Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Grieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?

Vēl viena dīvainība: Ķīnas konflikts par Taivānu eskalē, šķiet, tas ir neizbēgams, tomēr ne Taivāna, ne Ķīna nav NATO dalībvalstis, tās nav iemaksājušas ne centa par dalību, bet ASV intereses tur tiks nodrošinātas, izmantojot NATO, tātad arī mēs piedalīsimies. Ja reiz NATO aizstāv visus, tad jautājumu par puses izvēli un finansējumu šajā saistībā ir vesela virkne, to skaitā te var saskatīt arī analoģijas ar Ukrainas pseidoattiecībām ar NATO.

Jautājums - kas tad ir NATO un kādas intereses kā NATO locekļi mēs faktiski pārstāvam?

Vadoties no NATO publiski paustās stratēģijas, man kā lojālam NATO līguma valsts pilsonim ir jautājumi NATO rīcības dēļ un rodas pamats šaubām, - vai NATO procesi liecina par to, ka 5. pants vispār var darboties? NATO faktiskā rīcība rada aizdomas, ka 5. pants ir ierakstīts vien kā apsolījums vājākajiem, tai skaitā Latvijai, lai tie ieguldītos, kaut gan faktiski sausais atlikums no šī apsolījuma var izrādīties vien analogs mūsu partiju solījumiem pirms vēlēšanām vēlētājiem.

P.S. Jautājumi ir uzskatāmi par publiskiem, tie ir adresēti kuluāros pieminētajai valsts prezidenta amata kandidātei, līdzšinējai NATO darbonei Baibai Bražei.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...