Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

karims

24.04.2013. 16:04

bet taa ir acimredzama saistiba!!!! Uzskatu ka bankas sho salobejushas!

Atbildēt

baywatch

19.04.2013. 18:02

»

Kāposts

Nu, palīdz, palīdz. To jau es arī teicu - kad cilvēks nokļuvis situācijā, kad nav citas izejas, viņš aizņemsies...


tev laikam slikta pieredze bijusi, man bija problemas - sastadija grafiku un atmaksaju - viss OKi doki, taa kaa bija udens pudele par 1Ls, kur protams sakamsaju vairak, tachu ieguvu 4X vairak un nenomiru...

Atbildēt

anger

19.04.2013. 13:50

Mr.Pavlutam tgd zeme deg zem kajam. Pašam mēsli un tgd kruķī ko un kā var. Butu pieversies daudz svarigakiem jautajumiem. Pretigi!

Atbildēt

Kapēc?

18.04.2013. 15:16

tauta atveriet acis - šie Pavļuta ierobežojumi tikai veicinās sliktākus nosacījumus patērētājiem. Te netiek aizstāvētas parastā cilvēka intereses - NEMAZ!!! Ar ierobežojumiem tiek aizstāvētas tikai un vienīgi banku intereses!!! Kaut vai paanalizējiet citu valstu pieredzi, kur ātros kredītdevējus jau ierobežoja līdzīgi. Tagad vairs nevar aizņemties mazas summas, jo ātrajiem kredītdevējiem vairs nebūs izdevīgi aizdot mazas summas. Kāpēc man ir jāaizņemās sākot no Ls 100, ja man attiecīgajā dzīves situācija vajag tikai 50 latus? Kapēc?

Atbildēt

Kāposts

18.04.2013. 15:03

»

tuksums

Pavluta kungs iet galejibaa, tas ka vajag so nozari ierobezot ir skaidrs, tacu vins to dari tik drastiski, ka tiesham jasak domat, ka vins lobee bankas, man vins likaas loti labs ministrs, tacu matematiski izrekinot vina ierosinajumus, es vairs nevaresu aiznemties mazas summas, kas man ir vajadzigas...


Nu, palīdz, palīdz. To jau es arī teicu - kad cilvēks nokļuvis situācijā, kad nav citas izejas, viņš aizņemsies.
Reiz komentāros lasīju labu salīdzinājumu - Cilvēks apmaldījies mežā, 3 dienas nostaigājis, kamēr pēdējiem spēkiem tiek pie malas. Šie sms darboņi būs tie, kas šādā situācijā viņam ūdens pudeli par 50 latiem pārdos. Un jā, protams, it kā ir labi, ka tur viņi ir ar to ūdens pudeli. Bet kas tas par parazītbiznesu tieši no šādiem cilvēkiem izsūkt pēdējo?

Šī "pagarināšanas maksa" ir tieši šāda veida APZINĀTA izspiešana. Jā, citos gadījumos arī vieglprātības ļaunprātīga izmanntošana.
Vaias ir normāli, ka dod naudu jebkuram bezdarbniekam, bet viņš pēc tam var kaut vai gadu maksāt pa 40ls un atmaksājamā summa ne par santīmu nav mazinājusies, kā akmenī iekalta? Kas tas vispār par kredītu, kuru tu vari maksāt, maksāt, maksāt, bet nekad neatmaksāt? Kur tu vēl tādu esi redzējis? Agrāk nekā tāda nebija. Ja es maksāju kaut drusciņas, tad par šo drusciņu arī tas kredīts samazinās.
Bet te spiež uz to, ka tam bezdarbniekam (kuram vēlīgi iedod to naudiņu, bez jebkādiem jautājumiem)) uz sitiena nebūs visa summa, ko atdot.

Man gan nav pārliecības, ka jūs, smsdarboņu aizstāvji, to paši ļoti labi nesaprotiet. Visticamāk, ka jūs pat ĻOTI labi zināt, par ko es runāju, tikai tēlojiet te parasto tautu.

Atbildēt

Skaidrs

18.04.2013. 13:39

ka PAVLUTS ir banku ieliktenis! Tas tacu uzskatami redzams!!!

Atbildēt

tuksums

18.04.2013. 11:34

Pavluta kungs iet galejibaa, tas ka vajag so nozari ierobezot ir skaidrs, tacu vins to dari tik drastiski, ka tiesham jasak domat, ka vins lobee bankas, man vins likaas loti labs ministrs, tacu matematiski izrekinot vina ierosinajumus, es vairs nevaresu aiznemties mazas summas, kas man ir vajadzigas ik pa laikam, un tie kas blauj par auglotajiem un taa talak, ir vai nu bezatbildigie, vai nekad nav izmantojusi nebanku kreditu, jo dazreiz tas tiesham palidz!

