Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

biedrs O.Ben.ders

31.07.2015. 12:58

»

.

biedrs O.Benders


j

Atbildēt

biedrs

31.07.2015. 12:54

»

.

biedrs O.Benders


f

Atbildēt

.

31.07.2015. 12:51

»


biedrs O.Benders

Atbildēt

.

30.07.2015. 22:26

»

.

Interesanti, patiesībā – vai kāds (nu, kaut vai viens vienīgs?!) īpatnis no pat vistotālāk no.zom.bē.tajiem "latv.āņu lum.peņu titulnācijas locekļiem" un visderdzīgāk glumajiem laps(PAŠpis)āna "šarikova" (p)(ie)līdējiem, visšķebinošāk lišķīgajiem glaimotājiem, viselementārāk manipulējamajiem zom.bij...


1. Kam (t.i. kādiem fiz. / jur. personāžiem, t.sk. JEBKURĀM tā dēvētās "valsts / pašvaldību pārvaldes" institūcijām / struktūrām / dienestiem u.c. taml. "orgāniem", u.t.t., u.t.j.pr.) gan varētu būt TIK ļoti nepieciešamas tieši "komentētāju IP adreses", lai dotos tās "laupīt" tieši uz laps(PAŠpis)ānam "šarikovam" piederošo salīdzinoši visnotaļ necili apmeklēto w-bedri "pi(s)ec.com-1984" (nevis, piemēra pēc uz jebkuru no apmeklētības ziņā +/- nopietnajiem publiskajiem w-kolektoriem [tipa: tvnet/apollo, delfi, "vadošo" laikrakstu w-versijas" un taml.], ieskaitot tā dēvētos "soctīklus"). Jo, gluži dabiski – JEBKURI pārvaldības kantori, kā arī JEBKURI "tiesībsargājošie" u.c. taml. "orgāni" var elementāri LIKUMĪGI pieprasīt un arī saņemt JEBKURU tiem nepieciešamo informāciju no JEBKURA w-kolektora īpašniekiem / administrējošajiem funkcionāriem!?!!! ;)))

2. Kāda garšauga pēc VISPĀR varētu būt TIK aumež jau nepieciešamas "komentētāju IP adreses", lai JEBKURŠ no iepriekš minētajiem fiz. / jur. personāžiem "ieziepētos" doties tās "vardarbīgi laupīt", pie kam vēl – uz šo gaužām jau necilo w-bedri??? Ko gan šādi mistiski "laupītāji" varētu darīt ar "smagā cīņā" iegūtajām, ar "varonīgā šarikova" bagātīgi lietajiem "kaujas sviedriem / asinīm / žulti / vielmaiņas nelikvīdiem" biezā slānī ap(skādētajām) "komentētāju IP adresēm" – sālītu vai marinētu ziemai, savārītu zaptē, vai žāvētu kā drogas priekš tonizējošām tējām un taml. "saimnieciski noderīgi" pielietotu?! ;)))))

3. Kā VISPĀR var būt iespējams ŠĀDĀ "virtuālā cīniņā" ar "komentētāju IP adrešu laupītājiem" zināt, kas tieši ir tapis iekārots kā "laupījums" un, līdz ar to, tieši ko vajag aumež jau "varonīgi nosargāt" – lai nepaliek "tukša vieta" pēc šitādas "gadsimta laupīšanas"??! Varētu padomāt, ka pirms "varonīgā cīniņa" tajā iesaistītie "labie" un "ne pārāk labie" ienaidnieki ir apmainījušies ultimatīviem konkrētiem "laupījuma pieprasījumiem" (ieskaitot precīzu "preiskurantu" u.c. attiecīgas "specifikācijas") / "uz zināmo vietu (pa)sūtījumiem" (ieskaitot "daudzstāvīgu motivāciju")?!? Un, pie viena – ar kādiem TIK ekskluzīvi radikāliem "stratēģiskajiem masu iznīcināšanas ieročiem" / kalibriem tad naidnieki ir "operējuši", ja jau "cīniņā nācās atvadīties no pilnīgi visiem vakar rakstītajiem komentāriem pie pilnīgi visiem rakstiem"?!??? ;))))))))))

Atbildēt

.

