Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Tautā mīlētā Vējoņa vārdi un darbi

Mihails, Pietiek lasītājs
10.08.2011.
Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:14


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Ludis

14.08.2011. 09:50

Korupcijas ministrijas vadītājs Vējonis. Esmu daļa no tautas- un nekad viņu neesmu mīlējis.

Atbildēt

iespaids

14.08.2011. 08:39

Tipisks tukšmuldētājs, kam nodokļu maksātāji sagādā pārtikušu dzīvi.

Atbildēt

Tikla

13.08.2011. 20:40

Tas taču politzaļais zemnieciņs vājiņš, nu nevar viņš par visiem domāt. Miljoniņi krupīšiem, vardītēm, kukainīšiem, te skaida janoņem no putnu torņa, te savs labums no cita.. vai tad var par cilvēkiem atcerēties? Tas taču nav ilgstpējīgi! Nu pasprūk savs purkšķītis Lielupē, bišķi jau arī Mārupītes dīķi- bet cilvēks taču labs - tik daudz melu un demagoģijas pat emsīts nebūtu var;ejis no sevis izspiest un patīk taču vientiešiem

Atbildēt

Lija

12.08.2011. 15:26

Lielāka kretīna un pakaļā līdēja Latvijā nav! Žēl, ka tautai acis tiek mālētas ar labajiem vides projektiem. Vienīgi jāsaka, ka korupcija un profesionālais analfabētisms šajā nozarē sit augstu vilni.

Atbildēt

Exzaļais

12.08.2011. 09:39

Cilvēks, kas nekad neskatās acīs, ko tas raksturo?

Bet Vides ministrija Vējoņa laikā tika sačakarēta pamatīgi, viss Emša labi iesāktais vējā.
Pie vainas gan ir lielās ES projektu naudas, kas deģenerē visus, kam ar to ir saskarsme.

Atbildēt

Nātre

12.08.2011. 09:15

Vējoņa un visas ZZS spilgtākās pazīmes ir KOMPETENCES MAZSPĒJA,SPĒCĪGS PAŠSAGLABĀŠANĀS INSTINKTS,HAMELEONISMS.

Atbildēt

Iko

12.08.2011. 09:03

Tautā mīlētais viduvējība Vējonisgarus gadus iesūnojis Vides ministrijā. Ko nu runāt par tādiem "sīkumiem" kā Ogresgala izgāztuve, ja ir sagandētas Latvijas upes, Latvijā 2-reiz lielāks aizsargājamo teritoriju % Eiropā, kas samazina iespējas ekonomikā u.t.t. un tjp.

Tagad Vējoņa atbildībā ir pašvaldību lietas. ZZS kliedza, ka oranžie visu salaiduši grīstē. Kāpēc Vējonis ir kluss kā pelīte, un nelabo pieļautās kļūdas.

Vējonis nav ne dzirdams, ne redzams. Iepīkstējās tad, kad parādījā ziņa, ka galvaspilsētā pārsniegtas gaisa piesārņojuma normas. Vai tas nav zināms jau sen. Kur Vides ministrijas un Rīgas pašvaldības programma tā novēršanai.

Tauta ir dumja, jo ar labiem reitingiem vērtē tos, kuri neko nedara. Kurš nestrādā, tas arī nekļūdās.

Atbildēt

Mārupītē mirusī zivs.

12.08.2011. 07:44

Kur bijāt ,ministra kungs,kad es un manas māsas mira?

Atbildēt

Eduards

11.08.2011. 23:18

Šo te ,,scheisebergu" sešdesmitajos gados ,,uzprojektēja" Jūrmalas izpildkomiteja. http://www.lnt.lv/lv/video/
Tautas balss 2011. 07. 19. 26. minūte
Patreizējie ,,tautas kalpi" un vides ministrijas par mežu iznīcināšanu, mērdēšanu desmitos ha neklopē ne ar ausi. tv3 ,,Bez tabu"-Epizode719 2011.07.19 3. minūte
tv3 ziņas-Epizode1116/tvr play
2010.11.16.

Atbildēt

Iveta

11.08.2011. 17:18

Vēl labākais ir tas , ka Vējoņa laikā Latvijā ir dota zaļā gaisma Latvijas piecūkošanai ar svešu zemju mēsliem un
mega cūkufermām no kurām labums Latvijai
būs tikai piesārņotā augsne un smakas !
Es ceru ka Ogresgalā tos atkritumus viņš
pats tur nav izgāzis , tur nu gan fui
vietejiem pasi arī lai vāc ja nezina kurš
ir izgazis !

Atbildēt

ARĀJS

11.08.2011. 15:35

Cilvēciņi ! Beidzot taču stāstīt taisnību par politmafijas ZZs klana darbonīti Vejoni ! nav taču jēgas spļaut uz kaku, tiesi ta pat, kā runāt taisnību par sarkanbaltsarkano nacistisko dauņu-pideralliņu ievelētā klana ZZS pakalpiņu !