Atbildēt

Artūrs Detlavs

18.04.2013. 06:55

»

Grāmatvedis

A.c. Artūr Detlav, Jums pašam derētu pamācīties matemātiku. GPL ir procentu procentu formula un pie 50 Ls kredīta 5 Ls procenti GPL = 213.8


Ok, atvainojos. Cik saprotu, tad GPL tiek rēķināta pēc MK noteikumos esošas formulas. Ŗeķināju kā parasts mietpilsonis bez augstākās fizmatu izglītības, no 2 lielumiem, ko redzēju.

Atbildēt

Kāposts

18.04.2013. 00:05

Un piekrītu neizpratnei, kāpēc pietiek.com kaut ko tādu publicē. Tikai tāpēc, ka pretenzijas pret ministru, tas automātiski ir kaut kas atbalstāms? Varbūt vēl kādas "laimētavas" priekšnieks uzrakstīs gaudu vēstuli, cik viņam nežēlīgi grūts bizness, un kam būtu izdevīgi to apkarot... U

Atbildēt

rudais blēdis

17.04.2013. 19:37

Nu cik zemu vēl Pietiek nolaidīsies? Narkotikas un ieroču tirdzniecību sāks reklamēt? Nauda jau nesmird....

Atbildēt

mia

17.04.2013. 19:13

mūziķis ampelmanis ekonomikas ministrs, ak jā vēl parādnieks, smiekli nāk ... bet tāda jau puse no " tiesikums" valdības

Atbildēt

Hey

17.04.2013. 18:51

Ņemšanās ar "ātrajiem kredītiem" ir farss. Redziet, ja laikā neatdod, tad summa ir daudz lielāka. Bet bankas? Ja laikā neatdod, tad summa var 4x vai pat 5x lielāka, un nav runa par 100Ls kredītiem, bet tūkstošiem. To arī kāds ierobežos? Nav dzirdēts, ka ministrs steigtos.

Atbildēt

SVB

17.04.2013. 18:25

AIZLIEGT SHO IZMISUSHO CILVEEKU PEEDEEJAAS IZGEERBSANAS PANEEMIENU !!!!

Atbildēt

Kāposts

17.04.2013. 16:07

Vienmēr nāk prātā piemērs ar Vinetu Muižnieci - viņai skaidri gaiši iebaksta ar purniņu peļķītē, ka re, kur tu viltoji dokumentus. Atbilde? Nu tās ir raganu medības, politiska izrēķināšanās un kas tik tur vēl ne.
Nu un!? A kāpēc tu dokumentus viltoji?

Ušakovam savdabīga sarakste ar krievu vēstniecības darbinieku.. a kurš nopludināja, kāpēc nopludināja, utt.

Tādā pati retorika arī šiem sms mērgļim.

Atbildēt

Kāposts

17.04.2013. 16:01

Vecs blēžu triks - nevis runās par lietas būtību, bet mēģinās to pavērst gaismā: "kam tas izdevīgi".
Gluži kā politiķi pieraduši: "Tas ir politiskais pasūtījums!"
Man ir dziļi vienalga, kam šis te ir visvairāk izdevīgi, bet zinu to, ka šī augļošana ir briesmīga. Protams, ir arī vieglprātīgi aizņēmēji, bet ir arī cilvēki, kuri tajā brīdī ir nonākuši bezizejas situācijā. Šakāļi ir klāt - un pēc tam tikai pagarini,pagarini... Kaut vai gadu maksā pa 40 latiem, atmaksas summa kā nemainās, tā nemainās. Viszemiskāko parazītu bizness.
Pē tam, kad ir savairojušies šitie, bankas šķiet baltas un pūkainas ar saviem parastajiem gada procentiem un mierīgo atmaksas termiņu.

Tā,ka ejiet lūdzu d***, parazīti smirdīgie, manis pēc jūsu iznīdēšana būtu izdevīga kaut vai ezītim miglā, tas nekādā veidā nemaina faktu, ka jūs esat pretīgi parazīti.

Atbildēt

Grāmatvedis

17.04.2013. 14:05

A.c. Artūr Detlav, Jums pašam derētu pamācīties matemātiku. GPL ir procentu procentu formula un pie 50 Ls kredīta 5 Ls procenti GPL = 213.8

Atbildēt

ss

17.04.2013. 14:00

Piekritišu ,slima suņa murgi!!!Normālā sabiedrībā nav vajadzības pēc tada veida augļotāiem.