30.07.2015. 22:20

»


Interesanti, patiesībā – vai kāds (nu, kaut vai viens vienīgs?!) īpatnis no pat vistotālāk no.zom.bē.tajiem "latv.āņu lum.peņu titulnācijas locekļiem" un visderdzīgāk glumajiem laps(PAŠpis)āna "šarikova" (p)(ie)līdējiem, visšķebinošāk lišķīgajiem glaimotājiem, viselementārāk manipulējamajiem zom.bij.faniem un taml. "īpašo vajadzību" apkalpotājiem - patiešām noticēja šim kārtējam nožēlojami prastajam "šarikova" BLEFAM par "ne pārāk labiem ļaudīm", kas esot "bijuši sataisījušies tikt pie komentētāju IP adresēm", dēļ kā esot "nācies pacīnīties (gaužām jau "varonīgi" un neapšaubāmi riskējot ar vismaz "šarikova" privātādu, jo - ) neko viņi nedabūja, bet cīniņā nācās atvadīties no pilnīgi visiem vakar rakstītajiem komentāriem pie pilnīgi visiem rakstiem"? ;)))))

Jebkuram kaut vai minimāli sakarīgi smadzeņot spējīgam personāžam (īpaši jau - tiem ļaudīm, kam ir bijusi kaut vai visnotaļ nosacīta saistība [vai pat, vēl jo vairāk - reāla darīšana] ar w-resursa administrēšanu) šāda tradicionāli absolūti BEZjēdzīga BLEFA sakarā ienāktos vismaz pāris visnotaļ elementāri jautājumi kārtējo reizi publiski sevi par izsmieklu izstādījušajam "varonīgajam cīnītājam ar briesmīgajiem IP adrešu laupītājiem". T.sk.:

Atbildēt

V'S'V (dažkārt arī O.'M.'©)

30.07.2015. 22:13

»

V'S'V (dažkārt arī O.'M.'©)

u


o

Atbildēt

V'S'V (dažkārt arī O.'M.'©)

30.07.2015. 20:26

»

V'S'V

w


u

Atbildēt

jāņem cirvītis

09.10.2010. 11:05

ģenētiski. Viņu virza katoļu sektas un tas gan jāatceras. Viens srajs ir pupu mizas. Šamais nobruks katoļi piemeklēs citu 'kristīgu demokrātu'no 'netīras' ģimenes. Un tas jau ir būtiski.

Atbildēt

Arvīds

08.10.2010. 00:34

Pilnībā piekrītu Krā komentārā teiktajam "Bet socioloģijas pētniekiem iesaku papētīt, kā Lembergam un ZZS izdevies iegūt tik lielu atbalstu pašvaldībās. ZZS taču nav nekāda sakara ar zemniekiem, līdz šim tā Latvijas laukus ir tikai putinājusi." Arī mani šis fenomens izbrīna. ZZS visus šos gadus ir zvejojuši balsis ar ES atbalsta lauksaimniecībai palīdzību, taču pašas ZZS nopelns tajā ir nekāds, jo tā nauda tak nāk no ES, un tad jau jebkura partija, kuras pārziņā būtu Zemkopības ministrija, varētu pierakstīt šos "panākumus" sev. Nenormāli ir tas, ka ārprātīgi daudz mūsu zemnieku vārda tiešā nozīmē ir debīli un tumsonīgi, jo domā, ka atbalstu saņem, pateicoties ZZS, bet pa šiem ES sastāvā esošajiem gadiem tā arī nav pacentušies iedziļināties Zemkopības ministrijas iznīcinošajā politikā, kur ES finansējuma lauvas tiesu paredzēts dāsni uzdāvināt tikai lielajiem un jo īpaši, varai tuvu stāvošajiem lauksaimniekiem vai pat lauksaimniecības imitētājiem (pat Eiropas Komisija vairākkārt bijusi spiesta iejaukties, jo bijuši pat gadījumi, kad visu atbalstu kādā no jomām gribēts piešķirt tikai vienam "izredzētajam").

