Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haralds

27.12.2017. 14:07

Mīļo Sala vecīti, aizdedz gaiši svecīti,
Lai es redzu gaismiņā, kas ir Čekas maisiņā!

Atbildēt

haralds

27.12.2017. 14:06

»

Konfekšonkulis

Čekas maisos noteikti ir daudz pedofilu, jo aiz bailēm nonākt cietumā, sadarbojās no sirds


pedofīli joprojām īpaši nekotējās, atšķirībā no gomosekiem. gomoseku tur vairāk vaidzētu būt, kā vidēji uz dušu naseļeņija, jo Padumjo Savienības okupācijas laikā gomosjatjina bija krimināli sodāma!

Atbildēt

haralds

27.12.2017. 14:03

»

Edge

Īstais brīdis organizēt tautas nobalsošanu-referendumu par "čekas maisu" atvēršanu! Ir kāda partija Latvijā, kas spējīga uzņemties atbildību


neesmu drošs, ka to var l;ēti pārformulēt kā referenduma jautājumu. bet referendumi nogavņīti!

Atbildēt

Uldis

21.12.2017. 14:13

"lai varētu paši šos cilvēkus šantažēt un izmantot savā darbā"
------------
Tas jāsaprot, ka Krievijas FSB labā. Maizīša aste vairs nav maisos, jo savādāk viņš nevarētu ieņemt amatu, taču olas gan glabājas čekas seifā.

Atbildēt

zinātāja

13.12.2017. 05:15

Zinu, ka čekas maisos atrodas ļoti daudzi, kas bija un tagad sēž augstos amatos.

Atbildēt

Konfekšonkulis

10.12.2017. 21:09

Čekas maisos noteikti ir daudz pedofilu, jo aiz bailēm nonākt cietumā, sadarbojās no sirds

Atbildēt

pamela

30.11.2017. 23:38

P.S.Atvainojos - ne Maizīša aste,bet gan galva un sirdsapziņa,morāle,godaprāts utt.atrodas tajos maisos!!

Atbildēt

pamela

30.11.2017. 23:36

Ir daudzi labi,loģiski komentāri.Es tikai brīnos par tiem "naivuļiem",kuri itkā nesaprot kapēc neatver maisus vai ka tos jāsadedzina. NE VELNA!Tur jau palikušas vien sēnalas.Zālītis ļāva arī katram ne sētniekam tos maisus revidēt.Man pazīstams pat rādīja SAVU kartiņu!Prātam neaptverami KĀ???var noslepenot okupētājvalsts slepenus dokumentus par LV valsts likvidatoriem un latviešu bendēm?Tātad Maizītis un Co IR LĪDZVAINĪGS šo slepkavu pastrādātajam,ja viņi to slēpj!!Vai žīdi slēptu nacistu slepkavu dokumentus? ABSURDS !!bet Latvijas varturi to dedzīgi aizstāv.Kaut kāds ārprāts!!Ja kaut pieci ir mūsu slepkavas ,tie maisi JĀATVER !!

Atbildēt

Migels

25.11.2017. 13:53

»

Tu mnauc spaini galvā

Ja publiskos sarakstus, tad tieši Maskava redzēs, kuri ir Latvijas rīcībā zināmi aģenti un kuri nav zināmi, kurus tieši varēs izmantot, piespiest viņus sadarboties, draudot ar slepenī veiktām represijām...


Kāda lustrācija? Kāda būtu tās jēga? Esmu kļuvis tīrs un balts, tagad varu ielīst politikā un diktēt savus noteikumus? Tikai visas kartotēkas atvēršana var būt pozitīva. Jā, to vārdiem, kuri "lustrējušies", var pierakstīt klāt - Atzinis sadarbību. Kā ar Ādamsonu? Būdams PA virsnieks flotē, nevarēja nebūt ziņotājs, VDK darbinieks, palīgs. Tas, kā augstai amatpersonai nebija iespējams. Ja viņš būtu matrozis, tad vēl piekristu. Un L. Grantiņš ir viens no patiesajiem latviešiem, personīgi pazīstu. Sākumā nevarēju saprast, kāpēc tāds naids uz lielu daļu politiķiem, "augsts līmeņa" darboņiem. Pierādījumiem nākot gaismā, viss skaidrs. 80% augšās esošie darboņi ir 100% VDK pakalpiņi.

