Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

30.05.2020. 11:47

Lūk viņu - publikācijā minēto krāpnieku - mērķis: Microsoft technology licensing, LLC 26.03.2020. saņēma patentu WO/2020/060606 – World Intelektual Property Organization (WIPO) “Cryptocurrency system using body activity data” Priority data 21.09.2018. Internation filling date 20.06.2019. Publication date 26.03.2020.
https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId WO2020060606

Atbildēt

Strodu sādžā bez izmaiņām,

29.05.2020. 19:57

katrā Pietiek izlaidumā pa vienam šī čaklā čangaļa sacerējumam.

Atbildēt

!!!

29.05.2020. 14:26

Ultraortodoksālajā pilsētā Bnei Brakā, kas kļuvusi par vienu no epidēmijas epicentriem Izraēlā, tiek plānots veikt vēl apmēram 5000 testu. Aprīlī Izraēla iegādājās apmēram 2,4 miljonus seroloģisko testu par 31 miljonu dolāru, ziņо “Times of Israel”.

Arī Igaunijas valdība nolēmusi veikt iedzīvotāju izlases testēšanu. Kampaņa sāksies Sāmsalā un Tallinas mikrorajonā Eismeē. Sāmsalā ir Igaunijā lielākais inficēšanās gadījumu skaits uz tūkstoš iedzīvotājiem, bet Eismeē – mazākais. Pēc šīs kampaņas beigām tiek plānota vēl viena, kas aptvers jau 20 tūkstošus cilvēku visā valstī. Par iedzīvotāju izlases pārbaudēm (gan neprecizējot, kāda tipa testus paredzēts izmantot) paziņojušas arī Lietuvas varas iestādes.

Latvijā seroloģiskās analīzes antivielu pret SARS-CoV-2 noteikšanai piedāvā vismaz divas privātās laboratorijas ar sazarotu filiāļu tīklu. Valsts šīs analīzes atšķirībā no tām, kurās tiek izmatotas uztriepes no aizdegunes, neapmaksā. Daži Latvijas speciālisti atbalsta izlases testēšanas ideju. Taču Veselības ministrijas galvenais infektologs Uga Dumpis bez entuziasma izteicies par antivielu testiem, norādot uz to zemo precizitāti.

Atbildēt

!!!

29.05.2020. 14:20

»

Centrālā laboratorija veic

testus uz antivielām. Droši vien, ka nezini. Ticamība 50 procenti, tādēļ jāveic atkārtoti, lai reāli noteiktu. Atkārtoto valsts neapmaksā. Tā ka nav jēgas veikt


Vai par ticamību 50% var ticēt, vai nav melu ziņa? Nesaprotu kapēc Valsts negrib notestēt dažus tūkstošus lai saprastu cik plaši vīrus ir izplatījies, cik bez simtomiem pārslimojuši u.t.t., Manuprāt tas ļautu pieņemt pamatotus lēmumus?

Atbildēt

Centrālā laboratorija veic

29.05.2020. 13:14

»

!!!

Kaut arī katrs varētu 10x inficēties, bet vienalga antivielu testu neveikšana rada aizdomas ka lieta tīra nav


testus uz antivielām. Droši vien, ka nezini. Ticamība 50 procenti, tādēļ jāveic atkārtoti, lai reāli noteiktu. Atkārtoto valsts neapmaksā. Tā ka nav jēgas veikt!

Atbildēt

Gonta

29.05.2020. 12:45

Cik neglīts cilvēks tas gobzems, tās līkās kājas un neglītais deguns. Fui. Reti tik neglītu cilveku var redzēt.

Atbildēt

Beidz vaidēt!

29.05.2020. 12:03

»

Es murgoju

Tā varētu teikt par mani, Aldi Gobzemu. Pa starpām pavīd pareizi vārdi, bet tie sajaukti ar toptālu murgu un viss raksts ir viens murgs. Arī tādi raksti ir vajadzīgi...


Paralēli esošai varai var radīt latviešu ordeni - alternatīvu struktūru, vēlāk pilnībā pārņemot varu.

Atbildēt

lauķis

29.05.2020. 11:30

»

!!!

Kaut arī katrs varētu 10x inficēties, bet vienalga antivielu testu neveikšana rada aizdomas ka lieta tīra nav


Makaronvīrus.Sekas graujošas,ekonomiskās.Arī tie kuri negāja ārā un valkāja uzpurņus ātri vien noķers kādu citu kaiti,diagnoze būs makaronvīrus.

Atbildēt

!!!

