Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

30.05.2020. 11:47

Lūk viņu - publikācijā minēto krāpnieku - mērķis: Microsoft technology licensing, LLC 26.03.2020. saņēma patentu WO/2020/060606 – World Intelektual Property Organization (WIPO) “Cryptocurrency system using body activity data” Priority data 21.09.2018. Internation filling date 20.06.2019. Publication date 26.03.2020.
https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId WO2020060606

Atbildēt

Strodu sādžā bez izmaiņām,

29.05.2020. 19:57

katrā Pietiek izlaidumā pa vienam šī čaklā čangaļa sacerējumam.

Atbildēt

!!!

29.05.2020. 14:26

Ultraortodoksālajā pilsētā Bnei Brakā, kas kļuvusi par vienu no epidēmijas epicentriem Izraēlā, tiek plānots veikt vēl apmēram 5000 testu. Aprīlī Izraēla iegādājās apmēram 2,4 miljonus seroloģisko testu par 31 miljonu dolāru, ziņо “Times of Israel”.

Arī Igaunijas valdība nolēmusi veikt iedzīvotāju izlases testēšanu. Kampaņa sāksies Sāmsalā un Tallinas mikrorajonā Eismeē. Sāmsalā ir Igaunijā lielākais inficēšanās gadījumu skaits uz tūkstoš iedzīvotājiem, bet Eismeē – mazākais. Pēc šīs kampaņas beigām tiek plānota vēl viena, kas aptvers jau 20 tūkstošus cilvēku visā valstī. Par iedzīvotāju izlases pārbaudēm (gan neprecizējot, kāda tipa testus paredzēts izmantot) paziņojušas arī Lietuvas varas iestādes.

Latvijā seroloģiskās analīzes antivielu pret SARS-CoV-2 noteikšanai piedāvā vismaz divas privātās laboratorijas ar sazarotu filiāļu tīklu. Valsts šīs analīzes atšķirībā no tām, kurās tiek izmatotas uztriepes no aizdegunes, neapmaksā. Daži Latvijas speciālisti atbalsta izlases testēšanas ideju. Taču Veselības ministrijas galvenais infektologs Uga Dumpis bez entuziasma izteicies par antivielu testiem, norādot uz to zemo precizitāti.

Atbildēt

!!!

29.05.2020. 14:20

»

Centrālā laboratorija veic

testus uz antivielām. Droši vien, ka nezini. Ticamība 50 procenti, tādēļ jāveic atkārtoti, lai reāli noteiktu. Atkārtoto valsts neapmaksā. Tā ka nav jēgas veikt


Vai par ticamību 50% var ticēt, vai nav melu ziņa? Nesaprotu kapēc Valsts negrib notestēt dažus tūkstošus lai saprastu cik plaši vīrus ir izplatījies, cik bez simtomiem pārslimojuši u.t.t., Manuprāt tas ļautu pieņemt pamatotus lēmumus?

Atbildēt

Centrālā laboratorija veic

29.05.2020. 13:14

»

!!!

Kaut arī katrs varētu 10x inficēties, bet vienalga antivielu testu neveikšana rada aizdomas ka lieta tīra nav


testus uz antivielām. Droši vien, ka nezini. Ticamība 50 procenti, tādēļ jāveic atkārtoti, lai reāli noteiktu. Atkārtoto valsts neapmaksā. Tā ka nav jēgas veikt!

Atbildēt

Gonta

29.05.2020. 12:45

Cik neglīts cilvēks tas gobzems, tās līkās kājas un neglītais deguns. Fui. Reti tik neglītu cilveku var redzēt.

Atbildēt

Beidz vaidēt!

29.05.2020. 12:03

»

Es murgoju

Tā varētu teikt par mani, Aldi Gobzemu. Pa starpām pavīd pareizi vārdi, bet tie sajaukti ar toptālu murgu un viss raksts ir viens murgs. Arī tādi raksti ir vajadzīgi...


Paralēli esošai varai var radīt latviešu ordeni - alternatīvu struktūru, vēlāk pilnībā pārņemot varu.

Atbildēt

lauķis

29.05.2020. 11:30

»

!!!

Kaut arī katrs varētu 10x inficēties, bet vienalga antivielu testu neveikšana rada aizdomas ka lieta tīra nav


Makaronvīrus.Sekas graujošas,ekonomiskās.Arī tie kuri negāja ārā un valkāja uzpurņus ātri vien noķers kādu citu kaiti,diagnoze būs makaronvīrus.

Atbildēt

!!!