Atbildēt

Kā rakstīja masu medijos par Godmani

24.11.2017. 13:26

»

Godmanis un Borovkovs

veda sarunas ar Maskavu par LPSR VDK visām nodaļām (10), apejot E. Johansonu, kas sāka vadīties no LR likumdošanas. Tas viss E. Johansona Čekas ģenerāļa piezīmēs. Ja A. Borovkovs, VDK virsnieks, kam šodien būtu jāatrodas cietumā tikai par politieslodzītā L. Grantiņa H86 nosūtīšanu uz kriminālo zonu, ...


Masu medijos savulaik tika rakstīts, ka Godmanis bija tas, kas deva rīkojumu nakts laikā no čekas ēkas izvest unikālus aģentūras darba un aģentu uzskaites ierakstus datoros un uz Maskavu pulkveži aizveduši piecus datorus laikā, kad Borovkoma komisija atteikusi Maksavai piesavināties 5 datorus. Iespējams, šos rakstus par Godmaņa čekistisko afēru un ļaunprātīgu iejaukšanos VDK pārņemšanas komisijas darbā, var atrast internetā un izlasīt, atjaunot atmiņā.
Un Godmanis esot iztiesājies, ka "nav sadarbojies" ar čeku.

Atbildēt

NIKNAIS

24.11.2017. 00:56

Maizītis var izteikt tikai savu viedokli, nevis lemt ko darīt ar viņa dārziņu , jo viņš tajā ir parasts , algots darbinieks, ne viņam par to lemt.

Atbildēt

Tu mnauc spaini galvā

23.11.2017. 20:10

»

VB

Sākums labs, loģisks, tomēr beigās tāpat kļūda...


Ja publiskos sarakstus, tad tieši Maskava redzēs, kuri ir Latvijas rīcībā zināmi aģenti un kuri nav zināmi, kurus tieši varēs izmantot, piespiest viņus sadarboties, draudot ar slepenī veiktām represijām.

Publicēt ir bīstami. Vienīgais - lustrācija, kā raksta lasītājs - autors, kaut pēc 30 gadiem. Paldies autoram par izpratni un priekšlikumu.

Atbildēt

Godmanis un Borovkovs

23.11.2017. 17:54

»

Aina

"Es esmu gatavs slēgt derības, ka tad, kad čekas maisi beidzot tiks atvērti, mēs uzzināsim, ka Jānis Maizītis pats un/vai tuvi viņa ģimenes locekļi ir bijuši čekas ziņotāji "- Jurģi, tu pats kā mazs bērns, ar bērnudārza prāta spējām tā domāt. Kam tu maldinui pieaugušus cilvēkus...


veda sarunas ar Maskavu par LPSR VDK visām nodaļām (10), apejot E. Johansonu, kas sāka vadīties no LR likumdošanas. Tas viss E. Johansona Čekas ģenerāļa piezīmēs. Ja A. Borovkovs, VDK virsnieks, kam šodien būtu jāatrodas cietumā tikai par politieslodzītā L. Grantiņa H86 nosūtīšanu uz kriminālo zonu, kur tika dotas norādes viņu nevienam neaizstāvēt, šodien gozējas TV ekrānos , ir juristu biedrības kāds tur vadītājs, dod padomus Mežvietam, Maizītim, Āboltiņai, tad Godmanis ir tikpat līdzīgs kā Borovkovs, Godmanim veicot premjeru amatos neskaitāmas diversijas pret LV.

Atbildēt

Tu kļūdies

23.11.2017. 15:41

»

viss ir vienkārši

Visi, kas pretojas čekas maisu atvēršanai ir čekas maisos. Arī Maizītis


Tu melo vai kļūdies tāpat kā Jurģis. Kurš tad pats sevi turēs kartotēkā?

Tur jau tavi meli vai tendence.

