Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Vai "Jaunais vilnis" kļuvis par Munkevica ķīlnieku?

Māris Dzenītis, Jūrmalas domes deputāts
10.02.2012.
Komentāri (39)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tions

28.02.2012. 00:15

Kapēc neviens nerunā par to , ka Priority dabūja ari kilometru pludmales ari visas tirdzniecības vietas pašā koncertzālē. Ka visu vasaru pa koncertzāles digitālās reklāmas stendu tika raidīta Priority reklāma. Ka koncertzāles teritorija tiek izmantota kā noliktava Priority vajadzībām. Ka Munkevica padomnieks Georgs Fedosejevs ir saistīts ar Priority un tureja savu dārgo automašīnu koncertzāles teritorija gan pirms gan pēc Jaunā Viļņa ?

Atbildēt

amba

16.02.2012. 18:15

IR TEICIENS-kas maksā tas pasūta mūziku !!!
Jaunā viļņa laikā Jūrmala pelna divu gadu budžetu !!!

Atbildēt

jons

14.02.2012. 20:55

Latvija kļuvusi par Jaunā viļņa ķīlnieku

Atbildēt

omite

14.02.2012. 12:37

Nevajag nekadu "vilni",jo vini atbrauc izardities un halturet(nedzied dzivaja),un otrkart, lai tam negausam munkevicam ar savu komandu iet ta pelna sece.nesaprotu,kapec vins vel "nesed",jo kur tik vien lasi ir iesaistits tas vecais merglis.

Atbildēt

melnais karalis

14.02.2012. 09:19

nevaru saprast ,kāpēc Munkevics tik ilgus gadus izsaimnieko pilsētu un neviens viņu nesoda...........

Atbildēt

XXL

14.02.2012. 00:45

Diez vai Munkim pietiks prātiņa apjēgt, ka ja nepiebremzēs alkatību, paliks bešā - JV aizies, un mīļotā "Priority" nenieka obščakā neienesīs. Делиться надо, фраер!- paklausi Munka maskaviešiem, un banknotes turpinās tecēt kabatās kā pa reni - gan Žorikam pietiks, gan Truksnītim, gan visiem pārējiem. Nedalīsies - pazaudēsi visu šo bodīti. Lai gan tev jau gana citu...

Atbildēt

usji sjisji

13.02.2012. 21:18

Oi, nu gan briesmas! Krievu pasākums Jūrmalā, ai ai ai!! Prom, ārā, ar kāju pa dē utt.! A varbūt vēl iztrieksim visus krievu uzņēmējus, kas te iegulda naudu un dod darbu, a? Savā stulbā aklā nacionālismā iztīrīsim valsti no krieviem un visiem viņu pasākumiem un tad varēsim mierā un klusumā klausīties britu strūkliņu čurkstēšanā pie Brīvības pieminekļa.

Atbildēt

Jūrmalnieks

13.02.2012. 20:15

о как
10.02.2012. 14:20

господа хуторяне юрмальские, одумайтесь !!! Юрмала пусть маленький, но город - там другое мышление необходимо. Не спротивляйтесь денежным рекам в наше кризисное время. Да и время не важно, просто не сопротивляйтесь им!

....................................................

Jā, jā, pielieksimies un papletīsim vaidziņus, kā tad!

Atbildēt

atbilde

13.02.2012. 17:01

Truksnis ir normāls latvietis, un tā kā viņam personīgi neviena privātā lidmašīna neko nemaksā, tad viņam tas ir dziļi pie kājas

Atbildēt

nu re, komunisti krīt viens pēc otra

13.02.2012. 15:09

par tiesībām tirgot kontrabandas alkaholu un narkotikas

Atbildēt

jautājums

13.02.2012. 12:51

Vai Truksnis zina, cik viena privātā lidmašīna maksā par uzturēšanos Rīgas lidostā stundā?

Atbildēt

dusmīgais

13.02.2012. 12:48

Taisni jābrīnās par Jūrmalas domes tuvredzību un bailīgumu! Galu galā, VAI TAD TĀ TUALETE TIKAI KRIEVU TŪRISTIEM VAJADZĪGA? Vai patiešām Jūrmalas domē visi ir tiktāl aptaurēti, ka nesaprot, kas jādara un tiktāl iebaidīti, ka zaudējuši veselo saprātu?
NU CIK TAD TAS GLOBĀLI IZMAKSĀ - TUALETE ????
Un cik cilvēku profitē uz tā Jaunā viļņa? Vai Truksnis ir spējīgs arī parēķināt, ko ienes Latvijai šīs divas nedēļas Jaunā viļņa Jūrmalā?
Cik ilgi būs jāpacieš šāds ampelmanis pie Jūrmalas domes stūres?