29.05.2020. 10:24

»

Pilsonis

Kangaru režīms nevarēja pieļaut, ka pie mums nav COVID. Sāvādāk kā tad baurus baidītu, ieviestu ārkārtas situācijas, skaidrotu ekonomisko krahu un protams izzagtu naudu


Kaut arī katrs varētu 10x inficēties, bet vienalga antivielu testu neveikšana rada aizdomas ka lieta tīra nav?

Atbildēt

Pilsonis

29.05.2020. 09:47

»

!!!

1. Ierobežot vajadzēja un vajag kovid kurjerus, nav ko vāzaties apkārt pa Pasauli, biznesa lietas var kātrot internetā. Vismaz vietas un apstākļus šiem kurjeriem jānodrošina kur izoleties bija jāpiedavā...


Kangaru režīms nevarēja pieļaut, ka pie mums nav COVID. Sāvādāk kā tad baurus baidītu, ieviestu ārkārtas situācijas, skaidrotu ekonomisko krahu un protams izzagtu naudu.
Zinu desmitiem cilvēku, kuri saka ka šo izslimoja jau 2019 gada beigās, masveidā, veselām iestādēm slimoja.

Atbildēt

Es murgoju

29.05.2020. 09:45

»

Nevajag!

Totalitārismu LR ievieš troika - Levits, Kariņš, Viņķele ar VDD izveidoto Saeimas koalīciju...


Tā varētu teikt par mani, Aldi Gobzemu. Pa starpām pavīd pareizi vārdi, bet tie sajaukti ar toptālu murgu un viss raksts ir viens murgs. Arī tādi raksti ir vajadzīgi.

Komentāros arī trakomaājas pilsoņu murgi, daudz par daudz.

Aldi Gobzem - vari ievēlēt 100 "pareizo" deputātu pie šīs vēlēšanu sistēmas (labi ja iegūst 16 %), neko šajā valstī mainīt nevarēsi - 30- gados visa likumdošana salaista tādā grīstē, ka to sakārtot, pārskatīt nav iespējams, tātad valdīs haoss. Pie tam top vēl ļaunāk likumdošana, ko skata Saeimā - te es nedomāju novadu reformu.

Ja kaut ko gribi mainīt, sagrauj šo totāli nelikumīgo vēlēšanu likumu, vismaz atjaunojot 1922. gada Vēlēšanu likumu - CAUR REFERENDUMU.
Vai< Gobzem, izvirzi plānu, kā tu domā kaut ko mainīt, bet citādi tu, izskatās, vienkārši apķēzī, ko dara citi un nekas no tā labs nesanāk.

Atbildēt

Āmen

29.05.2020. 09:44

»

!

kad murnieci padzis,iedzersu,kad murnieci tiesas noliksu pukes pie brivibas pieminekla


Kad mūrniecveidīgos tiesās es arī nolikšu puķes pie brīvības pieminekļa

Atbildēt

enchante

29.05.2020. 09:42

nepazīstu autoru, bet nelasu arī ķengas par viņu, svarīgi ir tas , ko viņš šobrīd saredz un saka citiem, jo tas viss ir bīstami tuvu patiesībai. Kas to negrib pieņemt, tā ir pašu darīšana.....demokrātija. Labs salīdzinājums ir par Hitleru un ebrejiem, jo šodien kungi grasās noteikt laiku - pāris stundiņas dienā, kad pensionāriem būs atļauts izmantot savas biļetītes.... it kā sīkums, bet pazemojoši un pretīgi.... Secīgi, dižvadoņa gars ir dzīvs un atrodas mūsu vidū..

Atbildēt

nu, nu...

29.05.2020. 09:01

»

kā parasti

lapsa tikmēr ar cenzūru čakarēja komentārus kamēr atkal nogrāva pats savu mājaslapu. atkal dabūs no kuratoriem ar pē pa kājstarpi virkni reižu un kā parasti lapsai prēmiju nogriezīs


Ak tu, nelietīgais trolli, gribi te kādam iestāstīt, ka pietiek.com pats sevi ir "nogrāvis"? Droši vien pats esi no tām aprindām, kuras Lolita Bargā savā rakstā ir gaismā izvilkusi. Varu iedomāties, kāda nauda ir iesaistīta, lai "pietiek" aizbāztu muti. Nelieši, lai lāsts pār jūsu galvām! Kad tavā dzīvē sāksies neveiksmes un nelaimes, tad atceries - tā NEBŪS SAGADĪŠANĀS!

Atbildēt

!!!

29.05.2020. 08:18

1. Ierobežot vajadzēja un vajag kovid kurjerus, nav ko vāzaties apkārt pa Pasauli, biznesa lietas var kātrot internetā. Vismaz vietas un apstākļus šiem kurjeriem jānodrošina kur izoleties bija jāpiedavā.

