Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zemes īpašnieks

06.03.2016. 21:48

»

Imants

Paldies par tik precīzu un pamatotu skaidrojumu. Nav cita varianta. Ja paskatāmies kas notiek ar Rīgu, kas sagrābis un kā sagrābis zemi zem mājām, ir skaidrs. Viena prāva daļa pat privatizējuši zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Kā tas iespējams? Citi dāvinājuši svešiem advokātonkām, kā lembergam svešs jauneklis...


Zemes īpašnieki tiek diskriminēti tieši ar tādu metodi kā izmanto šis Imants- visus zemes īpašniekus nosaucot par krāpniekiem utt., bet ne vienu vārdu nebilst par tiem kuri ir godīgi zemes īpašnieki un kurus čakarē negodīgie dzīvokļu īpašnieki.

Atbildēt

Zemes īpašnieks

06.03.2016. 21:44

»

Imants

Paldies par tik precīzu un pamatotu skaidrojumu. Nav cita varianta. Ja paskatāmies kas notiek ar Rīgu, kas sagrābis un kā sagrābis zemi zem mājām, ir skaidrs. Viena prāva daļa pat privatizējuši zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Kā tas iespējams? Citi dāvinājuši svešiem advokātonkām, kā lembergam svešs jauneklis...


Zemes īpašnieku mazākums ir totāli diskriminēts attiecībā pret dzīvokļu īpašniekiem.
Dzīvokļu īpašnieki apzināti masveidā izvairās no nekustamā īpašuma nodokļa par zemi maksāšanu.

Atbildēt

Zemes īpašnieks

06.03.2016. 21:39

»

Alvis Švarcbahs

Tā raksta citi...


Jūs rakstāt melus!

Atbildēt

Alvis Švarcbahs

23.02.2016. 12:20

Tā raksta citi:
Paskatieties, šai masai tiek piedāvāts izrādīt aktivitātes portālā Manabalss.lv, parakstīties uz trīs iniciatīvām: https://manabalss.lv/i/940; 2) https://manabalss.lv/i/627; 3) https://manabalss.lv/i/362, un no apmēram miljona internetbanku vajadzētu savākt vismaz 100 000 parakstu, bet šī cilvēku masa atrodas kaut kādā politiski ļetarģiskā miegā, lai izmantotu likumā - Saeimas rullī tautas 10 000 noteiktās likumu ierosināšanas tiesības, parakstījušies tikai daži tūkstoši.
Dzīvokļu īpašniekiem arī bez šīm iniciatīvām būtu plašs lauks iestāties par savu aizskarto tiesību aizstāvēšanu. Diemžel, šī iedzīvotāju kategorija ieguvusi īpašuma dzīvokļi, savā vairumā kā nabagmājas patversmi, ir bez savas kaut cik stipras organizācijas, bez naudas līdzekļiem un iespējas aizstāvēties pret ļoti negodīgo varas patvaļu vai kā raksta Pieteik.com, nelietību, kas varas koridoros valda sākot no 1990.gada 4.maija, ir tikpat kā neiespējami.
Lasi turpat, zemes reformas likuma 9.panta 4.daļā, ka bijušie zemes īpašnieki vai viņu mantinieki ir atbrīvojami no valsts nodevas, ja viņu īpašuma tiesības ir atzītas ar tiesas nolēmumu, bet dzīvokļu īpašniekiem šādas privilēģijas likums neparedz. Tas pierāda, ka zemes īpašnieki atzīti par augstāku sabiedrības šķiru (arī citos likumos viņiem ir privilēģijas – zemi var iemērīt uz nodokļu maksātāju rēķina u.c.), attiecībā uz dzīvokļu īrniekiem un dzīvokļu īpašniekiem, kuriem nav atbrīvojumu. Ja vēl ievēro iepriekš teikto par amorālām likumu normām, tā ir totāla vairākuma diskriminācija!
Likumdevēji kopā ar saviem naudas devējiem, sponsoriem un tiesību diktatoriem saprot, ka dzīvokļu īrnieki un dzīvokļu īpašnieki ir dezorganizēta, sašķelta un vairumā nabadzīga masa un to var pakļaut un pārvaldīt un slaukt pēc savas vajadzības, tikai priekš viņiem vajag izstrādāt sev izdevīgus likumus. Tā tas arī notiek, tādi likumprojekti ir arī Saeimā uz izskatīšanu.