Atbildēt

VUCĪTE

06.10.2010. 03:04

Interesanti? Šitais- ten "interesantums" jau "aknās sēž" kopš "neatkarības" laikiem. Kādam, varbūt, arī var likties interesanti, bet man visa vilna ir sapelējusi, gaidu, kad kaus nost...(: (pienu no vuškām, taču, neslauc(:

Atbildēt

māris

05.10.2010. 21:02

Man ir patiess prieks ka latviešu tauta parādīja savu gudrību , un pasūtīja uz vienu vietu tautas partiju , pirmo partiju.
Žēl ka ar šiem PLL mēsliem sasmērējās puslīdz cienījami cilvēki - Ulmanis , Verze , Elīna Egle un citi.

Atbildēt

Kas tālāk?

05.10.2010. 15:21

Tālāk Dombrovskim ir sadistiski jācērpj mazohistiskie luņi, kas par viņu balsoja! Kā es ņirgšu, kad pēc pirmās "cirpšanas" ļautiņi izliksies sašutuši un nesaprašanā!

Pats balsoju par Šleseru(PLL), jo viņš ir par zemiem nodokļiem.

Atbildēt

mazais lauksaimnieks

05.10.2010. 10:02

Tauta vēlēšanās izteica uzticību V.Dombrovskim-gudram un godīgam valstsvīram.Lauku cilvēki saprot,ka sagaidāmi grūti laiki sakarā ar budžeta sastādīšanu,taču esam gatavi sūri grūti strādāt,lai Latvija izkļūtu no krīzes V.Dombrovska vadībā.Vienīgais,ko mēs gaidām no valdības-pārtraukt to preču importu, ko mēs ražojam paši,lai arī Latvijas prece nokļūtu tirgū!

Atbildēt

gatavojos aizbraukt no LV

05.10.2010. 08:35

Samazinājums būs uz mana un tava rēķina- tautas rēķina, savas algas un visus labumus jau nemazinās-palielinās.

Ko Latvija var piedāvāt iedzīvotājiem?

Nodokļu pieaugumu, algu samazinājumu, dzīvi trūkumā.

Vai ir vērts te palikt, ja zagļi vada valsti un valdošo privātās un materiālās intereses ir prioritāte, bet tautu atceras ik pa 4.gadiem, kad jāķersta balsis ar ,,tukšiem,, solījumiem.


Atbildēt

jokers

04.10.2010. 19:24

katrs dabūja pēc nopelniem ;-) http://blogs.klauns.id.lv

Atbildēt

Vilhelms

04.10.2010. 13:23

Lapso Lata ir vizionārs un raksta ko viņam diktē kosmoss.

Atbildēt

Observers

04.10.2010. 13:14

Pēc 3 mēnešiem būs smagas paģīras un logu dauzīšana Saeimā'!

Vēlu veiksmi daudziem pārciest 400 miljonu KONSOLIDĀCIJAS murgus.

Vsjo buģet horošo , ja znaju!!!!

Arivedeči!

Atbildēt

Andža

04.10.2010. 12:57

Gunča jau nu smagi izgāzās, gribēja ko jaunu pamēģināt tāpat kā jaunu sievieti un ārlaulības meitu...sanāca ČIKS!