Atbildēt

Aina

23.11.2017. 15:36

"Es esmu gatavs slēgt derības, ka tad, kad čekas maisi beidzot tiks atvērti, mēs uzzināsim, ka Jānis Maizītis pats un/vai tuvi viņa ģimenes locekļi ir bijuši čekas ziņotāji "- Jurģi, tu pats kā mazs bērns, ar bērnudārza prāta spējām tā domāt. Kam tu maldinui pieaugušus cilvēkus?

Tu domā, ka ja pie manīm stāv kartiņa par pašu vai tuviniekiem un es neizņemšu to un nenoglabāšu "ģimenes arhīvā"? Ja jau pat Godmanis vai viņa palīgi pacentās nobēdzināt vai ielikt nepareizā plauktā viņa tiesas lietu. Varbūt Godmanis nebija nemaz aģents bet čekas slepenais virsnieks un, iepazīstoties ar lietu, var viņu izskaitlot lietā, ka viņš ir citā maisā un nevis Godmanis bet Supermans vai Godunovs?

Atbildēt

Bruno

22.11.2017. 21:53

Čekas maisu neatvēršana parāda to, ka ar Latvijas ienaidniekiem droši sadarbojies un par to tev nekas nebūs un līdz pēdējam Tavs tiks turēts slepenībā!!!

Atbildēt

1

22.11.2017. 19:36

»

Maiss

Ir, ir - i aste, i ausis, i Maizīša deguns tur ir


raugs bija ielikts pareizais,tapec maisos ir ari viss rumpis.

Atbildēt

!

22.11.2017. 19:35

»

VB

Sākums labs, loģisks, tomēr beigās tāpat kļūda...


ka var santazet setnieku un Maximas pardeveju ?

Atbildēt

VB

22.11.2017. 18:30

Sākums labs, loģisks, tomēr beigās tāpat kļūda:
"Latvijas valsts drošības interesēs viennozīmīgi būtu publiskot maisu saturu, lai nedotu iespēju potenciālam ienaidniekam šantažēt Latvijas pilsoņus. Publiskojot maisu saturu, viņus vienkārši nebūtu vairs iespējams šantažēt"
Kāpec ne, ja pats rakstat, ka Maskavā ir vēl papildinformācija? Pie kam, nešaubos, vēl svarīgāka, kā tā,m kas ir pie mums!

Atbildēt

viedoklis

22.11.2017. 18:11

»

Arī no tautas

Kāpēc tik pārliecinoši apgalvojumi? VVF nav manis mīlēta un arī daudzu citu...


freiberga bija arzemju zinotaja, kaa te rakstits, ka verveja arzemju latviesus, ne par velti vina 80 gados vareja brivi vizinaties uz Latviju un staigat pa daudzam vietam. cekists Bojars vinu ueveda saeimaa, tas ir vel viens pieradijums, ka vina ir maisos.

Atbildēt

kvass

22.11.2017. 11:15

LR par valsts nākotni lemt liegts ir vien čekas ziņotājiem, bet ne to vervētājiem vai to priekšniekiem. Kāpēc tad brīnamies, ka diedziņu raustītāji to turpina joprojām? Maisos esošajiem arī viegli iestāstīt, ka VDK solījums viņus neatklāt tiek turēts. Jau 27 gadus.... Tas nekas, ka cena ir būt izslēgtiem no spēles, nebeidzmas bailes tapt atklātiem un mūžīga atkarība no diedziņu raustītājiem.

Atbildēt

Orvels

22.11.2017. 04:12

Cūku fermā viss pa vecam
Nekas nav mainījies Latvijā
Tikai izkārtnes uz mājām citas
Kas to saprot - bēg

Atbildēt

agents

22.11.2017. 00:53

Nevajag direktoru lamat . Nedrikst vins tas kartotekas atvert. Seksotu lietas vajadzeja atklat 1991g. Tagad ir nolemts ,ka tas ir novilcinats . VISA kartoteka atrodas divas vietas . Bet ne Latvija . Tas jau neko nedod ja ari te vietejie kangari iznema savas lietas no " maisiem". Tapat tam divam vietam vini nevar tikt klat un nekad nevares .