Atbildēt

Imants

22.02.2016. 17:20

»

atbilde

Tu mani nesaprati. Abas sis grupas - zemes ipasumu mantinieki un maju ipasnieki ir nostaditi sliktaa situacijaa. Bet zemes mantinieki ir so situaciju pasi izvelejusies jau no sakuma , atteicoties sanemt kompensaciju vai zemi citur, bet gribeja tiesi zem daudzdzivoklu majam un tagad mes redzam kapec. ...


Paldies par tik precīzu un pamatotu skaidrojumu. Nav cita varianta. Ja paskatāmies kas notiek ar Rīgu, kas sagrābis un kā sagrābis zemi zem mājām, ir skaidrs. Viena prāva daļa pat privatizējuši zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Kā tas iespējams? Citi dāvinājuši svešiem advokātonkām, kā lembergam svešs jauneklis esot atradis zem gultas miljonu un uzdāvinājis un pats ātri nomiris (kā VIDA izmeklētāji, kuru vecāki glabājuši pusmiljonus zem gultas). Redzami arī citi apšaubāmi pirkumi-pārdevumi: VZD savā 2015.gada pārskatā norāda, ka zemes zem daudzdzīvokļu mājām iegūta šādā veidā:
Pirkuma līgums - 577; nav informācijas (šeit un tālāk iekavās K.R. teksts (?)) - 522; mantošana - 382; dāvinājuma līgums - 346 (viltus paņēmiens izvairīties no pirmpirkuma); īpašuma tiesību atjaunošana - 321 (re, tikai 321); nekustamā īpašuma atdalīšana - 271 (viltus paņēmiens izvairīties no pirmpirkuma); īpašuma iegūšana uz tiesas lēmuma pamata - 81 (?); privatizācija - 68 (kā tas iespējams?); citi ((šajā teikumā iekavas no VZD) valsts/pašvaldību īpašuma tiesību nostiprināšana, laulāto mantas līgums, maiņas līgums, uztura līgums, kopīpašuma sadale, nekustamo īpašumu savienošana u.c.) - 431 (arī apšaubāmi darījumi).
Un lūk, kas un kādā veidā koncentrē zemi zem mājām pie apstākļa, ka pastāv pirmpirkuma tiesības dzīvokļu īpašniekiem, dzīvokļu skaits daudzdzīvokļu mājā, kas atrodas uz zemes īpašnieka zemes, kuri it kā kopā ar Maksātnespējas administrāciju, varētu būt, apvienojušies vienā ģildē vai apvienībā:

Bārbele Valda, Grāve Inga, Ķuzis Vents, SIA „LIELDAMME” – 3150 ;
RĪGAS GREBENŠČIKOVA VECTICĪBNIEKU DRAUDZE – 3104 ;
Akciju sabiedrība "Pilsētas zemes dienests" – 2175;
Arvīds Reinholds – 1903;
Akciju sabiedrība "REVERSED" - 862 ;
Natalia Maleva - 540 ;
Akciju sabiedrība "ZEMES ĪPAŠNIEKU ĢILDE” - 538.

Ja ņemtu vērā šo vareno īpašnieku noziedzīga rakstura krāpšanās, viņu zeme būtu jākonfiscē ar likumu, kā negodīgi iegūta, pretēji sabiedrības interesēm un tiesībām. Zini, ka neviens no tiem, kuri pārkāpa pirmpirkuma tiesības, nav LABTICĪGS ĪPAŠUMA IEGUVĒJS.
Ne velti privatizāciju, denacionalizāciju un zemes reformu pilsētās sabiedrībā kopumā dēvē par noziedzīgo grupējumu gadsimta noziegumu pret tautas vairākumu.
Piedalies un paraksti:
https://manabalss.lv/i/940; https://manabalss.lv/i/627; https://manabalss.lv/i/362

Atbildēt

atbilde

22.02.2016. 12:04

»

Savulaik

Muižniekiem atņēma zemi un atdeva bez maksas zemniekiem un viss OK...


