Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Vai Latvija var kļūt par monarhiju?

Māra Viktorija Zilgalve, Kristīgi demokrātiskās savienības valdes priekšsēdētāja
02.08.2011.
Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:19


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

īstenība patiesībai

06.08.2011. 22:54

Palasi par saviem valdes locekļiem publikācijas. Pie nākamajiem Taviem rakstiem tās tiks pievienotas komentāros, lai ļaudis lasa, kādos skandāloa tie bija iesaistīti, viņi turpina savu aizmugurisko čekistu spēli arī KDS!

Atbildēt

Patiesība

06.08.2011. 07:47

Cik labi, ka vecie KDS stagnāti vairs var tikai grābstīt vēju. Skuju taku jums. Beidzot KDS ir iespējas uzsākt ceļu, vērstu uz nākotni. Gandrīz 10 gadus tā dzīvoja vakardienā.

Atbildēt

upsiešiem

05.08.2011. 17:02

Nodevības elli izgāja partija, kuru nodeva jaunie biedri - sākot ar Armandu un viņa draugiem Latgalē un beidzot ar pašu vadītāju - nelikumīgi lēmumi, aizmuguriskas izslēgšanas, partijā jau vairs nav nepieciešamais biedru skaits! Valde slēpjas no saviem biedriem utt. :)

Kāpēc tā vispār pastāv?

Vakardiena ir no PS un Jaunā laika izmesti sasmērējušies politiskie līķi, kuri NEKAD neko neiegūs nevienās vēlēšanās.

Pateicoteis viņiem KDS ir politisks līķis!

Atbildēt

Kārtība

04.08.2011. 14:45

un strauji pacelt valsts labklājību. Kā arī panākt tautas pašlepnumu un katra latvieša lepnumu par sevi kā latvieti, kas dzīvo Latvijā.

Atbildēt

Kārtība

04.08.2011. 14:38

Monarhija ir vienīgais veids kā Latvijā ievest kārtību, tiesiskumu un izskaust zagšanu visos līmeņos!

Atbildēt

Guntis

04.08.2011. 13:34

Paldies raksta autorei par drosmīgo ideju!
Diemžēl vairums komentētāju pauž negatīvas emocijas par šo priekšlikumu, bet negrib saskatīt raksta konstatējošo daļu - mēs esam galīgā purvā! Un kosmopolītiski-liberālā demokrātija, pie kuras piederam, mums nepalīdzēs.
Diemžēl, vadonības u, c. krasi labējas idejas tiek nosodītas un apkarotas, tādēļ monarhija teorētiski varētu būt laba alternatīva.
Tikai - kur mēs dabūsim tādu muļķi (jāaicina cienījams monarhs būs no ārzemēm, kā to jau daudzas valstis savā vēsturē ir darījušas), kas gribēs te valdīt...

Atbildēt

anna

03.08.2011. 22:21

Kuru zaglīgo bauri nominēs par monarhu?

Atbildēt

Jolanta

03.08.2011. 16:45

Mani patiešām priecē KDS aktivitātes. Malači.

Atbildēt

nu tak

03.08.2011. 14:50

tauta un skolas tik stulbas.......sporta lopi

Atbildēt

Objektīvā realitēte

03.08.2011. 13:21

Es kā cilvēks no malas, izlasot rakstu , domāju, ka saprotu to kontekstu, kuru autore vēlējusies pateikt. Ne jau 100% tiešā veidā tiek akceptēta monarhija kā vienīgā valsts pārvaldes forma. Cik saprotu, ir mēģināts dalīties pārdomās - kādi mēs paši esam un uz ko esam spējīgi savas ierobežotās izpratnes ietvarā. Acīmredzami, mums visiem ir jāmācās iozmanot tās iespējas, kuras mums tiek piedāvātas. tas arī viss. Neredzu iemeslu šumēties tik personiski pret autori, kuru vada vien laba griba meklēt jel kādu izeju no ši purva. Tas taču ir tikai stāsts par mums...