Atbildēt

Arī no tautas

21.11.2017. 23:40

»

Tauta

Čekas maisus vajadzēja atvērt jau SAB vadītāja Kažociņa laikā. Maizītim taisnība. Tie paši čekas maisu varoņi veido valsts politisko klimatu arī šodien. Ja visas latviešu tautas mīlētā un cienītā Vaira Vīķe Freiberga asi nostājās pret šo maisu atvēršanu, tad ,cienot viņu, šis jautājums vairs nav cilājams...


Kāpēc tik pārliecinoši apgalvojumi? VVF nav manis mīlēta un arī daudzu citu.
Loģika izskaidro, ka visi koki nav egles.Tātad, nevar par kaut ko teikt "visas tautas mīlētā".
Un nav atbildēts arī jautājums, kāpēc tad VVF tik asi iestājās pret atvēršanu?
Šī slēpšana ir aizdomīga un rodas jautājums, vai tiešām esam tikuši vaļā no kaimiņvalsts stingrās ķepas???

Atbildēt

Edge

21.11.2017. 23:38

Īstais brīdis organizēt tautas nobalsošanu-referendumu par "čekas maisu" atvēršanu! Ir kāda partija Latvijā, kas spējīga uzņemties atbildību?!

Atbildēt

Maiss

21.11.2017. 22:10

Ir, ir - i aste, i ausis, i Maizīša deguns tur ir.

Atbildēt

Gułàns kà PSRS laika Tautas tiesas tiesnesis

21.11.2017. 21:51

»

REKĀ

Pirms klabināt taustiņus, izlasiet Google Maizīša biogrāfiju.Pat asiņainais punduris Jurģis Liepnieks par to nav aizdomājies. Nevaldāma vēlme izteikties viņu vēl joprojām nomoka


rekomendèja Maizîti. LPSR iekßl. min. pakłautîbà stràdàjośu vecàko izmeklètàju. Abi no LPSR tieslietu sistèmas. Cits citu sev lîdzîgo slavè un virza. Nav brînums, ka VDK dokumentos figurè Andra Gułàna vàrds.

Atbildēt

Bet par Gułànu Andri PSRS laika

21.11.2017. 21:47

»

Labi, prokurors bija pèc 1991.g.

Bet LPSR vecàkais izmeklètàjs. Rekomendèja Gułàns


Tautas tiesas tiesnesi biogràfija nepilnîga. Dzimis 1952. g. jûlijà, bijis tàtad starp tiesneśiem, kuri realizèja tos noziegumus pret latvieśiem, kas komentàros pierakstîti LPSR laiku iekśl. min. pakłautîbà strsdàjośam Maizîtim kà izmeklètàjam. Ja pa lielam - ne Maizîtim bûtu jàstràdà LR tieslietu sistèmà, ne Gułànam, jo viñu noziegumi, atbalstot PSRS laika totalitàrismu, nev izvèrtèti.

Atbildēt

REKĀ

21.11.2017. 20:04

Pirms klabināt taustiņus, izlasiet Google Maizīša biogrāfiju.Pat asiņainais punduris Jurģis Liepnieks par to nav aizdomājies. Nevaldāma vēlme izteikties viņu vēl joprojām nomoka.

Atbildēt

Tauta

21.11.2017. 19:31

Čekas maisus vajadzēja atvērt jau SAB vadītāja Kažociņa laikā. Maizītim taisnība. Tie paši čekas maisu varoņi veido valsts politisko klimatu arī šodien. Ja visas latviešu tautas mīlētā un cienītā Vaira Vīķe Freiberga asi nostājās pret šo maisu atvēršanu, tad ,cienot viņu, šis jautājums vairs nav cilājams.

Atbildēt

netēlo gudro

21.11.2017. 19:05

Jurģi, labāk kā Šķēles asiņainais pundurs uzraksti par vēja parku u.c. prihvatizācijām, pie kurām piedalījies kopā ar Krastiņu un Bendiku. Tagad Kampējs un Co tādā veidā par 2,5milj/gadā apzog pārējos Latvijas iedzīvotājus.
No čekas maisiem Tu neko daudz nejēdz.