Pārējie ierobežojumi atkristu, varētu iztikt ar rekomendācijām.

2. Sakarā ar to ka 80% gadījumos invicētie ir bez simtomiem kļūda ir neveikt antivielu testus lai redzētu reālo vīrusa izplatību, jo akli nav iespējams pieņemt adekvātus lēmumus.

Atbildēt

Šis ir pietiek. info, nevis pietiek.com

29.05.2020. 07:16

»

lauķis

,,4. maija komunistu, čekistu, kabalas cionistu valsts korporācija ir valsts korporācija, kura ir globālās finansu korporokrātijas sastāvdaļa ar FRS Romas kluba mērķiem...


Alternatīvais, jo noticis 4. maija korporācijas hakeru uzbrukums pietiek. com serverim Islandē. 4. Maija komunisti, čekisti, kabalas cionisti negrib, ka viņiem norauj maskas. VDD un ka alas cionistu algotie mediji klusē, pietiek.com ir pēdējā brīvā platforma.

Atbildēt

tiešām interesanti

29.05.2020. 05:21

»

jaajaa

...atkal pārspīlē Gobzems...a kur visi komentāri pazuduši ?...rakstu, rakstu, un beigās pa tukšo...vai komentāra pazušana ar nav "cilvēktiesību pārkāpums


Gobzems nointervējās NRA pie Veidemanes, kur komentāri liegti, pasūtīja Lapsai kārtējo pļūtījumu par Bunkus, kuer atkal komentāri liegtu un tagad arī te un pie citiem rakstiem komentāri pazuduši.

Atbildēt

lauķis

29.05.2020. 04:14

,,4. maija komunistu, čekistu, kabalas cionistu valsts korporācija ir valsts korporācija, kura ir globālās finansu korporokrātijas sastāvdaļa ar FRS Romas kluba mērķiem,,
Lūk šo neatzīs neviens partijnieks,tas būtu sistēmas krahs,bet sile tik salda.
Pazudušie komentāri drīzāk jau ir izcilības centra hakerīšu darbs.

Atbildēt

Q

29.05.2020. 03:13

Gobzems malacis, tā turpināT! !~Šī ciniskā idiotu un pederastu valdība un saeima ir jāgāž!

Atbildēt

Nevajag!

29.05.2020. 03:10

»

Kaspars

Dīvaina sajūta.. bezmaz personības dalīšanās. Nav tā , ka sekoju Gobzemam , bet viņš ir tik aktīvs , ka gribi , negribi saskaries . Lasu ... un visam piekrītu . Un jo vairāk piekrītu , jo mazāk ticu pašam Aldim. Tas ir kas? Neglābjamā vergudvēsele, vai vēl tik svaigās atmiņas par Zīgerista banāniem? ...


Totalitārismu LR ievieš troika - Levits, Kariņš, Viņķele ar VDD izveidoto Saeimas koalīciju.

Ja abstrahējas un pieņem, ka Saskaņas nav kā tādas, A. Gobzemam ir taisnība viņa rakstā. Pēc būtības Krievija ar sankcijām ir nospiesta uz ceļiem, bet kabalas cionisti - tā saucamā NA turpina bļaut - “krievi nāk”!

A. Gobzems, tāpat kā mēs visi esam jaunas realitātes priekšā - kā tā jārada, mums uzskatāmi parādīja E. Levits ar likuma ignorēšanu par mediķu algu palielināšanu. Politologs Ījabs, Eiropas Parlamenta deputāts kā liberāldemokrātu politias realizētājs Eiropas Parlamentā un Latvijā atzinis, ka Saeimas balsojumi var notikt attālināti t.i. pretēji Satversmē noteiktajam.

A. Gobzems jau atzins, ka Satversme nestrādā. Nākošajā solī viņam jāatzīst, ka 4. maija komunistu, čekistu, kabalas cionistu valsts korporācija ir valsts korporācija, kura ir globālās finansu korporokrātijas sastāvdaļa ar FRS Romas kluba mērķiem. Ja viņš no neatzīst, iņš skrien ātri, tikai uz vietas.

Latvijā jau gatavo cenzūru, liedzot vārda brīvību.

