Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mirla

14.07.2016. 09:48

»

Panamas papīrs

Foršs idiots, infantīls saviem gadiem. Un tāds par Tieslietu ministru...


Idioti reāli varbūt ir Šadurskis vai Ķīlis, Rasnačs ir normāls džeks, tas ir acīmredzami.
Bet nu tautas nodevējiem protams tas ir kā dadzis acīs.

Atbildēt

Panamas papīrs

10.07.2016. 11:25

»

!

Tieslietu ministrs ir parādā nodokļu maksātājiem naudu un demisiju...


Nav bijis Rasnača skapī nekads "Rasnača skelets", lai kā to meklētu.

Nesaprotu, par ko cepiens - Rasnačs paskaidroja, ka skapi vedis ārkārtas gadījumā. Kas bijis skapī, to liedz atklāt valsts noslēpums. Tie, kas interesējas par šo noslēpumaino procesu - skapja pārvešana, nonāk riska zonā, kura saistīta ar valsts noslēpumu.

Atbildēt

Gr.Antiņš, LRTTT

10.07.2016. 11:04

»

L.Grantiņš LRTT

Pilns "simts" jau tam izdzimumam nav


esmu iznācis no durkas un saceru vētuli ukropu prezidentam- ko viņš domā par manu vislatvijas glābšanas plānu.

Atbildēt

Panamas papīrs

10.07.2016. 10:09

»

ironiskais

palasot rakstu sēriju secinu, ka tā ir viena no labākajām Dz.Rasnača reklāmām:) Apsveicu viņa polittehnologus. Labs līmenis. Diezgan vispusīgi atstrādāts tēls, visumā ļoti cilvēcīgs un pozitīvs:) Vēlētāja apziņā skapja pārvietošana ar dienesta auto tāda piekasīšanās vien ir, toties paskat kādas bildes...


Foršs idiots, infantīls saviem gadiem. Un tāds par Tieslietu ministru!

Šo infantīlismu viņā turpina ģenerēt, nevis ļaut vīrietim grūītībās attīstīties par vīrieti, tieši vienpates padauzas, kuras līp klat šādiem infantīliem večiem un viņus izmanto. Vecis (ironiskais), ja vien nav gejs, nekad nepateiktu par veci, ka tas ir foršs. Tātad rakstītājs- ironiskais - ir vai nu gejs, vai sieviete, padauza..jo cik zināms Rasnačam ģimenes vairs nav... vai kļūdos?

Atbildēt

ironiskais

10.07.2016. 07:45

palasot rakstu sēriju secinu, ka tā ir viena no labākajām Dz.Rasnača reklāmām:) Apsveicu viņa polittehnologus. Labs līmenis. Diezgan vispusīgi atstrādāts tēls, visumā ļoti cilvēcīgs un pozitīvs:) Vēlētāja apziņā skapja pārvietošana ar dienesta auto tāda piekasīšanās vien ir, toties paskat kādas bildes, viņš taču ir foršs! Pirms vēlēšanām šo visu varēs pacelt kā "kompromātu" un vēlreiz noreklamēt viņu:)

Atbildēt

nju

10.07.2016. 01:14

da vnk prosts narcisisma upuris

Atbildēt

!

09.07.2016. 22:50

Tieslietu ministrs ir parādā nodokļu maksātājiem naudu un demisiju.


Dienesta automašīna nodoklis likums Tieslietu ministrija tieslietu ministri Tieslietu ministrs Dzintars RasnačsLatvijas masu medijos ir pazibējusi viena ziņa, kura pašlaik vēl nav tikusi tiražēta plašāk. Vēl nav, vismaz pagaidām. Uzmanības centrā mums ir nonācis Latvijas Republikas tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.