Atbildēt

zīlīte

12.02.2012. 15:44

Izlasīju un secināju , ka dzeņiem tomēr ir cieta galva. Vislaik tiek piesaukta Latvija , bet paši jūrmalnieki savā saliedētajā kriminālajā kolektīvā skaidrībā netiek cik katrs noplēsīs no tiem krievu bagātniekiem .Un kuram tad patīk ja tā lāpsta kļūst ar vien lielāka , bet pienesums arvien mazāks.

Atbildēt

Anna

12.02.2012. 12:34

Vai kāds ir pajautājis jūrmalniekus kāda viņu attieksme pret šo balagānu? Ko viņi no Jūrmalas apgānīsanas iegūst? Jūrmalā nav tikai tie krievvalodīgie restorāni un kafējnīcas, kuru ienākumus gūst to īpašnieki. Vai kāds pārbauda kā ir ar nodokļu maksāšanu? Ar šo dzerstišanos un Krievijas netīrās naudas atmazgāšanu Latvijas prestīžs netiek spodrināts, bet padarits par izsmieklu. Šie Krievijas āksti jau "izblamējušies" Turcijā, Kiprā, Grieķijā u.c. Pavērojiet raidījumus Krievijas TV par "jaunajiem krieviem". Ir nonācis tiktāl, ka Krievijas sabiedrībā radies jautājums "počemu ņeļjubjat ruskih". Bet Latvija kā Eiropas atpalikusī maliena vēl uzņem pie sevis ar sajūsmu "jauno krievu" "žākstīšanos". Kāpēc Krutojs nevēršas ar piedāvājumniem Igaunija un Lietuvā? Tadēļ, ka tās ir lepnas tautas un nabadzības dēļ lepnumu nezaudē.

Atbildēt

Ssrs

12.02.2012. 10:42

Cik man zināms, esot vel prasība aiztaisīt ciet apmeklētājiem visu pludmali lidz Majoriem! Diez vai kāds to saprastu! Bizness jau ir laba lieta, bet zinot to, kāds "Bardaks" Rīgas apkārtnē , Jaunā Viļņa automašīnu šoferi- tiek algoti Ceļu Policijas Darbinieki, loģiski, kādi ceļu satiksmes noteikumi!? Kā konkursa jēga jau diezgan sen ir zudusi.

Atbildēt

Prātīgais

11.02.2012. 23:20

Lietas aiziet,ja visas puses strādā kopā,bet Jūrmalā visu nosaka kukuļdevējs Munka un superalkatīgais resnais Žora.Un neko nevar darīt ne Tiesa,ne KNAB,ne Valsts kontrole,neviens,ja nu vienīgi OBHS.

Atbildēt

Džordžs dabeleV

11.02.2012. 20:44

Ja būs Doma laukumā pohainam Georgam Fedosejevam ar Kristinku tik tālu kā līdz Jūrmalai nebūs jāvelkās, galu galā viņiem tur ir dzīvoklis kurā pat par mēru iedzērušajiem Jūrmalas draugiem vieta atradīsies. "Priority" piens, protams ir norauts, bet gan jau Žora JV vietā sarīkos kādu baikeru vai pediņu sarīkojumu, kas plānotās peļņas vietā ļaus iziet vismaz pa nullēm

Atbildēt

to TT

11.02.2012. 20:02

Un Stacijas laukums nemaz nav tik tālu no Doma laukuma ,kur kāpurķēdnieki braukaļāja pirms 20 gadiem augustā.

Atbildēt

to TT

11.02.2012. 19:46

Lielākais Vecrīgas laukums, Vecrīgas sirds.... Šodienas Doma laukuma izskats radies pagājušā gadsimta 20.-30. gados, kad tika daļēji nojaukta viduslaiku apbūve Doma tuvumā. Te sastopas septiņas ielas - Smilšu, Rozena, Šķūņu, Zirgu Pils, Jēkaba un Jauniela.

Atbildēt

ai,mari,mari

11.02.2012. 19:32

dzenīts tikai kaļ un kaļ - laikam jau kruti veči grib savu naudu atpakaļ? :))))) nevajadzēja solīt, kā dzird jūrmalniekus stāstot, ka domē viss ir nopirkts :)))

Atbildēt

WTF ?!