29.05.2020. 10:24

»

Pilsonis

Kangaru režīms nevarēja pieļaut, ka pie mums nav COVID. Sāvādāk kā tad baurus baidītu, ieviestu ārkārtas situācijas, skaidrotu ekonomisko krahu un protams izzagtu naudu


Kaut arī katrs varētu 10x inficēties, bet vienalga antivielu testu neveikšana rada aizdomas ka lieta tīra nav?

Atbildēt

Pilsonis

29.05.2020. 09:47

»

!!!

1. Ierobežot vajadzēja un vajag kovid kurjerus, nav ko vāzaties apkārt pa Pasauli, biznesa lietas var kātrot internetā. Vismaz vietas un apstākļus šiem kurjeriem jānodrošina kur izoleties bija jāpiedavā...


Kangaru režīms nevarēja pieļaut, ka pie mums nav COVID. Sāvādāk kā tad baurus baidītu, ieviestu ārkārtas situācijas, skaidrotu ekonomisko krahu un protams izzagtu naudu.
Zinu desmitiem cilvēku, kuri saka ka šo izslimoja jau 2019 gada beigās, masveidā, veselām iestādēm slimoja.

Atbildēt

Es murgoju

29.05.2020. 09:45

»

Nevajag!

Totalitārismu LR ievieš troika - Levits, Kariņš, Viņķele ar VDD izveidoto Saeimas koalīciju...


Tā varētu teikt par mani, Aldi Gobzemu. Pa starpām pavīd pareizi vārdi, bet tie sajaukti ar toptālu murgu un viss raksts ir viens murgs. Arī tādi raksti ir vajadzīgi.

Komentāros arī trakomaājas pilsoņu murgi, daudz par daudz.

Aldi Gobzem - vari ievēlēt 100 "pareizo" deputātu pie šīs vēlēšanu sistēmas (labi ja iegūst 16 %), neko šajā valstī mainīt nevarēsi - 30- gados visa likumdošana salaista tādā grīstē, ka to sakārtot, pārskatīt nav iespējams, tātad valdīs haoss. Pie tam top vēl ļaunāk likumdošana, ko skata Saeimā - te es nedomāju novadu reformu.

Ja kaut ko gribi mainīt, sagrauj šo totāli nelikumīgo vēlēšanu likumu, vismaz atjaunojot 1922. gada Vēlēšanu likumu - CAUR REFERENDUMU.
Vai< Gobzem, izvirzi plānu, kā tu domā kaut ko mainīt, bet citādi tu, izskatās, vienkārši apķēzī, ko dara citi un nekas no tā labs nesanāk.

Atbildēt

Āmen

29.05.2020. 09:44

»

!

kad murnieci padzis,iedzersu,kad murnieci tiesas noliksu pukes pie brivibas pieminekla


Kad mūrniecveidīgos tiesās es arī nolikšu puķes pie brīvības pieminekļa

Atbildēt

enchante

29.05.2020. 09:42

nepazīstu autoru, bet nelasu arī ķengas par viņu, svarīgi ir tas , ko viņš šobrīd saredz un saka citiem, jo tas viss ir bīstami tuvu patiesībai. Kas to negrib pieņemt, tā ir pašu darīšana.....demokrātija. Labs salīdzinājums ir par Hitleru un ebrejiem, jo šodien kungi grasās noteikt laiku - pāris stundiņas dienā, kad pensionāriem būs atļauts izmantot savas biļetītes.... it kā sīkums, bet pazemojoši un pretīgi.... Secīgi, dižvadoņa gars ir dzīvs un atrodas mūsu vidū..

Atbildēt

nu, nu...

29.05.2020. 09:01

»

kā parasti

lapsa tikmēr ar cenzūru čakarēja komentārus kamēr atkal nogrāva pats savu mājaslapu. atkal dabūs no kuratoriem ar pē pa kājstarpi virkni reižu un kā parasti lapsai prēmiju nogriezīs


Ak tu, nelietīgais trolli, gribi te kādam iestāstīt, ka pietiek.com pats sevi ir "nogrāvis"? Droši vien pats esi no tām aprindām, kuras Lolita Bargā savā rakstā ir gaismā izvilkusi. Varu iedomāties, kāda nauda ir iesaistīta, lai "pietiek" aizbāztu muti. Nelieši, lai lāsts pār jūsu galvām! Kad tavā dzīvē sāksies neveiksmes un nelaimes, tad atceries - tā NEBŪS SAGADĪŠANĀS!

Atbildēt

!!!

29.05.2020. 08:18

1. Ierobežot vajadzēja un vajag kovid kurjerus, nav ko vāzaties apkārt pa Pasauli, biznesa lietas var kātrot internetā. Vismaz vietas un apstākļus šiem kurjeriem jānodrošina kur izoleties bija jāpiedavā.

