par cīnītāju, tad tas, manuprāt, ir gana jocīgi un nesaprātīgi.

Naids

Ienaidniekus nedrīkst neieredzēt, jo naids aizmiglo acis un atņem prātu. Ir teikts – mīliet savus ienaidniekus, jo tā jūs varēsiet tiem pretī stāt, bet, naida un dusmu pārņemti, jūs tikai dziļāk iestigsiet naudas pārņemtā nāvējošā purvā un iesiet bojā.

Arī tauta bieži dziedāja: par ko tu, milic, karo, ja mieru mīlu es, jo miers ir tas, kas baro, bet nemiers postu nes?

Ja pieteiksi bada streiku, tev neļaus nomirt, tu nekļūsi par mocekli un cīņas karogu, bet tu neatgriezeniski sabojāsi savu veselību. Savas aknas, nieres, sirdsdarbību un mirsi no sekām nedaudz vēlāk, un par to neviens neuzzinās, un tava nāve nenesīs cīņai neko. Izņemot to, ka par vienu cīnītāju būs kļuvis mazāk.

Tas ir līdzīgi, kā spītēt kungam un nenākt pusdienās. Tu vari tā darīt, – tā tu ietaupīsi kungam nedaudz putras.

Nav nekādas nevardarbīgās pretošanās. Vai nu pretošanās ir, vai nu tās nav. Nevar pretoties nepretojoties. Nevardarbīgā pretošanās ir tas pats, kā būt nedaudz stāvoklī, bet mēs zinām, ka tas nav iespējams. Vai nu ir, vai nav.

Ir teikts, ļaujiet viņiem aiziet, aiz sevis skaļi aizcērtot durvis! Lai tinas!

Nobeigumā atgriezīšos pie tā, ko definēju raksta sākumā. Ir tikai divi veidi, kā apliecināt savu pārliecību, savus uzskatus un savu patieso, nevis šķietamo līdzdalību kādos procesos vai kādās darbībās. Bruņota konflikta un kara gadījumā tā ir personiska līdzdalība militārās darbībās, kurās pastāv reāla iespēja, ka tevi nošaus, bet tā saucamajos miera apstākļos tā ir finansiālā līdzdalība, reāls finansiāls atbalsts kādai organizētai darbībai, kura vērsta kādā konkrētā virzienā.

Šajā ziņā un šeit pat nav tik svarīgi apmēri un finansiālais atbalsta lielums, cik regulārs atbalsts. Tā ir kā caurlaide, kā piederība kādam pulciņam, kurš ir citāds un atšķiras no pārējiem.

P. S. Un tikai neiedomājies, ka viss šis stāsts ir ar nolūku, lai tu dotu naudu man vai atbalstītu tikai mani. Es par to, protams, noskumis nebūšu, bet es zinu, ka tā nebūs. Arī tu to zini. Es pat nojaušu, ka diez vai saprati, ko teicu, bet runāju es par būtību un principiem.

Vairāk ir šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=LdWfz6rzS3Y

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....