Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par neslavas celšanu, goda un cieņas aizskaršanu, publisku apmelošanu, faktu sagrozīšanu un skarba apvainojuma "heiteris" adresēšanu manas personas virzienā. Pieprasu publisku atvainošanos no TV3 raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem SIA Red Dot Media, SIA All Media Latvia un žurnālistiem.

Tāpat atvainošanās publiski ir jāsniedz visiem masu medijiem, kuri ir izplatījuši un publicējuši vai kā citādi vairojuši publiskajā telpā ar masu mediju starpniecību izskanējušās, nepatiesās un manu godu un cieņu aizskarošās, klaji melīgās ziņas! Atvainošanās veids un teksts ir jāsaskaņo ar mani personīgi.

2021.gada 4.aprīlī TV3 raidījumā “Nekā Personīga” tika izplatīta melīga, nepatiesa un manu godu un cieņu aizskaroša, nepatiesa informācija, pasniedzot kā faktu manu dalību un iesaisti raidījumā minētajās organizācijās. Diemžēl, manu viedokli neviens no raidījumu veidojošajiem žurnālistiem nemaz nepapūlējās iegūt, kur nu vēl pārbaudīt faktus un informācijas patiesumu. Ar mani neviens nesazinājās!

Cik man zināms, raidījums izplata nepatiesu informāciju – "Nekā personīga" piebilst, ka arī plašās pretkampaņas pret Eirovīzijas dziesmu un tās izpildītāju Samantu Tīnu pirmssākumi meklējami Aleksandra Ļedjajeva un nekur nereģistrētās apvienības “Latvijas Brīvības Alianse” virzienā. Tie ir klaji meli!

Vistuvākajās dienās manā ģimenē gaidāms pieaugums. Šai jūtīgajā laikā jūtos īpaši nepamatoti un melīgi aizvainots, jo nekad dzīvē neesmu bijis heiteris un/vai interneta trollis.

Neesmu saistīts nedz ar reliģisko organizāciju “Jaunā paaudze” , nedz ar informatīvo platformu “Brīvvalsts Televīzija”, nedz “Latvijas Brīvības Alianse”, nedz A. Gobzemu un A. Šleseru. Neesmu nevienas organizācijas, alianses, politiskās partijas un citas apvienības biedrs vai domubiedrs.

Esmu neatkarīgs Latvijas pilsonis, kurš ir paudis savu personīgo viedokli skaļi - “Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai un latviešu tautas gadsimtos koptajām tradicionālajām vērtībām”!

Tikai un vienīgi es esmu sabiedrībā plašu rezonansi guvušās Eirovīzijas pretkampaņas aizsācējs un ierosinātājs. Es iesniedzu iniciatīvu līdzdalības platformā ManaBalss.lv, lai sabiedrība varētu izteikt savu nostāju šajā jautājumā. To varu apliecināt un pierādīt es un līdzdalības platforma ManaBalss.lv. Iniciatīvas mērķis – “LATVIJA EIROVĪZIJĀ – PAR SABIEDRĪBAS LĪDZDALĪBU LATVIJAS TĒLA VEIDOŠANĀ!” - https://manabalss.lv/i/2053 .

Atklāti meli ir arī TV3 raidījumā paustais, ka plašās pretkampaņas pret Eirovīzijas dziesmu meklējami A. Ļedjajeva un “Latvijas Brīvības Alianse” virzienā. Tā nav taisnība! Es neesmu nevienas no augstāk minēto organizāciju un kustību ne biedrs, ne dalībnieks un noteikti jau neesmu nekāds “sektants” vai, kā mani aizskāra raidījuma žurnālists Jānis Krēvics, "heiteris".

Esmu šokā, ka man kā Latvijas pilsonim, kurš ir paudis savu viedokli publiski un aizstāv latviešu tautas gadsimtos koptās tradicionālās vērtības un iestājas par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā, var vienkārši no zila gaisa pašā Lieldienu vakarā uzgāzt samazgu spaini, nepārbaudot faktus un informācijas patiesumu.

Kā tas var būt? Un ko tas liecina par Latvijas žurnālistikas standartiem un tās kvalitāti, nemaz nerunājot par tās objektivitāti un uzticamību? Šis ir spilgts piemērs, kā tiek veidotas ziņas un pasniegti atklāti meli kā faktos balstīta, neapgāžama patiesība.

Sabiedrības lielā interese par izveidoto Latvijas tēlu Eirovīzijā pamudināja “Brīvvalsts Televīziju” uzaicināt mani uz interviju un sniegt savu viedokli par Eirovīzijas dziesmu un tās video vizualizācijā redzamo lielai sabiedrības daļai nepieņemamo vēstījumu, kurš tiek pasniegts kā visas tautas atbalstīts Latvijas tēls pasaulei. Protams, ka es izmantoju šo iespēju, lai uzrunātu sabiedrību un dalītos ar savu viedokli.

Pēc pieaugošās diskusijas sabiedrībā un, redzot sabiedrības attieksmi šajā jautājumā, mani uzaicināja uz diskusiju, paust savu viedokli par Samantas Tīnas Eirovīzijas dziesmu arī kristīgā draudze “Jaunā Paaudze”, jo arī viņi kā Latvijas sabiedrības pārstāvji saskatīja tajā nepieņemamas lietas, kuras apdraud Latvijas sabiedrības un latviešu tautas gadsimtos koptās tradicionālās vērtības. Protams, videoklipa vizualizācijā sniegtais vēstījums tika apskatīts diskusijas gaitā arī no svēto rakstu puses. Kas ir saprotami.

Arī Latvijas Televīzijā, Gunta Bojāra vadītajā raidījumā “Aizliegtais Paņēmiens” tika publiski pausts mans viedoklis par Samantas Tīnas Eirovīzijas dziesmas videoklipa vizualizācijā redzamo man nepieņemamo, publiski pasniegto Latvijas tēlu. Šī raidījuma sižets bija par cenzūru un viedokļu dzēšanu interneta vietnē “Facebook”. Atgādinu, ka tieši šis fakts, ka mans raksts par Eirovīzijas dziesmu tika cenzēts, to izdzēšot, radīja milzīgu neapmierinātību sabiedrībā. Raidījuma ieraksts LTV - https://ltv.lsm.lv/.../22.03.2021-aizliegtais-panemiens.../

Ņemot vērā visu augstāk minēto, esmu apņēmības pilns vērsties tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par goda un cieņas aizskaršanu, un neslavas celšanu. Pieprasu publisku atvainošanos no TV3 raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem (attēlā Arta Ģiga - viena no veidotājām) un žurnālistiem. Tāpat atvainošanās publiski ir jāsniedz visiem masu medijiem, kuri ir izplatījuši un publicējuši vai kā citādi vairojuši šīs nepatiesās un manu godu un cieņu aizskarošās, klaji melīgās ziņas!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...