Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.

Kā izriet no aktivitātes "Elite izaicina LJBL" nolikuma https://basket.lv/documents/e649a-nolikums_ljbl-izaicinajums-2021.pdf, tad, lai piedalītos šajā aktivitātē, ir jāinstalē HomeCourt aplikācija, kuru iespējams izmantot tikai Apple ražotajās ierīcēs (iPhone vai iPad), kurās ir iOS programmatūra (iOS 12 vai jaunāka).

Tirgus situācija rāda, ka lētākie iPhone maksā, sākot no 300 euro, savukārt uz Android bāzēti viedtālruņi maksā, sākot no 50 euro. Tātad cenas starpība ir vismaz 6 reizes.

Un šeit rodas pamatots jautājums – vai eksprezidenta Raimonda Vējoņa vadītā Latvijas Basketbola savienība ir noslēgusi publiski nezināmu reklāmas līgumu ar Apple, vai arī tā vienkārši ir neizdarība no Latvijas Basketbola savienības puses laikā, kad valstī ir ekonomiskā krīze, bērnu vecākiem spiežot iegādāties 6 reizes dārgākos telefonu modeļus.

Tāpat rodas arī jautājums, kāpēc bērni tiek diskriminēti pēc dzimuma (zēniem balvā paredzot Sony Playstation 5, bet meitenēm - Xiaomi Mi elektrisko skrejriteni).

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...