11.02.2012. 14:11

Ir gan pajoliņš - saruks par 20% nekustamais tirgus, nebūs investīcijas utt. Ko tas cilvēks raksta, nav taču pilns rublis. Iegūs 3-4 cilvēki patirgos mākoņus viens otram un viss. Kāds ieguvums? Nekāds. Plusā vēl paņirgāsies izķēmojot Latviju un Latviešus, kur normālā, sevis cienošā valstī pa muti iedotu tiem urļikiem.
Uzvaras parks ir viņu rīcība..var jau arī Roņu salas mežmalas estrādē, būs keskluzīvi un visiem vipiem būs prieks :))!

Atbildēt

TT to lienošā dziedošā okupācija 10.02.2012. 23:13

11.02.2012. 13:54

40.gadā Doma laukumā iegāja tanki,tagad šie grib ieņemt Doma laukumu ar vecām krievu dziesmām. Sen jau laiks beigt šo Jūrmalas pārkrievošanu un slēpties aiz konkursu vārdiem.

=================

Tu esi maziglitots idiots/-e, jo Doma laukums izveidojās tikai 2.PK laikā bombardēšanas rezultātā! Pirms tam tā vieta bija blīvi apbūvēta.

Atbildēt

kālis

11.02.2012. 12:42

Munkevics vēl dzīvs?!!!! Ak, tu tētīt, cik dzīvelīga tā oranžo kretīnu banda! Rij un rij un gala nav un nav...Ja jau Jūrmalas dome nevar tos Jaunā viļņa ēdināšanas jautājumus izlemt un nokārtot, lai rīkotāji tiešām izvēlas Palangu. Tur būs patīkami pārsteigti par visām cenām.

Atbildēt

alekssa

10.02.2012. 23:26

Юрмалская Дума заколдована . Не могут туда быть избранными люди без ущерба. В этой Думе собрали только близоруких и каких - то пугливых.

Atbildēt

laba laba ziņa

10.02.2012. 23:16

Man tā ir vislabākā ziņa pēdējo desmit gadu laikā. Paldies šim jaukajam cilvēkam Krutojam. Betpasaulē ir tik daudz pilsētu,un nevajag justies kā tādam bārenim, kurš savā lielajā Krievijā nevar atrast vietu konkursam.

Atbildēt

lienošā dziedošā okupācija

10.02.2012. 23:13

40.gadā Doma laukumā iegāja tanki,tagad šie grib ieņemt Doma laukumu ar vecām krievu dziesmām. Sen jau laiks beigt šo Jūrmalas pārkrievošanu un slēpties aiz konkursu vārdiem.

Atbildēt

Raivis Andris Krisvalds Dzenis

10.02.2012. 23:07

Nevis Munkevica, bet Munkevica resnā Žoras jeb Džordža (kā nu kurš šo kasierīti sauc) apetīte ir pamatā "Priority" un Jaunā Viļņa nesaskaskaņām.
Žoram, kurš slēpjas aiz mīļākās Kristīnes Greņas 50% kapitāldaļām šajā kafuškā apetīte un alkatība ir apgriezti prporcionāla viņa prāta spējām un tas šoreiz Jūrmalu ir iegāzis
Patiesībā Finanšu policijai derētu papētīt kāds ir līdzekļu izcelsmes avots, kuri šim nekur nestrādājošajam, agrāk tiesātajam, tipāžam ļauj piekopt greznu dzīvesveidu - dzīvot lielā dzīvoklī Vecrīgā, vizināties ar "par maksimumu" notūnētu "Porsche Cayenne" utt. Tāpat ļoti aizdomīgs šķiet fakts vai "Priority" vispār varēja kvalificēties konkursam par VIP zonas apsaimniekošanu. Proti, jautājums ir par konkursā noteikto uzņēmuma apgrozījumu iepriekšējā gadā. Tā vien izskatās, ka konkursā uzrādītie dati un "Priority" iepriekšējā darbības gada pārskats ir viltots (uz to arī norādīja otrs pretendents, bet šo informāciju neviens saprotamu iemeslu dēļ nav pārbaudījis). Dokumentu viltošana ir vecs resnā Žoras niķis. Par šādām pat darbībām gūstot labumu "biznesā ar pašvaldību" šis caurkritušais juristelis ticis tiesāts pat divas reizes. Tiesa, kaut atzīts par vainīgu, lai notievētu tā arī nav nonācis

Atbildēt

Visu

10.02.2012. 22:43

Mēs mākam tikai visu pad..irst, bet neko nekad nēesam mācējuši un nemākam uzbūvēt vai noturēt, jo visur sēž kāds šeptmanis kam dolāra zīme ir dieva um mātes vietā

Atbildēt

10.02.2012. 22:40

Tā jau ir ka visur valda korupcija un ir tikai personiskās intereses, bet neviens vairs neatceras kas tas ir - valsts intereses. Visur shēmas un savi čomi visās barotavās un visa nauda iet garām valstij. Lainu kur bet šei tas laikam nekad nebeigsies.