Pārējie ierobežojumi atkristu, varētu iztikt ar rekomendācijām.

2. Sakarā ar to ka 80% gadījumos invicētie ir bez simtomiem kļūda ir neveikt antivielu testus lai redzētu reālo vīrusa izplatību, jo akli nav iespējams pieņemt adekvātus lēmumus.

Atbildēt

Šis ir pietiek. info, nevis pietiek.com

29.05.2020. 07:16

»

lauķis

,,4. maija komunistu, čekistu, kabalas cionistu valsts korporācija ir valsts korporācija, kura ir globālās finansu korporokrātijas sastāvdaļa ar FRS Romas kluba mērķiem...


Alternatīvais, jo noticis 4. maija korporācijas hakeru uzbrukums pietiek. com serverim Islandē. 4. Maija komunisti, čekisti, kabalas cionisti negrib, ka viņiem norauj maskas. VDD un ka alas cionistu algotie mediji klusē, pietiek.com ir pēdējā brīvā platforma.

Atbildēt

tiešām interesanti

29.05.2020. 05:21

»

jaajaa

...atkal pārspīlē Gobzems...a kur visi komentāri pazuduši ?...rakstu, rakstu, un beigās pa tukšo...vai komentāra pazušana ar nav "cilvēktiesību pārkāpums


Gobzems nointervējās NRA pie Veidemanes, kur komentāri liegti, pasūtīja Lapsai kārtējo pļūtījumu par Bunkus, kuer atkal komentāri liegtu un tagad arī te un pie citiem rakstiem komentāri pazuduši.

Atbildēt

lauķis

29.05.2020. 04:14

,,4. maija komunistu, čekistu, kabalas cionistu valsts korporācija ir valsts korporācija, kura ir globālās finansu korporokrātijas sastāvdaļa ar FRS Romas kluba mērķiem,,
Lūk šo neatzīs neviens partijnieks,tas būtu sistēmas krahs,bet sile tik salda.
Pazudušie komentāri drīzāk jau ir izcilības centra hakerīšu darbs.

Atbildēt

Q

29.05.2020. 03:13

Gobzems malacis, tā turpināT! !~Šī ciniskā idiotu un pederastu valdība un saeima ir jāgāž!

Atbildēt

Nevajag!

29.05.2020. 03:10

»

Kaspars

Dīvaina sajūta.. bezmaz personības dalīšanās. Nav tā , ka sekoju Gobzemam , bet viņš ir tik aktīvs , ka gribi , negribi saskaries . Lasu ... un visam piekrītu . Un jo vairāk piekrītu , jo mazāk ticu pašam Aldim. Tas ir kas? Neglābjamā vergudvēsele, vai vēl tik svaigās atmiņas par Zīgerista banāniem? ...


Totalitārismu LR ievieš troika - Levits, Kariņš, Viņķele ar VDD izveidoto Saeimas koalīciju.

Ja abstrahējas un pieņem, ka Saskaņas nav kā tādas, A. Gobzemam ir taisnība viņa rakstā. Pēc būtības Krievija ar sankcijām ir nospiesta uz ceļiem, bet kabalas cionisti - tā saucamā NA turpina bļaut - “krievi nāk”!

A. Gobzems, tāpat kā mēs visi esam jaunas realitātes priekšā - kā tā jārada, mums uzskatāmi parādīja E. Levits ar likuma ignorēšanu par mediķu algu palielināšanu. Politologs Ījabs, Eiropas Parlamenta deputāts kā liberāldemokrātu politias realizētājs Eiropas Parlamentā un Latvijā atzinis, ka Saeimas balsojumi var notikt attālināti t.i. pretēji Satversmē noteiktajam.

A. Gobzems jau atzins, ka Satversme nestrādā. Nākošajā solī viņam jāatzīst, ka 4. maija komunistu, čekistu, kabalas cionistu valsts korporācija ir valsts korporācija, kura ir globālās finansu korporokrātijas sastāvdaļa ar FRS Romas kluba mērķiem. Ja viņš no neatzīst, iņš skrien ātri, tikai uz vietas.

Latvijā jau gatavo cenzūru, liedzot vārda brīvību.