Tu mani nesaprati. Abas sis grupas - zemes ipasumu mantinieki un maju ipasnieki ir nostaditi sliktaa situacijaa. Bet zemes mantinieki ir so situaciju pasi izvelejusies jau no sakuma , atteicoties sanemt kompensaciju vai zemi citur, bet gribeja tiesi zem daudzdzivoklu majam un tagad mes redzam kapec. Turpretim maju ipasnieki tika pilnibaa apsmaukti, jo tiem tika solits, ka zeme zem daudzdzivoklu majam pienaksies dzivoklu ipasniekiem, jo ja vini butu zinajusi, ka zemi pagrabs taa saucamie mantinieki, tad neviens sos dzivoklus nebutu pircis! Es ari laukos mantoju zemi, bet mana zeme bija aiznemta ar maju uz tas un pasvaldiba pateica, ka nevar nemt zemi ar cita maju, jo majai pienakas zeme apkart. Taa nu es panemu zemi talak, jo godigi sapratu, ka cita cilveka maju nedrikst pakart gaisaa. Turpretim zemes mantinieki Rigas mikrorajonos izvelejas tiesi but negodigi pret tikpat nevainigiem maju ipasniekiem. Un tas ir loti negodigi un netaisnigi. Taa vietaa, lai vini sanemtu brivu zemi citur vai kompensaciju visi kaa viens no taas atteicas un tagad raud, ka ir apbizoti, ka nomas maksu nedrikst celt astronomiski utt. Negodigi jus esiet zemes mantinieki!!!! Dazi vel negodigakie pardeva zemi zem majam jau citiem, pat nebridinot maju ipasniekus, kuriem vienmer pienakas pirkuma pirmtiesibas. Tapec sis negodigums beidzot ir jalikvidee, pieskirot to nelielo zemes plekiti zem majas maju ipasniekiem, bet zemes mantinieki var sanemt naudu tikai pec kadastra vertibas uz 1991. gadu, jo vini jau ar 25 gadu nomu ir sanemusi daudz naudas par so zemi, neieduldot tur nevienu santimu, ne darba. Ir laiks so kliedzoso netaisnibu likviet.

Atbildēt

Savulaik

22.02.2016. 00:00

»

atbilde

Vai tad zemes ipasniekam nepietiek naudas zemes nodokla nomaksai, ja taas menesii vien par zemes iznomasanu sanem 3000 eu no maja? Tu jau laikam gribi, lai zemes ipasniekam nebutu nekada darba, ne atbildibas, tikai iekaset naudu! Nee sie dzivokli nav privatizeti par sertifikatiem. Maneko es pirku kaa...


Muižniekiem atņēma zemi un atdeva bez maksas zemniekiem un viss OK.
Iegaumē: vieniem zemi, īpašumus atņēma okupācija, kura netika izpirkta, tātad šai daļai nekas nepienāks.

OTRIE: kas strādāja un ražoja 60 gadus, neko nedabūja tagad par saražoto īpašumu privatizāciju.
Mēs esam vienādi (ir izņēmumi, par tiem jārisina atsevišķi).

Un tu te karo, kāro būt kā laupītājs - man vajag, man bija (bezmaksas īpašums), lai man dod dāvanā, ko es neizpirkuun lai izpērk vergi, tie citi.

Prasās pēc lopu vagoniem atkal, kas salaupīja zemi zem mājām, pārkāpjot pirmpirkuma tiesības (mantiniekus neskarsim). Šiem visiem zeme ir jākonfiscē.

Atbildēt

atbilde

21.02.2016. 19:06

»

Dr.xy

Maniem senciem zeme Riga piedereja kops 1901.gada...


Vai tad zemes ipasniekam nepietiek naudas zemes nodokla nomaksai, ja taas menesii vien par zemes iznomasanu sanem 3000 eu no maja? Tu jau laikam gribi, lai zemes ipasniekam nebutu nekada darba, ne atbildibas, tikai iekaset naudu! Nee sie dzivokli nav privatizeti par sertifikatiem. Maneko es pirku kaa kooperativo. Un neesmu ari nekads okupants, bet latvietis. Dzivoklu ipasnieki nav vainigi, ka zemi kads prihvatizeja un maju pakara gaisaa, jo bija teikts un solits, ka maja zem zemes piederes majai. Bet ar viltu majas tika pakartas gaisaa, lai viens slanis varetu dzivot visu muzu cepuri kuldams nedarot neko - taa saucamie zemes ipasnieki.