Atbildēt

akm

04.10.2010. 12:10

Par "vienu Latviešu kanālu" man ir jautājums, pamēģiniet noformulēt labāk un uzdot tālāk:

Kā tad būs Ēķa kungs, vai televīzija turpinās virzīt PLL koncepciju un kādā mērā? Centīsies padziļināt krīzi? Starp diviem iespējamiem finansējumiem - Starptautiski aizdevēji vai Maskavas ekonomiskā ietekme, kuru izvēlas Rīgas sargu un Baisās vasaras veidotāji? Vai LNT grasās arī turpmāk izvietos politiskas partijas reklāmas ar savu logotipu? Vai arī LNT vadībai (kas, starp citu veido tādus pasākumus kā eņģeļi pār latviju, dziedošās ģimenes utt.) šķiet, ka "tauta ir miegaina" un neatsaucīga, kā to skaidro Ēriks Stendzenieks?

Man gribētos to zināt, kā vienkāršam skatītājam.

Atbildēt

annamarija

04.10.2010. 11:18

Uzdevums nr. 1 jaunajai valdībai:
STEIDZAMĪBAS KĀRTĀ SAKĀRTOT VISU, KAS SAISTĀS AR PATENTIEM, vai kā nu tos sauc.
Kas traucē Latvijas zinātnieku izstrādātajiem produktiem, piemēram, medikamentiem, iziet PASAULES TIRGU?! Kas bremzē?

Atbildēt

annamarija

04.10.2010. 11:11

Guntis Kalniins 03.10.2010. 09:20
*************
VAI TEV TO MAKTEN GRIBAS?

Atbildēt

to ff

04.10.2010. 11:00

Zatlera kungam būs jānosauc otreiz premjera amata kandidāts, jo ir liela iespēja, ka ZZS var izšķirt būt vai nebūt Dombrovskim..
ZZS + SC + PLL nav neiespējama sadarbība, visu izšķirs Lemberga kunga aprēķins, kurā pusē var iegūt vairāk..

Atbildēt

ff->kalniins

04.10.2010. 10:23

Nu un ka apvienosies? Lielais Valdis nemūžam neizvēlēsies premjeru no sc+pll.

Atbildēt

Juhuu

04.10.2010. 10:06

Paldies vēlētājiem, Brīvība nosargāta. Tagad jācer, lai pašreizējā koalīcija turpinātu darbu. Galvenais un svarīgākais, Buldozers ar Turbānu nedabūja vairākumu. Buldozers naktī nespēja noticēt redzētajam un radīja iespaidu, ka no rīta pamostoties viss būs labi. Sapnis nepiepildījās. Bet Ušakovs gan naktī šķita kā nopērts puika, kurš tūlīt gatavs sākt raudāt. Tomēr tauta izvēlējās visracionālāko variantu. Par to paldies un sirdī neviltots prieks :)

Atbildēt

Fedja

04.10.2010. 01:10

Gadiem ejot, arvien vairāk sāku Lapsu cienīt. Nenoliedzami, šajā priekšvēlēšanu periodā Lapsas portāliem ir bijusi milzu ietekme uz internetizēto (un ne tikai) vēlētāju prātiem. Un patiess prieks ir sastapties ar vēsiem un vispārējo eiforiju atsvaidzinošiem spriedumiem, kādus varējām lasīt priekšpēdējā rindkopā.

Atbildēt

o!

03.10.2010. 17:42

saulīte iespīdēja starp mākoņiem. Ezelis varētu vienoties ar Cuku un iebazt vecos vežus kulē, bet diezvai būs drosmīgo putru saēdies pietiekami

Atbildēt

Oskars

03.10.2010. 16:58

"Tāds" par "tādiem" raksta....
Lame.

Atbildēt

Vilhelms

03.10.2010. 16:29

Ja negrib pa labam dot valsti, padarīsim to funkcionēt nespējīgu un totāli nabagu !