4. maija komunistu, čekistu, kabalas cionistu pārstāvētā korporācija globālajā finansu korporokrātijā - 4. maija korporācijas valsts dzīvo uz parāda globālajai finansu korporācijai, 4. maija korporācijas politika sarakstīta slepenajos tautai naudas aizdevumu nosacījumos, ir uzpirkta un koruptīva politiskajā līmenī un baidās no tautas, iznīcinot valsts ekonomiku un pašu tautu Romas kluba postulātos. Romas klubs ir FRS smadzeņu centrs pasaules deindustrializācijai, valstu suverenitātes mazināšanai, iedzīvotāju skaita samazināšanai.

1913. g. decembrī nodibināja FRS ar likumu apvērsumu ASV Kongresā, ko veica ebreji. Pēc pusgada sākās 1PK, lai panāktu usd dominanti pasaulē. Tomēr tas izdevās tikai pēc 2PK.

Kā tas attiecas uz šodienas medijiem? 2008. g. globālā krīze bija likumsakarīgs process esošās finansu sistēmas ietvaros. Krīzes segšanai FRS nodrukāja daudz naudas. Šobrīd FRS akcionāri ir ap 1000 banku. Blumberga mediju magnāts uzdeva jautājumu FRS, lai precizētu, cik naudas tika izlaists apgrozībā 2008.-2009. gadā. FRS nesniedza atbildi, jo tas ir globālās finansu korporokrātijas komercnoslēpums. Tad iejaucās ASV Kongress un panāca daļēju FRS auditu. Tika noskaidrota summa - 16 triljonu usd, kas aptuveni ir ASV viena gada IKP. Ar izlaisto naudu tiek uzpirktas vadošās pasaules universitātes ar ekspertiem un FRS plānu vajadzībām, mediji un politiķi.
Ar C19 “pandēmiju” tiek realizēta naudas varas nomaiņa uz politisko globālo varu.

Atbildēt

kā parasti

29.05.2020. 00:37

lapsa tikmēr ar cenzūru čakarēja komentārus kamēr atkal nogrāva pats savu mājaslapu. atkal dabūs no kuratoriem ar pē pa kājstarpi virkni reižu un kā parasti lapsai prēmiju nogriezīs.......

Atbildēt

viss ir vienkārši

29.05.2020. 00:04

»

Kāds

Labs šnauciens. :D


slikta zāle.

Atbildēt

Kaspars

28.05.2020. 23:57

Dīvaina sajūta.. bezmaz personības dalīšanās. Nav tā , ka sekoju Gobzemam , bet viņš ir tik aktīvs , ka gribi , negribi saskaries . Lasu ... un visam piekrītu . Un jo vairāk piekrītu , jo mazāk ticu pašam Aldim. Tas ir kas? Neglābjamā vergudvēsele, vai vēl tik svaigās atmiņas par Zīgerista banāniem? Un ja jau ar zīgeristu vis būtu apstājies . Jau pāri par ceturtdaļu gadsimta Latviju ir piesmējuši visi , kam nav slinkums. T.i visi , kuriem ir noticēts un kaut kas uzticēts. Var būt tiešām PIETIEK? Var būt jāvērtē koks pēc tā nestajiem augļiem , nevis lapu žvadzināšanas? Njā ... bet banānus ta gribas! :D

Atbildēt

Vienàda mentalitàte

28.05.2020. 23:05

N.S.Hruscovam un Mürniecei.Hruscovs dauzïja tribini ar savu kurpi un solïja Kuzkina màti paràdït.Mürniece ar koka àmuru dauza prezidija galdu ,nelaujot deputàtam Gobzemam piedalities debatés .Diskriminàcija .Komsomolka Mürniece nesaprot kas ir tiesiska valsts,jo vinas dzimtené Ukrainà Brïvvalsts nekad nav bijusi .

Atbildēt

Kāds

28.05.2020. 22:55

Labs šnauciens. :D

Atbildēt

jauna sadaļa

28.05.2020. 22:52

"Gobzems runājis'.PaAts amoksājis tukšgrabēšanu pūslī.Lai uzreiz -nelasīt,un komentē-ēt!Tāds man priekšā likums struktūras attīstībai.

Atbildēt

es arī ome

28.05.2020. 22:51

Patiesību sakot, mani mīļie tuvinieki man februāra sākumā atnesa vīrusu, nezinu, varbūt tas bija covid, toreiz it kā pie mums vēl nebija. Es jau gan zināju, kā ar to vīrusu tikt galā, bet citas omes varbūt to nezin un tomēr ir apdraudētas. Epidemiologi gan laikam zin, kas jādara.

Atbildēt

jaajaa

28.05.2020. 22:12

...atkal pārspīlē Gobzems...a kur visi komentāri pazuduši ?...rakstu, rakstu, un beigās pa tukšo...vai komentāra pazušana ar nav "cilvēktiesību pārkāpums" ?...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...