Atbildēt

Dr.xy

21.02.2016. 16:26

Maniem senciem zeme Riga piedereja kops 1901.gada.
Okupanti to konfisceja un uzcela daudzdzivoklu majas,kuras dzivoklus sava ipasuma, ar sertifikatiem,okupnti un vinu pecteci.Sakot no 2015.viniem nekustama ipasuma nodoklis par zemi vairs nav jamaksa!Tikai zemes nomas maksu,kura ari netiek maksata pec likuma noteiktajiem 6% no zemes kadastralas vertibas ? Vai atkal tiek konfisceti ipasumi Neatkarigaja Latvija ?

Atbildēt

nacionalizācija un konfiskācija

21.02.2016. 12:58

»

100%

piekrītu. Jārisina valsts līmenī ši lieta


Nacionalizēt :)

Atbildēt

lasiiju

21.02.2016. 11:00

tiesas materialus, kur viena taa saucama zemes ipasniece Kengaragaa, bija iesniegusi sudzibu tiesaa par vinas kaa zemes mantinieces tiesibu aizskarumu, jo luk, uz vinas zemes stav 2 stavu majina un vina nevar no tas noplest tos tukstosus, ko ples un dabuu zemes ipasnieki zem lielam daudzdzivoklu majam kaa te jau viens komentetajs mineja no 3000 - 10000 eu menesii! Vina arii grib, bet vina tos nevar dabut, jo maja esot maza un vina nedrikstot uzlikt milzu zemes nomu majas ipasniekam! Tada luk, ir taa zemes ipasnieku cina par zemi zem daudzivoklu majam! Visi grib daudz naudas ikmenesi dabut par neko un iet pat uz tiesu, ja dazi sanem mazak, jo maja mazaka. Bet ja nebutu taas daudzivoklu majas , tad vini varetu savu zemi iebazt pakalaa un vel piemaksat pasi!Uzskatu , ka visa zeme zem daudzdzivoklu majam pienakas tikai maju ipasniekiem un vini par to jau sen ir samaksajusi zemes ipasniekiem ar ikmenesa nomas naudu 25 gadu garumaa!

Atbildēt

vecais spekulants

21.02.2016. 10:03

Piekritu . Sovoka bacilis nav tik viegli iznicinams. Likums neparedz atdot zemi Rigas domei. Likums nelauj sanemt zemes ipasniekam zemi cita vieta . Rigas domei vajag nodoklus nevis apgrutinatu zemi jamaksa butu vel vairak,ja ne tad pidzitu bezstridus kartiba un uzliktu hipoteku uz dzivokli. Zemes ipasniekam nav tadu tiesibu -tikai tiesa uz desmit gadiem. Iekilat gan nebutu slikti. Vajag labu advokatu.

Atbildēt

Piekrītu 100%

21.02.2016. 09:33

»

patiesiba

Zemes mantiniekiem piedavaja atlidzibu vai zemi sanemt citaa vietaa un neviens nebija ar mieru, jo visi gribeja pagrabt zemi zem daudzivokla majam, un jo lielaka maja, jo pamatigaka zemes noma sanak ipasniekam. Tada luk ir ta patiesiba. Zelta bedre zemes ipasniekiem ir tiesi daudzivoklu majas uz taas...


šis jautājums - par zemes maiņu citā vietā, bija jārisina valstiski! Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji neizvēlējās pirkt dzīvokļus uz privātīpašnieku zemes, lai pēc tam viņiem būtu jāmaksā zemes nomas maksas. Ja uz zemes ir 9-stāvu nams ar 130 dzīvokļiem, piemēram, zemes noma kas uzrādīta komunālo rēķinā, ir ~ 7 eiro mēnesī, tātad 7 x12 gadā x130 dzīvokļi = 10920 eiro no vienas mājas!!! Bet māja ir pie mājas.Neviens īpašnieks nekdāā citādā veidā neiegūtu tik lielu nomas maksu, ja būtu kartupeļu lauki vai pļavas.

Atbildēt

PIETIEK

21.02.2016. 05:25

»

WTF?!

Vēl nesen te bija tāds pats raksts tikai ar citu autoru un 40+ komentāriem


Jūs jaucat ar 20. janvāra rakstu ar gandrīz tādu pašu virsrakstu - tas joprojām atrodas savā vietā.