Pirmie, kas uzmanību pievērsa Dzintara Rasnača personībai, bija portāls "pietiek.com". Tieslietu ministrs, kas tik skrupulozi centās šo rindu autoru pārliecināt, ka kaut kas nav pareizi saskaitīts viņa ministrēšanas stāžā, ir ieķēpājies skapja lietā. Viens ministrs paziņo par iznākšanu no skapja, otrs - skapi pārved. Jācer, ka abiem ministriem skapis nav kopīgs. Kā objekts. Nu lai kā, bet mums ir skapja lietu ministri, nu jau divi.

Un tā - pie galvenā. Portāls "pietiek.com" pavēstījis, ka Latvijas Republikas tieslietu ministrs ir izmantojis ministrijas transporta līdzekli, lai, veicot pārcelšanos, pārvestu skapi. "pietiek.com" ir palūdzis Tieslietu ministriju sagatavot visu ministrijas īpašumā un pārraudzībā esošo transporta līdzekļu maršrutu lapas, kas, kā var saprast līdz šim, nav izdarīts. Labi, ministrijas darbība ir lēna, skrupuloza, birokrātiska. To varētu attiecināt uz jebkuru ministriju, bet šoreiz mums piešaudes mērķī ir trāpījusies Tieslietu ministrija, kas nodrošina tiesu sistēmas darbību, tiesiskuma ieviešanu visās dzīves jomās.

Esošie normatīvie akti nosaka, ka valsts iestāšu darbinieki nevar izmantot dienesta automašīnas privātajām vajadzībām. Likuma "Par valsts un pašvaldību finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanu" pants 5.2. nosaka:

"(1) Papildus šajā likumā un citos tiesību aktos ietvertajiem noteikumiem par rīcību ar publiskas personas mantu ievērojami arī saskaņā ar šo pantu paredzētie publiskas personas autotransporta izmantošanas noteikumi.

(2) Publiskas personas īpašumā, valdījumā vai lietošanā esošais autotransports, tajā skaitā operatīvais transports, izmantojams tikai dienesta, darba, amata pienākumu (turpmāk — darba pienākumi) pildīšanai.

(3) Autotransporta lietošana darba vajadzībām ir tāda autotransporta lietošana, kas nepieciešama amatpersonas vai darbinieka darba pienākumu pildīšanai, nodrošinot publiskas personas vai publiskas personas institūcijas iestādes funkciju izpildi.

(4) Par autotransporta izmantošanu darba vajadzībām uzskatāma arī tā lietošana šādos gadījumos:

1) attiecīgās amatpersonas vai darbinieka darba pienākumi ir saistīti ar nepieciešamību nodrošināt viņam iespēju jebkurā brīdī atgriezties pie darba pienākumu pildīšanas vai darba pienākumu pildīšanu nepieciešams nodrošināt īpašas steidzamības kārtībā, arī tādēļ, lai novērstu ārkārtas situācijas un to sekas, apdraudējumu sabiedrības veselībai vai drošībai;

2) amatpersonas vai darbinieka darba pienākumu specifika paredz to pildīšanu tādā teritorijā, kuru objektīvu iemeslu dēļ nevar sasniegt ar sabiedrisko transportu vai bez autotransporta izmantošanas;

3) tiek sargāta valsts amatpersonu drošība;

4) amatpersona vai darbinieks tiek nogādāts no darba vietas uz dzīvesvietu vai no dzīvesvietas uz darba vietu, ja objektīvu iemeslu dēļ sabiedriskā transporta pakalpojumus nav iespējams izmantot vai arī tā izmantošana apgrūtina darba pienākumu efektīvu izpildi.

(5) Lai nodrošinātu šā panta noteikumu izpildi, publiska persona vai publiskas personas institūcija izdod normatīvo aktu par autotransporta izmantošanas kārtību, nosakot arī to personu loku, kuras atbilstoši šā panta noteikumiem drīkst lietot attiecīgo autotransportu.".