Atbildēt

Upsiešiem:)

03.08.2011. 13:16

Jūs esat nenovīdīgās skaudības vakardiena. Un nekas nespēs apturēt tos KDS cilvēkus, kuri izgājuši cauri nodevības (arī jūsu) ellei. Visu cieņu Zilgalves kundzei. Tik valstiski domājošu cilvēku grūti iedomāties vēl otru. Bet jūsu šakāliski skaudīgā smilkstēšana lai paliek uz jūsu sirdsapziņas. Tas arī ir tas vienīgais darbs uz ko bijāt un esiet spējīgi. Kristīgie demokrāti vienīgie no politiskajām partijām nodarbojas ar reālu labdarību, pirmie metās cīņā, iesniedzot tiesā jaunos elektrības tarifus, jau divus gadu atpakaļ iniciēja cīņu pret ofšoriem utt., utt. """"Šim politiskajam spēkam ar viņu stingro mugurkaulu pieder nākotne. Dieva dzirnas maļ lēni, bet pamatīgi...

Atbildēt

Ups

03.08.2011. 12:24

Kurš gan būtu par to satraucies?
Vai ne partija, kura nes kristietības vārdu, bet faktiski - kopš pie varas tikuši no Jaunā laika un PS izemstie biedri - tajā vispār nenotiek ne lūgšanas, nedz tiek ievēroti kristīgi tikumi!!!

Un arī demokrātijas KDS vairs NAV, jo aizmuguriski pa vienam vien tiek izmesti visi vecie biedri, lai to vietu ieņmtu valdes locekļu radi un padevīgi sekotāji.

Tādējādi Latvijas KDS ir nostādījusi sevi absolūtā pretrunā ar savu nosukumu.

Tā nav nedz kristīga, nedz demokrātiska partija!

Tāpēc murgi par monarhiju kā reiz atbilst tai mentalitātei, kas patlaban šajā sīkpartijā valda!

Atbildēt

paija

03.08.2011. 10:58

Ko var muldet, laikam cer tikt pie karaļa par galma damu. Monarhija ir sen atmirusi parvaldes forma un saglabājusies valstīs,kur tai ir gadsimtu tradīcijas kā dekoratīva instititūcija un neko svarīgu nelemj. Bet dažadie diktatori tiek tiesati

Atbildēt

Grens

03.08.2011. 08:52

mazliet murgaini.valsts iekārta pati par sevi nemaina godīgu politiķu un valsts darbinieku piedzimšanu.

Atbildēt

Fēlis

03.08.2011. 08:46

Pamatproblēma ir ne jau demokrātijas nepiemērotībā, bet gan sistēmā, kura iedibināta Latvijā. Partiju daudz, pie varas var tikt vienīgi ar masīvas reklāmas palīdzību, kuras apmaksai jādabū sponsorus, kuru iemaksāto nāksies atpelnīt uz valsts rēķina, pašiem arī gribas rociņas pasildīt. Tieši tāpēc cilvēki, redzot, ka kārtējo reizi ir apmuļķoti, meklē nākošo glābējsalmiņu un pārmest tautai, ka vinā atkal ir noticējusi partiju reklāmai, ir tas pats, kas pārmest bērnam, ka viņš, ieraudzījis reklāmu, pasūta savam telefonam ikdienas debilo anekdoti. Ja jau amerikāņi- nācija ar stabilām demokrātiskām tradīcijām, ievēlēja par prezidentu ,,Trojas zirgu'' Obamu un ļauj Goram sevi čakarēt ar globālās sasilšanas bubuli, kādu gaišredzību var prasīt no latviešiem, kuri gadsimtos pieradināti paklausīt nedomājot.

Atbildēt

Fonogramma

03.08.2011. 08:20

Šī sieviete neko tādu pati nav spējīga uzrakstīt. Nolīgusi kādu rakstvedi. Pat ideja, kas izsklausās gana skandaloza, lai pievērstu uzmanību, bet būtu pilnīgi neiespējama nobriedušai kristīgi demokrātiskai partijai, neizskatās, ka to viņa būtu spējīga izdomāt.
Visdrīzāk kāds skribents piedāvāja lētu iespēju izpausties, un sīkpartija nu priecākās, ka uz mirkli tikusi tautās.