Atbildēt

spindzele

10.02.2012. 21:52

Tā būs īsta svētku diena, kad šie klauni vairs neapgānīs Jūrmalu.

Atbildēt

Mja..

10.02.2012. 21:47

Patiesiibaa jau ''jaunais vilnis'' ir tas pats vecais vilnis, kursh, skrandaas gjeerbts un staljina ''100 gramiem'' apdullis gaazaaz paari Latvijai 1940. gadaa.

Atbildēt

Mark Manteufel

10.02.2012. 18:40

Ir tikai atbalstāms, ka NĪ tirgus sarūk un samazinās cenas. Jūrmalas un atsevišķu biznesmeņu dēļ cenas ir neadekvātas Latvijas situācijai un vēl mazāk tās atbilst vidējie rādītājiem Eiropā. Pareizi tika sacīts, ka mūsējie Jūrmalā "uzskrūvējuši" cenas līdz Nicas vai Dubajas līmenim. Arī "biezie" orientējas cenās un redz, ka notiek atklāti mēģinājumi "piečakarēt".

Atbildēt

juris

10.02.2012. 18:32

Ko tas Dzenītis te atkal muļķības raksta? Nevajaga Latvijai nekādas investīcijas nekustamajā īpašumā, jo tās ceļ uz augšu kosmiskos augstumos nekustamo īpašumu cenas, kas tādejādi latviešiem kļūst nesasniedzamas. Kas attiecās uz privāto tikšanos, tad Latvijā kā atvērtā valstī nekāds privātās tikšanās nav vajadzīgas: Lai investors brauc, pērk vietu un būvē rūpnīcu. Viss pārējais ir tukša muldēšana, kur privātās intereses kārtējo reizi tiek stādītas augstāk par valsts un tautas interesēm.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

10.02.2012. 17:28

Vajadzētu tā kā Korejā — ar likumu aizliegt plātīt muti fonogrammas pavadībā, jo priekš kam cilvēki tērē naudu biļetei? Ja tāda kārtība būtu arī pie mums, tad uzreiz notītos visi Daunie Viļņi ;)

Atbildēt

neticami

10.02.2012. 16:13

un kura biznesa intereses pārstāv dzenitis? varbūt vajag uzreiz visu stāstīt, nevis teikt - re, munkevics... pats dzenītis nav nekādos j.v. projektos iesaistīts?

Atbildēt

hmm

[R] 10.02.2012. 15:27

Vajadzētu gan nolūgties krievu "investorus" lai tak turpina aplaimot LV ar saviem biznesa projektiem. Daudz vēl iespēju, kur pēc Krājbankas parauga "investēt". :D

Atbildēt

vecais zabaciņš

10.02.2012. 15:02

Pat gribās, lai nekustamo īpašumu tirgus sarūk par tiem 20 un vairāk procentiem... Savādāk cenas tādās debesīs,ka vienkāršs cilvēks vai ģimene, iegādāties dzīvokli Rīgā nevar atļauties... Arī tās uzturēšanās atļaujas pret īpašuma iegādi vajadzētu pārskatīt... Man pašam arī ir vairāki īpašumi, ko izīrēju pieRīgā, un neuztrauc, ka nedaudz mazākvērtīgi tie paliksies... Bet nu Vilni gribās, tik labākā kvalitātē- tieši koncertus, lai mauc dzīvajā utt...

Atbildēt

milda

10.02.2012. 14:34

...Munkevics parādīja, kas ir īstais saimnieks Jūrmalā!

Atbildēt

о как

10.02.2012. 14:20

господа хуторяне юрмальские, одумайтесь !!! Юрмала пусть маленький, но город - там другое мышление необходимо. Не спротивляйтесь денежным рекам в наше кризисное время. Да и время не важно, просто не сопротивляйтесь им!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...