Atbildēt

Bijuśais LPSR laika prokurors,

21.11.2017. 18:54

»

viss ir vienkārši

Visi, kas pretojas čekas maisu atvēršanai ir čekas maisos. Arī Maizītis


kurś sadarbîbà ar LPSR laika tiesu represèja latvieśus, uzturèja tiem apsûdzîbas, pieprasot sodus saskañà ar PSRS laiku likumiem, sadarbojoties ar LPSR VDK, pildot tàs noràdes, ar faktisko rîcîbu LPSR prokuroriem un VDK darbiniekiem pat ignorèjot PSRS laika likumdośanu - politiskos ieslodzîtos kà L. Grantiñu un citus nosûtot uz kriminàlo zonu nosiśanai, nosûtot disidentus uz psihiatriskajàm slimnîcàm, rupji pàrkàpjot jebkàdas cilvèktiesîbas, J. Maizîtim tajos laikos piedaloties un uzturot to totalitàro sistèmu, śodien par viña noziegumiem kà A. Borovkovam vèl bûtu jàatrodas cietumà, nevis jàatrodas SAB vadîtàja amatà. Ja apskata tikai vienu notikumu - H86 L. Grantiña nosûtîśanu uz kriminàlo zonu, ko veica VDK virsnieks A. Borovkovs, kà, ierodoties L. Grantiñam Latvijà ar mèrki tikties ar VP Vèjoni, bet sakropłotam no DP nonàkot cietumà, SAB J. Maizîtis L. Grantiñam ir nodrośinàjis viña Satversmè noteiktàs tiesîbas. Vai tik śodien SAB vadîtàja amatà neatrodas tà pati LPSR laiku noziedzîgà persona J. Maizîtis, kurś uzdodas par Satversmes aizsardzîbas biroja vadîtàju. Vai mums ir jàtic, ka tà ir viena un tà pati persona un neatrodas ćekas maisos ar dokumentiem, kas apliecina un pieràda J. Maizîśa noziedzîgos nodarîjumus sadarbîbà ar VDK, atrodoties LPSR prokuratûras prokurora amatà?

Atbildēt

viss ir vienkārši

21.11.2017. 18:33

Visi, kas pretojas čekas maisu atvēršanai ir čekas maisos. Arī Maizītis.

Atbildēt

Ja no raksta izgriež ûdeni,

21.11.2017. 18:13

paliek divas lietas. Maizîtis atrunàjas, kàdèł never vałà tos maisus ir tas, ka var kontrolèt personas, kuras ir maisos. Maisos bija Godmanis, kurś veicis virkni diversiju pret Latvijas ekonomiku un turpina izklaidèties kà màcîbu spèks Turîbà. Tikai Maizîtis un Kalnmeijers noskatàs visà un seko, ko śie dara, Genprokuratûra un virsprokurors Adlers legalizèja ar krimprocesu lielàko diversiju LR vèsturè - Parex afèru , LV zaudèjot 2 miljardu LVL. Prokuratûra legalizèja v p Bèrziña Kàjiñàm no ES fondiem 250 000 euro. Saeima, mainot likumdośanu, kas prokuroram Lejam łàva ar dalîto izmeklèśanu izbegt Rîdzenes sarunu lietu, apśaubot izmeklèśanas pieràdîjumus utt. Secinàjumus izdariet paśi.

Otra lieta maizîtis, neizsniedzot VDK dokumentus, pilda kàdu pasûtîjumu. Ja tas tà nebûtu, viñś patvalîgi nepretotos dokumentu izsniegśanai, jo termiñś viñam beidzas 2018. g. maijà, kad vèsturnieku komisijai jsdod gala ziñojums par VDK dokumentu izpèti.

Jau tagad skaidrs, ka maisus atvèrs, bet to, ko uzdos par maisiem, bûs neizprotamas bezpersoniskas dokumentu driskas un vèsturnieku gala ziñojums jau tagad uzskatàms par Latvijas vèstures falsifikàciju, jo nenotiek ne dekomunizàcija, ne lustràcija- valsts amatos atrodas komunisti un ćekisti.


J. Maizîtis neizdod dokumentus arî tàpèc, lai SAB un DP radîtu papildus finansèjumu, nejèdzîgi paaugstinot SAB un DP nozîmîgumu, totalitarizèjot valsti pretèji sabiedrîbas intersèm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...