Atbildēt

Andris

03.10.2010. 16:27

no šodienas sāksies jauna un skaista dzīve

Atbildēt

BA

03.10.2010. 15:58

Man patīk bilde :)

Atbildēt

barters2

03.10.2010. 15:03

VĒLĒŠANAS GALĀ!KO TĀLĀK?JĀSĀK ''RAKT'' UN JĀNOSKAIDRO KO ŠAI VALSTIJ VAJAGA !!!VARBŪT KĀDS ZINA.ES NEZINU,BET MAN VARBŪT IR KO DOT...

Atbildēt

juhans

03.10.2010. 14:27

Varbut tomer pameginiet samest
kaulinus kopa ar Ir komandu?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

03.10.2010. 13:50

*********************
... vēlēšanas galā - kas tālāk? ... nu, pirmkārt,jau Lapsa palicis dzivs un viņa tuviniekiem, liekas, arī nav ne vainas ...jau tas vien ir jauki...
__________________
...vēl tālāk ?...Dombrovskim varētu būt lieliska izdeviba tikt vaļā no Gerharda, kurš nekādi nevar saprast, ko darīt ar savu uzticibu....

Atbildēt

prophet

03.10.2010. 13:24

Vēlēšanas galā. Un kas tālāk?
----------------------------
beigu sākums..

Atbildēt

viesturs

03.10.2010. 12:22

Komentāri par sabiedrību nežēlīgi. Vai tad Rīgas vēlēšanas neparādīja, ka dažām partijām būs problēmas?
Žēl, ka Urbanovičš pašreiz mazāk domā par valsts stabilitāti, bet vairāk par citu partiju šķelšanos, kaut gan pats diezgan veiksmīgi sašķēlis krievu kopienu un nu grib diktēt noteikumus.

Atbildēt

krā

03.10.2010. 11:11

Paldies Lato!
Kādas vecas vārnas pādomas...
Vienīgais uzvarētājs šajās vēlēšanās ir Aivars Lembergs. Apsveicu!
Kvēls sveiciens visiem tiem Muļķu zemes iemītniekiem, kuri cerēja ieraudzīt „vislabāko saimnieku” premjera krēsla, smagi strādājot, lai ieceltu Latviju saulītē!
Viņam šis krēsls un darbs vajadzīgs kā zivij lietussargs. Hūte ir gana gudra, lai saprastu, ka labāk ir būt pirmajam džekam sādžā nekā pēdējam lielpilsētā.
Viņš nekad neriskētu zaudēt savu popularitāti un „zilo govju” nedalīto mīlestību. Gan jau viņam bija smalki izstrādāts atkāpšanās plāns gadījumam, ja ZZS vēlēšanas uzvarētu...
Viss priekšvēlēšanu teātris bija virzīts uz to, lai ZZS iegūtu pēc iespējas vairāk mandātu Saeimā. Un tagad tik jūs redzēsiet, kādus likumprojektus ZZS bīdīs cauri nākamos 4 gadus...
Uzmanieties Vienotība un citi koalīcijas partneri!
Valdībai un Saeimai prognozēju smagu cīņu starp Kremļa un Lemberga interesēm. Latvija — kā ierasts — paliks pēdējā plānā.
Bet socioloģijas pētniekiem iesaku papētīt, kā Lembergam un ZZS izdevies iegūt tik lielu atbalstu pašvaldībās. ZZS taču nav nekāda sakara ar zemniekiem, līdz šim tā Latvijas laukus ir tikai putinājusi.

Atbildēt

Guntis Kalniins

03.10.2010. 10:20

Klausies "Kumiņa" kungs.....par Schumacheru..tu varētu pļxxx vismazāk....un vispār neredzu vietu salīdzinājumam....šo vēlešanu rezultāts, atspoguļosies 4 gadu garuma, savukārt F1 būs 4 iespējas, startēt no jauna!!!
Kas atiecas uz AŠ kvadrāta, būs arī viņiem iespējas, ko mainīt!!!Atliek tikai apvienoties visiem oligharhiem+Saskaņas centrs un tavi sponsori "Kūmiņ"...bū opozīcijā!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...