Tātad - ja tieslietu ministrs ir izmantojis Tieslietu ministrijas pārziņā esošo transporta līdzekli, tad varētu domāt, ka skapja pārvešana no punkta A uz punktu B ir dienesta pienākumu pildīšanai nepieciešama darbība. Varbūt skapī glabājās dokumenti, kas nepieciešami dienesta pienākumu veikšanai un tie būtu jānogādā jaunajā dzīves vietā? Varbūt šādiem dokumentiem nevajadzētu atrasties ārpus darba vietas? Skrupulozais tieslietu ministrs šo pieņēmumu atspēkoja, samaksājot degvielas izdevumus par skapja pārvešanu no punkta A uz punktu B. Tā vismaz atklājis viņa preses sekretārs Andris Vitenburgs. Tātad - tika pārvesta privāta mēbele no ministra privātās dzīvesvietas adreses uz kādu citu privātu adresi. Tātad - formāli ministrs ir pārkāpis likumu. Ja jau tā, tad šis būtu iemesls ministra demisijai, nevis tikai kaut kādai formālajai atvainošanās procedūrai, kā to domā ministru prezidents Māris Kučinskis.

Vēl jau var uzskatīt, ka Tieslietu ministrs ir parādā sabiedrībai.

Pēc likuma "Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likums" stāšanās spēkā ir jāmaksā visiem uzņēmējiem, ja tie nevar vai neuzskata par vajadzīgu pierādīt faktu, ka automašīna netiek lietota privātām vajadzībām. Dzintars Rasnačs ir izmantojis dienesta auto savām privātajām vajadzībām, un ja viņš būtu uzņēmējs, kas privātajām vajadzībām izmantojis firmas autotransportu, tad šim uzņēmējam valstij būtu jāsamaksā nodeva no 29 eiro līdz 62 eiro mēnesī. Tātad, uzņēmējam privāta skapja pārvešana papildus izmaksātu no 348 eiro līdz 744 eiro gadā. Bet ir viens bet. Ja ministru kabineta sēžu zāli rotā uzraksts "Viens likums - viena taisnība", tad principiālajam un skrupulozajam tieslietu ministram būtu jāsamaksā ne tikai 20 eiro par degvielu, bet šajā gadījumā arī 744 eiro. Tomēr tas būtu spēkā, ja ministrs pats tērētu savu laiku un savu skapi pārvestu pats, no darba brīvajā laikā. Par to, kas tad veda skapi, vēsture klusē, bet ja tas bija ministrijas algots darbinieks, tad tieslietu ministrs nav nolīdzis darbinieku oficiāli, ar nodokļu nomaksu, ar oficiālu atalgojuma izsniegšanu. Šajā gadījumā Dzintars Rasnačs jau kvalificējas kā ēnu ekonomikas atbalstītājs, nodokļu nemaksātājs, nelegāls nodarbinātājs vai aploksnīšu maksātājs. Te jau ir cits pants. Jā, ja būtu VIDs ar zobiem, tad ministrs tagad būtu nepatikšanās.

Rezumējot visu rakstīto - ministrs Latvijas sabiedrībai, nodokļu maksātājiem ir parādā 744 eiro, šoferim parādā 0,10 eiro par nobraukto kilometru, 10 eiro par iekraušanas pakalpojumiem, un 10 eiro par izsaukšanu.

Ja Dzintars Rasnačs ir tikpat drosmīgs kā daudz lamātais Guntis Belēvičs, kas pēc paša nesmukumiem pratās ne tikai demisionēt kā ministrs, nolikt deputāta mandātu, bet arī izstāties no kādas politiskās partijas, tad tuvākajās dienās Latvijas sabiedrība varētu sagaidīt, ka Dzintars Rasnačs ir nomaksājis līdzīgu nodevu, kāda ir jāmaksā uzņēmējam par firmas autotransporta izmantošanu privātajām vajadzībām, pārliecinātu, ka ministrs ir oficiālu samaksājis skapja pārvedējam atbilstošu atalgojumu par mēbeles iekraušanu, izkraušanu un transportēšanu, kā arī par to, ka ir nomaksāti visi nodokļi, kas saistīti ar cilvēku nodarbināšanu un vistuvākajā laikā, 24 stundās (tas jau būtu brīnums), Latvijas žurnālistiem izsniegtu visu ministrijas transporta līdzekļu maršruta lapas. Ar to nevajadzētu būt problēmām, ja vien uzskaite ir veikta, kā to prasa uzņēmējs no saviem darbiniekiem un Valsts ieņēmumu dienests no uzņēmējiem.