Atbildēt

patiesiba

21.02.2016. 00:49

Zemes mantiniekiem piedavaja atlidzibu vai zemi sanemt citaa vietaa un neviens nebija ar mieru, jo visi gribeja pagrabt zemi zem daudzivokla majam, un jo lielaka maja, jo pamatigaka zemes noma sanak ipasniekam. Tada luk ir ta patiesiba. Zelta bedre zemes ipasniekiem ir tiesi daudzivoklu majas uz taas! Jo ja tur nebutu majas, tad zemes ipasnieks no taa neaugliga zemes plekisa iegutu apalu nulli un vel pats maksatu gada nodokli. Bet sadu rakstu rakstitaji ir vistirakie demagogi un meli!

Atbildēt

pilnigakie meli

21.02.2016. 00:41

Manas majas zemes ipasnieks sanem ikmenesi 2500eu! Vai vel par maz?????!!!! Zemes ipasnieku rijiba ir neizmerojama,un galvenais. ka vini nemaz nav patiesie zemes ipasnieki un nav ieguldijusi zemee nevienu santimu!

Atbildēt

Viss! Pietiek!

20.02.2016. 23:13

Tas novedīs pie referenduma par Latgales atdalīšanu un Krievijas iebrukumu!

Atbildēt

atkārtošos

20.02.2016. 22:15

Spekulantu mafija, kura uzdodas par bijušajiem zemes īpašniekiem mēģinās izspiest naudu no valsts vai pašvaldības, ja neizdosies no iedzīvotājiem.
Rezultātā samaksāsim mēs visi.
Reālo bijušo zemes īpašnieku tur ir varbūt 1-2%, visi pārējie zemi ieguvuši totālas spekulatīvas shēmas rezultātā. Divi liecinieki, uzticams tiesnesis, trešais (labticīgais) pārpircējs vistiņš-perepjolkins.
Šantāžai nav jāpaļaujas. Kompensējiet viņiem vidējo kadastrālo vērtību, kas ir lauku zemēm vai iedodiet pļavas Bambāļos. Vai nacionalizējiet un iedodiet figu. Kā viņi mums visiem pirms 25 gadiem iedevuši.
Pietiek lasīt spekulantu žēlabas! Tiešām PIETIEK.

Atbildēt

bija gan

20.02.2016. 21:48

»

WTF?!

Vēl nesen te bija tāds pats raksts tikai ar citu autoru un 40+ komentāriem


Vai ne? Kaut kas pietiek.comam tajos komentos nepatika. Laikam kāds nejauši spekulantu mafijai uzkāpa uz pēdām.

Atbildēt

sociāli atstumtais

20.02.2016. 21:30

un ja patiešām tā ir manu senču zeme , kapēc lai man būtu jāiet uz tiesu , kur pilnīgi pietiktu ar policiju !
Latvija nav tiesiska valsts , Latvija ir bandītiska valsts !

Atbildēt

kā tad tā

20.02.2016. 20:49

Nesaprotu, kāpēc nelaimīgais zemes īpašni4eks, kuram zeme nes tikai zaudējumus, postu un nelaimi, joprojām no apgrūtinošā un problemātiskā zemes gabala nav atbrīvojies. Var taču pārdot, iemainīt ,uzdāvināt, ieķīlāt un vēlāk atdot. Variantu daudz. Galu galā var atdot domei, vismaz zaudējumu nebūs.

Atbildēt

Vai viss pateikts šajā rakstā

20.02.2016. 20:34

http://pietiek.com/raksti/ka_apturet_balto_baronu_alkatibu_un_to_naudas_miljonu_ietekmi_uz_likumdosanu

Atbildēt

Drum

20.02.2016. 20:12

Interesanti kāda vēl noma, ja ne "piespiedu" varētu pastāvēt likumdevēja kļūdas dēļ? Īpašnieki zināja, ka uz viņu zemes atrodas mājas. Tad kāda velna pēc prasīja atpakaļ zemi? Bija taču alternatīvas - sertifikāti vai arī kompensācijas zemes. Cik nu zinu, tad vēl šobrīd pat Rīgā varētu 3x apmierināt visus zemes pieprasījums. Tikai tie, protams, nebūtu zemes gabali pilsētas centrā ;-)

Atbildēt

Imants

20.02.2016. 20:10

Dzīvokļu īpašnieku kopības sapulcē vai aptaujā vajag atcelt tiesības apsaimniekotājam slēgt zemes nomas līgumu ar zemes īpašnieku

Šeit realizēsi savas tiesības, ierobežosi liela apmēra patvaļu bez tiesas un sūdzību rakstīšanas, sapulces protokolu nosūtot apsaimniekotājam un zemes īpašniekam pret parakstu.