Atbildēt

Vienotība?

03.08.2011. 08:15

Ko to tur blefo?
"Saprotams, ka esiet pamanījuši, ka Kristīgos Demokrātos ir pārgājuši ievērojams Vienotības biedru skaits..."
Kurš jūs vispār ir pamanījis, kur nu vēl pētījis, kas pie jums iestājies.

Atbildēt

Šausmīgai paijai

03.08.2011. 01:27

Vienotības politiskās greizsirdības kārtējais izvirdums. Saprotams, ka esiet pamanījuši, ka Kristīgos Demokrātos ir pārgājuši ievērojams Vienotības biedru skaits. Prieks dzirdēt un redzēt viņu stingro mugurkaulu un perfekti pausto ideoloģiju. Izskatās, ka KDS visdrīzāk ir Patiesā Vienotība. Viņi vēl jums parādīs, paija, kur vēži ziemo. Tāpēc pie laika esiet savā augstprātībā un paštaisnumā kaut mazliet piezemētāki. Ja kas, pilnībā atbalstu Zilgalves kundzes kā KDS valdes priekšsēdētājas viedokli.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

03.08.2011. 01:01

Esmu ar mieru piekrist monarhijai Latvijā! Ar vienu nosacījumu — ka mani ieceļ par Latvijas imperatoru!

Atbildēt

haralds

[R] 03.08.2011. 00:42

(почему это вы, эврей, всегда на вопросы вопросамы отвечаете?) - kas gādās monarchu? SVF ieteiks vai ievēlēsim demokrātiskās vēlēšanās?
kāds pamats cerēt, ka monarchs ar savu komandu neuzliks tautai mīksto tāpat kā pašreizējā valdība?

Atbildēt

murgs!

02.08.2011. 23:30

jezziņ, demokrātija, protams,nav nekas labs, bet monarhija? latvijā? kuru tad iecelsim? šleseru? poļu šļahtiču pēcteci? vai kurzemes "hercogu" lembergu?

Atbildēt

Andis B.

02.08.2011. 23:06

Doma nebūt nav ne utopiska, nedz nerealizējama, tikai... ja atrastos visas tautas cienīgs un atbalstīts pretendents, pēc Eiropas karaļnamu labākajiem paraugiem un principiem izpildīts.

Bet, mazs "sīkumiņš"-jābūt brīvai un nacionālai valstij, ar veiktu dekolonizāciju un visu citu eksistenciālo jautājumu pozitīvu atrisinājumu.
Tad, valstij uzplaukstot un kļūstot turīgai, gan varbūt būtu lieks šis ierosinājums, bet tad sabiedrība to varētu mierīgi un analītiski studēt un polemizēt. Varētu izvirzīt pretendentus no sabiedrībai noklusētajām senajām mūsu karaliskajām dzimtām, vai rast citus, atbilstošus pretendentus valdnieka vai prezidenta dižajam tronim!

Atbildēt

Ta ir

02.08.2011. 21:52

Tādas aizdomas,pieņēmums ka varbūt šī Zilgalve ir Strasbūras eirokrāta pļurkstētāja un tukša gaisa jaucēja P.Zilgalvja radiniece, viņš ar' murmulē un murmulē par morālam vērtībām bez jēgas un seguma:-(

Atbildēt

Paija

02.08.2011. 21:37

Raksts saprotams.

Vēlēšanas tuvojas, citādi diskusija par monarhiju izpaliktu.

Atbildēt

Šausmas

02.08.2011. 21:32

Vēl neizlasīju rakstu, tikai autoru. Šausmas.
Kristīgi? Tas ir par viņu?
Demokrātiski?
Valde?
Vienīgais, kas te ir pareizi - priekšā sēdētāja. Vienīgi kam un kāpēc?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...