Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Uzņēmējs Igors Ivanovs – izdots liecināšanai un iesēdināts

Diāna Uligaņeca, I. Ivanova dzīvesbiedre, Ukrainas pilsone
08.08.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Faktiski nelikumīga izdošana Latvijas varasiestādēm nolūkā sniegt liecību izmeklēšanas procesā, kam seko tūlītēja nogādāšana ieslodzījuma vietā un vēlāk arī notiesājošs spriedums visai “baltiem diegiem” šūtā lietā – ar to visu dažu gadu laikā ir saskāries bijušais daudzfunkcionālās halles “Arēna Rīga” īpašnieks, savulaik ar virkni vērienīgu nekustamā īpašuma projektu saistītais un miljonāru sarakstos minētais uzņēmējs Igors Ivanovs, kurš pašlaik jau vairāk nekā pusgadu pavadījis nebrīvē dažādās Spānijas un Latvijas ieslodzījuma vietās.

Pat tad, ja, ievērojot procedūru un informējot attiecīgās iestādes par pārcelšanos uz ārvalstīm, regulāri informējot par savu atrašanās vietu un veselības stāvokli, cilvēks cerībā uz mierīgāku ikdienu pārcēlies uz siltāku klimatu tepat Eiropā, tas nenozīmē, ka kādā brīdī netiks sagatavots viens vai vairāki apcietināšanas orderi, lai šo nosacīto idilli mazliet izjauktu – par to visplašākajā spektrā uz savas ādas ir pārliecinājies minētais ar visai pretrunīgu reputāciju apvītais uzņēmējs.

“Organizēja” slepkavību, informējot potenciālo upuri?

2020. gadā I. Ivanovs vairākas reizes tika aizturēts, taču vēlāk atbrīvots. Maijā policija uzņēmēju aizturēja saistībā ar it kā advokātes Allas Barbašas (agrāk – Jurašas) slepkavības organizēšanu.

Kā liecina lietas materiālos pieejamā informācija, 2020. gada 11. maijā uzņēmējs mobilajā tālrunī no sava paziņas Vjačeslava Gončarova saņēmis īsziņas par to, ka tiek gatavota advokātes slepkavība. Saņēmis šādu informāciju, I. Ivanovs bijušā Rīgas brīvostas pārvaldnieka Leonīda Loginova pavadībā apmeklējis advokātes biroju, lai par to informētu un ieteiktu parūpēties par apsardzi.

Vēlāk uzņēmējs sev zināmo informāciju par iespējamajiem slepkavības organizatoriem nodevis Valsts policijai, bet turpmākajās dienās ar viņu vairākas reizes telefoniski sazinājusies pati A. Barbaša.

Nedēļu pēc īsziņu saņemšanas gan I. Ivanovu, gan V. Gončarovu aizturēja Valsts policija, bet apsūdzība par slepkavības organizēšanu vēlāk tika pārkvalificēta par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu personu grupā, kas izpaudusies acīmredzamā necieņā pret sabiedrību, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru un uzņēmumu darbu (huligānisms).

Tā paša gada jūlijā I. Ivanovs tika aizturēts un uz vairākiem mēnešiem apcietināts par aptuveni viena kilograma narkotisko vielu glabāšanu, ko, ieraktas zemē, teritorijā pie viņa mājas kratīšanas laikā atradis policijas suns. Vēlāk uzņēmējs no apcietinājuma tika atbrīvots, un 2021. gadā, kad nekādi pārvietošanās aizliegumi nebija noteikti, viņš, par to noteiktajā kārtībā informējot izmeklēšanas iestādes, kopā ar dzīvesbiedri pārcēlās uz Spāniju, kur veltīja laiku veselības atgūšanai. Veselības problēmas bija saasinājušās tieši pēc regulārajām konfrontācijām ar tiesībaizsardzības iestādēm.