Atbildēt

viesha

11.08.2011. 15:19

Kura tauta vinju miil,vienkarsh bezmugurkaulnieks?!!

Atbildēt

Relax

11.08.2011. 15:16

Kā Vējupuika atrisinās Kargina ezeru lietu?!!
Atbilde kā parasti: Nekā!

Atbildēt

deo

11.08.2011. 14:14

Nav lielākas shēmotavas starp ministrijām, kā Vējoņa vadītā VARAM. Nav lielāka shēmotāja, kā Vējonis starp ministriem. daudzi MK noteikumi un birokrātija tiek (tika arī jau senāk) radīta konkrētu labuma guvēju dēļ-iespēja izkāst naudiņu no uzņēmējiem par prasībām, kuru izpilde nav iedomājam bez šim firmām.

Atbildēt

no Jūrmalas

11.08.2011. 11:38

Vējonis kā VARAM ministrs ir apaļla NULLE, tāpat kā t.s zaļā partija.
Nožēlojami...

Atbildēt

Piks

11.08.2011. 10:28

Es nevienu mirkli nedomāju, ka Vējonis ir labs ministrs un politiķis. Tomēr - šajā rakstā es nesaskatu vides ministra saistību ar miskasti Ogresgalā. Viņam tā kā personiski vajadzēja braukt un norakt? Mihails būtu labāk rakstīšanai atvēlēto laiku noziedojis tās izgāztuves sakārtošanai....

Atbildēt

c

10.08.2011. 23:57

kas ellē ratā ir Vējonis? Kā tauta viņu var mīlēt ja es pat viņu neatpazīstu.. kur nu vel tie kas īpaši neaizraujas ar sekošanu līdzi ziņām.

Atbildēt

zaļknābis

10.08.2011. 23:15

Vējonis taču pats dzīvo Ogrē! Kā var acīs skatīties saviem rajona cilvēkiem! vai tik nebūs glaukoma iemetusies?

Atbildēt

rezira

10.08.2011. 22:09

Ļoti žēl,ka Vējonis tikai tagad sāk interesēties par Kargina īpašumiem Latgalē un par projektu kā iznīcināt dziļāko ezeru un tā apkārtni!Pēdējais laiks-tuvojas ārkārtas vēlēšanas un tad jau mundieris jāsakārto un pogas jānospodrina!Ir pagājis krieni ilgs laiks,kad teleraidījumā "DABAS FAKTI"skanēja trauksmes zvans,bet tad ministram bija aizbāztas ausis un aizlīmēta mute(iespējams-kāda atvara arī tika atvēlēta).Tagad zemniekiem vajadzētu iekļūt simts gudro galvu krēslos,un,kas to lai zin ,var gadīties,ka Latgales zemkopju balsis pietrūkst.Kauns par tādiem ministriem- PATRIOTIEM!!!

Atbildēt

Guntis

10.08.2011. 21:58

Labais video!
Rakstaa diemzheel nekas nav mineets par pashvaldiibas un vides ministra darbiibaam peec shiis situaacijas izraadiishanas visai Latvijai.
Jo, secinot peec video izskaneejushaa '...protams, leemumu var paarsuudzeet meenesha laikaa...', tur viss notiek likumiigi.

Atbildēt

jibiorio

10.08.2011. 21:26

Tā jau nav - viņš tur karu nedēļas nogali raujas ar dakšām un grābekli!
P.S. Jau jau pašiem ogresgaliešiem netraucē...

Atbildēt

Martins

10.08.2011. 20:33

Jā, Vējonis i liels dabas draugs. http://www.copeslietas.lv/site/blogi/858-atklata-vestule-vejona-kungam-vejona-atbilde.htm skatīt atbildes pēdējo rindkopu.
Nav svarīgi labums ir peldvieta 30 cilvēkiem, vai darbs vienam sargam, galvenais ka drusku kāds labumiņš.

Kauliņas upes gadījumā, tas vispār ir paraugs privatizācijas shēmotājiem. nogāz mežu, pārdod tad izroc dīķi, izlaid upi cauri un dabū vēl licenzēto makšķerēšanu upē, un voala! Upe Tava turklāt pa lēto.

Atbildēt

raimonds

10.08.2011. 20:30

Piedod Mihail! Es esmu tikai ministrs un cūkmens izdomāts akcijas tēls. Tajā reizē apsolījām balstoties uz principu, ka politisks solījumus nav solījums. uzņemamies politisko atbildību. Ja jūs par mani balsosiet - apsolu ka izgāztuves nebūs.
R&C

Atbildēt

Latgalietis

10.08.2011. 20:26

Nav labi šitā lietas atstāt novārtā...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...