Paskatīsimies, kas mums ir - Tieslietu ministrs kā godavīrs vai arī gļēvs ministra izstrādājums. Laiks rādīs.

Atbildēt

Dzintars

09.07.2016. 21:22

»

Arajs

Ja bildes jau ta nekas...Bet es sorit redzeju riktigu"bildi" : no rita piebraucu pie viena celtniecibas objekta kuru apsargs ta kriminalnoziedznieka-cietumnieka Artura Janamirjana izveidotais nodoklu zaglu praids GEGAMS lai kopa ar apsargu brauktu uz Dojclandi pec autina vinam. Skatos vinu mainit nak...


Man liekas es zinu par kuru gaili tu runa un radzeje kopa ar Arturu Hmanjanu-tas laikam aldis ordelovskis-kuru izmeta ar kaunu no visam firmam pie kura stradaja-jo vins vel tads frukts kurs sedeja cietuma par izvarosanu-bet cietuma pirmkart ar tadiem sit visus zobus-tapec tas ir 100% vins-tikaj es nesaprotu kapec Arturs vel kontaktejas ar sito aldisa gaili??? jo aldis izmeta no visiem firmam jo vinjam aiz muguras loti melna vesture un ne viens negrib ar vinu nodarboties-pat sveicinaties

Atbildēt

Austrits

09.07.2016. 20:12

»

Виктор

Неронимаю Тебя- что ти так долго паришся с етим заднепрыводным арменином? Если надо то Я вышлю Тебе намил адрес где етот человекообразный Артурчик обытает сосвоим. А наЗиепю Ты его непоймаеш - будеш долго пасти в пустую. Ты с Гвидо и Никоой не одни ково Артур кинул на налоги...Но такой мелкий проходимец...


Arajs aka Aldis Ordelovskis (cesnok) nosedeja kopuma 25 gadus par izvarosanu un nepilngadigu grupejuma- isak sakot beidz visus stulbumus rakstit -visi jau zin ka tu to raksti par Vitjok par Arajs un daudz citiem-labak nomierinies.... vaj tu gribi vel dazus gadus pasedet??? Ja es vel no tava ip ieraudzisu kaut vienu komentaru jeb kada sajta-saksim citadak runat-un parbaudisim tavu suni pirmkart-uz visam potes pasem... Un tici man ka darba tev neviens pec tam nepienems gan oficiali gan ne oficiali-un tu pats nevienu centu nesamaksaja nodoklus-visu labu aldis un turi savu meli aiz mutes

Atbildēt

A.D

09.07.2016. 15:49

»

DENISS

Zgiņ, suka, kirilic


Arājam nepadodas rakstīšana ne krievu, ne latviešu valodā

Atbildēt

RP

09.07.2016. 15:45

Hugo Diegs!

Atbildēt

Виктор

09.07.2016. 11:47

»

Arajs

Ja bildes jau ta nekas...Bet es sorit redzeju riktigu"bildi" : no rita piebraucu pie viena celtniecibas objekta kuru apsargs ta kriminalnoziedznieka-cietumnieka Artura Janamirjana izveidotais nodoklu zaglu praids GEGAMS lai kopa ar apsargu brauktu uz Dojclandi pec autina vinam. Skatos vinu mainit nak...


Неронимаю Тебя- что ти так долго паришся с етим заднепрыводным арменином? Если надо то Я вышлю Тебе намил адрес где етот человекообразный Артурчик обытает сосвоим. А наЗиепю Ты его непоймаеш - будеш долго пасти в пустую. Ты с Гвидо и Никоой не одни ково Артур кинул на налоги...Но такой мелкий проходимец и крыса и нормальные армяни с ним кже необщаетмя потомк чтоАртур из за своей жадности и своих кидает...по этому и сбежал из Армениивщ

Atbildēt

???