Atbildēt

aradhana

17.04.2013. 13:39

»

cirks

Iespējams, ka ministrs pats uz savas ādas būs pārbaudījis patēriņa kreditēšanas postošo ietekmi uz cilvēku psihi, ģimenes budžetu un valsts attīstību. Tāpēc vienīgā pareizā izvēle būtu patēriņa kreditēšanas aizliegšana gan banku, gan nebanku. Dzīve uz parāda, lai arī sniedz īslaicīgu gandarījumu, ilgtermiņā...


Nebanku kreditēšanu aizliegt, banku patēriņa kreditēšanu - jūtami ierobežot, nevis aizliegt pilnībā. Ir tomēr jāņem vērā gadījumi, kad cilvēkam kredīts vajadzīgs piepešu veselības problēmu, avārijas vai cita līdzīga iemesla dēļ.

Atbildēt

aradhana

17.04.2013. 13:34

jebkas, kas tiek darīts, blakus savam tiešajam mērķim parasti arī izrādās kādam personiski izdevīgs. šajā gadījumā gluži vienkārši nav būtiski, kā interesēs - ātro kredītu reklāmas IR jāaizliedz! Vēl vairāk - es patiesi priecātos, ja šo kantorīšu īpašnieki tiktu izraidīti no jebkuras pieklājīgas sabiedrības tā vietā, lai tenku lapās gozētos "sabiedrības krējuma" statusā...
Novēlu šī portāla redaktoram noformulēt savu pozīciju - par ko viņš īsti iestājas - un negremdēt cilvēkus tad, kad viņi dara jēdzīgas lietas.

Atbildēt

cirks

17.04.2013. 09:18

Iespējams, ka ministrs pats uz savas ādas būs pārbaudījis patēriņa kreditēšanas postošo ietekmi uz cilvēku psihi, ģimenes budžetu un valsts attīstību. Tāpēc vienīgā pareizā izvēle būtu patēriņa kreditēšanas aizliegšana gan banku, gan nebanku. Dzīve uz parāda, lai arī sniedz īslaicīgu gandarījumu, ilgtermiņā tomēr noved pie depresijas, apātijas un nabadzības. Milzīgais naudas apjoms, kas šobrīd katru mēnesi ieplūst augļotāju kabatās, nonākot valsts tautsaimniecības apritē,radītu gan jaunas darbavietas, gan nodokļu ieņēmumus. Vieglas peļņas gūšanas aizliegšana patēriņa kreditēšanā, banku darbību novirzītu uzņēmējdarbības kreditēšanai, kas atkal radītu darbu un nodokļus.

Atbildēt

Ojārs

[R] 17.04.2013. 08:57

Šoreiz izskatās, ka persona, kura nodēvējusi sevi par Rūdolfu Krieviņu, ļoti cenšas glābt savu ādu.

Atbildēt

Artūrs Detlavs

17.04.2013. 07:10

Rūdolf Krieviņ, lūdzu nerunā par lietām, kuras laikam vispār nesaproti, nepārzini.
1) Šie augļotāji šādu reģistru ir izveidojuši, taču tam ar to, lai cilvēki neaizņemtos neapdomāti, sakars ir mazs. Šāds reģistrs tika izveidots, jo palielinājās personu skaits, kas nespēja atdot kredītus. Tāpat ieteiktu painteresēties, vai šāds reģistrs ir pieejams visām firmām, kas izsniedz kredītus, vai arī tajā ar info dalās atsevišķi uzņēmumi. Pačukstēšu, visi tajā reģistrā nav.

2) Kas attiecas par uzņēmumu bļaušanu par to, ka, ja noteiks gada procentu likmi 100% apmērā, tad tirgus iznīks. Vai tik atkal šī nav muldēšana. Tad ņemam par piemēru tās valstis, kur šāda procentu likme ir noteikta- Tur nepastāv ātrie kredīti?? Pastāv! Protams, neviens no šiem augļotājiem nevēlās, lai šāda likme tiktu noteikta, jo lāpstas vietā turpmāk nauda būs jārauš ar smilškastes lāpstiņu. Un vēl, kas krīt acīs ir tas, ka Fromane skumjām actiņām min to, ka turpmāk uz nedēļu nebūs izdevīgi aizdot. Tikai nevajag, lai tad nopublicē tendences, uz kādiem termiņiem ņem kredītus, es domāju, ka vairums ņem uz mēnesi, un, ja piemēram tagad ņem iekš smscredit.lv 50 Ls uz mēnesi, tad jāatdod ir vietā 55 Ls, kas arī ir 10% (lasīt GPL-100%). Tā kā ieteiktu tomēr paskatīties, ko pārstāv vai arī matemātiku pamācīties.

