Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Tautā mīlētā Vējoņa vārdi un darbi

Mihails, Pietiek lasītājs
10.08.2011.
Komentāri (25)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirmsvēlēšanu laiks ir tas periods, kad cilvēki vērtē savu tautas kalpu padarītos un nepadarītos darbus. Šis stāsts ir par tautā otro mīlētāko ministru Raimondu Vējoni.

2010. gada augustā Latvijas vides ministrs Raimonds Vējonis kopā ar „tīro mežu aktīvistu” Cūkmenu bija apciemojuši nelegālo izgāztuvi, kas atrodas Ogresgala centrā. Toreiz tika solīts, ka līdz rudenim izgāztuve tiks aizvākta. Sižets par to tika parādīts TV3 vakara ziņās, Bez Tabu, TV5 vakara ziņās, kā arī Tautas Balsī. Īsāk sakot, informācija par nelegālo izgāztuvi Ogresgalā izskanēja pa visu Latviju.

Pagāja gads, un izgāztuve vēl joprojām stāv savā vietā...

Gribu piebilst to, ka minētā izgāztuve nav kaut kur meža vidū, tālu prom no cilvēka acīm, - tā atrodas aiz Ogresgala autobusa pieturas. Tā ir labi saskatāma no ceļa rudenī un pavasarī, iebraucot Ogresgalā.

Netālu no tās atrodas Ogresgala pagasta māja, kā arī pamatskola un bērnudārzs. Bērni pēc skolas ir spiesti gaidīt autobusu pieturā, aiz kuras atrodas izgāztuve. Izgāztuvei nav ne nožogojuma, ne kāda, kas to pieskata.

Bēdīgi šajā stāstā ir tas, ka ja pat Latvijas vides ministrs nevar aizvākt nelegālo izgāztuvi, tad kurš var? Ko vai kuru vajag pieaicināt, lai to izdarītu?

Šī raksta mērķis nebija nomelnot Raimonda Vējoņa reputāciju pirmsvēlēšanu laikā. Ceru, ka mūsu vides ministrs līdz vēlēšanām sakārtos Ogresgala izgāztuvi, un tas būs kārtējais darbiņš, ar kuru viņš varēs palielīties vēlētāja priekšā.

Šeit ir saite, kā Raimonds Vējonis pagājušā gada augustā apmeklēja Ogresgala izgāztuvi: http://www.youtube.com/watch?v=yppvGVG2Wcg

Foto

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...