Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

To, ka potēšanai pret kroņa vīrusu nav nekā kopēja ar rūpēm par veselību,  manuprāt, nesaprot vairs tikai pilnīgi naivuļi vai nelgas. Tomēr sociāli no potēm atkarīgie naivi cer, ka vakcīndīleri nenozūmēs klientus, lai nezaudētu ienākumu avotu. Potētie samierinās, ka sliktākajā gadījumā būs kā krievu ruletē, – pa “skuju taku” blakņu dēļ aizies vien nelaimes putni. Runas par injekciju izmantošanu cilvēces “nonullēšanai” jeb resetam mietpilsoņiem šķiet absurdas.

Vientieši nesaprot, ka civilizācijas atiestatītājiem nauda ir vienīgi līdzeklis mērķa sasniegšanai. Veikts titānisks darbs, kā rezultātā starptautiskās organizācijas, ietekmīgāko valstu un reliģiju līderi atrodas “pasaules ļaunīšu” ķešā. Taču nepieciešamība pastāvīgi rēķināties ar svarīgu varmāku, alkašu un augstprāšu iegribām kaitina globālos saimniekus. Perspektīvā valstis plānots likvidēt.

Sociopātisko utopistu ideālas sabiedrības projektam atliku likām pietiks ar miljardu “zemcilvēku”. Jaunajā pasaules kārtībā saujiņa izredzēto dzīvos kā dievi Olimpā, kamēr pārējo mūžs būs īss un visnotaļ veltīts kalpošanai.

Pasaules Veselības organizācija un farmagiganti rafinētajam plānam ir pašā laikā. Islāma pasaule stabili ir uzsēdināta uz adatas. Katram musulmanim gandrīz obligātais hādžs pieejams tikai injicētajiem. Austrālija, Kanāda, gandrīz visa Eiropa un daļa ASV praktiski atrodas zem globālistiem lojālu tirānu tupeles.

Krievija un Ķīna aktīvi piedalās civilizācijas atiestatīšanas programmā. Neizbrīnīšos, ka cierē uz teritorijām, kurām drīzumā jākļūst par tikpat kā izmirušām. Krievijas valdība akceptējusi Švāba centra atvēršanu savā zemē. Komplekts – pote, maska, cimdi, kvadrātkods un efektīvu zāļu liegšana kovidslimniekiem ir oficiālā pozīcija. Ķīna savu misiju arīdzan godam izpildījusi – Covid-19 uzradās Uhaņā. Tiesa, ķīnieši uz brītiņu sadumpojās un noveda mirstību līdz nullei, taču pēc Trampa nomešanas Štatos cenšas iet kopsolī ar pandēmijas ideologiem.

Domāju, ka Krievijas un Ķīnas vadītāji lūko apšmaukt aizkulišu partnerus, jo ieviesuši pašmāju potes, kas tāpat kā jebkuras citas ir bezjēdzīgas un neveselīgas, taču mazāk nāvējošas. Līdztekus tādējādi iedzīvotāji tiek pasargāti no farmaceitisko karteļu nesankcionētas potenciālās pošu partijas eitanāzijai. Tomēr globālajiem spēlētājiem ir trumpis azotē, – autoritārā sistēmā pietiek nomainīt valdnieku un valsts kabatā.

Latīņamerikas, Āfrikas un Āzijas valstu pilnīga nopotēšana atstāta uz nākamajiem pāris gadiem, jo pēc prognozēm tur visam jānorit kā pa diedziņu. Sagatavošanas darbi notiek pilnā sparā. Viens pēc otra tiek gāzti vai likvidēti ietiepīgākie prezidenti un premjeri.

Totāla cilvēku kā planētas kaitēkļu izskaušana, visticamāk, sāksies, kad tirānija pasaulē kļūs visaptveroša. Taču jau tuvākajos gados ļaudis masveidā mirs no infarkta, insulta, plaušu u.c. kaitēm. Diemžēl tiem, kas nesagaidīs kārtējos Ziemassvētkus, kaut ko izmainīt būs par vēlu. Neizslēdzu, ka pārējiem tāpat.

Šobrīd ļaunāko scenāriju vēl var novērst. Galvenais, lai tie, kuru rokās ir kaut kādas ietekmes sviras, saprastu, ka “zelta miljardā” viņi nav paredzēti. Pat ne apkalpojošā personāla lomā. Nemānīšu potētos. Organismam nodarītā skāde ir neatgriezeniska. Tomēr pagaidām ir iespēja neļaut sevi sačakarēt vēl vairāk un izglābt savus pēctečus.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...