3) Visas aktivitātes medijos ir tikai un vienīgi reklāma, lai cilvēkiem liktu enkurus galvā, ka tikai ir tāds smscredit.lv, kur Tu vari aizņemties naudu. Nav normāli, ka man ieslēdzot TV, tiek visu laiku borēts, izejot ārā, tiek borēts, tā jau ir zombēšana cilvēku! TV un Radio būtu jāaizliedz reklāma, lai sludinās uz tramvajiem un internetā!

4) Par nākšanu pretī, tiem, kam ir grūtības, tikai nevajag. Ja pēc mēneša Tev būs problēmas atmaksāt kredītu, tad neviens Tev pretī nenāks, jo, tās pašas smscredit.lv inkasso speciālistes ir iemācītas atkārtot tikai vienu un to pašu frāzi- Ja ir grūtības, tad pagariniet. Tikai pēc 6 mēnešiem, Jūs varēsiet, iespējams, tikt pie grafika. Vienīgais, ja esi nekaunīgs, un saki, ka, ja nenāks pretī, tad nemaksās, tad ar sakostiem zobiem tiek piedāvāts kredīta atmaksas grafiks, bet arī ar noteiktu ikmēneša piemaksu. Taču tādu privelēģiju var panākt tikai tad, ja esi uzstājīgs un pieejam tam ar principu, ka nekādas pagarināšanas maksas nemaksās. Taču šaubos vai lielākais vairums no cilvēkiem ko tādu spēs, jo nevienam nav patīkami atzīt, ka viņam ir grūtības atmaksāt.

5) Pēdējā rindkopa Rūdolf, ir ļoti patīkami lasīt. Proti, bankas, kad izsniedza overdraftus utt. Parasti skatījās, to, kādi ir personas ienākumi, jebšu, ja nebija konts tajā bankā, lūdza izrakstu no citas. Taču, nekad nedeva kredītu, ja nebija darba vietas un kur nu vēl studentam. Tu Rūdolf, noteikti esi jau ar gadu gājumu, tādēļ, pieļauju, ka vispār nepārzini situāciju, kas notiek studentu vidū. Es pārzinu, jo pats tikko no turienes esmu ārā. Esmu atskatījies, atklausījies tos gadījumus, kad tiek bezjēdzīgi aizņemta nauda un ir problēmas atdot. Tādi ir 90%.
Proti, standarta situācija ir tāda, ka cilvēks paņem vienu kredītu, ar domu, ka kaut kā atdos. Un tad ir 2 varianti, vai nu viņš viņu ikmēnesi pagarina. Vai arī, kad noriebjas pagarināt, viņš izdomā paņemt citu kredītu, lai atdotu iepriekšējo. Taču ņemot nākamo viņš jau atkal paņem lielāku summu un tādā veidā stieg bedrē. Un tikai nevajag muldēt tagad par reģistriem. Jebkurš, kas ir saskāries, apliecinās, ka tā ir muldēšana.

Tā, kā jāpasakās Pavļutam, ka tas beidzot ir izdomājis šo nozari ielikt kādos rāmjos. Jo tas bardaks, kas bija kopš 2008.gada, ir iedzinis jūru cilvēku izmisumā un sabojājis nervus. Jo cilvēks, ja nepārzin Tiesības savas, tad viņu šādi kantori ietekmē psiholoģiski un iedzen stūrī.
Komentārs tapis iz pieredzes, jo pats esmu tam gājis cauri un vēl pašlaik cīnos ar pieļautajām kļūdām un nevienam nenovēlu tam iet cauri. Vienīgais, ko var iegūt, tā ir pieredze laba/slikta, man bija abas.

Atbildēt

Gints V.

17.04.2013. 00:58

Pārsteidz, ka Pietiek.com ir pavilcies uz ātro kredītu Associācijas kampaņu!?!?

Pilnīgi atbalstu pavļuta un EM centienus ĻOTI būtiski ierobežot ātro kredītuzņēmu bezpreģelu, ierobežot gada likmes un tādējādi faktiski iedzīt šo nozari atpakaļ bankās! Tas ir sabiedrības interesēs un, protams, arī bankas no tā tikai iegūs, ja beidzot atsāks kreditēt uz daudz atvieglotākiem noteikumiem! Ar SWED un/vai pavļuta personīgajiem kredītiem šeit nav pilnīgi nekāda sakara!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

16.04.2013. 23:20

Šī, protams, ir ātro nagumaucēju PR akcija, toties vismaz labi un sakarīgi uzrakstīts, ar reāla kompromata sajūtu apakšā!