09.07.2016. 11:35

»

Troll

Ja tieslietās un likumu došanā viss būtu kaut cik kārtībā, tad Rabarberu Džo lai kaut visu dienu ir ķirsī, neviens viņu neapsmaidītu...


Pirmajā gadījumā ir konkrēts cilvēks, kas to visu izdarīja, tāpēc īpašniecei ir rīcības brīvība, vajājot šo pāridarītāju, kā piemēram šajā portālā to dara ar Belēviču un Rasnaču. Ir protams arī citi miermīlīgi varianti.

Atbildēt

Arajs

09.07.2016. 10:13

Ja bildes jau ta nekas...Bet es sorit redzeju riktigu"bildi" : no rita piebraucu pie viena celtniecibas objekta kuru apsargs ta kriminalnoziedznieka-cietumnieka Artura Janamirjana izveidotais nodoklu zaglu praids GEGAMS lai kopa ar apsargu brauktu uz Dojclandi pec autina vinam. Skatos vinu mainit nak kaut kur redzets tipazs...Nu nomainijas unbrsucam. Es prasu kolegim: kas tas psr fruktu kurs tevi nomainija? Kolegis skaidroka tad esot jsunais darbinieks kuru Arturs rekomendeja ka dsvu labako comu !!! Kad es stradaju cietuma, to Artura comaku ganzinaju ka cietumnieku sievu-gaili...un atpazinu kaut ari tas uzaudzejis polu stils bardeli.. Vispar jau pats Arturs par kriminalnoziegumiem kurus izdarijis budamd LV VP sastava tika notiesats un ari sedeja cietuma...Varbut tad ari zeki to uzzinajusi to Arturu sacomoja ar gaili...: ka neka tacu ssvejie cietuma ir gangaili gan izbijusie policaji...

Atbildēt

BA

09.07.2016. 09:15

Skatos bildes un kaut kādas atpazīstamas emocijas sajūtu...... Nu jā, sen nav redzēti Mr.Bean piedzīvojumi. Tagad ir iespēja izsekot Mr.Bean latviskajai versijai. Forši!

Atbildēt

jebio

09.07.2016. 09:01

ar ceriņiem - skaistuļis

Atbildēt

fantomass

09.07.2016. 06:45

Man kauns par mūsu valsts vīru. Ne jau par dzīves aktivitātēm, bet par to,ka ir pieļāvis, ka visi var aplūkot un uzrakstīt pa skaistam komentāram. Nu ir tak infantils. "Normāls" pipars. Nonācis nežēlastībā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.07.2016. 23:38

Pilns "simts" jau tam izdzimumam nav... .

Atbildēt

oskrs

08.07.2016. 23:30

nu baigi ZILA piegarša

Atbildēt

jibiorio

08.07.2016. 20:57

»

juris

Vai cilvēks bērna prātā var būt par ministru


Arī par to padomāju. Nu labi - deputātiem psihiatra atzinumu nevajag, bet vismaz ministrus taču varēja pārbaudīt?

Atbildēt

juris

08.07.2016. 20:49

Vai cilvēks bērna prātā var būt par ministru???

Atbildēt

...

08.07.2016. 20:24

Rasnačs ķiršos...........Izskatās sanarkojies :):):)

Atbildēt

slucis

08.07.2016. 20:04

»

klucis

Paskaidrojiet Pietiek.com, kurš ir pasūtījis šo sviestu JUMS??? Cik liels piķis ir saņemts, lai nokapātu no sākuma Belēviču un tagad Rasnaču! Neesmu viņu fans, bet šis jau ir par daudz


Šajā gadījumā nekas nav par daudz,vienīgi process jau iekavēts,tas vajadzīgs jau bija aizvakar,kad šis, kā tas AUGSTĀKAIS,gāja pa " ūdens virsmu ",a vēl iepriekš pār galvu "šķīda rabarberu sula".Vēla aizdedze!