Likuma „Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma” 6.pantā noteikts, ka obligātās apsaimniekotāja darbības - slēgt piespiedu nomas līgumu tavā (mājas) vietā. Tu zini, ka apsaimniekotājam šādas tiesības mājas kopība vai atsevišķi dzīvokļu īpašnieki nav deleģējusi vai nav pat noslēgusi apsaimniekošanas līgumu, jo sevišķi kas attiecas uz Rīgas namu pārvaldnieku (RNP).
Likuma par dzīvojamo māju privatizāciju 50.pants nosaka, ka (1) privatizētā objekta īpašnieka (turpmāk arī — dzīvokļa īpašnieks) pienākums ir:3) slēgt zemes nomas līgumu vai pilnvarot dzīvojamās mājas pārvaldītāju … Šāda pilnvarojuma nav!
Arī „Dzīvokļa īpašuma likums” 16.8. pants saka, ka dzīvokļu īpašnieki var atsevišķu vai visu dzīvojamās mājas pārvaldīšanas darbību uzdošanu pārvaldniekam. Izmanto šīs savas tiesības!

Rīgas dome, cik zināms, vardarbīgi, administratīvi apvienoja bijušās Rīgas namu pārvaldes un izveidoja RNP, uzdeva RNP ar atsevišķu vienošanos apsaimniekot mājas, bet līgums ar dzīvokļu īpašniekiem, kā to nosaka „Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma minētā norma, noslēgts retos gadījumos vai tāda nav. Bez tam dzīvokļu īpašniekiem ir tiesības un pienākums „savstarpēji vienojoties”, pašie slēgt zemes nomas līgumu.

Šis būs reāls, iedarbīgs variants apturēt zemes īpašnieku patvaļu, „apgrūtinot viņa dzīvi”, ja zemes īpašniekam uz viņa zemes ir 100, 500 vai 5000 dzīvokļu, nevis guļot gultā, neko nedarot saņemt desmitiem tūkstošu meslus no dzīvokļu īpašniekiem.

Mums ir jāsaprot arī nerakstīta patiesība, ka saistībā ar 1940.- 1990.gada okupāciju vieniem īpašumi tika nacionalizēti, atņemti, bet tiem, kuriem šāda apjoma īpašumu nebija, 60 gadu laikā tos varētu iegūt, ja nebūtu bijis okupācijas, bet neieguva, savu darbu ieguldīja valsts attīstībā, saņemot minimālo algu, proti, kā vieni, tā otri palika bez īpašuma un, atjaunojot neatkarību, kā paredzēja minētās atjaunotās tiesību normas, zemes reforma bija jārealizē pēc tajā noteiktā principa nodrošinot kā īpašuma atdošanu, tā lietošanas tiesības.

Atbildēt

WTF?!

20.02.2016. 20:10

Vēl nesen te bija tāds pats raksts tikai ar citu autoru un 40+ komentāriem.

Atbildēt

Imants

20.02.2016. 20:03

"Netrūkst arī latviešu "gudrinieku”, kas vienā balsī bļauj, ka 8 eur/mēn. no dzīvokļa ir pārāk liela maksa....! Viņi spekulē situācijā, kad netaisnība ir vairākumā un ļauj turpināt viegli izvairīties no maksāšanas"- manuprāt, dzīvokļu īpašniekiem masveidā vajadzēja atteikties no piespiedu nomas maksas. Krimināls stulbums - privatizēju dzīvokli bez zemes? Zemes īpašnieki, rokas nost no māju zemes, prasiet kompensāciju valdībai un beidziet stulbi konfliktēt un gaudot.

Atbildēt

Zanne Zuzanne

20.02.2016. 19:46

puķu andžu veču un korišu laba gana murgojums sanācis.Domājams šo genocīds, daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem,jārisina tuvākā laikā,Latvijā purvu pietiekoši,tos arī atgriezt.

Atbildēt

meh

20.02.2016. 18:49

Mans uzskats, ka maksāt kādam par zemi daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašniekiem ir pilnīgs WTF no loģiskā saprāta viedokļa. Kāda tur var būt "zeme" dzīvoklim 5.stāvā. Absurds.

Atbildēt

Juris

20.02.2016. 18:41

Nabadzigie zemes ipasnieki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu valsti...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...