Atbildēt

ddd

16.04.2013. 22:00

DNB tā ir, kas izrā'dijusi Pavļutam labvēlību? Kāpēc nelauza līgumu ar Pavļutu. Lai taču iet uz maksātnespēju.

Atbildēt

ance

16.04.2013. 21:55

haha, ta nu pārsteigums. Daniels ar Sweda bosu ik mēnesi tiekas. kāpēc????

Atbildēt

@

16.04.2013. 21:38

Slima suņa murgi.

Atbildēt

Maris

16.04.2013. 21:09

Iekrita dzeks beidzot :)

Taa ir ka bankas puikam maksaa naudu un atliek krita segsanu.

Korupcija!!!

Atbildēt

Justs

16.04.2013. 20:43

Pirms pieciem gadiem ātrie kredīti sākās ar 2k un viegli bija dabūt 100k, tā kā Pavļuts ir upuris iepriekšējās sezonas ātrajiem. Jebkurā gadījumā - banku nerimstošā apetīte un ātro kredītu firmeļu augļosanas prakse ir jāaptur un piekrītu centieniem kredītus ierobežot vai aizliegt vispār, vai arī mainīt banku vēlmi pelnīt, neko nedarot. Nav noslēpums, ka "nauda" un akarība no naudas ir tā pati narkomānija, alkholisms, smēķēšana un visi to zin, bet neviens to nespēj atzīt, jo tā nu sanācis, ka dzīvojam sistēmā, kur pārtiku metam ārā vai ražojam par daudz, mājokļi stāv tukši un ir banku īpašumā, cilvēki ir parādā siltuma piegādātjiem, kā vergi katru dienu iet uz darbu un vergo kādam, bieži bankai un valstij, maksājot nodokļus, par kuriem pensija nesanāks, bedres netiek lāpītas, pabalsti invalīdiem un jaunajām māmiņām ir ņirgāšanās un viss beigu beigās mērāms latos un santīmos. Nav naudas, ej un pakaries, bet labāk par visu - neaizņemies un atrodi veidu, kā dzīvot neatkarīgi no tās naudas mašīnas. Grūti būs, bet iespējams ir.

Man ierosinājums ir aplikt banku darbību ar tādiem nodokļiem, kas finansētu visas Latvijas problēmas sākot ar ceļiem un beidzot ar cienīgu pabalstu jaunajiem vecākiem. Pietiks te augļot SWED, SEB, DNB, Nordea uttjp. Redz, kad sūdi, banka parasti neko nezaudē - paņem visu un izģērbs pliku. Šo praksi vajadzētu izbeigt. Ja nepatīk, lai iet prom no Latvijas. Nevajag mums tos banku parazītus, kas neko neražo, tikai kāš un kāš.

Atbildēt

asdfgh

16.04.2013. 20:32

kas ir autors?????

imho aatros krediitus vajag aizliegt kaa sugu...
un krediitu izsniedzeejus aizsuutiit uz ronju salu.

Atbildēt

??

16.04.2013. 20:22

Autors ir no ātro ne-banku kredītdevēju lobijiem?

Atbildēt

Gvido

16.04.2013. 19:49

Kāds tur brīnums, jo Pavļuts taču ir kukuļņēmēja Valda Zatlera vadīta politmafijas klana RP darbinītis...

Atbildēt

Oi

16.04.2013. 18:54

Baiba Fromane plosās ar literāro pseidonīmu?
Esmu pārliecināts, ka tik lēti Pavļuts sevi nevērtē. Savāks vēl kādus aktivitātes punktus un tad notīsies uz Eiropas Komisiju vai Parlamentu, sapelnīs kredītam un tad visi teoriju vērpēji varēs iesālīties. Lai tagad smērētos ar reklāmām? ... Iedzer tēju, Baiba, un meklē nākamos darba devējus.

Atbildēt

Kash

16.04.2013. 17:27

Autor! Ilgi domāji, kamēr šos divus faktus kaut kā savilki kopā?
Vai domā, ka Pavļuts "starā", ka nevar atdot pamatsummu un "pa tukšo" jamaksā procenti?
Neviens jau viņam neko neatlaiž. Pavļuts tikai ilgāk sēdēs parada bedrē.
..un par "ātrajiem kredītiem" runājot - pareizi vien ir, ka pievelk striķus šiem augļotājiem. Visa tā izrādīšanās ar reģistriem ir tikai acu aizmālēšana, lai ātrāk no šiem "atsietos". Tādu biznesu aprauj... ļin.

Atbildēt

oispeit

16.04.2013. 17:12

par 100 štukām ir jāatstrādā.....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...