Atbildēt

:-)

08.07.2016. 20:01

Izskatās, ka šis Narciss atdots saplosīšanai.
Pelnīti.

Atbildēt

bildes ir skaistas

08.07.2016. 19:43

viss ir labi,tikai augstai amatpersonai tās būtu jātur albūmā,nevis kā puišelim jāizrāda pasaulei.

Atbildēt

b

08.07.2016. 19:34

Rasnačam nav ne vainas, uzskatāmi parāda valdības seklumu un intereses, viss tā ari ir, sakārtojam savas finanses ākstamies un esam laimīgi, tas mūsu mērkis, cits nekas mums neinteresē. Rasnačs malacis.

Atbildēt

patriotisks lozungs

08.07.2016. 19:05

nereibsti no spaisa,noreibsti no kirsiem !

Atbildēt

ta ari ir

08.07.2016. 19:02

»

aha

A kas vainas foto. Pozitīvs cilvēks, atpūšas daudzveidīgi. Katram no mums tādu enerģiju


rabarberu Dzo caur kirsiem vero maksatnespejas administratorus !

Atbildēt

Troll

08.07.2016. 16:51

Ja tieslietās un likumu došanā viss būtu kaut cik kārtībā, tad Rabarberu Džo lai kaut visu dienu ir ķirsī, neviens viņu neapsmaidītu.

Diemžēl tā nav. Piemēram, cilvēks nonāk parādos par nieka naudiņu, bet viņam var atņemt māju vai vienīgo dzīvokli. Tāpat TM ierēdņi nesen sagatavoja likumu, pēc kura daudzdzīvokļu namu cilvēki būs spiesti par milzu summām izpirkt zemi no spekulantiem, kuru rokās šī zeme nonāca pretēji Civillikumam, bet naudīgo spekulantu lobijs neļauj valstij atrast piespiedu nomas taisnīgu atrisinājumu.

Abos šajos gadījumos simtiem, varbūt tūkstošiem cilvēku nonāks maksātnespējas administratoru plēsīgajos nagos, zaudēs savus īpašumus un tiks izlikti uz ielas. Tikmēr Rabarberu Džo neliekas traucēties, viņam šīs lietas nerūp.

Atbildēt

ai ai

08.07.2016. 16:15

»

Octopus

Āksts, un vēl narcisists


nav cists.. ir ciss :) tātad - narciss :)

Atbildēt

klucis

08.07.2016. 16:12

Paskaidrojiet Pietiek.com, kurš ir pasūtījis šo sviestu JUMS??? Cik liels piķis ir saņemts, lai nokapātu no sākuma Belēviču un tagad Rasnaču! Neesmu viņu fans, bet šis jau ir par daudz!

Atbildēt

Panamas papīrs

08.07.2016. 14:28

»

aha

A kas vainas foto. Pozitīvs cilvēks, atpūšas daudzveidīgi. Katram no mums tādu enerģiju


Tur jau t alieta, ka viņš šo enerģiju velta sava infantīlisma atklāšanai, nevis būtiskai tieslietu sistēmas sakartošanai - kopš SSSR laikiem nekas nav mainījies, ierosina kriminalprocesus un cilvekus tirda gadiem ilgi, tad izbeidz. Kad lieta nonak līdz tiesai, izskatās, ka tiesnesi prvocē ar savu bezdarbību kukuļu došanu - lai vainīgais sak meklet pazīšanos, atkal spīdzina, tiesas nav. Likums prasa cilvekccienīgu - atru tiesu, bet LV visus spīdzina, bet idiots Rasnčs pozē ķiršos ka debīlais un publisko šos attelus.