4. maija komunistu, čekistu, kabalas cionistu pārstāvētā korporācija globālajā finansu korporokrātijā - 4. maija korporācijas valsts dzīvo uz parāda globālajai finansu korporācijai, 4. maija korporācijas politika sarakstīta slepenajos tautai naudas aizdevumu nosacījumos, ir uzpirkta un koruptīva politiskajā līmenī un baidās no tautas, iznīcinot valsts ekonomiku un pašu tautu Romas kluba postulātos. Romas klubs ir FRS smadzeņu centrs pasaules deindustrializācijai, valstu suverenitātes mazināšanai, iedzīvotāju skaita samazināšanai.

1913. g. decembrī nodibināja FRS ar likumu apvērsumu ASV Kongresā, ko veica ebreji. Pēc pusgada sākās 1PK, lai panāktu usd dominanti pasaulē. Tomēr tas izdevās tikai pēc 2PK.

Kā tas attiecas uz šodienas medijiem? 2008. g. globālā krīze bija likumsakarīgs process esošās finansu sistēmas ietvaros. Krīzes segšanai FRS nodrukāja daudz naudas. Šobrīd FRS akcionāri ir ap 1000 banku. Blumberga mediju magnāts uzdeva jautājumu FRS, lai precizētu, cik naudas tika izlaists apgrozībā 2008.-2009. gadā. FRS nesniedza atbildi, jo tas ir globālās finansu korporokrātijas komercnoslēpums. Tad iejaucās ASV Kongress un panāca daļēju FRS auditu. Tika noskaidrota summa - 16 triljonu usd, kas aptuveni ir ASV viena gada IKP. Ar izlaisto naudu tiek uzpirktas vadošās pasaules universitātes ar ekspertiem un FRS plānu vajadzībām, mediji un politiķi.
Ar C19 “pandēmiju” tiek realizēta naudas varas nomaiņa uz politisko globālo varu.

Atbildēt

kā parasti

29.05.2020. 00:37

lapsa tikmēr ar cenzūru čakarēja komentārus kamēr atkal nogrāva pats savu mājaslapu. atkal dabūs no kuratoriem ar pē pa kājstarpi virkni reižu un kā parasti lapsai prēmiju nogriezīs.......

Atbildēt

viss ir vienkārši

29.05.2020. 00:04

»

Kāds

Labs šnauciens. :D


slikta zāle.

Atbildēt

Kaspars

28.05.2020. 23:57

Dīvaina sajūta.. bezmaz personības dalīšanās. Nav tā , ka sekoju Gobzemam , bet viņš ir tik aktīvs , ka gribi , negribi saskaries . Lasu ... un visam piekrītu . Un jo vairāk piekrītu , jo mazāk ticu pašam Aldim. Tas ir kas? Neglābjamā vergudvēsele, vai vēl tik svaigās atmiņas par Zīgerista banāniem? Un ja jau ar zīgeristu vis būtu apstājies . Jau pāri par ceturtdaļu gadsimta Latviju ir piesmējuši visi , kam nav slinkums. T.i visi , kuriem ir noticēts un kaut kas uzticēts. Var būt tiešām PIETIEK? Var būt jāvērtē koks pēc tā nestajiem augļiem , nevis lapu žvadzināšanas? Njā ... bet banānus ta gribas! :D

Atbildēt

Vienàda mentalitàte

28.05.2020. 23:05

N.S.Hruscovam un Mürniecei.Hruscovs dauzïja tribini ar savu kurpi un solïja Kuzkina màti paràdït.Mürniece ar koka àmuru dauza prezidija galdu ,nelaujot deputàtam Gobzemam piedalities debatés .Diskriminàcija .Komsomolka Mürniece nesaprot kas ir tiesiska valsts,jo vinas dzimtené Ukrainà Brïvvalsts nekad nav bijusi .

Atbildēt

Kāds

28.05.2020. 22:55

Labs šnauciens. :D

Atbildēt

jauna sadaļa

28.05.2020. 22:52

"Gobzems runājis'.PaAts amoksājis tukšgrabēšanu pūslī.Lai uzreiz -nelasīt,un komentē-ēt!Tāds man priekšā likums struktūras attīstībai.

Atbildēt

es arī ome

28.05.2020. 22:51

Patiesību sakot, mani mīļie tuvinieki man februāra sākumā atnesa vīrusu, nezinu, varbūt tas bija covid, toreiz it kā pie mums vēl nebija. Es jau gan zināju, kā ar to vīrusu tikt galā, bet citas omes varbūt to nezin un tomēr ir apdraudētas. Epidemiologi gan laikam zin, kas jādara.

Atbildēt

jaajaa

28.05.2020. 22:12

...atkal pārspīlē Gobzems...a kur visi komentāri pazuduši ?...rakstu, rakstu, un beigās pa tukšo...vai komentāra pazušana ar nav "cilvēktiesību pārkāpums" ?...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...