Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces atklātās vēstules, precīzāk, pretreakcijas no jaunizveidotās darba grupas, kura norobežojas no vēstulē paustās patiesības.

Visu dienu nepamet netīrības sajūta. Ko jūs darāt! Atkal ATKLĀTA DIALOGA iespējai tiek uzlikts veto!

Šīs jaunās grupas pārstāviem BŪS TIESĪBAS paust biedrības OFICIĀLO viedokli saziņā ar presi (mani izcēlumi). Vai tagad būs tikai viens „pareizais” viedoklis? Vai tiešām tik tālu totalitārismā, kad valda neliela personu grupa (kliķe)?

Mēs droši vien katrs savā dzīvē esam saskārušies ar situācijām, kad viens ārsts saka vienu, bet cits ārsts – kaut ko citu.

Man dzīvē tā ir bijis vairākkārt. Viena ārste – profesore Stradiņos, savas nozares līdere, teica - tur neko nevar darīt, arī operācija nepalīdzēs. Otra ārste, Daugavas otrā pusē, kas strādā savā privātpraksē, veica operāciju, un mana dzīve mainījās. Līdzīgi bērniem. Viens ārsts nozīmē operāciju, bet otrs ārsts nozīmē diētu. Lieki piebilst, ka diēta novērsa nepieciešamību operēt.

Veselība nav tas, ko var tā pāvēles formā ieviest, sekojot vienam „pareizajam” viedoklim.

Medicīna bieži tiek reducēta uz no augšas nākušu priekšrakstu izpildīšanu. Daudzi būs dzirdējuši par Vadlīnijām. Kas notiks, ja pacients tiks ārstēts atbilstoši Vadlīnijām, bet nomirs? Nekas, viss būs kārtībā. Kas notiks, ja pieredzējis ārsts, zinot, ka Vadlīnijas nepalīdz, būs mēģinājis kādu alternatīvu metodi? Tad gan būs traki, ja pacients nomirs! Kur paliek ārstniecības metožu individuāla pielāgošana?

Bet tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli! Balts vai melns, bez niansēm. Ja nomirst saskaņā ar c-19 Vadlīnijām, tad ok. Ja cilvēks uztur savu veselību, nesekojot c-19 vadlīnjām, tad tas ir grēks.

Netīrības sajūta palikusi atmiņā arī no tā gadījuma 2020.gada martā, kad rečekisti kā ar dubļiem nolēja Eiropas Parlamenta deputāti Inesi Vaideri par pateikto Rīga TV24 6.februāra raidījumā Preses klubs: “Ja es ticu mediķiem un es ticu mediķiem, tad šis vīruss ir tāds kārtējais gripas paveids, nav ne ar ko šausmīgāks, nav buboņu mēris vai kas cits. (..) Varbūt mazlietiņ pārspīlēts ir tas, ka tik ļoti daudz pasākumu ir atcelti, jo gripas epidēmijas ir katru gadu.”

Apsveicama ar ārstes Ilzes Aizsilnieces integritāte un iestāšanās par demokrātijas vērtībām, kaut gan notikumi arvien vairāk liecina, ka ar demokrātiju tiek spēlētas paslēpes.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...