No Latvijas – ar apcietināšanas orderiem

Nosacīti mierīga dzīve uzņēmēja ģimenē saulainajā Dienvideiropas valstī neturpinājās ilgi. 2022. gada septembrī I. Ivanovs Spānijā tika apcietināts, bet pāris mēnešus vēlāk Latvijas likumsargi, apbruņojušies ar diviem apcietināšanas orderiem, devās uz Spāniju, lai uzņēmēju nogādātu atpakaļ Latvijā. Vienu no šiem dokumentiem Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūra bija izdevusi saistībā ar narkotisko vielu pārvadāšanu, savukārt otru bija izdevusi Rīgas rajona tiesa saistībā ar noziedzīgu nodarījumu pret sabiedrisko kārtību – ieroču un sprāgstvielu glabāšanu.

Lai arī pret pieprasīto izdošanu Latvijai tikusi iesniegta apelācijas sūdzība, skandalozais uzņēmējs teju pusslepeni nogādāts Latvijā.

“Pēkšņi mans klients tika arestēts saskaņā ar Eiropas apcietināšanas orderi, ko bija izdevusi Latvijas tiesa saistībā ar iespējamu noziedzīga nodarījuma izdarīšanu – draudu izteikšanu, proti, orderi Nr. 137/2022, kas tika izskatīts Spānijas Nacionālās tiesas 6. centrālajā izmeklēšanas tiesā,” atceras uzņēmēju pārstāvošais jurists, viens no Eiropas vadošajiem starptautisko tiesību advokātiem Hosē Martins Hereross (José Martín Herreros, https://www.martinherrerosabogados.com/). “Vēl viens pārsteigums, ar ko nācās sastapties – Latvijas tiesas izdots Eiropas apcietināšanas orderis Nr. 155/2022, ko izskatīja tā pati tiesa, par iespējamu noziedzīgu nodarījumu pret sabiedrības veselību, taču jāpievērš uzmanība tam, ka saistībā ar šo orderi manu klientu atbrīvoja, lai gan šis iespējamais noziedzīgais nodarījums bija smagāks par iespējamo draudu izteikšanu.”

Advokāts akcentē, ka arī pēc tam, kad saistībā ar šiem notikumiem Spānijas tiesa I. Ivanovu nosacīti atbrīvojusi, Latvijas tiesa vēlas viņu ievietot ieslodzījumā, nerespektējot Spānijas tiesas lēmumu.

“Turklāt mēs saskārāmies ar dīvainu lietu, mans klients tika nogādāts Latvijā bez jebkāda brīdinājuma, bez manis informēšanas, mums nebija zināma pat izlidošanas diena, [..] mēs paguvām iesniegt apelācijas sūdzību Konstitucionālajā tiesā, izdošana bija jāaptur līdz brīdim, kamēr ir pabeigta apelācijas sūdzības izskatīšana, taču savādā kārtā, kamēr mēs veicām pārsūdzību, Igors jau atradās cietumā Latvijā,” stāsta advokāts.

Viņš piebilst – līdz izdošanas brīdim vietējie tiesībsargi klāstījuši, ka I. Ivanovs tiek izdots liecības sniegšanai, taču realitāte izvērsusies atšķirīga – uzņēmējs uzreiz pēc izkāpšanas no lidmašīnas ielikts aiz restēm, kur atrodas joprojām.

“Par minētajiem faktiem Eiropas Cilvēktiesību tiesā un Starptautiskajā Krimināltiesā tiek izskatīta lieta par konstitucionālo tiesību pārkāpumiem Eiropas apcietināšanas ordera izpildē, vērtējot tos pieļāvušo personu atbildību,” uzsver H.M. Hereross.

Spriedums par huligānismu un nelikumīgu bruņojumu

Šī gada 13. jūlijā, vairāk nekā trīs gadus pēc kriminālprocesa uzsākšanas Rīgas rajona tiesa I. Ivanovam par Krimināllikuma 231. un 233. pantā paredzētajiem nodarījumiem piesprieda brīvības atņemšanu uz vienu gadu un deviņiem mēnešiem. Tiesa uzņēmēju atzina par vainīgu gan huligānismā saistībā ar A. Barbašas informēšanu par viņas slepkavības gatavošanu, gan nelikumīgā spridzināšanas ietaises, šaujamieroča un munīcijas iegādē un glabāšanā.