Atbildēt

Dorisa

08.07.2016. 14:27

Cik sirsnīgi izsmējos ieraugot ministra kungu ķiršu krūmos,bilde pati par sevi nebūtu peļama,bet tas tak ir tieslietu ministrs un tik komisks smaidiņš,ka nezini ko darīt;smieties,vai raudāt?

Atbildēt

Octopus

08.07.2016. 14:19

Āksts, un vēl narcisists. :(

Atbildēt

Šļitke ✡ Špuļke

08.07.2016. 14:18

»

pozitīvisms komplektā ar nezagšanu ir laba lieta

Katru pozitīvu cilvēku nedrīkst likt par ministru. Ministram jābūt gudram (rasnačs tāds nav) un ministram jābūt godīgam (rasnačs tāds nav, jo zog un melo
Partijas atbildība,
kur ir ar russofobiju u antisemitismu sirgstošās NA nosodījums,
par Rasnača izdarībām un idiotiskajiem fotogrāfijām ?

Atbildēt

Vībotņu Maruta

08.07.2016. 14:10

Traks var palikt,tad tāpēc advokātiņi un prokuroriņi kā peles pa kambari,kad RUNCIS snauž,kur skatās tas bičkovičkauskas un kalnumaijers.Vienoto "tiesiskums"tiek samīts!

Atbildēt

pozitīvisms komplektā ar nezagšanu ir laba lieta

08.07.2016. 13:52

»

aha

A kas vainas foto. Pozitīvs cilvēks, atpūšas daudzveidīgi. Katram no mums tādu enerģiju


Katru pozitīvu cilvēku nedrīkst likt par ministru. Ministram jābūt gudram (rasnačs tāds nav) un ministram jābūt godīgam (rasnačs tāds nav, jo zog un melo).

Atbildēt

pilsonis

08.07.2016. 13:41

Ko tad jūs gribējāt ieraudzīt !? Šis ir pilnīgi nekompetents un nodzēries ieliktenis ! Piesegt noziedzniekus tiesu sistēmā un zagt - viss uz ko šis ir spējīgs !

Atbildēt

aha

08.07.2016. 13:37

A kas vainas foto. Pozitīvs cilvēks, atpūšas daudzveidīgi. Katram no mums tādu enerģiju!

Atbildēt

NA jūk un brūk pa vīlēm. "Brexits" Latvijas variantā - Saeima bez NA.

08.07.2016. 12:41

»

peecis

nesaprotu uz1rsienus R virzienaa


Ja rasnačs nebūtu zaglis, tad neviens to sūdu nekustinātu. Zaglis un jebkurš cits noziedznieks nedrīkst strādāt par ministru (bet R.Dzintars un G.Bērziņš kā partijas dižvadoņi uzskata, ka par ministru var būt gan zaglis, gan dzērājs un uzbraucējs uz kājas dievlūdzējai, gan netīrīgs meitietis, kurai uz trepēm aug bērzi un pagalmā valda netīrība).

Atbildēt

peecis

08.07.2016. 12:11

nesaprotu uz1rsienus R virzienaa.
Laba fiziskaa forma, interesanti hobiji un nodarboshanaas...
Vai LL un pie klaviatuuras dirnoshajiem skauzj?

Atbildēt

Praids

08.07.2016. 11:50

Parasti 50 gadīgas sievietes tā, puķēs, ķiršos, fotogārāfējas

Atbildēt

Ōpaps

08.07.2016. 11:45

»

J.Dombrava

Pirms kāda laika mans kolēģis Raivis Dzintars uzrakstīja grāmatu "Ceturtā atmoda". Šajā grāmatā Raivis ir devis 10 Ceturtās atmodas likumus...


Nav tāda patriotiska partija vai kāds cits veidojums Latvijā, kur nebūtu iefiltrēti provokatori, kas ar savu darbību un uzvedību diskreditē latviešus. Skatoties bildes, katrs pats var izdarīt secinājumus, vai viņš ir provokators, pajoliņš vai latviešu tautas spogulis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

21

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

21

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...