Spriedumam un tajā minētajiem argumentiem kategoriski nepiekrīt uzņēmēja advokāts Oskars Ondrups, kurš gatavojas iesniegt apelāciju.

“Nav pierādījumu tam, ka I. Ivanova rīcība pēc īsziņas saņemšanas ir atzīstama par huligānisku. Turklāt lietā nekas no noskaidrotā neapstiprina, ka I. Ivanova rīcībā gan objektīvi, gan subjektīvi ir noziedzīga nodarījuma – huligānisma – sastāvs,” uzsver advokāts, piebilstot, ka viņa aizstāvamais šos draudus uztvēris nopietni un, būdams savulaik pieredzējis paša slepkavības mēģinājumu, attiecīgi rīkojies.

Arī notiesāšanai par to, ka uzņēmējs saskaņā ar apsūdzību savā dzīvesvietā glabājis šaujamieroci “Smith & Wesson 386C” ar munīciju, kā arī spridzināšanas ietaisi, ko Valsts policijas darbinieki izņēmuši kratīšanas laikā, O. Ondrups nepiekrīt.

“Igors Ivanovs šo ieroci bija iegādājies likumīgi, viņam bija tā turēšanas atļauja, kas tika anulēta pēc viņa saukšanas pie kriminālatbildības. Viņš to nav slēpis un, atgriežoties no ieslodzījuma vietas, informējis policiju par pistoli, prasījis, ko viņam ar to darīt. Policijā esot teikts, ka pistoli nest ārā no mājas nevar un ka policija pati to paņems. Faktiski tā arī noticis,” vērtē advokāts. Par elektrodetonatora esamību savā mājā uzņēmējs vispār neesot zinājis, un par to pēc kratīšanas pavēstījuši tās veicēji.

Kratīšana toreiz mājā bija ļoti ilga, mēs abi nepilnu stundu tikām turēti guļamistabā, cilvēki staigāja iekšā un ārā, un var tikai minēt, ko pa šo laiku kāds varēja ienest mājā, jo pašu kratīšanas norisi mēs nevarējām redzēt.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ne viss ir zelts, kas spīd

FotoKārtējo reizi kārtējā Saeima ir ievēlējusi jaunu (sic!) valdību. Ko mēs varam sagaidīt no šī piedzimušā brīnumbērna, kurš mums sola piena upes un ķīseļa krastus tuvākajos gados, proti, Eiropas Savienības valstu vidējo dzīves līmeni? Skeptiķi teiktu – blēņas! Cik valdības nav nākušas un gājušas, kas nav solīts, bet, kur bijām, tur esam!
Lasīt visu...

3

Stāsts par lielo Latvijas aptieku skaitu, aptieku un vairumtirgotāju uzcenojumiem lielākoties ir no pirksta izzīsts

FotoKatrs veselības ministrs nāk ar sev vairāk vai mazāk draudzīgu politiķu uzstādījumiem, kurus tad pirmajās darba dienā pamanās paust tautai, atbildot uz nesagatavotu žurnālistu nesagatavotiem jautājumiem. Ar laiku ministrs saprot spēles noteikumus, sāk solīt mazāk, bet prasīt vairāk.
Lasīt visu...

6

Jautājumi Pirmajam slēgtajam pensiju fondam

FotoSaņēmu Jūsu e-pastu ar aicinājumu veikt papildu iemaksas Pensiju fondā! Varbūt Jūs tomēr varat mani nomotivēt to izdarīt, atbildot uz maniem jautājumiem un varbūt sniedzot papildu informāciju!
Lasīt visu...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

Pirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu...

Foto

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

Sortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram...

Foto

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

Pagājušajā piektdienā,...

Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienšošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, mēs uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas Reģionu apvienības apvienotā saraksta Ventspils pilsētas pašvaldības...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...